2006 Galben – Stadion Tineretului

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2006 –   Seria GALBEN
TEREN TINERETULUI
DATA Miercuri – 07.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 CSS 4 ACS Ilie Oana
10:00 Constructorul Bolintin Deal CSS 2
11:00 ASTC Champion CS Pro Team I
12:00 AS Vointa Buftea CS Pro Team II
13:00 AS Regal Sport Club Ferdinand I FC Milisport
14:00 CS Sport Team AFCS Real Crangasi
DATA Duminica – 11.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
09:00 CSS 2 CSS 4
10:00 CS Pro Team I Constructorul Bolintin Deal
11:00 CS Pro Team II ASTC Champion
12:00 FC Milisport AS Vointa Buftea
13:00 AFCS Real Crangasi AS Regal Sport Club Ferdinand I
14:00 ACS Ilie Oana CS Sport Team
DATA Duminica – 25.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
09:00 CSS 2 ACS Ilie Oana
10:00 CSS 4 CS Pro Team I
11:00 Constructorul Bolintin Deal CS Pro Team II
12:00 ASTC Champion FC Milisport
13:00 AS Vointa Buftea AFCS Real Crangasi
14:00 AS Regal Sport Club Ferdinand I CS Sport Team
DATA Duminica – 02.10.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
09:00 CS Pro Team I CSS 2
10:00 CS Pro Team II CSS 4
11:00 FC Milisport Constructorul Bolintin Deal
12:00 AFCS Real Crangasi ASTC Champion
13:00 CS Sport Team AS Vointa Buftea
14:00 ACS Ilie Oana AS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Duminica – 09.10.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
09:00 CS Pro Team I ACS Ilie Oana
10:00 CSS 2 CS Pro Team II
11:00 CSS 4 FC Milisport
12:00 Constructorul Bolintin Deal AFCS Real Crangasi
13:00 ASTC Champion CS Sport Team
14:00 AS Vointa Buftea AS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Duminica – 16.10.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 CS Pro Team II CS Pro Team I
10:00 FC Milisport CSS 2
11:00 AFCS Real Crangasi CSS 4
12:00 CS Sport Team Constructorul Bolintin Deal
13:00 AS Regal Sport Club Ferdinand I ASTC Champion
14:00 AS Vointa Buftea ACS Ilie Oana
DATA Duminica – 23.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 ACS Ilie Oana CS Pro Team II
10:00 CS Pro Team I FC Milisport
11:00 CSS 2 AFCS Real Crangasi
12:00 CSS 4 CS Sport Team
13:00 Constructorul Bolintin Deal AS Regal Sport Club Ferdinand I
14:00 ASTC Champion AS Vointa Buftea
DATA Duminica – 30.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 FC Milisport CS Pro Team II
10:00 AFCS Real Crangasi CS Pro Team I
11:00 CS Sport Team CSS 2
12:00 AS Regal Sport Club Ferdinand I CSS 4
13:00 AS Vointa Buftea Constructorul Bolintin Deal
14:00 ASTC Champion ACS Ilie Oana
DATA Duminica – 06.11.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 ACS Ilie Oana FC Milisport
10:00 CS Pro Team II AFCS Real Crangasi
11:00 CS Pro Team I CS Sport Team
12:00 CSS 2 AS Regal Sport Club Ferdinand I
13:00 CSS 4 AS Vointa Buftea
14:00 Constructorul Bolintin Deal ASTC Champion
DATA Duminica – 13.11.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 AFCS Real Crangasi FC Milisport
10:00 CS Sport Team CS Pro Team II
11:00 AS Regal Sport Club Ferdinand I CS Pro Team I
12:00 AS Vointa Buftea CSS 2
13:00 ASTC Champion CSS 4
14:00 Constructorul Bolintin Deal ACS Ilie Oana
DATA Duminica – 20.11.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 CSS 4 Constructorul Bolintin Deal
10:00 CSS 2 ASTC Champion
11:00 CS Pro Team I AS Vointa Buftea
12:00 CS Pro Team II AS Regal Sport Club Ferdinand I
13:00 FC Milisport CS Sport Team
14:00 ACS Ilie Oana AFCS Real Crangasi
Retur
DATA Duminica – 27.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 ACS Ilie Oana CSS 4
10:00 CSS 2 Constructorul Bolintin Deal
11:00 CS Pro Team I ASTC Champion
12:00 CS Pro Team II AS Vointa Buftea
13:00 FC Milisport AS Regal Sport Club Ferdinand I
14:00 AFCS Real Crangasi CS Sport Team
DATA Duminica – 04.12.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 CSS 4 CSS 2
10:00 Constructorul Bolintin Deal CS Pro Team I
11:00 ASTC Champion CS Pro Team II
12:00 AS Vointa Buftea FC Milisport
13:00 AS Regal Sport Club Ferdinand I AFCS Real Crangasi
14:00 CS Sport Team ACS Ilie Oana
DATA Duminica – 11.12.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 ACS Ilie Oana CSS 2
10:00 CS Pro Team I CSS 4
11:00 CS Pro Team II Constructorul Bolintin Deal
12:00 FC Milisport ASTC Champion
13:00 AFCS Real Crangasi AS Vointa Buftea
14:00 CS Sport Team AS Regal Sport Club Ferdinand I
2017
DATA Duminica – 12.03.2017
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 CSS 2 CS Pro Team I
10:00 CSS 4 CS Pro Team II
11:00 Constructorul Bolintin Deal FC Milisport
12:00 ASTC Champion AFCS Real Crangasi
13:00 AS Vointa Buftea CS Sport Team
14:00 AS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Ilie Oana
DATA Duminica – 19.03.2017
ORA ETAPA 16. Rezultat
09:00 ACS Ilie Oana CS Pro Team I
10:00 CS Pro Team II CSS 2
11:00 FC Milisport CSS 4
12:00 AFCS Real Crangasi Constructorul Bolintin Deal
13:00 CS Sport Team ASTC Champion
14:00 AS Regal Sport Club Ferdinand I AS Vointa Buftea
DATA Duminica – 26.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
09:00 CS Pro Team I CS Pro Team II
10:00 CSS 2 FC Milisport
11:00 CSS 4 AFCS Real Crangasi
12:00 Constructorul Bolintin Deal CS Sport Team
13:00 ASTC Champion AS Regal Sport Club Ferdinand I
14:00 ACS Ilie Oana AS Vointa Buftea
DATA Duminica – 02.04.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
09:00 CS Pro Team II ACS Ilie Oana
10:00 FC Milisport CS Pro Team I
11:00 AFCS Real Crangasi CSS 2
12:00 CS Sport Team CSS 4
13:00 AS Regal Sport Club Ferdinand I Constructorul Bolintin Deal
14:00 AS Vointa Buftea ASTC Champion
DATA Duminica – 09.04.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
09:00 CS Pro Team II FC Milisport
10:00 CS Pro Team I AFCS Real Crangasi
11:00 CSS 2 CS Sport Team
12:00 CSS 4 AS Regal Sport Club Ferdinand I
13:00 Constructorul Bolintin Deal AS Vointa Buftea
14:00 ACS Ilie Oana ASTC Champion
DATA Duminica – 23.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
09:00 FC Milisport ACS Ilie Oana
10:00 Real Crangasi Proteam 2
11:00 CS Sport Team CS Proteam 1
12:00 Regal Sport Club CSS2
13:00 Vointa Buftea CSS4
14:00 ASTC Champions Constructorul Bolintin Deal
DATA Duminica – 30.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
09:00 Milisport Real Crangasi
10:00 Proteam 2 CS Sport Team
11:00 Proteam 1 Regal Sport Club
12:00 CSS2 Vointa Buftea
13:00 CSS4 Champion
14:00 Ilie Oana Constr Bolintin
DATA Duminica – 07.05.2017
ORA ETAPA  22. Rezultat
9:00 Constr. Bolintin Deal CSS4
10:00 ASTC Champion CSS2
11:00 AS Vointa Buftea CS Pro Team 1
12:00 ACS Regal Sport CS Pro Team 2
13:00 CS Sport Team FC Milisport
14:00 AFCS Real Crangasi ACS Ilie Oana