Delegari seniori

Delegari seniori
Tur Liga a IV a
Programul jocurilor din 20, 21.10.2017
LIGA IV 
# Echipe Arbitri
1 AS Termo AFC Venus 1914 A: VLAD CONSTANTIN
seria A1: DEACONU MIHAI
Data: 21.10.2017 A2: DUCMAN CATALIN
Ora: 15:00 R: ISAC IUSTIN
Stadion Rocar Obs: COSTACHE MIHAI
2 CS FC Dinamo AS Romprim A: ION ALEXANDRU
seria A1: BREOI CONSTANTIN
Data: 21.10.2017 A2: SPINU NICOLAS
Ora: 15:00 R: TROFIN TRAIAN
Stadion Dinamo Obs: FINARU CONSTANTIN
3 ACS Victoria FC Metaloglobus 2 A: CUCU ALEXANDRU
seria A1: MURARIU ALEXANDRU
Data: 20.10.2017 A2: DUMITRESCU ANDREI
Ora: 15:00 R: COMBEI NAPOLEON
Stadion Coresi Obs: COSTEA SAVU
4 FC Tricolor AFC Carmen 1937 A: IFROSA SORIN
seria A1: GRAMA GABRIEL
Data: 21.10.2017 A2: STANCU ADRIAN
Ora: 15:00 R: GHINEA FLORIN
Stadion Coresi Obs: SIMTION DANIEL
5 AS Academia Rapid AFC Asalt A: ENE MIHAI
seria A1: BELU DANIEL
Data: 21.10.2017 A2: MARIN RAZVAN
Ora: 19:00 R: DUCMAN CATALIN
Stadion Giulesti Obs: MUNTEANU MARIUS
6 AFC Comprest GIM AFC Progresul 1944 Spartac 2 A: FLOREA GABRIEL
seria A1: PALCAU ALEXANDRU
Data: 20.10.2017 A2: SIRGHI RALUCA
Ora: 15:00 R: TIRCA IOAN
Stadion Rocar Obs: BANTESCU COSTEL
7 CSA Steaua AFC Rapid A: OANCEA THEODOR
seria A1: CHIRIPUCI BOGDAN
Data: 21.10.2017 A2: OANCEA SERGIU
Ora: 15:00 R: DEDU ALEXANDRU
Stadion Ghencea Obs: CRUCEANA VICTOR
8 CS Progresul 2005 STA A:  
seria A1:
Data:   A2:
Ora:   R:
Stadion   Obs:  

 

Tur Liga a V a
Programul jocurilor din 22.10.2017
LIGA V 
# Echipe Arbitri
1 CS Sport Team CS TC Champion A: AVRAM MARIUS
seria 1   A1: STOICA MIHAI
Data: 22.10.2017 A2: ENACHE ADRIAN
Ora: 16:00 R:
Stadion Agronomia Obs: SIMTION DANIEL
2 LPS Mircea Eliade AS Atletico A: FLOREA GABRIEL
seria 1   A1: GRAMA GABRIEL
Data: 22.10.2017 A2: STANCU ADRIAN
Ora: 12:30 R:
Stadion Mircea Eliade Obs: VANCEA PETRE
3 CS Cadet VK Soccer A:  
seria 1   A1:
Data: AMANAT A2:
Ora:   R:
Stadion   Obs:  
4 CS Electrica ACS Benfica N.G. A: ISAC IUSTIN
seria 1   A1: PALCAU ALEXANDRU
Data: 22.10.2017 A2: NEDELEA DRAGOS
Ora: 15:00 R:
Stadion Rocar Obs: BANTESCU COSTEL
5 ACSU Poli AS Power Team A: GHEORGHE PETRISOR
seria 1 A1: DEACONU MIHAI
Data: 22.10.2017 A2: OPRISAN ANDREI
Ora: 15:00 R:
Stadion Leu Obs: CRISAN ALEXANDRU
6 CS Milanneto AS Tractiunea A: TROFIN TRAIAN
seria 2   A1: SPINU NICOLAS
Data: 22.10.2017 A2: STOICA BOGDAN
Ora: 11:00 R:
Stadion Viitorul Obs: MANOLE ALEXANDRU
7 AS Vis de Bucuresti STA A:  
seria 2   A1:
Data:   A2:
Ora:   R:
Stadion   Obs: