2005 Rosu – Olimpic (fost Energoutilaj)

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL  DE  FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2017 – 2018
Tur
Grupa 2005 / Rosu
Teren Olimpic(Energoutilaj) / Sambata
DATA Sambata – 09.09.2017
ORA ETAPA  1. Rezultat
9:00 Proactiv Sport LPS Mircea Eliade
10:10 Royal Titan Olimpique
11:20 Progresul Spartac 1944 Comprest
12:30 FC Juniorul Barca
13:40 Viitorul Giurgiu Benfica N.G.
14:50 Daimon AFC Rapid
DATA Sambata – 16.09.2017
ORA  ETAPA  2 Rezultat
9:00 Olimpique Proactiv Sport
10:10 Comprest Royal Titan
11:20 Barca Progresul Spartac 1944
12:30 Benfica N.G. FC Juniorul
13:40 AFC Rapid Viitorul Giurgiu
14:50 LPS Mircea Eliade Daimon
DATA Sambata – 23.09.2017
ORA ETAPA  3. Rezultat
9:00 Olimpique LPS Mircea Eliade
10:10 Proactiv Sport Comprest
11:20 Royal Titan Barca
12:30 Progresul Spartac 1944 Benfica N.G.
13:40 FC Juniorul AFC Rapid
14:50 Viitorul Giurgiu Daimon
DATA Sambata – 30.09.2017
ORA ETAPA  4. Rezultat
9:00 Comprest Olimpique
10:10 Barca Proactiv Sport
11:20 Benfica N.G. Royal Titan
12:30 AFC Rapid Progresul Spartac 1944
13:40 Daimon FC Juniorul
14:50 LPS Mircea Eliade Viitorul Giurgiu
DATA Sambata -25.11.2017 – Etapa reprogramata din 07.10.2017
ORA ETAPA  5. Rezultat
9:00 Comprest LPS Mircea Eliade
10:10 Olimpique Barca
11:20 Proactiv Sport Benfica N.G.
12:30 Royal Titan AFC Rapid
13:40 Progresul Spartac 1944 Daimon
14:50 FC Juniorul Viitorul Giurgiu
DATA Sambata – 14.10.2017
ORA ETAPA  6. Rezultat
9:00 Barca Comprest
10:10 Benfica N.G. Olimpique
11:20 AFC Rapid Proactiv Sport
12:30 Daimon Royal Titan
13:40 Viitorul Giurgiu Progresul Spartac 1944
14:50 FC Juniorul LPS Mircea Eliade
DATA Sambata – 21.10.2017
ORA ETAPA  7. Rezultat
9:00 LPS Mircea Eliade Barca
10:10 Comprest Benfica N.G.
11:20 Olimpique AFC Rapid
12:30 Proactiv Sport Daimon
13:40 Royal Titan Viitorul Giurgiu
14:50 Progresul Spartac 1944 FC Juniorul
DATA Sambata – 28.10.2017
ORA ETAPA  8. Rezultat
9:00 Benfica N.G. Barca
10:10 AFC Rapid Comprest
11:20 Daimon Olimpique
12:30 Viitorul Giurgiu Proactiv Sport
13:40 FC Juniorul Royal Titan
14:50 Progresul Spartac 1944 LPS Mircea Eliade
DATA Sambata – 04.11.2017
ORA ETAPA  9. Rezultat
9:00 LPS Mircea Eliade Benfica N.G.
10:10 Barca AFC Rapid
11:20 Comprest Daimon
12:30 Olimpique Viitorul Giurgiu
13:40 Proactiv Sport FC Juniorul
14:50 Royal Titan Progresul Spartac 1944
DATA Sambata – 11.11.2017
ORA ETAPA  10. Rezultat
9:00 AFC Rapid Benfica N.G.
10:10 Daimon Barca
11:20 Viitorul Giurgiu Comprest
12:30 FC Juniorul Olimpique
13:40 Progresul Spartac 1944 Proactiv Sport
14:50 Royal Titan LPS Mircea Eliade
DATA Sambata – 18.11.2017
ORA ETAPA  11. Rezultat
9:00 Proactiv Sport Royal Titan
10:10 Olimpique Progresul Spartac 1944
11:20 Comprest FC Juniorul
12:30 Barca Viitorul Giurgiu
13:40 Benfica N.G. Daimon
14:50 LPS Mircea Eliade AFC Rapid
Pe 25.11 se disputa et 5 din  07.10.2017