2006 Albastru – Prosport Arena

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2006 –   Seria ALBASTRU
TEREN PROSPORT   ARENA
DATA Duminica – 04.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 FC Metaloglobus AS Olimpic
10:00 Palatul National al Copiilor CSA Steaua
11:00 ACS Inizio AS New Stars Footbal Club
12:00 SC FC Steaua SA Prosport Academy
13:00 CS Cautis Steaua Sudului ACS Mexic
14:00 Progresul 1944 Spartac AS Tinere Sperante
DATA Duminica – 11.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
09:00 CSA Steaua FC Metaloglobus
10:00 AS New Stars Footbal Club Palatul National al Copiilor
11:00 Prosport Academy ACS Inizio
12:00 ACS Mexic SC FC Steaua SA
13:00 AS Tinere Sperante CS Cautis Steaua Sudului
14:00 AS Olimpic Progresul 1944 Spartac
DATA Duminica – 18.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
09:00 CSA Steaua AS Olimpic
10:00 FC Metaloglobus AS New Stars Footbal Club
11:00 Palatul National al Copiilor Prosport Academy
12:00 ACS Inizio ACS Mexic
13:00 SC FC Steaua SA AS Tinere Sperante
14:00 CS Cautis Steaua Sudului Progresul 1944 Spartac
DATA Duminica – 25.09.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
09:00 AS New Stars Footbal Club CSA Steaua
10:00 Prosport Academy FC Metaloglobus
11:00 ACS Mexic Palatul National al Copiilor
12:00 AS Tinere Sperante ACS Inizio
13:00 Progresul 1944 Spartac SC FC Steaua SA
14:00 AS Olimpic CS Cautis Steaua Sudului
DATA Duminica – 02.10.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
09:00 AS New Stars Footbal Club AS Olimpic
10:00 CSA Steaua Prosport Academy
11:00 FC Metaloglobus ACS Mexic
12:00 Palatul National al Copiilor AS Tinere Sperante
13:00 ACS Inizio Progresul 1944 Spartac
14:00 SC FC Steaua SA CS Cautis Steaua Sudului
DATA Duminica – 09.10.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 Prosport Academy AS New Stars Footbal Club
10:00 ACS Mexic CSA Steaua
11:00 AS Tinere Sperante FC Metaloglobus
12:00 Progresul 1944 Spartac Palatul National al Copiilor
13:00 CS Cautis Steaua Sudului ACS Inizio
14:00 SC FC Steaua SA AS Olimpic
DATA Duminica – 16.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 AS Olimpic Prosport Academy
10:00 AS New Stars Footbal Club ACS Mexic
11:00 CSA Steaua AS Tinere Sperante
12:00 FC Metaloglobus Progresul 1944 Spartac
13:00 Palatul National al Copiilor CS Cautis Steaua Sudului
14:00 ACS Inizio SC FC Steaua SA
DATA Duminica – 23.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 ACS Mexic Prosport Academy
10:00 AS Tinere Sperante AS New Stars Footbal Club
11:00 Progresul 1944 Spartac CSA Steaua
12:00 CS Cautis Steaua Sudului FC Metaloglobus
13:00 SC FC Steaua SA Palatul National al Copiilor
14:00 ACS Inizio AS Olimpic
DATA Duminica – 30.10.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 AS Olimpic ACS Mexic
10:00 Prosport Academy AS Tinere Sperante
11:00 AS New Stars Footbal Club Progresul 1944 Spartac
12:00 CSA Steaua CS Cautis Steaua Sudului
13:00 FC Metaloglobus SC FC Steaua SA
14:00 Palatul National al Copiilor ACS Inizio
DATA Duminica – 06.11.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 AS Tinere Sperante ACS Mexic
10:00 Progresul 1944 Spartac Prosport Academy
11:00 CS Cautis Steaua Sudului AS New Stars Footbal Club
12:00 SC FC Steaua SA CSA Steaua
13:00 ACS Inizio FC Metaloglobus
14:00 Palatul National al Copiilor AS Olimpic
DATA Duminica – 13.11.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 FC Metaloglobus Palatul National al Copiilor
10:00 CSA Steaua ACS Inizio
11:00 AS New Stars Footbal Club SC FC Steaua SA
12:00 Prosport Academy CS Cautis Steaua Sudului
13:00 ACS Mexic Progresul 1944 Spartac
14:00 AS Olimpic AS Tinere Sperante
Retur
DATA Duminica – 20.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 AS Olimpic FC Metaloglobus
10:00 CSA Steaua Palatul National al Copiilor
11:00 AS New Stars Footbal Club ACS Inizio
12:00 Prosport Academy SC FC Steaua SA
13:00 ACS Mexic CS Cautis  – Amanat
14:00 AS Tinere Sperante Progresul 1944 Spartac
DATA Duminica – 27.11.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 FC Metaloglobus CSA Steaua
10:00 Palatul National al Copiilor AS New Stars Footbal Club
11:00 ACS Inizio Prosport Academy
12:00 SC FC Steaua SA ACS Mexic
13:00 CS Cautis Steaua Sudului AS Tinere Sperante
14:00 Progresul 1944 Spartac AS Olimpic
DATA Duminica – 04.12.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 AS Olimpic CSA Steaua
10:00 AS New Stars Footbal Club FC Metaloglobus
11:00 Prosport Academy Palatul National al Copiilor
12:00 ACS Mexic ACS Inizio
13:00 AS Tinere Sperante SC FC Steaua SA
14:00 Progresul 1944 Spartac CS Cautis Steaua Sudului
2017
DATA Duminica – 12.03.2017
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 CSA Steaua AS New Stars Footbal Club
10:00 FC Metaloglobus Prosport Academy
11:00 Palatul National al Copiilor ACS Mexic
12:00 ACS Inizio AS Tinere Sperante
13:00 SC FC Steaua SA Progresul 1944 Spartac
14:00 CS Cautis Steaua Sudului AS Olimpic
DATA Duminica – 19.03.2017
ORA ETAPA 16. Rezultat
09:00 AS Olimpic AS New Stars Footbal Club
10:00 Prosport Academy CSA Steaua
11:00 ACS Mexic FC Metaloglobus
12:00 AS Tinere Sperante Palatul National al Copiilor
13:00 Progresul 1944 Spartac ACS Inizio
14:00 CS Cautis Steaua Sudului SC FC Steaua SA
DATA Duminica – 26.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
09:00 AS New Stars Footbal Club Prosport Academy
10:00 CSA Steaua ACS Mexic
11:00 FC Metaloglobus AS Tinere Sperante
12:00 Palatul National al Copiilor Progresul 1944 Spartac
13:00 ACS Inizio CS Cautis Steaua Sudului
14:00 AS Olimpic SC FC Steaua SA
DATA Duminica – 02.04.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
09:00 Prosport Academy AS Olimpic
10:00 ACS Mexic AS New Stars Footbal Club
11:00 AS Tinere Sperante CSA Steaua
12:00 Progresul 1944 Spartac FC Metaloglobus
13:00 CS Cautis Steaua Sudului Palatul National al Copiilor
14:00 SC FC Steaua SA ACS Inizio
DATA Duminica – 09.04.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
09:00 Prosport Academy ACS Mexic
10:00 AS New Stars Footbal Club AS Tinere Sperante
11:00 CSA Steaua Progresul 1944 Spartac
12:00 FC Metaloglobus CS Cautis Steaua Sudului
13:00 Palatul National al Copiilor SC FC Steaua SA
14:00 AS Olimpic ACS Inizio
DATA Duminica – 23.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
09:00 ACS Mexic AS Olimpic
10:00 AS Tinere Sperante Prosport Academy
11:00 Progresul 1944 Spartac AS New Stars Footbal Club
12:00 CS Cautis Steaua Sudului CSA Steaua
13:00 SC FC Steaua SA FC Metaloglobus
14:00 ACS Inizio Palatul National al Copiilor
DATA Duminica – 30.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
09:00 ACS Mexic AS Tinere Sperante
10:00 Prosport Academy Progresul 1944 Spartac
11:00 AS New Stars Footbal Club CS Cautis Steaua Sudului
12:00 CSA Steaua SC FC Steaua SA
13:00 FC Metaloglobus ACS Inizio
14:00 AS Olimpic Palatul National al Copiilor
DATA Duminica – 07.05.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
09:00 Palatul National al Copiilor FC Metaloglobus
10:00 ACS Inizio CSA Steaua
11:00 SC FC Steaua SA AS New Stars Footbal Club
12:00 CS Cautis Steaua Sudului Prosport Academy
13:00 Progresul 1944 Spartac ACS Mexic
14:00 AS Tinere Sperante AS Olimpic