2006 Rosu – Agronomia

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2006 –   Seria ROSU
TEREN AGRONOMIA
DATA Sambata – 03.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 ACS Dinamo Noua Generatie I AS Best Team
10:00 ACP 3 Kids Sport ACS Dinamo Noua Generatie II
11:00 Vointa Crevedia 2010 LPS Mircea Eliade – Iv.
12:00 Nord Sport AS Young Tigers
13:00 Open Sport Academy SC Dinamo 1948 SA
14:00 ASF Micii Fotbalisti AS Tiki Taka
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
09:00 ACS Dinamo Noua Generatie II ACS Dinamo Noua Generatie I
10:00 LPS Mircea Eliade – Iv. ACP 3 Kids Sport
11:00 AS Young Tigers Vointa Crevedia 2010
12:00 SC Dinamo 1948 SA Nord Sport
13:00 AS Tiki Taka Open Sport Academy
14:00 AS Best Team ASF Micii Fotbalisti
DATA Sambata – 17.09.2016
ORA ETAPA 3. Rezultat
09:00 ACS Dinamo Noua Generatie II AS Best Team
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie I LPS Mircea Eliade – Iv.
11:00 ACP 3 Kids Sport AS Young Tigers
12:00 Vointa Crevedia 2010 SC Dinamo 1948 SA
13:00 Nord Sport AS Tiki Taka
14:00 Open Sport Academy ASF Micii Fotbalisti
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA 4. Rezultat
09:00 LPS Mircea Eliade – Iv. ACS Dinamo Noua Generatie II
10:00 CS Sport Team ACS Dinamo Noua Generatie I
11:00 SC Dinamo 1948 SA ACP 3 Kids Sport
12:00 AS Tiki Taka Vointa Crevedia 2010
13:00 ASF Micii Fotbalisti Nord Sport
14:00 AS Best Team Open Sport Academy
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
09:00 LPS Mircea Eliade – Iv. AS Best Team
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie II CS Sport Team
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie I SC Dinamo 1948 SA
12:00 ACP 3 Kids Sport AS Tiki Taka
13:00 Vointa Crevedia 2010 ASF Micii Fotbalisti
14:00 Nord Sport Open Sport Academy
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 CS Sport Team LPS Mircea Eliade – Iv.
10:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Dinamo Noua Generatie II
11:00 AS Tiki Taka ACS Dinamo Noua Generatie I
12:00 ASF Micii Fotbalisti ACP 3 Kids Sport
13:00 Open Sport Academy Vointa Crevedia 2010
14:00 Nord Sport AS Best Team
DATA Sambata – 15.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 AS Best Team CS Sport Team
10:00 LPS Mircea Eliade – Iv. SC Dinamo 1948 SA
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie II AS Tiki Taka
12:00 ACS Dinamo Noua Generatie I ASF Micii Fotbalisti
13:00 ACP 3 Kids Sport Open Sport Academy
14:00 Vointa Crevedia 2010 Nord Sport
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 SC Dinamo 1948 SA CS Sport Team
10:00 AS Tiki Taka LPS Mircea Eliade – Iv.
11:00 ASF Micii Fotbalisti ACS Dinamo Noua Generatie II
12:00 Open Sport Academy ACS Dinamo Noua Generatie I
13:00 Nord Sport ACP 3 Kids Sport
14:00 Vointa Crevedia 2010 AS Best Team
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 AS Best Team SC Dinamo 1948 SA
10:00 CS Sport Team AS Tiki Taka
11:00 LPS Mircea Eliade – Iv. ASF Micii Fotbalisti
12:00 ACS Dinamo Noua Generatie II Open Sport Academy
13:00 ACS Dinamo Noua Generatie I Nord Sport
14:00 ACP 3 Kids Sport Vointa Crevedia 2010
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 AS Tiki Taka SC Dinamo 1948 SA
10:00 ASF Micii Fotbalisti CS Sport Team
11:00 Open Sport Academy LPS Mircea Eliade – Iv.
12:00 Nord Sport ACS Dinamo Noua Generatie II
13:00 Vointa Crevedia 2010 ACS Dinamo Noua Generatie I
14:00 ACP 3 Kids Sport AS Best Team
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 ACS Dinamo Noua Generatie I ACP 3 Kids Sport
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie II Vointa Crevedia 2010
11:00 LPS Mircea Eliade – Iv. Nord Sport
12:00 CS Sport Team Open Sport Academy
13:00 SC Dinamo 1948 SA ASF Micii Fotbalisti
14:00 AS Best Team AS Tiki Taka
Retur
DATA Sambata – 20.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 AS Best Team ACS Dinamo Noua Generatie I
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie II ACP 3 Kids Sport
11:00 LPS Mircea Eliade – Iv. Vointa Crevedia 2010
12:00 CS Sport Team Nord Sport
13:00 SC Dinamo 1948 SA Open Sport Academy
14:00 AS Tiki Taka ASF Micii Fotbalisti
DATA Duminica- 27.11.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 ACS Dinamo Noua Generatie I ACS Dinamo Noua Generatie II
10:00 ACP 3 Kids Sport LPS Mircea Eliade – Iv.
11:00 Vointa Crevedia 2010 CS Sport Team
12:00 Nord Sport SC Dinamo 1948 SA
13:00 Open Sport Academy AS Tiki Taka
14:00 ASF Micii Fotbalisti AS Best Team
DATA Sambata – 03.12.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 AS Best Team ACS Dinamo Noua Generatie II
10:00 LPS Mircea Eliade – Iv. ACS Dinamo Noua Generatie I
11:00 CS Sport Team ACP 3 Kids Sport
12:00 SC Dinamo 1948 SA Vointa Crevedia 2010
13:00 AS Tiki Taka Nord Sport
14:00 ASF Micii Fotbalisti Open Sport Academy
2017
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 ACS Dinamo Noua Generatie II LPS Mircea Eliade – Iv.
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie I CS Sport Team
11:00 ACP 3 Kids Sport SC Dinamo 1948 SA
12:00 Vointa Crevedia 2010 AS Tiki Taka
13:00 Nord Sport ASF Micii Fotbalisti
14:00 Open Sport Academy AS Best Team
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA 16. Rezultat
09:00 AS Best Team LPS Mircea Eliade – Iv.
10:00 CS Sport Team ACS Dinamo Noua Generatie II
11:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Dinamo Noua Generatie I
12:00 AS Tiki Taka ACP 3 Kids Sport
13:00 ASF Micii Fotbalisti Vointa Crevedia 2010
14:00 Open Sport Academy Nord Sport
DATA Sambata – 25.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
08:00 LPS Mircea Eliade – Iv. CS Sport Team
09:00 ACS Dinamo Noua Generatie II SC Dinamo 1948 SA
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie I AS Tiki Taka
11:00 ACP 3 Kids Sport ASF Micii Fotbalisti
12:00 Vointa Crevedia 2010 Open Sport Academy
13:00 AS Best Team Nord Sport
DATA Sambata – 01.04.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
08:00 CS Sport Team AS Best Team
09:00 SC Dinamo 1948 SA LPS Mircea Eliade – Iv.
10:00 AS Tiki Taka ACS Dinamo Noua Generatie II
11:00 ASF Micii Fotbalisti ACS Dinamo Noua Generatie I
12:00 Open Sport Academy ACP 3 Kids Sport
13:00 Nord Sport Vointa Crevedia 2010
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
08:00 CS Sport Team SC Dinamo 1948 SA
09:00 LPS Mircea Eliade – Iv. AS Tiki Taka
10:00 ACS Dinamo Noua Generatie II ASF Micii Fotbalisti
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie I Open Sport Academy
12:00 ACP 3 Kids Sport Nord Sport
13:00 AS Best Team Vointa Crevedia 2010
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
08:00 SC Dinamo 1948 SA AS Best Team
09:00 AS Tiki Taka CS Sport Team
10:00 ASF Micii Fotbalisti LPS Mircea Eliade – Iv.
11:00 Open Sport Academy ACS Dinamo Noua Generatie II
12:00 Nord Sport ACS Dinamo Noua Generatie I
13:00 Vointa Crevedia 2010 ACP 3 Kids Sport
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
08:00 SC Dinamo 1948 SA AS Tiki Taka
09:00 CS Sport Team ASF Micii Fotbalisti
10:00 LPS Mircea Eliade – Iv. Open Sport Academy
11:00 ACS Dinamo Noua Generatie II Nord Sport
12:00 ACS Dinamo Noua Generatie I Vointa Crevedia 2010
13:00 AS Best Team ACP 3 Kids Sport
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
08:00 ACP 3 Kids Sport ACS Dinamo Noua Generatie I
09:00 Vointa Crevedia 2010 ACS Dinamo Noua Generatie II
10:00 Nord Sport LPS Mircea Eliade – Iv.
11:00 Open Sport Academy CS Sport Team
12:00 ASF Micii Fotbalisti SC Dinamo 1948 SA
13:00 AS Tiki Taka AS Best Team