Programari meciuri 11v11

Programari meciuri 11v11
Program Jocuri Copii si Juniori – 21/22/23.10.2016 – Sambata – Duminica
Nr. Teren Data Ora Cat Echipa Gazda Echipa Oaspete Arbitrul Arbitrul A 1 Arbitrul A 2 Rezerva
1 Rosu 21.10 10:30 99 CS Concordia Chiajna AS Vis de Bucuresti
2 El-Aparataj 21.10 13:00 99 FC Rusanu AS Elie Radu
3 El-Aparataj 22.10 10:00 99 Lic. Teh. Sf. Pantelimon CS Otopeni
4 99 STA STA
5 Biruinta 22.10 11:00 99 AS Tricolor AS Olimpic
6 Elite 22.10 15:00 99 AFC Rapid CS Milanneto
7 Viitorul 22.10 9:00 99 AFC Carmen Prosport Academy
8 Eliade 21.10 12:30 99 LPS Mircea Eliade CS Cadet
9 Juventus 21.10 10:00 99 AFC Juventus AFC Asalt
10 Agronomia 21.10 10:30 2001 ACS Sport Team AS Academia Rapid
11 Eliade 21.10 10:00 2001 LPS Mircea Eliade Prosport Academy
12 Crevedia 21.10 15:00 2001 ACS Vointa Crevedia AFC Calcio
13 Prosport 22.10 17:45 2001 CS Cadet SC Dinamo 1948 SA
14 Spartac 21.10 8:00 2001 CSS 6 AS Dan Chhilom
15 Olimpic 22.10 9:00 2001 AS Olimpic AS Automatica
16 Elite 21.10 10:30 2001 AFC Rapid CS Victoria
17 2001 STA ACS United Soccer
18 Spartac 21.10 9:30 2002 AFC Progresul 1944 Spartac AS Olimpic
19 Agronomia 22.10 12:00 2002 ACS Sport Team Lic. Teh. Sf. Pantelimon
20 Floreasca 22.10 13:30 2002 AS Real New AS Nefele Sport
21 El-Aparataj 22.10 12:00 2002 FC Rusanu AFC Juventus
22 Eliade 21.10 15:00 2002 LPS Mircea Eliade CS Concordia Chiajna
23 Viitorul 21.10 11:00 2002 PalatulL Nat. Copiilor CSS 1
24 Buftea Centru 21.10 12:30 2002 AS Vointa Buftea AS Electroaparataj
25 Cautis 22.10 9:00 2002 CS Cautis CSA Steaua
26 Agronomia 21.10 12:30 2002 SC FC Sportul Stud. SC FC FCSB SA
27 Coresi 21.10 9:00 03/1 AS Regal Sport AFC Juventus
28 FCSB 21.10 11:30 03/1 SC FC FCSB SA SC Dinamo 1948
29 Dinamo 21.10 9:00 03/1 CS FC Dinamo ACP 3 Kids Sport
30 Elite 21.10 8:00 03/1 ACS Elite F.A. CS Concordia Chiajna
31 Tiriac Arena 22.10 14:30 03/1 AS Dan Chilom AFC Comprest GIM
32 Pipera 22.10 8:00 03/1 FC Voluntari CSA Steaua
33 Metaloglobus 21.10 16:00 03/1 FC Metaloglobus LPS Mircea Eliade
34 El-Aparataj 22.10 8:30 03/2 Lic. Teh. Sf. Pantelimon CS Delcea
35 03/2 Inter Bucharest STA
36 Biruinta 21.10 9:00 03/2 CS Pro Team AS Nefele
37 IOR 22.10 12:30 03/2 ACS Juniorul 2014 Academia Rapid
38 El-Aparataj 21.10 11:00 03/2 FC Rusanu CS TC Champion
39 Elite 21.10 15:30 03/2 ACS Elite F.A. CS Cautis
40 Viitorul 21.10 9:00 03/2 FC Viitorul Progresul 2005
41 Tractiunea 21.10 11:00 03/3 ACS Tractiunea Cautis
42 El-Aparataj 21.10 16:00 03/3 CSS 2 ACS Unirea Dob.
43 1 Decembrie 21.10 15:00 03/3 ACP 3 Kids Sport Tandem Sport
44 Fratia 22.10 9:00 03/3 FC Venus 1914 ACS United Soccer
45 Politehnica 25.10 16:00 03/3 Real Crangasi FC Fair Play
46 Sud Arena 22.10 18:00 03/3 ACS Marius Lacatus FC Mario
47 Agronomia 22.10 9:30 04/1 ACS Sport Team 1 SC FC FCSB SA
48 Coresi 21.10 10:30 04/1 AS Regal Sport Club Prosport Academy
49 IOR 22.10 10:00 04/1 ACS Juniorul 2014 SC Dinamo 1948 SA
50 Biruinta 22.10 15:00 04/1 ACS Pro Team 1 AFC Juventus
51 Cautis 21.10 9:00 04/1 CS Cautis 1 CS Concordia Chiajna
52 Pipera 22.10 16:30 04/1 SC FC Voluntari 1 AS Galactik FK
53 El Aparataj 21.10 9:00 04/2 Lic. Teh. Sf. Pantelimon ACS Steaua N.G.    
54 Spartac 22.10 12:00 04/2 AFC Progresul 1944 Spartac SC Dinamo 1948 SA 2    
55 Ghencea 21.10 10:00 04/2 CSA Steaua ACS Marius Lacatus
56 Pipera 21.10 9:00 04/2 SC FC Voluntari SA 2 AFC Juventus 2
57 Tiriac Arena 22.10 16:00 04/2 AS Dan Chilom SC FC FCSB SA 2
58 Prosport 21.10 17:45 04/2 Prosport Academy 2 LPS Mircea Eliade
59 Bragadiru 22.10 11:00 04/3 ACS Victoria 2010 ACS Vointa Crevedia
60 Chitila 21.10 10:00 04/3 CS Chitila ACP 3 Kids Sport
61 04/3 CS FC Dinamo STA
62 Cautis 22.10 13:15 04/3 CS Cautis 3 CS TC Champion
63 Prosport 21.10 19:30 04/3 FC Juniorul CSS 6
64 Agronomia 22.10 13:45 04/3 ACS Sport Team 2 ACS Young Steaua Alexandria
65 Olimpic  21.10 16:30 04/4 SC FC Sportul Stud. ACS Real Sport
66 Cautis 22.10 11:30 04/4 CS Cautis 2 ACS Pro Team 2
67 Coresi 22.10 16:30 04/4 AS Termo CS AS Real New
68 Biruinta 21.10 10:30 04/4 CSS 1 AS Romprim
69 Aversa 22.10 16:00 04/4 ACS Celtic AFC Comprest GIM
70 Viitorul 21.10 13:00 04/4 CS Milanneto ASF Micii Fotbalisti
71 Rocar 22.10 11:00 04/4 ACS Dinamo N.G. LPS Mircea Eliade 2
1 Crevedia 25.10 16:00 ACS Vointa Crevedia AFC Rapid RESTANTA
2 Eliade 26.10 18:30 LPS Mircea Eliade CS Milanneto RESTANTA