2004 Seria 1 – Coresi

PROGRAMUL ETAPELOR
Editia 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2004 I
TEREN CORESI
DATA Luni – 05.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC Dinamo 1948 SA
10:10 ACS Elite Football Academy Juventus Bucuresti
11:20 Prosport Academy SC FC Steaua Buc. SA
12:30 ACS Ilie Oana SC FC Voluntari
13:40 CS Concordia Chiajna ACS Ajax Noua Generatie
14:50 CS Sport team AS Galactik FK
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
09:00 Juventus Bucuresti ACS Regal Sport Club Ferdinand I
10:10 SC FC Steaua Buc. SA ACS Elite Football Academy
11:20 SC FC Voluntari Prosport Academy
12:30 ACS Ajax Noua Generatie ACS Ilie Oana
13:40 AS Galactik FK CS Concordia Chiajna
14:50 SC Dinamo 1948 SA CS Sport team
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
09:00 Juventus Bucuresti SC Dinamo 1948 SA
10:10 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC FC Steaua Buc. SA
11:20 ACS Elite Football Academy SC FC Voluntari
12:30 Prosport Academy ACS Ajax Noua Generatie
13:40 ACS Ilie Oana AS Galactik FK
14:50 CS Concordia Chiajna CS Sport team
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
09:00 SC FC Steaua Buc. SA Juventus Bucuresti
10:10 SC FC Voluntari ACS Regal Sport Club Ferdinand I
11:20 ACS Ajax Noua Generatie ACS Elite Football Academy
12:30 AS Galactik FK Prosport Academy
13:40 CS Sport team ACS Ilie Oana
14:50 SC Dinamo 1948 SA CS Concordia Chiajna
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
09:00 SC FC Steaua Buc. SA SC Dinamo 1948 SA
10:10 Juventus Bucuresti SC FC Voluntari
11:20 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Ajax Noua Generatie
12:30 ACS Elite Football Academy AS Galactik FK
13:40 Prosport Academy CS Sport team
14:50 ACS Ilie Oana CS Concordia Chiajna
DATA Sambata – 15.10.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 SC FC Voluntari SC FC Steaua Buc. SA
10:10 ACS Ajax Noua Generatie Juventus Bucuresti
11:20 AS Galactik FK ACS Regal Sport Club Ferdinand I
12:30 CS Sport team ACS Elite Football Academy
13:40 CS Concordia Chiajna Prosport Academy
14:50 ACS Ilie Oana SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA SC FC Voluntari
10:10 SC FC Steaua Buc. SA ACS Ajax Noua Generatie
11:20 Juventus Bucuresti AS Galactik FK
12:30 ACS Regal Sport Club Ferdinand I CS Sport team
13:40 ACS Elite Football Academy CS Concordia Chiajna
14:50 Prosport Academy ACS Ilie Oana
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 ACS Ajax Noua Generatie SC FC Voluntari
10:10 AS Galactik FK SC FC Steaua Buc. SA
11:20 CS Sport Team Juventus Bucuresti
12:30 CS Concordia Chiajna ACS Regal Sport Club Ferdinand I
13:40 ACS Ilie Oana ACS Elite Football Academy
14:50 Prosport Academy SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Ajax Noua Generatie
10:10 SC FC Voluntari AS Galactik FK
11:20 SC FC Steaua Buc. SA CS Sport team
12:30 Juventus Bucuresti CS Concordia Chiajna
13:40 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Ilie Oana
14:50 ACS Elite Football Academy Prosport Academy
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 AS Galactik FK ACS Ajax Noua Generatie
10:10 CS Sport team SC FC Voluntari
11:20 CS Concordia Chiajna SC FC Steaua Buc. SA
12:30 ACS Ilie Oana Juventus Bucuresti
13:40 Prosport Academy ACS Regal Sport Club Ferdinand I
14:50 ACS Elite Football Academy SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 19.11.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Elite Football Academy
10:10 Juventus Bucuresti Prosport Academy
11:20 SC FC Steaua Buc. SA ACS Ilie Oana
12:30 SC FC Voluntari CS Concordia Chiajna
13:40 ACS Ajax Noua Generatie Sta
14:50 SC Dinamo 1948 SA AS Galactik FK
Retur
DATA Sambata – 26.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Regal Sport Club Ferdinand I
10:10 Juventus Bucuresti ACS Elite Football Academy
11:20 SC FC Steaua Buc. SA Prosport Academy
12:30 SC FC Voluntari ACS Ilie Oana
13:40 ACS Ajax Noua Generatie CS Concordia Chiajna
14:50 AS Galactik FK Sta
DATA Sambata – 03.12.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I Juventus Bucuresti
10:10 ACS Elite Football Academy SC FC Steaua Buc. SA
11:20 Prosport Academy SC FC Voluntari
12:30 ACS Ilie Oana ACS Ajax Noua Generatie
13:40 CS Concordia Chiajna AS Galactik FK
14:50 ACS Elite Footbal Acad. 2 SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 10.12.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA Juventus -Amanat
10:10 SC FC Steaua Buc. SA ACS Regal Sport Club Ferdinand I
11:20 SC FC Voluntari ACS Elite Football Academy
12:30 ACS Ajax Noua Generatie Prosport Academy
13:40 AS Galactik FK ACS Ilie Oana
14:50 ACS Elite Footbal Acad. 2 CS Concordia Chiajna
2017
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 Juventus Bucuresti SC FC Steaua Buc. SA
10:10 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC FC Voluntari
11:20 ACS Elite Football Academy ACS Ajax Noua Generatie
12:30 Prosport Academy AS Galactik FK
13:40 ACS Ilie Oana ACS Elite Footbal Acad. 2
14:50 CS Concordia Chiajna SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA 16. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA SC FC Steaua Buc. SA
10:10 SC FC Voluntari Juventus Bucuresti
11:20 ACS Ajax Noua Generatie ACS Regal Sport Club Ferdinand I
12:30 AS Galactik FK ACS Elite Football Academy
13:40 ACS Elite Footbal Acad. 2 Prosport Academy
14:50 CS Concordia Chiajna ACS Ilie Oana
DATA Sambata – 25.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
09:00 SC FC Steaua Buc. SA SC FC Voluntari
10:10 Juventus Bucuresti ACS Ajax Noua Generatie
11:20 ACS Regal Sport Club Ferdinand I AS Galactik FK
12:30 ACS Elite Football Academy ACS Elte Footbal Acad. 2
13:40 Prosport Academy CS Concordia Chiajna
14:50 SC Dinamo 1948 SA ACS Ilie Oana
DATA Sambata – 01.04.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
10:00 SC FC Voluntari SC Dinamo 1948 SA
11:10 AS Galactik Juventus Buc
12:20 ACS Elite ACS Regal Sport
13:30 CS Concordia Ch ACS Elite Footbal Academy
14:40 ACS Ilie OANA Prosport Academi
15:50 ACS Ajax Noua Gen SC FC Steaua Buc
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
09:00 SC FC Voluntari ACS Ajax Noua Generatie
10:10 SC FC Steaua Buc. SA AS Galactik FK
11:20 Juventus Bucuresti ACS Elite Footbal Acad. 2
12:30 ACS Regal Sport Club Ferdinand I CS Concordia Chiajna
13:40 ACS Elite Football Academy ACS Ilie Oana
14:50 SC Dinamo 1948 SA Prosport Academy
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
09:00 ACS Ajax Noua Generatie SC Dinamo 1948 SA
10:10 AS Galactik FK SC FC Voluntari
11:20 ACS Elite Footbal Acad. 2 SC FC Steaua Buc. SA
12:30 CS Concordia Chiajna Juventus Bucuresti
13:40 ACS Ilie Oana ACS Regal Sport Club Ferdinand I
14:50 Prosport Academy ACS Elite Football Academy
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
09:00 ACS Ajax Noua Generatie AS Galactik FK
10:10 SC FC Voluntari ACS Elite Footbal Acad. 2
11:20 SC FC Steaua Buc. SA CS Concordia Chiajna
12:30 Juventus Bucuresti ACS Ilie Oana
13:40 ACS Regal Sport Club Ferdinand I Prosport Academy
14:50 SC Dinamo 1948 SA ACS Elite Football Academy
 16:00  SC Dinamo 1948 SA  Juventus Buc
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
09:00 ACS Elite Football Academy ACS Regal Sport Club Ferdinand I
10:10 Prosport Academy Juventus Bucuresti
11:20 ACS Ilie Oana SC FC Steaua Buc. SA
12:30 CS Concordia Chiajna SC FC Voluntari
13:40 ACS Elite Footbal Acad. 2 ACS Ajax Noua Generatie
14:50 AS Galactik FK SC Dinamo 1948 SA