2004 Galben – Sud Arena

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2004 –   Seria GALBEN
TEREN SUD   ARENA
DATA Duminica – 04.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
10:00 Progresul 1944 Spartac CSS 6
11:10 ACS Celtic ASF Panduru Bucuresti
12:20 AS Olimpic Lic.Teh.Sf. Pantelimon
13:30 AS Steaua Noua Generatie II AFC Viitorul
14:40 AS Steaua Noua Generatie I CS Dinamo
15:50 AS Romprim AS Nefele
DATA Duminica – 11.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
10:00 ASF Panduru Bucuresti Progresul 1944 Spartac
11:10 Lic.Teh.Sf. Pantelimon ACS Celtic
12:20 AFC Viitorul AS Olimpic
13:30 CS Dinamo AS Steaua Noua Generatie II
14:40 AS Nefele AS Steaua Noua Generatie I
15:50 CSS 6 AS Romprim
DATA Duminica – 18.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
10:00 ASF Panduru Bucuresti CSS 6
11:10 Progresul 1944 Spartac Lic.Teh.Sf. Pantelimon
12:20 ACS Celtic AFC Viitorul
13:30 AS Olimpic CS Dinamo
14:40 AS Steaua Noua Generatie II AS Nefele
15:50 AS Steaua Noua Generatie I AS Romprim
DATA Duminica – 25.09.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
10:00 Lic.Teh.Sf. Pantelimon ASF Panduru Bucuresti
11:10 AFC Viitorul Progresul 1944 Spartac
12:20 CS Dinamo ACS Celtic
13:30 AS Nefele AS Olimpic
14:40 AS Romprim AS Steaua Noua Generatie II
15:50 CSS 6 AS Steaua Noua Generatie I
DATA Duminica – 02.10.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
10:00 Lic.Teh.Sf. Pantelimon CSS 6
11:10 ASF Panduru Bucuresti AFC Viitorul
12:20 Progresul 1944 Spartac CS Dinamo
13:30 ACS Celtic AS Nefele
14:40 AS Olimpic AS Romprim
15:50 AS Steaua Noua Generatie II AS Steaua Noua Generatie I
DATA Duminica – 09.10.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
10:00 AFC Viitorul Lic.Teh.Sf. Pantelimon
11:10 CS Dinamo ASF Panduru Bucuresti
12:20 AS Nefele Progresul 1944 Spartac
13:30 AS Romprim ACS Celtic
14:40 AS Steaua Noua Generatie I AS Olimpic
15:50 AS Steaua Noua Generatie II CSS 6
DATA Duminica – 16.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
10:00 CSS 6 AFC Viitorul
11:10 Lic.Teh.Sf. Pantelimon CS Dinamo
12:20 ASF Panduru Bucuresti AS Nefele
13:30 Progresul 1944 Spartac AS Romprim
14:40 ACS Celtic AS Steaua Noua Generatie I
15:50 AS Olimpic AS Steaua Noua Generatie II
DATA Duminica – 23.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
10:00 CS Dinamo AFC Viitorul
11:10 AS Nefele Lic.Teh.Sf. Pantelimon
12:20 AS Romprim ASF Panduru Bucuresti
13:30 AS Steaua Noua Generatie I Progresul 1944 Spartac
14:40 AS Steaua Noua Generatie II ACS Celtic
15:50 AS Olimpic CSS 6
DATA Duminica – 30.10.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
10:00 CSS 6 CS Dinamo
11:10 AFC Viitorul AS Nefele
12:20 Lic.Teh.Sf. Pantelimon AS Romprim
13:30 ASF Panduru Bucuresti AS Steaua Noua Generatie I
14:40 Progresul 1944 Spartac AS Steaua Noua Generatie II
15:50 ACS Celtic AS Olimpic
DATA Duminica – 06.11.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
10:00 AS Nefele CS Dinamo
11:10 AS Romprim AFC Viitorul
12:20 AS Steaua Noua Generatie I Lic.Teh.Sf. Pantelimon
13:30 AS Steaua Noua Generatie II ASF Panduru Bucuresti
14:40 AS Olimpic Progresul 1944 Spartac
15:50 ACS Celtic CSS 6
Data/Ora Sambata/Duminica – 12/13.11.2016
ETAPA 11. Rezultat
12.11./17:20 Progresul 1944 Spartac ACS Celtic  12.11
12.11./18:30 ASF Panduru Bucuresti AS Olimpic  12.11
12.11./19:40 Lic.Teh.Sf. Pantelimon AS Steaua Noua Generatie II  12.11
12.11./20:50 AFC Viitorul AS Steaua Noua Generatie I  12.11
13.11./14:40 CS Dinamo AS Romprim  13.11
13.11./15:50 CSS 6 AS Nefele  13.11
Retur
DATA Duminica – 20.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
10:00 CSS 6 Progresul 1944 Spartac
11:10 ASF Panduru Bucuresti ACS Celtic
12:20 Lic.Teh.Sf. Pantelimon AS Olimpic
13:30 AFC Viitorul AS Steaua Noua Generatie II
14:40 CS Dinamo AS Steaua Noua Generatie I
15:50 AS Nefele AS Romprim
DATA Duminica – 27.11.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
10:00 Progresul 1944 Spartac ASF Panduru Bucuresti
11:10 ACS Celtic Lic.Teh.Sf. Pantelimon
12:20 AS Olimpic AFC Viitorul
13:30 AS Steaua Noua Generatie II CS Dinamo
14:40 AS Steaua Noua Generatie I AS Nefele
15:50 AS Romprim CSS 6
DATA Duminica – 04.12.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
10:00 CSS 6 ASF Panduru Bucuresti
11:10 Lic.Teh.Sf. Pantelimon Progresul 1944 Spartac
12:20 AFC Viitorul ACS Celtic
13:30 CS Dinamo AS Olimpic
14:40 AS Nefele AS Steaua Noua Generatie II
15:50 AS Romprim AS Steaua Noua Generatie I
2017
DATA Duminica – 12.03.2017
ORA ETAPA 15. Rezultat
10:00 ASF Panduru Bucuresti Lic.Teh.Sf. Pantelimon
11:10 Progresul 1944 Spartac AFC Viitorul
12:20 ACS Celtic CS Dinamo
13:30 AS Olimpic AS Nefele
14:40 AS Steaua Noua Generatie II AS Romprim
15:50 AS Steaua Noua Generatie I CSS 6
DATA Duminica – 19.03.2017
ORA ETAPA 16. Rezultat
10:00 CSS 6 Lic.Teh.Sf. Pantelimon
11:10 AFC Viitorul ASF Panduru Bucuresti
12:20 CS Dinamo Progresul 1944 Spartac
13:30 AS Nefele ACS Celtic
14:40 AS Romprim AS Olimpic
15:50 AS Steaua Noua Generatie I AS Steaua Noua Generatie II
DATA Duminica – 26.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
10:00 Lic.Teh.Sf. Pantelimon AFC Viitorul
11:10 ASF Panduru Bucuresti CS Dinamo
12:20 Progresul 1944 Spartac AS Nefele
13:30 ACS Celtic AS Romprim
14:40 AS Olimpic AS Steaua Noua Generatie I
15:50 CSS 6 AS Steaua Noua Generatie II
DATA Duminica – 02.04.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
10:00 AFC Viitorul CSS 6
11:10 CS Dinamo Lic.Teh.Sf. Pantelimon
12:20 AS Nefele ASF Panduru Bucuresti
13:30 AS Romprim Progresul 1944 Spartac
14:40 AS Steaua Noua Generatie I ACS Celtic
15:50 AS Steaua Noua Generatie II AS Olimpic
DATA Duminica – 09.04.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
10:00 AFC Viitorul CS Dinamo
11:10 Lic.Teh.Sf. Pantelimon AS Nefele
12:20 ASF Panduru Bucuresti AS Romprim
13:30 Progresul 1944 Spartac AS Steaua Noua Generatie I
14:40 ACS Celtic AS Steaua Noua Generatie II
15:50 CSS 6 AS Olimpic
DATA Duminica – 23.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
10:00 CS Dinamo CSS 6
11:10 AS Nefele AFC Viitorul
12:20 AS Romprim Lic.Teh.Sf. Pantelimon
13:30 AS Steaua Noua Generatie I ASF Panduru Bucuresti
14:40 AS Steaua Noua Generatie II Progresul 1944 Spartac
15:50 AS Olimpic ACS Celtic
DATA Duminica – 30.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
10:00 CS Dinamo AS Nefele
11:10 AFC Viitorul AS Romprim
12:20 Lic.Teh.Sf. Pantelimon AS Steaua Noua Generatie I
13:30 ASF Panduru Bucuresti AS Steaua Noua Generatie II
14:40 Progresul 1944 Spartac AS Olimpic
15:50 CSS 6 ACS Celtic
DATA Duminica – 07.05.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
10:00 ACS Celtic Progresul 1944 Spartac
11:10 AS Olimpic ASF Panduru Bucuresti
12:20 AS Steaua Noua Generatie II Lic.Teh.Sf. Pantelimon
13:30 AS Steaua Noua Generatie I AFC Viitorul
14:40 AS Romprim CS Dinamo
15:50 AS Nefele CSS 6