2006 Verde – Olimpic

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Tur
Grupa 2006 Verde
Teren Olimpic – Duminica

DATA Duminica – 09.09.2018
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 Sta
10:10 Ajax N.G. ACS Juniorul 2014
11:20 ACS Inter Berceni Palatul Copiilor
12:30 AS Olimipic 1 ACS Arsenal Sp
13:40 AS Olimipic 2 AS TC Champion
14:50 CSA Steaua FC Rusanu
16:00 A. Ac. Proisport AS Voinicelul

DATA Duminica – 16.09.2018
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 SC Dinamo 1948
10:10 Palatul Copiilor Ajax N.G.
11:20 ACS Arsenal Sp ACS Inter Berceni
12:30 AS TC Champion AS Olimipic 1
13:40 FC Rusanu AS Olimipic 2
14:50 AS Voinicelul CSA Steaua
16:00 Sta A. Ac. Proisport

DATA Duminica – 23.09.2018
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 CSA Steaua A. Ac. Proisport
10:10 SC Dinamo 1948 Palatul Copiilor
11:20 Ajax N.G. ACS Arsenal Sp
12:30 ACS Inter Berceni AS TC Champion
13:40 AS Olimipic 2 FC Rusanu
14:50 AS Olimipic 1 AS Voinicelul
16:00 Juniorul 2014 – Sta

DATA Duminica – 30.09.2018
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Palatul Copiilor ACS Juniorul 2014
10:10 ACS Arsenal Sp SC Dinamo 1948
11:20 AS TC Champion Ajax N.G.
12:30 FC Rusanu ACS Inter Berceni
13:40 AS Voinicelul AS Olimipic 1
14:50 A. Ac. Proisport AS Olimipic 2
16:00 Sta CSA Steaua

DATA Duminica – 07.10.2018
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 AS Olimipic 2 CSA Steaua
10:10 ACS Juniorul 2014 ACS Arsenal Sp
11:20 SC Dinamo 1948 AS TC Champion
12:30 Ajax N.G. FC Rusanu
13:40 ACS Inter Berceni AS Voinicelul
14:50 AS Olimipic 1 A. Ac. Proisport
16:00 Platul Copiilor – Sta

DATA Duminica – 14.10.2018
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 ACS Arsenal Sp Palatul Copiilor
10:10 AS TC Champion ACS Juniorul 2014
11:20 FC Rusanu SC Dinamo 1948
12:30 AS Voinicelul Ajax N.G.
13:40 A. Ac. Proisport ACS Inter Berceni
14:50 CSA Steaua AS Olimipic 1
16:00 Sta AS Olimipic 2

DATA Duminica – 21.10.2018
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 AS Olimipic 1 AS Olimipic 2
10:10 Palatul Copiilor AS TC Champion
11:20 ACS Juniorul 2014 FC Rusanu
12:30 SC Dinamo 1948 AS Voinicelul
13:40 Ajax N.G. A. Ac. Proisport
14:50 ACS Inter Berceni CSA Steaua
16:00 Sta – Arsenal

DATA Duminica – 28.10.2018
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 AS TC Champion ACS Arsenal Sp
10:10 FC Rusanu Palatul Copiilor
11:20 AS Voinicelul ACS Juniorul 2014
12:30 A. Ac. Proisport SC Dinamo 1948
13:40 CSA Steaua Ajax N.G.
14:50 AS Olimipic 2 ACS Inter Berceni
16:00 AS Olimipic 1 Sta

DATA Duminica – 04.11.2018
ORA ETAPA 09 Rezultat
9:00 ACS Inter Berceni AS Olimipic 1
10:10 ACS Arsenal Sp FC Rusanu
11:20 Palatul Copiilor AS Voinicelul
12:30 ACS Juniorul 2014 A. Ac. Proisport
13:40 SC Dinamo 1948 CSA Steaua
14:50 Ajax N.G. AS Olimipic 2
16:00 Sta – Champion

DATA Duminica – 11.11.2018
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 FC Rusanu AS TC Champon
10:10 AS Voinicelul ACS Arsenal Sp
11:20 A. Ac. Proisport Palatul Copiilor
12:30 CSA Steaua ACS Juniorul 2014
13:40 AS Olimipic 2 SC Dinamo 1948
14:50 AS Olimipic 1 Ajax N.G.
16:00 ACS Inter Berceni Sta

DATA Duminica – 18.11.2018
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Sta FC Rusanu
10:10 AS TC Champon AS Voinicelul
11:20 ACS Arsenal Sp A. Ac. Proisport
12:30 Palatul Copiilor CSA Steaua
13:40 ACS Juniorul 2014 AS Olimipic 2
14:50 SC Dinamo 1948 AS Olimipic 1
16:00 Ajax N.G. ACS Inter Berceni

DATA Duminica – 25.11.2018
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 AS Voinicelul FC Rusanu
10:10 A. Ac. Proisport AS TC Champon
11:20 CSA Steaua ACS Arsenal Sp
12:30 AS Olimipic 2 Palatul Copiilor
13:40 AS Olimipic 1 ACS Juniorul 2014
14:50 ACS Inter Berceni SC Dinamo 1948
16:00 Ajax N.G. Sta

DATA Duminica – 02.12.2018
ORA ETAPA 113 Rezultat
9:00 Sta AS Voinicelul
10:10 FC Rusanu A. Ac. Proisport
11:20 AS TC Champon CSA Steaua
12:30 ACS Arsenal Sp AS Olimipic 2
13:40 Palatul Copiilor AS Olimipic 1
14:50 ACS Juniorul 2014 ACS Inter Berceni
16:00 SC Dinamo 1948 Ajax N.G.