2006 Alb – Stadion Tineretului

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2006 –   Seria ALB
TEREN STADIONUL   TINERETULUI
DATA Sambata – 03.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
11:00 ACS I Sport SC FC Steaua SA
12:00 AS Steaua Noua Generatie CS Inter Galaxy
13:00 FC Rusanu I Panda Juniors
14:00 ACS Zamsport ACS Tandem Sport
15:00 FC Rusanu II CS Vointa Bucuresti
16:00 ACP Regie ACS Unirea Dobroesti
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
11:00 CS Inter Galaxy ACS I Sport
12:00 Panda Juniors AS Steaua Noua Generatie
13:00 ACS Tandem Sport FC Rusanu I
14:00 CS Vointa Bucuresti ACS Zamsport
15:00 ACS Unirea Dobroesti FC Rusanu II
16:00 SC FC Steaua SA ACP Regie
DATA Sambata – 17.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
11:00 CS Inter Galaxy SC FC Steaua SA
12:00 ACS I Sport Panda Juniors
13:00 AS Steaua Noua Generatie ACS Tandem Sport
14:00 FC Rusanu I CS Vointa Bucuresti
15:00 ACS Zamsport ACS Unirea Dobroesti
16:00 FC Rusanu II ACP Regie
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
11:00 Panda Juniors CS Inter Galaxy
12:00 ACS Tandem Sport ACS I Sport
13:00 CS Vointa Bucuresti AS Steaua Noua Generatie
14:00 ACS Unirea Dobroesti FC Rusanu I
15:00 ACP Regie ACS Zamsport
16:00 SC FC Steaua SA FC Rusanu II
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
11:00 Panda Juniors SC FC Steaua SA
12:00 CS Inter Galaxy ACS Tandem Sport
13:00 ACS I Sport CS Vointa Bucuresti
14:00 AS Steaua Noua Generatie ACS Unirea Dobroesti
15:00 FC Rusanu I ACP Regie
16:00 ACS Zamsport FC Rusanu II
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
11:00 ACS Tandem Sport Panda Juniors
12:00 CS Vointa Bucuresti CS Inter Galaxy
13:00 ACS Unirea Dobroesti ACS I Sport
14:00 ACP Regie AS Steaua Noua Generatie
15:00 FC Rusanu II FC Rusanu I
16:00 ACS Zamsport SC FC Steaua SA
DATA Sambata – 15.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
11:00 SC FC Steaua SA ACS Tandem Sport
12:00 Panda Juniors CS Vointa Bucuresti
13:00 CS Inter Galaxy ACS Unirea Dobroesti
14:00 ACS I Sport ACP Regie
15:00 AS Steaua Noua Generatie FC Rusanu II
16:00 FC Rusanu I ACS Zamsport
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
11:00 CS Vointa Bucuresti ACS Tandem Sport
12:00 ACS Unirea Dobroesti Panda Juniors
13:00 ACP Regie CS Inter Galaxy
14:00 FC Rusanu II ACS I Sport
15:00 ACS Zamsport AS Steaua Noua Generatie
16:00 FC Rusanu I SC FC Steaua SA
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
11:00 SC FC Steaua SA CS Vointa Bucuresti
12:00 ACS Tandem Sport ACS Unirea Dobroesti
13:00 Panda Juniors ACP Regie
14:00 CS Inter Galaxy FC Rusanu II
15:00 ACS I Sport ACS Zamsport
16:00 AS Steaua Noua Generatie FC Rusanu I
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
11:00 ACS Unirea Dobroesti CS Vointa Bucuresti
12:00 ACP Regie ACS Tandem Sport
13:00 FC Rusanu II Panda Juniors
14:00 ACS Zamsport CS Inter Galaxy
15:00 FC Rusanu I ACS I Sport
16:00 AS Steaua Noua Generatie SC FC Steaua SA
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
11:00 ACS I Sport AS Steaua Noua Generatie
12:00 CS Inter Galaxy FC Rusanu I
13:00 Panda Juniors ACS Zamsport
14:00 ACS Tandem Sport FC Rusanu II
15:00 CS Vointa Bucuresti ACP Regie
16:00 SC FC Steaua SA ACS Unirea Dobroesti
Retur
DATA Sambata – 19.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
11:00 SC FC Steaua SA ACS I Sport
12:00 CS Inter Galaxy AS Steaua Noua Generatie
13:00 Panda Juniors FC Rusanu I
14:00 ACS Tandem Sport ACS Zamsport
15:00 CS Vointa Bucuresti FC Rusanu II
16:00 ACS Unirea Dobroesti ACP Regie
DATA Sambata – 26.11.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
11:00 ACS I Sport CS Inter Galaxy
12:00 AS Steaua Noua Generatie Panda Juniors
13:00 FC Rusanu I ACS Tandem Sport
14:00 ACS Zamsport CS Vointa Bucuresti
15:00 FC Rusanu II ACS Unirea Dobroesti
16:00 ACP Regie SC FC Steaua SA
DATA Sambata – 03.12.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
11:00 SC FC Steaua SA CS Inter Galaxy
12:00 Panda Juniors ACS I Sport
13:00 ACS Tandem Sport AS Steaua Noua Generatie
14:00 CS Vointa Bucuresti FC Rusanu I
15:00 ACS Unirea Dobroesti ACS Zamsport
16:00 ACP Regie FC Rusanu II
2017
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA 15. Rezultat
11:00 CS Inter Galaxy Panda Juniors
12:00 ACS I Sport ACS Tandem Sport
13:00 AS Steaua Noua Generatie CS Vointa Bucuresti
14:00 FC Rusanu I ACS Unirea Dobroesti
15:00 ACS Zamsport ACP Regie
16:00 FC Rusanu II SC FC Steaua SA
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA 16. Rezultat
11:00 SC FC Steaua SA Panda Juniors
12:00 ACS Tandem Sport CS Inter Galaxy
13:00 CS Vointa Bucuresti ACS I Sport
14:00 ACS Unirea Dobroesti AS Steaua Noua Generatie
15:00 ACP Regie FC Rusanu I
16:00 FC Rusanu II ACS Zamsport
DATA Sambata – 25.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
11:00 Panda Juniors ACS Tandem Sport
12:00 CS Inter Galaxy CS Vointa Bucuresti
13:00 ACS I Sport ACS Unirea Dobroesti
14:00 AS Steaua Noua Generatie ACP Regie
15:00 FC Rusanu I FC Rusanu II
16:00 SC FC Steaua SA ACS Zamsport
DATA Sambata – 01.04.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
11:00 ACS Tandem Sport SC FC Steaua SA
12:00 CS Vointa Bucuresti Panda Juniors
13:00 ACS Unirea Dobroesti CS Inter Galaxy
14:00 ACP Regie ACS I Sport
15:00 FC Rusanu II AS Steaua Noua Generatie
16:00 ACS Zamsport FC Rusanu I
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
11:00 ACS Tandem Sport CS Vointa Bucuresti
12:00 Panda Juniors ACS Unirea Dobroesti
13:00 CS Inter Galaxy ACP Regie
14:00 ACS I Sport FC Rusanu II
15:00 AS Steaua Noua Generatie ACS Zamsport
16:00 SC FC Steaua SA FC Rusanu I
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
12:00 CS Vointa Bucuresti SC FC Steaua SA
ACS Unirea Dobroesti ACS Tandem Sport
13:00 ACP Regie Panda Juniors
14:00 FC Rusanu II CS Inter Galaxy
15:00 ACS Zamsport ACS I Sport
16:00 FC Rusanu I AS Steaua Noua Generatie
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
11:00 CS Vointa Bucuresti ACS Unirea Dobroesti
12:00 ACS Tandem Sport ACP Regie
13:00 Panda Juniors FC Rusanu II
14:00 CS Inter Galaxy ACS Zamsport
15:00 ACS I Sport FC Rusanu I
16:00 SC FC Steaua SA AS Steaua Noua Generatie
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
11:00 AS Steaua Noua Generatie ACS I Sport
12:00 FC Rusanu I CS Inter Galaxy
13:00 ACS Zamsport Panda Juniors
14:00 FC Rusanu II ACS Tandem Sport
15:00 ACP Regie CS Vointa Bucuresti
16:00 ACS Unirea Dobroesti SC FC Steaua SA