2005 Seria 1 – Prosport Arena

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2005 I
TEREN PROSPORT   ARENA
DATA Sambata – 03.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 SC FC Steaua SA Prosport Academy
10:00 AS Galactik FK SC Dinamo 1948 SA
11:00 ACS Juniorul 2014 AFC Calcio
12:00 AS Tinere Sperante ACS Valencia
13:00 AS Dan Chilom CS Concordia Chiajna
14:00 CS Prosport Focsani CS Sport Team
15:00 ACS Initial LPS Mircea Eliade – G
DATA Marti – 06.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA SC FC Steaua SA
10:00 AFC Calcio AS Galactik FK
11:00 ACS Valencia ACS Juniorul 2014
12:00 CS Concordia Chiajna AS Tinere Sperante
13:00 CS Sport Team AS Dan Chilom
14:00 LPS Mircea Eliade – G CS Prosport Focsani
15:00 Prosport Academy ACS Initial
DATA Joi – 08.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA Prosport Academy
10:00 SC FC Steaua SA AFC Calcio
11:00 AS Galactik FK ACS Valencia
12:00 ACS Juniorul 2014 CS Concordia Chiajna
13:00 AS Tinere Sperante CS Sport Team
14:00 AS Dan Chilom LPS Mircea Eliade – G
15:00 CS Prosport Focsani ACS Initial
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
09:00 AFC Calcio SC Dinamo 1948 SA
10:00 ACS Valencia SC FC Steaua SA
11:00 CS Concordia Chiajna AS Galactik FK
12:00 CS Sport Team ACS Juniorul 2014
13:00 LPS Mircea Eliade – G AS Tinere Sperante
14:00 ACS Initial AS Dan Chilom
15:00 Prosport Academy CS Prosport Focsani
DATA Sambata – 17.09.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
09:00 AFC Calcio Prosport Academy
10:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Valencia
11:00 SC FC Steaua SA CS Concordia Chiajna
12:00 AS Galactik FK CS Sport Team
13:00 ACS Juniorul 2014 LPS Mircea Eliade – G
14:00 AS Tinere Sperante ACS Initial
15:00 AS Dan Chilom CS Prosport Focsani
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 ACS Valencia AFC Calcio
10:00 CS Concordia Chiajna SC Dinamo 1948 SA
11:00 CS Sport Team SC FC Steaua SA
12:00 LPS Mircea Eliade – G AS Galactik FK
13:00 ACS Initial ACS Juniorul 2014
14:00 CS Prosport Focsani AS Tinere Sperante
15:00 Prosport Academy AS Dan Chilom
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 Prosport Academy ACS Valencia
10:00 AFC Calcio CS Concordia Chiajna
11:00 SC Dinamo 1948 SA CS Sport Team
12:00 SC FC Steaua SA LPS Mircea Eliade – G
13:00 AS Galactik FK ACS Initial
14:00 ACS Juniorul 2014 CS Prosport Focsani
15:00 AS Tinere Sperante AS Dan Chilom
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 CS Concordia Chiajna ACS Valencia
10:00 CS Sport Team AFC Calcio
11:00 LPS Mircea Eliade – G SC Dinamo 1948 SA
12:00 ACS Initial SC FC Steaua SA
13:00 CS Prosport Focsani AS Galactik FK
14:00 AS Dan Chilom ACS Juniorul 2014
15:00 AS Tinere Sperante Prosport Academy
DATA Sambata – 15.10.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Prosport Academy CS Concordia Chiajna
10:00 ACS Valencia CS Sport Team
11:00 AFC Calcio LPS Mircea Eliade – G
12:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Initial
13:00 SC FC Steaua SA CS Prosport Focsani
14:00 AS Galactik FK AS Dan Chilom
15:00 ACS Juniorul 2014 AS Tinere Sperante
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 CS Sport Team CS Concordia Chiajna
10:00 LPS Mircea Eliade – G ACS Valencia
11:00 ACS Initial AFC Calcio
12:00 CS Prosport Focsani SC Dinamo 1948 SA
13:00 AS Dan Chilom SC FC Steaua SA
14:00 AS Tinere Sperante AS Galactik FK
15:00 ACS Juniorul 2014 Prosport Academy
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Prosport Academy CS Sport Team
10:00 CS Concordia Chiajna LPS Mircea Eliade – G
11:00 ACS Valencia ACS Initial
12:00 AFC Calcio CS Prosport Focsani
13:00 SC Dinamo 1948 SA AS Dan Chilom
14:00 SC FC Steaua SA AS Tinere Sperante
15:00 AS Galactik FK ACS Juniorul 2014
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 LPS Mircea Eliade – G CS Sport Team
10:00 ACS Initial CS Concordia Chiajna
11:00 CS Prosport Focsani ACS Valencia
12:00 AS Dan Chilom AFC Calcio
13:00 AS Tinere Sperante SC Dinamo 1948 SA
14:00 ACS Juniorul 2014 SC FC Steaua SA
15:00 AS Galactik FK Prosport Academy
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 Prosport Academy LPS Mircea Eliade – G
10:00 CS Sport Team ACS Initial
11:00 CS Concordia Chiajna CS Prosport Focsani
12:00 ACS Valencia AS Dan Chilom
13:00 AFC Calcio AS Tinere Sperante
14:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Juniorul 2014
15:00 SC FC Steaua SA AS Galactik FK
Retur
DATA Sambata – 19.11.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 Prosport Academy SC FC Steaua SA
10:00 SC Dinamo 1948 SA AS Galactik FK
11:00 AFC Calcio ACS Juniorul 2014
12:00 ACS Valencia AS Tinere Sperante
13:00 CS Concordia Chiajna AS Dan Chilom
14:00 CS Sport Team CS Prosport Focsani
15:00 LPS Mircea Eliade – G ACS Initial
DATA Sambata – 26.11.2016
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 SC FC Steaua SA SC Dinamo 1948 SA
10:00 AS Galactik FK AFC Calcio
11:00 ACS Juniorul 2014 ACS Valencia
12:00 AS Tinere Sperante CS Concordia Chiajna
13:00 AS Dan Chilom CS Sport Team
14:00 CS Prosport Focsani LPS Mircea Eliade – G
15:00 ACS Initial Prosport Academy
DATA MIERCURI – 30.11.2016
ORA ETAPA 16. Rezultat
09:00 Prosport Academy SC Dinamo 1948 SA
10:00 AFC Calcio SC FC Steaua SA
11:00 ACS Valencia AS Galactik FK
12:00 CS Concordia Chiajna ACS Juniorul 2014
13:00 CS Sport Team AS Tinere Sperante
14:00 LPS Mircea Eliade – G AS Dan Chilom
15:00 ACS Initial CS Prosport Focsani
2017
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA AFC Calcio
10:00 SC FC Steaua SA Prosport 2
11:00 AS Galactik FK CS Concordia Chiajna
12:00 ACS Juniorul 2014 CS Sport Team
13:00 AS Tinere Sperante LPS Mircea Eliade – G
14:00 AS Dan Chilom ACS Initial
15:00 CS Prosport Focsani Prosport Academy
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
09:00 Prosport Academy AFC Calcio
10:00 Prosport 2 SC Dinamo 1948 SA
11:00 CS Concordia Chiajna SC FC Steaua SA
12:00 CS Sport Team AS Galactik FK
13:00 LPS Mircea Eliade – G ACS Juniorul 2014
14:00 ACS Initial AS Tinere Sperante
15:00 CS Prosport Focsani AS Dan Chilom
DATA Sambata – 25.03.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
09:00 AFC Calcio Prosport 2
10:00 SC Dinamo 1948 SA CS Concordia Chiajna
11:00 SC FC Steaua SA CS Sport Team
12:00 AS Galactik FK LPS Mircea Eliade – G
13:00 ACS Juniorul 2014 ACS Initial
14:00 AS Tinere Sperante CS Prosport Focsani
15:00 AS Dan Chilom Prosport Academy
DATA Sambata – 01.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
09:00 Prosport 2 Prosport Academy
10:00 CS Concordia Chiajna AFC Calcio
11:00 CS Sport Team SC Dinamo 1948 SA
12:00 LPS Mircea Eliade – G SC FC Steaua SA
13:00 ACS Initial AS Galactik FK
14:00 CS Prosport Focsani ACS Juniorul 2014
15:00 AS Dan Chilom AS Tinere Sperante
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
09:00 Prosport 2 CS Concordia Chiajna
10:00 AFC Calcio CS Sport Team
11:00 SC Dinamo 1948 SA LPS Mircea Eliade – G
12:00 SC FC Steaua SA ACS Initial
13:00 AS Galactik FK CS Prosport Focsani
14:00 ACS Juniorul 2014 AS Dan Chilom
15:00 Prosport Academy AS Tinere Sperante
DATA Marti – 18.04.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
09:00 CS Concordia Chiajna Prosport Academy
10:00 CS Sport Team Prosport 2
11:00 LPS Mircea Eliade – G AFC Calcio
12:00 ACS Initial SC Dinamo 1948 SA
13:00 CS Prosport Focsani SC FC Steaua SA
14:00 AS Dan Chilom AS Galactik FK
15:00 AS Tinere Sperante ACS Juniorul 2014
DATA Joi – 20.04.2017
ORA ETAPA 23. Rezultat
09:00 CS Concordia Chiajna CS Sport Team
10:00 Prosport 2 LPS Mircea Eliade – G
11:00 AFC Calcio ACS Initial
12:00 SC Dinamo 1948 SA CS Prosport Focsani
13:00 SC FC Steaua SA AS Dan Chilom
14:00 AS Galactik FK AS Tinere Sperante
15:00 Prosport Academy ACS Juniorul 2014
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA 24. Rezultat
09:00 CS Sport Team Prosport Academy
10:00 LPS Mircea Eliade – G CS Concordia Chiajna
11:00 ACS Initial Prosport 2
12:00 CS Prosport Focsani AFC Calcio
13:00 AS Dan Chilom SC Dinamo 1948 SA
14:00 AS Tinere Sperante SC FC Steaua SA
15:00 ACS Juniorul 2014 AS Galactik FK
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA 25. Rezultat
09:00 CS Sport Team LPS Mircea Eliade – G
10:00 CS Concordia Chiajna ACS Initial
11:00 Prosport 2 CS Prosport Focsani
12:00 AFC Calcio AS Dan Chilom
13:00 SC Dinamo 1948 SA AS Tinere Sperante
14:00 SC FC Steaua SA ACS Juniorul 2014
15:00 Prosport Academy AS Galactik FK
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA 26. Rezultat
09:00 LPS Mircea Eliade – G Prosport Academy
10:00 ACS Initial CS Sport Team
11:00 CS Prosport Focsani CS Concordia Chiajna
12:00 AS Dan Chilom Prosport 2
13:00 AS Tinere Sperante AFC Calcio
14:00 ACS Juniorul 2014 SC Dinamo 1948 SA
15:00 AS Galactik FK SC FC Steaua SA