2006 Rosu – Juventus

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Tur
Grupa 2006 Rosu
Teren Juventus – Sambata

DATA Sambata – 09.03.2019
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Rusanu AS Nord Sport
10:10 AS Tractiunea CS Vointa Buc
11:20 SC FC Voluntari ACS Unirea D.
12:30 ACS D.N.G. 1 FC Metaloglobus
13:40 ACS D.N.G. 2 ASC Daco-Getica 2
14:50 Automatica ASC Daco-Getica 1
16:00 Forzza Junior Unirea D 2
17:10 Sta Lic Sf Pantelimon

DATA Sambata – 16.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 CS Vointa Buc ACS Juniorul 2014
10:10 FC Metaloglobus ACS D.N.G. 2
11:20 ACS Unirea D. ACS D.N.G. 1
12:30 ASC Daco-Getica 1 FC Rusanu
13:40 ASC Daco-Getica 2 Automatica
14:50 AS Nord Sport AS Tractiunea
16:00 Lic Sf Pantelimon Forzza Junior
17:10 Unirea D 2 SC FC Voluntari

DATA Sambata – 23.03.2019
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 Automatica FC Metaloglobus
10:10 SC FC Voluntari Lic Sf Pantelimon
11:20 FC Rusanu ASC Daco -Getica 2
12:30 AS Tractiunea ASC Daco-Getica 1
13:40 CS Vointa Buc AS Nord Sport
14:50 ACS D.N.G. 2 ACS Unirea D.
16:00 ACS D.N.G. I Unirea D 2
17:10 ACS Juniorul 2014 Forzza Junior

DATA Sambata – 30.03.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Forzza Junior SC FC Voluntari
10:10 SC FC Metaloglobus FC Rusanu
11:20 ASC Daco-Getica 1 CS Vointa
12:30 AS Nord Sport ACS Juniorul 2014
13:40 ASC Daco-Getica 2 AS Tractiunea
14:50 Lic Sf Pantelimon ACS D.N.G. 1
16:00 Unirea D 2 ACS D.N.G. 2
17:10 ACS Unirea D. Automatica

DATA Sambata – 06.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 ACS D.N.G. 2 Lic Sf Pantelimon
10:10 ACS D.N.G. 1 Forzza Junior
11:20 AS Tractiunea FC Metaloglobus
12:30 CS Vointa ASC Daco-Getica 2
13:40 AS Nord Sport ASC Daco-Getica 1
14:50 FC Rusanu ACS UnireaD.
16:00 Automatica Unirea D 2
17:10 ACS Juniorul 2014 SC FC Voluntari

DATA Sambata – 13.04.2019 – Etapa Amanata
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 SC FC Voluntari ACS D.N.G. 1
10:10 Forzza Junior ACS D.N.G. 2
11:20 Lic Sf Pantelimon Automatica
12:30 ASC Daco-Getica 2 AS Nord Sport
13:40 ACS Unirea D. AS Tractiunea
14:50 Unirea D2 FC Rusanu
16:00 FC Metaloglobus CS Vointa Buc
17:10 ASC Daco-Getica 1 ACS Juniorul 2014

DATA Sambata – 20.04.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 ASC Daco-Getica 1 ASC Daco-Getica 2
10:10 ACS D.N.G. 2 SC FC Voluntari
11:20 Automatica Forzza Junior
12:30 AS Tractiunea Unirea D 2
13:40 FC Rusanu Lic Sf Pantelimon
14:50 CS Vointa Buc ACS Unirea D.
16:00 Nord Sport FC Metaloglobus
17:10 ACS Juniorul 2014 ACS DNG 1

DATA Sambata – 04.05.2019
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 ACS D.N.G. 1 ACS D.N.G. 2
10:10 SC FC Voluntari Automatica
11:20 Forzza Junior FC Rusanu
12:30 Lic Sf Pantelimon AS Tractiunea
13:40 Unirea D 2 Vointa Buc
14:50 ACS Unirea D. AS Nord Sport
16:00 FC Metaloglobus ASC Daco-Getica 1
17:10 ASC Daco-Getica 2 ACS Juniorul 2014

DATA Sambata – 11.05.2019
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 CS Vointa Lic Sf Pantelimon
10:10 Nord Sport Unirea D2
11:20 FC Rusanu SC FC Voluntari
12:30 AS Tractiunea Forzza Junior
13:40 ASC Daco-Getica 1 ACS Unirea D.
14:50 Automatica ACS DNG 1
16:00 ASC Daco-Getica 2 FC Metaloglobus
17:10 ACS DNG 2 ACS Juniorul 2014

DATA Sambata – 18.05.2019
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 ACS D.N.G. 2 Automatica
10:10 ACS D.N.G. 1 FC Rusanu
11:20 SC FC Voluntari AS Tractiunea
12:30 Forzza Junior CS Vointa Buc
13:40 Lic Sf Pantelimon AS Nord Sport
14:50 ACS Unirea D. ASC Daco-Getica 2
16:00 Unirea D 2 ASC Daco-Getica 1
17:10 ACS Juniorul 2014 FC Metaloglobus

DATA Sambata – 25.05.2019
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 ASC Daco Getica 2 Unirea D2
10:10 FC Rusanu ACS D.N.G. 2
11:20 AS Tractiunea ACS D.N.G. 1
12:30 CS Vointa Buc SC FC Voluntari
13:40 AS Nord Sport Forzza Junior
14:50 ASC Daco-Getica 1 Lic Sf Pantelimon
16:00 FC Metaloglobus ACS Unirea D.
17:10 Automatica ACS Juniorul 2014

DATA Sambata – 01.06.2019
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 Unirea D Unirea D2
10:10 AS Tractiunea Automatica
11:20 CS Vointa Buc ACS D.N.G. 2
12:30 AS Nord Sport ACS D.N.G. 1
13:40 ASC Daco-Getica 1 SC FC Voluntari
14:50 ASC Daco-Getica 2 Forzza Junior
16:00 FC Metaloglobus Lic Sf Pantelimon
17:10 Rusanu ACS Juniorul 2014

DATA Sambata – 08.06.2019
ORA ETAPA 26 Rezultat
9:00 Forzza Junior FC Metaloglobus
10:10 ACS Juniorul 2014 Unirea D 2
11:20 ACS D.N.G. 2 AS Nord Sport
12:30 ACS D.N.G. 1 ASC Daco-Getica 1
13:40 SC FC Voluntari ASC Daco-Getica 2
14:50 Rusanu AS Tractiunea
16:00 Lic Sf Pantelimon ACS Unirea D.
17:10 Automatica Vointa Buc