2005 Albastru – Romprim

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2005 –   Seria ALBASTRU
TEREN ROMPRIM
DATA Duminica – 11.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 AFC Viitorul AS FC Danilescu
10:00 AFC Comprest GIM Barca Bucuresti
11:00 CS Derby AS Best Team
12:00 Athletic Juniors Benfica Noua Generatie
13:00 CS Cautis Steaua Sudului – S AS Atletico Bucuresti
14:00 AS Victoria Branesti CS Milanneto
DATA Duminica – 18.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
09:00 Barca Bucuresti AFC Viitorul
10:00 AS Best Team AFC Comprest GIM
11:00 Benfica Noua Generatie CS Derby
12:00 AS Atletico Bucuresti Athletic Juniors
13:00 CS Milanneto CS Cautis Steaua Sudului – S
14:00 AS FC Danilescu AS Victoria Branesti
DATA Duminica – 25.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
09:00 Barca Bucuresti AS FC Danilescu
10:00 AFC Viitorul AS Best Team
11:00 AFC Comprest GIM Benfica Noua Generatie
12:00 CS Derby AS Atletico Bucuresti
13:00 Athletic Juniors CS Milanneto
14:00 CS Cautis Steaua Sudului – S AS Victoria Branesti
DATA Duminica – 02.10.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
09:00 AS Best Team Barca Bucuresti
10:00 Benfica Noua Generatie AFC Viitorul
11:00 AS Atletico Bucuresti AFC Comprest GIM
12:00 CS Milanneto CS Derby
13:00 AS Victoria Branesti Athletic Juniors
14:00 AS FC Danilescu CS Cautis Steaua Sudului – S
DATA Duminica – 09.10.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
09:00 AS Best Team AS FC Danilescu
10:00 Barca Bucuresti Benfica Noua Generatie
11:00 AFC Viitorul AS Atletico Bucuresti
12:00 AFC Comprest GIM CS Milanneto
13:00 CS Derby AS Victoria Branesti
14:00 Athletic Juniors CS Cautis Steaua Sudului – S
DATA Duminica – 16.10.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 Benfica Noua Generatie AS Best Team
10:00 AS Atletico Bucuresti Barca Bucuresti
11:00 CS Milanneto AFC Viitorul
12:00 AS Victoria Branesti AFC Comprest GIM
13:00 CS Cautis Steaua Sudului – S CS Derby
14:00 Athletic Juniors AS FC Danilescu
DATA Duminica – 23.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 AS FC Danilescu Benfica Noua Generatie
10:00 AS Best Team AS Atletico Bucuresti
11:00 Barca Bucuresti CS Milanneto
12:00 AFC Viitorul AS Victoria Branesti
13:00 AFC Comprest GIM CS Cautis Steaua Sudului – S
14:00 CS Derby Athletic Juniors
DATA Duminica – 30.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 AS Atletico Bucuresti Benfica Noua Generatie
10:00 CS Milanneto AS Best Team
11:00 AS Victoria Branesti Barca Bucuresti
12:00 CS Cautis Steaua Sudului – S AFC Viitorul
13:00 Athletic Juniors AFC Comprest GIM
14:00 CS Derby AS FC Danilescu
DATA Duminica – 06.11.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 AS FC Danilescu AS Atletico Bucuresti
10:00 Benfica Noua Generatie CS Milanneto
11:00 AS Best Team AS Victoria Branesti
12:00 Barca Bucuresti CS Cautis Steaua Sudului – S
13:00 AFC Viitorul Athletic Juniors
14:00 AFC Comprest GIM CS Derby
DATA Duminica – 13.11.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 CS Milanneto AS Atletico Bucuresti
10:00 AS Victoria Branesti Benfica Noua Generatie
11:00 CS Cautis Steaua Sudului – S AS Best Team
12:00 Athletic Juniors Barca Bucuresti
13:00 CS Derby AFC Viitorul
14:00 AFC Comprest GIM AS FC Danilescu
DATA Duminica – 20.11.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 AFC Viitorul AFC Comprest GIM
10:00 Barca Bucuresti CS Derby
11:00 AS Best Team Athletic Juniors
12:00 Benfica Noua Generatie CS Cautis Steaua Sudului – S
13:00 AS Atletico Bucuresti AS Victoria Branesti
14:00 AS FC Danilescu CS Milanneto
Retur
DATA Duminica – 27.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 AS FC Danilescu AFC Viitorul
10:00 Barca Bucuresti AFC Comprest GIM
11:00 AS Best Team CS Derby
12:00 Benfica Noua Generatie Athletic Juniors
13:00 AS Atletico Bucuresti CS Cautis Steaua Sudului – S
14:00 CS Milanneto AS Victoria Branesti
DATA Duminica – 04.12.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 AFC Viitorul Barca Bucuresti
10:00 AFC Comprest GIM AS Best Team
11:00 CS Derby Benfica Noua Generatie
12:00 Athletic Juniors AS Atletico Bucuresti
13:00 CS Cautis Steaua Sudului – S CS Milanneto
14:00 AS Victoria Branesti AS FC Danilescu
2017
DATA Duminica – 12.03.2017
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 Prosport Barca Bucuresti
10:00 AS Best Team AFC Viitorul
11:00 Benfica Noua Generatie AFC Comprest GIM
12:00 AS Atletico Bucuresti CS Derby
13:00 CS Milanneto Athletic Juniors
14:00 AS Victoria Branesti CS Cautis Steaua Sudului – S
DATA Duminica – 19.03.2017
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 ASTC Champion AS Best Team
10:00 AFC Viitorul Benfica Noua Generatie
11:00 AFC Comprest GIM AS Atletico Bucuresti
12:00 CS Derby CS Milanneto
13:00 Athletic Juniors AS Victoria Branesti
14:00 CS Cautis Steaua Sudului – S Prosport
DATA Duminica – 26.03.2017
ORA ETAPA 16. Rezultat
09:00 Prosport AS Best Team
10:00 Benfica Noua Generatie ASTC Champion
11:00 AS Atletico Bucuresti AFC Viitorul
12:00 CS Milanneto AFC Comprest GIM
13:00 AS Victoria Branesti CS Derby
14:00 CS Cautis Steaua Sudului – S Athletic Juniors
DATA Duminica – 02.04.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
09:00 AS Best Team Benfica Noua Generatie
10:00 ASTC Champion AS Atletico Bucuresti
11:00 AFC Viitorul CS Milanneto
12:00 AFC Comprest GIM AS Victoria Branesti
13:00 CS Derby CS Cautis Steaua Sudului – S
14:00 Prosport Athletic Juniors
DATA Duminica – 09.04.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
09:00 Benfica Noua Geeratie Prosport
10:00 AS Atletico Bucuresti AS Best Team
11:00 CS Milanneto ASTC Chamion
12:00 AS Victoria Branesti AFC Viitorul
13:00 CS Cautis Steaua Sudului – S AFC Comprest GIM
14:00 Athletic Juniors CS Derby
DATA Joi – 20.04.217
ORA ETAPA 19. Rezultat
09:00 Benfica Noua Generatie AS Atletico Bucuresti
10:00 AS Best Team CS Milanneto
11:00 ASTC Champion AS Victoria Branesti
12:00 AFC Viitorul CS Cautis Steaua Sudului – S
13:00 AFC Comprest GIM Athletic Juniors
14:00 Prosport CS Derby
DATA Duminica 23.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
09:00 AS Atletico Bucuresti Prosport
10:00 CS Milanneto Benfica Noua Generatie
11:00 AS Victoria Branesti AS Best Team
12:00 CS Cautis Steaua Sudului – S ASTC Champion
13:00 Athletic Juniors AFC Viitorul
14:00 CS Derby AFC Comprest GIM
DATA Duminica – 30.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
09:00 AS Atletico Bucuresti CS Milanneto
10:00 Benfica Noua Generatie AS Victoria Branesti
11:00 AS Best Team CS Cautis Steaua Sudului – S
12:00 ASTC Champion Athletic Juniors
13:00 AFC Viitorul CS Derby
14:00 Prosport AFC Comprest GIM
DATA Duminica – 07.05.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
09:00 AFC Comprest GIM AFC Viitorul
10:00 CS Derby ASTC Champion
11:00 Athletic Juniors AS Best Team
12:00 CS Cautis Steaua Sudului – S Benfica Noua Generatie
13:00 AS Victoria Branesti AS Atletico Bucuresti
14:00 CS MilannetoProsport