2004 Rosu – Clubul Diplomatilor

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2004 –   Seria ROSU
TEREN CLUBUL DIPLOMATILOR
DATA Luni – 05.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 AFCS Real Crangasi Vointa Crevedia 2010
10:10 CS Progresul 2005 ASTC Champion
11:20 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS United Soccer
12:30 LPS Mircea Eliade II – C SC Dinamo 1948 SA
13:40 LPS Mircea Eliade I – C ACS Valencia
14:50 AS Vointa Buftea II CS Prosport Focsani
16:00 AS Vointa Buftea I Young Steaua Alexandria
DATA Marti – 06.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
09:00 ASTC Champion AFCS Real Crangasi
10:10 ACS United Soccer CS Progresul 2005
11:20 SC Dinamo 1948 SA ACS Regal Sport Club Ferdinand I
12:30 ACS Valencia LPS Mircea Eliade II – C
13:40 CS Prosport Focsani LPS Mircea Eliade I – C
14:50 Young Steaua Alexandria AS Vointa Buftea II
16:00 Vointa Crevedia 2010 AS Vointa Buftea I
DATA Joi – 08.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
09:00 ASTC Champion Vointa Crevedia 2010
10:10 AFCS Real Crangasi ACS United Soccer
11:20 CS Progresul 2005 SC Dinamo 1948 SA
12:30 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Valencia
13:40 LPS Mircea Eliade II – C CS Prosport Focsani
14:50 LPS Mircea Eliade I – C Young Steaua Alexandria
16:00 AS Vointa Buftea II AS Vointa Buftea I
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
09:00 ACS United Soccer ASTC Champion
10:10 SC Dinamo 1948 SA AFCS Real Crangasi
11:20 ACS Valencia CS Progresul 2005
12:30 CS Prosport Focsani ACS Regal Sport Club Ferdinand I
13:40 Young Steaua Alexandria LPS Mircea Eliade II – C
14:50 AS Vointa Buftea I LPS Mircea Eliade I – C
16:00 Vointa Crevedia 2010 AS Vointa Buftea II
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
09:00 ACS United Soccer Vointa Crevedia 2010
10:10 ASTC Champion SC Dinamo 1948 SA
11:20 AFCS Real Crangasi ACS Valencia
12:30 CS Progresul 2005 CS Prosport Focsani
13:40 ACS Regal Sport Club Ferdinand I Young Steaua Alexandria
14:50 LPS Mircea Eliade II – C AS Vointa Buftea I
16:00 LPS Mircea Eliade I – C AS Vointa Buftea II
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA ACS United Soccer
10:10 ACS Valencia ASTC Champion
11:20 CS Prosport Focsani AFCS Real Crangasi
12:30 Young Steaua Alexandria CS Progresul 2005
13:40 AS Vointa Buftea I ACS Regal Sport Club Ferdinand I
14:50 AS Vointa Buftea II LPS Mircea Eliade II – C
16:00 Vointa Crevedia 2010 LPS Mircea Eliade I – C
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 Vointa Crevedia 2010 SC Dinamo 1948 SA
10:10 ACS United Soccer ACS Valencia
11:20 ASTC Champion CS Prosport Focsani
12:30 AFCS Real Crangasi Young Steaua Alexandria
13:40 CS Progresul 2005 AS Vointa Buftea I
14:50 ACS Regal Sport Club Ferdinand I AS Vointa Buftea II
16:00 LPS Mircea Eliade II – C LPS Mircea Eliade I – C
DATA Sambata – 15.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 ACS Valencia SC Dinamo 1948 SA
10:10 CS Prosport Focsani ACS United Soccer
11:20 Young Steaua Alexandria ASTC Champion
12:30 AS Vointa Buftea I AFCS Real Crangasi
13:40 AS Vointa Buftea II CS Progresul 2005
14:50 LPS Mircea Eliade I – C ACS Regal Sport Club Ferdinand I
16:00 LPS Mircea Eliade II – C Vointa Crevedia 2010
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Vointa Crevedia 2010 ACS Valencia
10:10 SC Dinamo 1948 SA CS Prosport Focsani
11:20 ACS United Soccer Young Steaua Alexandria
12:30 ASTC Champion AS Vointa Buftea I
13:40 AFCS Real Crangasi AS Vointa Buftea II
14:50 CS Progresul 2005 LPS Mircea Eliade I – C
16:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I LPS Mircea Eliade II – C
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 CS Prosport Focsani ACS Valencia
10:10 Young Steaua Alexandria SC Dinamo 1948 SA
11:20 AS Vointa Buftea I ACS United Soccer
12:30 AS Vointa Buftea II ASTC Champion
13:40 LPS Mircea Eliade I – C AFCS Real Crangasi
14:50 LPS Mircea Eliade II – C CS Progresul 2005
16:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I Vointa Crevedia 2010
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Vointa Crevedia 2010 CS Prosport Focsani
10:10 ACS Valencia Young Steaua Alexandria
11:20 SC Dinamo 1948 SA AS Vointa Buftea I
12:30 ACS United Soccer AS Vointa Buftea II
13:40 ASTC Champion LPS Mircea Eliade I – C
14:50 AFCS Real Crangasi LPS Mircea Eliade II – C
16:00 CS Progresul 2005 ACS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 Young Steaua Alexandria CS Prosport Focsani
10:10 AS Vointa Buftea I ACS Valencia
11:20 AS Vointa Buftea II SC Dinamo 1948 SA
12:30 LPS Mircea Eliade I – C ACS United Soccer
13:40 LPS Mircea Eliade II – C ASTC Champion
14:50 ACS Regal Sport Club Ferdinand I AFCS Real Crangasi
16:00 CS Progresul 2005 Vointa Crevedia 2010
DATA Sambata – 19.11.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 Vointa Crevedia 2010 Young Steaua Alexandria
10:10 CS Prosport Focsani AS Vointa Buftea I
11:20 ACS Valencia AS Vointa Buftea II
12:30 SC Dinamo 1948 SA LPS Mircea Eliade I – C
13:40 ACS United Soccer LPS Mircea Eliade II – C
14:50 ASTC Champion ACS Regal Sport Club Ferdinand I
16:00 AFCS Real Crangasi CS Progresul 2005
Retur
DATA Sambata – 26.11.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 Vointa Crevedia 2010 AFCS Real Crangasi
10:10 ASTC Champion CS Progresul 2005
11:20 ACS United Soccer ACS Regal Sport Club Ferdinand I
12:30 SC Dinamo 1948 SA LPS Mircea Eliade II – C
13:40 ACS Valencia LPS Mircea Eliade I – C
14:50 CS Prosport Focsani AS Vointa Buftea II
16:00 Young Steaua Alexandria AS Vointa Buftea I
DATA Duminica 04.12.2016/Tineretului
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 AFCS Real Crangasi ASTC Champion
10:10 CS Progresul 2005 ACS United Soccer
11:20 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC Dinamo 1948 SA
12:30 LPS Mircea Eliade II – C ACS Valencia
13:40 LPS Mircea Eliade I – C CS Prosport Focsani
14:50 AS Vointa Buftea II Young Steaua Alexandria
16:00 AS Vointa Buftea I Vointa Crevedia 2010
DATA Sambata – 10.12.2016
ORA ETAPA 16. Rezultat
09:00 Vointa Crevedia 2010 ASTC Champion
10:10 ACS United Soccer AFCS Real Crangasi
11:20 SC Dinamo 1948 SA CS Progresul 2005
12:30 ACS Valencia ACS Regal Sport Club Ferdinand I
13:40 CS Prosport Focsani LPS Mircea Eliade II – C
14:50 Young Steaua Alexandria LPS Mircea Eliade I – C
16:00 AS Vointa Buftea I AS Vointa Buftea II
2017
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
09:00 ASTC Champion ACS United Soccer
10:10 AFCS Real Crangasi SC Dinamo 1948 SA
11:20 CS Progresul 2005 ACS Valencia
12:30 ACS Regal Sport Club Ferdinand I CS Prosport Focsani
13:40 LPS Mircea Eliade II – C Young Steaua Alexandria
14:50 LPS Mircea Eliade I – C AS Vointa Buftea I
16:00 AS Vointa Buftea II Vointa Crevedia 2010
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
09:00 Vointa Crevedia 2010 ACS United Soccer
10:10 SC Dinamo 1948 SA ASTC Champion
11:20 ACS Valencia AFCS Real Crangasi
12:30 CS Prosport Focsani CS Progresul 2005
13:40 Young Steaua Alexandria ACS Regal Sport Club Ferdinand I
14:50 AS Vointa Buftea I LPS Mircea Eliade II – C
16:00 AS Vointa Buftea II LPS Mircea Eliade I – C
DATA Sambata – 26.04.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
09:00 ACS United Soccer SC Dinamo 1948 SA
10:10 ASTC Champion ACS Valencia
11:20 AFCS Real Crangasi CS Prosport Focsani
12:30 CS Progresul 2005 Young Steaua Alexandria
13:40 ACS Regal Sport Club Ferdinand I AS Vointa Buftea I
14:50 LPS Mircea Eliade II – C AS Vointa Buftea II
16:00 LPS Mircea Eliade I – C Vointa Crevedia 2010
DATA Sambata – 01.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA Vointa Crevedia 2010
10:10 ACS Valencia ACS United Soccer
11:20 CS Prosport Focsani ASTC Champion
12:30 Young Steaua Alexandria AFCS Real Crangasi
13:40 AS Vointa Buftea I CS Progresul 2005
14:50 AS Vointa Buftea II ACS Regal Sport Club Ferdinand I
16:00 LPS Mircea Eliade I – C LPS Mircea Eliade II – C
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Valencia
10:10 ACS United Soccer CS Prosport Focsani
11:20 ASTC Champion Young Steaua Alexandria
12:30 AFCS Real Crangasi AS Vointa Buftea I
13:40 CS Progresul 2005 AS Vointa Buftea II
14:50 ACS Regal Sport Club Ferdinand I LPS Mircea Eliade I – C
16:00 Vointa Crevedia 2010 LPS Mircea Eliade II – C
DATA Marti – 18.04.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
09:00 ACS Valencia Vointa Crevedia 2010
10:10 CS Prosport Focsani SC Dinamo 1948 SA
11:20 Young Steaua Alexandria ACS United Soccer
12:30 AS Vointa Buftea I ASTC Champion
13:40 AS Vointa Buftea II AFCS Real Crangasi
14:50 LPS Mircea Eliade I – C CS Progresul 2005
16:00 LPS Mircea Eliade II – C ACS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Joi – 20.04.2017
ORA ETAPA 23. Rezultat
09:00 ACS Valencia CS Prosport Focsani
10:10 SC Dinamo 1948 SA Young Steaua Alexandria
11:20 ACS United Soccer AS Vointa Buftea I
12:30 ASTC Champion AS Vointa Buftea II
13:40 AFCS Real Crangasi LPS Mircea Eliade I – C
14:50 CS Progresul 2005 LPS Mircea Eliade II – C
16:00 Vointa Crevedia 2010 ACS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA 24. Rezultat
09:00 CS Prosport Focsani Vointa Crevedia 2010
10:10 Young Steaua Alexandria ACS Valencia
11:20 AS Vointa Buftea I SC Dinamo 1948 SA
12:30 AS Vointa Buftea II ACS United Soccer
13:40 LPS Mircea Eliade I – C ASTC Champion
14:50 LPS Mircea Eliade II – C AFCS Real Crangasi
16:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I CS Progresul 2005
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA 25. Rezultat
09:00 CS Prosport Focsani Young Steaua Alexandria
10:10 ACS Valencia AS Vointa Buftea I
11:20 SC Dinamo 1948 SA AS Vointa Buftea II
12:30 ACS United Soccer LPS Mircea Eliade I – C
13:40 ASTC Champion LPS Mircea Eliade II – C
14:50 AFCS Real Crangasi ACS Regal Sport Club Ferdinand I
16:00 Vointa Crevedia 2010 CS Progresul 2005
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA 26. Rezultat
09:00 Young Steaua Alexandria Vointa Crevedia 2010
10:10 AS Vointa Buftea I CS Prosport Focsani
11:20 AS Vointa Buftea II ACS Valencia
12:30 LPS Mircea Eliade I – C SC Dinamo 1948 SA
13:40 LPS Mircea Eliade II – C ACS United Soccer
14:50 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ASTC Champion
16:00 CS Progresul 2005 AFCS Real Crangasi