2004 Verde – Sud Arena

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2004 –   Seria VERDE
TEREN SUD   ARENA
DATA Sambata – 03.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
10:00 ASS Junior 55 ACP 3 Kids Sport
11:10 AS Cosmo Sports CS Delcea Fotbal Team
12:20 FC Metaloglobus AS Dan Chilom
13:30 ACS Victoria 2010 AS Tinere Sperante
14:40 CS Milanneto II AFC Comprest GIM
15:50 CS Milanneto I ACS Initial
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
10:00 CS Delcea Fotbal Team ASS Junior 55
11:10 AS Dan Chilom AS Cosmo Sports
12:20 AS Tinere Sperante FC Metaloglobus
13:30 AFC Comprest GIM ACS Victoria 2010
14:40 ACS Seven Star Junior CS Milanneto II
15:50 ACP 3 Kids Sport CS Milanneto I
DATA Sambata – 17.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
10:00 CS Delcea Fotbal Team ACP 3 Kids Sport
11:10 ASS Junior 55 AS Dan Chilom
12:20 AS Cosmo Sports AS Tinere Sperante
13:30 FC Metaloglobus AFC Comprest GIM
14:40 ACS Victoria 2010 ACS Seven Star Junior
15:50 CS Milanneto II CS Milanneto I
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
10:00 AS Dan Chilom CS Delcea Fotbal Team
11:10 AS Tinere Sperante ASS Junior 55
12:20 AFC Comprest GIM AS Cosmo Sports
13:30 ACS Seven Star Junior FC Metaloglobus
14:40 CS Milanneto I ACS Victoria 2010
15:50 ACP 3 Kids Sport CS Milanneto II
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
10:00 AS Dan Chilom ACP 3 Kids Sport
11:10 CS Delcea Fotbal Team AS Tinere Sperante
12:20 ASS Junior 55 AFC Comprest GIM
13:30 AS Cosmo Sports ACS Seven Star Junior
14:40 FC Metaloglobus CS Milanneto I
15:50 ACS Victoria 2010 CS Milanneto II
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
10:00 AS Tinere Sperante AS Dan Chilom
11:10 AFC Comprest GIM CS Delcea Fotbal Team
12:20 ACS Seven Star Junior ASS Junior 55
13:30 CS Milanneto I AS Cosmo Sports
14:40 CS Milanneto II FC Metaloglobus
15:50 ACS Victoria 2010 ACP 3 Kids Sport
DATA Sambata – 15.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
10:00 ACP 3 Kids Sport AS Tinere Sperante
11:10 AS Dan Chilom AFC Comprest GIM
12:20 CS Delcea Fotbal Team ACS Seven Star Junior
13:30 ASS Junior 55 CS Milanneto I
14:40 AS Cosmo Sports CS Milanneto II
15:50 FC Metaloglobus ACS Victoria 2010
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
10:00 AFC Comprest GIM AS Tinere Sperante
11:10 ACS Seven Star Junior AS Dan Chilom
12:20 CS Milanneto I CS Delcea Fotbal Team
13:30 CS Milanneto II ASS Junior 55
14:40 ACS Victoria 2010 AS Cosmo Sports
15:50 FC Metaloglobus ACP 3 Kids Sport
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
10:00 ACP 3 Kids Sport AFC Comprest GIM
11:10 AS Tinere Sperante ACS Seven Star Junior
12:20 AS Dan Chilom CS Milanneto I
13:30 CS Delcea Fotbal Team CS Milanneto II
14:40 ASS Junior 55 ACS Victoria 2010
15:50 AS Cosmo Sports FC Metaloglobus
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
10:00 ACS Seven Star Junior AFC Comprest GIM
11:10 CS Milanneto I AS Tinere Sperante
12:20 CS Milanneto II AS Dan Chilom
13:30 ACS Victoria 2010 CS Delcea Fotbal Team
14:40 FC Metaloglobus ASS Junior 55
15:50 AS Cosmo Sports ACP 3 Kids Sport
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
10:00 ASS Junior 55 AS Cosmo Sports
11:10 CS Delcea Fotbal Team FC Metaloglobus
12:20 AS Dan Chilom ACS Victoria 2010
13:30 AS Tinere Sperante CS Milanneto II
14:40 AFC Comprest GIM CS Milanneto I
15:50 ACP 3 Kids Sport ACS Seven Star Junior
Retur
DATA Sambata – 19.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
10:00 ACP 3 Kids Sport ASS Junior 55
11:10 CS Delcea Fotbal Team AS Cosmo Sports
12:20 AS Dan Chilom FC Metaloglobus
13:30 AS Tinere Sperante ACS Victoria 2010
14:40 AFC Comprest GIM CS Milanneto II
15:50 ACS Seven Star Junior CS Milanneto I
DATA Sambata – 26.11.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
10:00 ASS Junior 55 CS Delcea Fotbal Team
11:10 AS Cosmo Sports AS Dan Chilom
12:20 FC Metaloglobus AS Tinere Sperante
13:30 ACS Victoria 2010 AFC Comprest GIM
14:40 CS Milanneto II ACS Seven Star Junior
15:50 CS Milanneto I ACP 3 Kids Sport
DATA Sambata – 03.12.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
10:00 ACP 3 Kids Sport CS Delcea Fotbal Team
11:10 AS Dan Chilom ASS Junior 55
12:20 AS Tinere Sperante AS Cosmo Sports
13:30 AFC Comprest GIM FC Metaloglobus
14:40 ACS Seven Star Junior ACS Victoria 2010
15:50 CS Milanneto I CS Milanneto II
2017
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA 15. Rezultat
10:00 CS Delcea Fotbal Team AS Dan Chilom
11:10 Steaua Noua Gen AS Tinere Sperante
12:20 Sta AFC Comprest GIM
13:30 FC Metaloglobus ACS Initial
14:40 ACS Victoria 2010 CS Milanneto I
15:50 CS Milanneto II ACP 3 Kids Sport
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA 16. Rezultat
10:00 ACP 3 Kids Sport AS Dan Chilom
11:10 AS Tinere Sperante CS Delcea Fotbal Team
12:20 AFC Comprest GIM Steaua Noua Gen
13:30 Initial Sta
14:40 CS Milanneto I FC Metaloglobus
15:50 CS Milanneto II ACS Victoria 2010
DATA Sambata – 25.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
10:00 AS Dan Chilom AS Tinere Sperante
11:10 CS Delcea Fotbal Team AFC Comprest GIM
12:20 Steaua Noua Gen ACS Initial
13:30 Sta CS Milanneto I
14:40 FC Metaloglobus CS Milanneto II
15:50 ACP 3 Kids Sport ACS Victoria 2010
DATA Sambata – 01.04.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
10:00 AS Tinere Sperante ACP 3 Kids Sport
11:10 AFC Comprest GIM AS Dan Chilom
12:20 ACS Initial CS Delcea Fotbal Team
13:30 CS Milanneto I Steaua Noua Gen
14:40 CS Milanneto II Sta
15:50 ACS Victoria 2010 FC Metaloglobus
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
10:00 AS Tinere Sperante AFC Comprest GIM
11:10 AS Dan Chilom ACS Initial
12:20 CS Delcea Fotbal Team CS Milanneto I
13:30 Steaua Noua Gen CS Milanneto II
14:40 Sta ACS Victoria 2010
15:50 ACP 3 Kids Sport FC Metaloglobus
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
10:00 AFC Comprest GIM ACP 3 Kids Sport
11:10 Initial AS Tinere Sperante
12:20 CS Milanneto I AS Dan Chilom
13:30 CS Milanneto II CS Delcea Fotbal Team
14:40 ACS Victoria 2010 Steaua Noua Gen
15:50 FC Metaloglobus Sta
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
10:00 AFC Comprest GIM ACS Initial
11:10 AS Tinere Sperante CS Milanneto I
12:20 AS Dan Chilom CS Milanneto II
13:30 CS Delcea Fotbal Team ACS Victoria 2010
14:40 Steaua Noua Gen FC Metaloglobus
15:50 ACP 3 Kids Sport Sta
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
Sta Steaua Noua Gen
11:10 FC Metaloglobus CS Delcea Fotbal Team
12:20 ACS Victoria 2010 AS Dan Chilom
13:30 CS Milanneto II AS Tinere Sperante
14:40 CS Milanneto I AFC Comprest GIM
15:50 ACS Initial ACP 3 Kids Sport