2004 Albastru – Prosport Arena

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2004 –   Seria ALBASTRU
TEREN PROSPORT   ARENA
DATA Duminica – 04.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 CS Pro Team I ASF Micii Fotbalisti
10:10 AS Termo CS Pro Team II
11:20 ACS Real Sport Buc. CS Chitila
12:30 ACS Dinamo Noua Generatie II CSA Steaua
13:40 ACS Dinamo Noua Generatie I AS FC Danilescu
14:50 AS Tractiunea CS Dinamo
16:00 AS Galactik FK SC FC Sportul Studentesc
DATA Miercuri – 07.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
09:00 CS Pro Team II CS Pro Team I
10:10 CS Chitila AS Termo
11:20 CSA Steaua ACS Real Sport Buc.
12:30 AS FC Danilescu ACS Dinamo Noua Generatie II
13:40 CS Dinamo ACS Dinamo Noua Generatie I
14:50 SC FC Sportul Studentesc AS Tractiunea
16:00 ASF Micii Fotbalisti AS Galactik FK
DATA Vineri – 09.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
09:00 CS Pro Team II ASF Micii Fotbalisti
10:10 CS Pro Team I CS Chitila
11:20 AS Termo CSA Steaua
12:30 ACS Real Sport Buc. AS FC Danilescu
13:40 ACS Dinamo Noua Generatie II CS Dinamo
14:50 ACS Dinamo Noua Generatie I SC FC Sportul Studentesc
16:00 AS Tractiunea AS Galactik FK
DATA Duminica – 11.09.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
09:00 CS Chitila CS Pro Team II
10:10 CSA Steaua CS Pro Team I
11:20 AS FC Danilescu AS Termo
12:30 CS Dinamo ACS Real Sport Buc.
13:40 SC FC Sportul Studentesc ACS Dinamo Noua Generatie II
14:50 AS Galactik FK ACS Dinamo Noua Generatie I
16:00 ASF Micii Fotbalisti AS Tractiunea
DATA Duminica – 18.09.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
09:00 CS Chitila ASF Micii Fotbalisti
10:10 CS Pro Team II CSA Steaua
11:20 CS Pro Team I AS FC Danilescu
12:30 AS Termo CS Dinamo
13:40 ACS Real Sport Buc. SC FC Sportul Studentesc
14:50 ACS Dinamo Noua Generatie II AS Galactik FK
16:00 ACS Dinamo Noua Generatie I AS Tractiunea
DATA Duminica – 25.09.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 CSA Steaua CS Chitila
10:10 AS FC Danilescu CS Pro Team II
11:20 CS Dinamo CS Pro Team I
12:30 SC FC Sportul Studentesc AS Termo
13:40 AS Galactik FK ACS Real Sport Buc.
14:50 AS Tractiunea ACS Dinamo Noua Generatie II
16:00 ASF Micii Fotbalisti ACS Dinamo Noua Generatie I
DATA Duminica – 02.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 ASF Micii Fotbalisti CSA Steaua
10:10 CS Chitila AS FC Danilescu
11:20 CS Pro Team II CS Dinamo
12:30 CS Pro Team I SC FC Sportul Studentesc
13:40 AS Termo AS Galactik FK
14:50 ACS Real Sport Buc. AS Tractiunea
16:00 ACS Dinamo Noua Generatie II ACS Dinamo Noua Generatie I
DATA Duminica – 09.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 AS FC Danilescu CSA Steaua
10:10 CS Dinamo CS Chitila
11:20 SC FC Sportul Studentesc CS Pro Team II
12:30 AS Galactik FK CS Pro Team I
13:40 AS Tractiunea AS Termo
14:50 ACS Dinamo Noua Generatie I ACS Real Sport Buc.
16:00 ACS Dinamo Noua Generatie II ASF Micii Fotbalisti
DATA Duminica – 16.10.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 ASF Micii Fotbalisti AS FC Danilescu
10:10 CSA Steaua CS Dinamo
11:20 CS Chitila SC FC Sportul Studentesc
12:30 CS Pro Team II AS Galactik FK
13:40 CS Pro Team I AS Tractiunea
14:50 AS Termo ACS Dinamo Noua Generatie I
16:00 ACS Real Sport Buc. ACS Dinamo Noua Generatie II
DATA Duminica – 23.10.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 CS Dinamo AS FC Danilescu
10:10 SC FC Sportul Studentesc CSA Steaua
11:20 AS Galactik FK CS Chitila
12:30 AS Tractiunea CS Pro Team II
13:40 ACS Dinamo Noua Generatie I CS Pro Team I
14:50 ACS Dinamo Noua Generatie II AS Termo
16:00 ACS Real Sport Buc. ASF Micii Fotbalisti
DATA Duminica – 30.10.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 ASF Micii Fotbalisti CS Dinamo
10:10 AS FC Danilescu SC FC Sportul Studentesc
11:20 CSA Steaua AS Galactik FK
12:30 CS Chitila AS Tractiunea
13:40 CS Pro Team II ACS Dinamo Noua Generatie I
14:50 CS Pro Team I ACS Dinamo Noua Generatie II
16:00 AS Termo ACS Real Sport Buc.
DATA Duminica – 06.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 SC FC Sportul Studentesc CS Dinamo
10:10 AS Galactik FK AS FC Danilescu
11:20 AS Tractiunea CSA Steaua
12:30 ACS Dinamo Noua Generatie I CS Chitila
13:40 ACS Dinamo Noua Generatie II CS Pro Team II
14:50 ACS Real Sport Buc. CS Pro Team I
16:00 AS Termo ASF Micii Fotbalisti
DATA Duminica – 13.11.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 ASF Micii Fotbalisti SC FC Sportul Studentesc
10:10 CS Dinamo AS Galactik FK
11:20 AS FC Danilescu AS Tractiunea
12:30 CSA Steaua ACS Dinamo Noua Generatie I
13:40 CS Chitila ACS Dinamo Noua Generatie II
14:50 CS Pro Team II ACS Real Sport Buc.
16:00 CS Pro Team I AS Termo
Retur
DATA Duminica – 20.11.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 ASF Micii Fotbalisti CS Pro Team I
10:10 CS Pro Team II AS Termo
11:20 CS Chitila ACS Real Sport Buc.
12:30 CSA Steaua ACS Dinamo Noua Generatie II
13:40 AS FC Danilescu ACS Dinamo Noua Generatie I
14:50 CS Dinamo AS Tractiunea
16:00 SC FC Sportul Studentesc AS Galactik FK
DATA Duminica – 27.11.2016
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 CS Pro Team I CS Pro Team II
10:10 AS Termo CS Chitila
11:20 ACS Real Sport Buc. CSA Steaua
12:30 ACS Dinamo Noua Generatie II AS FC Danilescu
13:40 ACS Dinamo Noua Generatie I CS Dinamo
14:50 AS Tractiunea SC FC Sportul Studentesc
16:00 AS Galactik FK ASF Micii Fotbalisti
DATA Duminica – 04.12.2016
ORA ETAPA 16. Rezultat
09:00 ASF Micii Fotbalisti CS Pro Team II
10:10 CS Chitila CS Pro Team I
11:20 CSA Steaua AS Termo
12:30 AS FC Danilescu ACS Real Sport Buc.
13:40 CS Dinamo ACS Dinamo Noua Generatie II
14:50 SC FC Sportul Studentesc ACS Dinamo Noua Generatie I
16:00 AS Galactik FK AS Tractiunea
2017
DATA Duminica – 12.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
09:00 CS Pro Team II CS Chitila
10:10 CS Pro Team I CSA Steaua
11:20 AS Termo AS FC Danilescu
12:30 ACS Real Sport Buc. CS Dinamo
13:40 AS Dan Chilom SC FC Sportul Studentesc
14:50 ACS Dinamo Noua Generatie I AS Galactik FK
16:00 AS Tractiunea ASF Micii Fotbalisti
DATA Duminica – 19.03.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
09:00 ASF Micii Fotbalisti CS Chitila
10:10 CSA Steaua CS Pro Team II
11:20 AS FC Danilescu CS Pro Team I
12:30 CS Dinamo AS Termo
13:40 SC FC Sportul Studentesc ACS Real Sport Buc.
14:50 AS Galactik FK AS Dan Chilom
16:00 AS Tractiunea ACS Dinamo Noua Generatie I
DATA Duminica – 26.03.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
09:00 CS Chitila CSA Steaua
10:10 CS Pro Team II AS FC Danilescu
11:20 CS Pro Team I CS Dinamo
12:30 AS Termo SC FC Sportul Studentesc
13:40 ACS Real Sport Buc. AS Galactik FK
14:50 AS Dan Chilom AS Tractiunea
16:00 ACS Dinamo Noua Generatie I ASF Micii Fotbalisti
DATA Duminica – 02.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
09:00 CSA Steaua ASF Micii Fotbalisti
10:10 AS FC Danilescu CS Chitila
11:20 CS Dinamo CS Pro Team II
12:30 SC FC Sportul Studentesc CS Pro Team I
13:40 AS Galactik FK AS Termo
14:50 AS Tractiunea ACS Real Sport Buc.
16:00 ACS Dinamo Noua Generatie I AS Dan Chilom
DATA Duminica – 09.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
09:00 CSA Steaua AS FC Danilescu
10:10 CS Chitila CS Dinamo
11:20 CS Pro Team II SC FC Sportul Studentesc
12:30 CS Pro Team I AS Galactik FK
13:40 AS Termo AS Tractiunea
14:50 ACS Real Sport Buc. ACS Dinamo Noua Generatie I
16:00 ASF Micii Fotbalisti AS Dan Chilom
DATA Miercuri – 19.04.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
09:00 AS FC Danilescu ASF Micii Fotbalisti
10:10 CS Dinamo CSA Steaua
11:20 SC FC Sportul Studentesc CS Chitila
12:30 AS Galactik FK CS Pro Team II
13:40 AS Tractiunea CS Pro Team I
14:50 ACS Dinamo Noua Generatie I AS Termo
16:00 AS Dan Chilom ACS Real Sport Buc.
DATA Vineri  – 21.04.2017
ORA ETAPA 23. Rezultat
09:00 AS FC Danilescu CS Dinamo
10:10 CSA Steaua SC FC Sportul Studentesc
11:20 CS Chitila AS Galactik FK
12:30 CS Pro Team II AS Tractiunea
13:40 CS Pro Team I ACS Dinamo Noua Generatie I
14:50 AS Termo Dan Chilom
16:00 ASF Micii Fotbalisti ACS Real Sport Buc.
DATA Duminica – 23.04.2017
ORA ETAPA 24. Rezultat
09:00 CS Dinamo ASF Micii Fotbalisti
10:10 SC FC Sportul Studentesc AS FC Danilescu
11:20 AS Galactik FK CSA Steaua
12:30 AS Tractiunea CS Chitila
13:40 ACS Dinamo Noua Generatie I CS Pro Team II
14:50 Dan Chilom CS Pro Team I
16:00 ACS Real Sport Buc. AS Termo
DATA Duminica – 30.04.2017
ORA ETAPA 25. Rezultat
09:00 CS Dinamo SC FC Sportul Studentesc
10:10 AS FC Danilescu AS Galactik FK
11:20 CSA Steaua AS Tractiunea
12:30 CS Chitila ACS Dinamo Noua Generatie I
13:40 CS Pro Team II Dan Chilom
14:50 CS Pro Team I ACS Real Sport Buc.
16:00 ASF Micii Fotbalisti AS Termo
DATA Duminica – 07.05.2017
ORA ETAPA 26. Rezultat
09:00 SC FC Sportul Studentesc ASF Micii Fotbalisti
10:10 AS Galactik FK CS Dinamo
11:20 AS Tractiunea AS FC Danilescu
12:30 ACS Dinamo Noua Generatie I CSA Steaua
13:40 Dan Chilom CS Chitila
14:50 ACS Real Sport Buc. CS Pro Team II
16:00 AS Termo CS Pro Team I