2006 Seria 1 – Prosport Arena

 

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur
Grupa 2006 I
TEREN PROSPORT   ARENA
DATA Sambata – 03.09.2016
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 ACS Inizio ASTC Champion
10:00 Prosport Academy AS New Stars Footbal Club
11:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I AS FC Danilescu
12:00 SC FC Steaua SA SC FC Voluntari
13:00 ASC Sparta Bucuresti CS Dinamo
14:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Juniorul 2014
15:00 ACS Ajax Noua Generatie AS Galactik FK
DATA Marti – 06.09.2016
ORA ETAPA 2. Rezultat
09:00 AS New Stars Footbal Club ACS Inizio
10:00 AS FC Danilescu Prosport Academy
11:00 SC FC Voluntari ACS Regal Sport Club Ferdinand I
12:00 CS Dinamo SC FC Steaua SA
13:00 ACS Juniorul 2014 ASC Sparta Bucuresti
14:00 AS Galactik FK SC Dinamo 1948 SA
15:00 ASTC Champion ACS Ajax Noua Generatie
DATA Joi – 08.09.201
ORA ETAPA 3. Rezultat
09:00 AS New Stars Footbal Club ASTC Champion
10:00 ACS Inizio AS FC Danilescu
11:00 Prosport Academy SC FC Voluntari
12:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I CS Dinamo
13:00 SC FC Steaua SA ACS Juniorul 2014
14:00 ASC Sparta Bucuresti AS Galactik FK
15:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Ajax Noua Generatie
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA 4. Rezulat
09:00 AS FC Danilescu AS New Stars Footbal Club
10:00 SC FC Voluntari ACS Inizio
11:00 CS Dinamo Prosport Academy
12:00 ACS Juniorul 2014 ACS Regal Sport Club Ferdinand I
13:00 AS Galactik FK SC FC Steaua SA
14:00 ACS Ajax Noua Generatie ASC Sparta Bucuresti
15:00 ASTC Champion SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 17.09.2016
ORA ETAPA 5. Rezultat
09:00 AS FC Danilescu ASTC Champion
10:00 AS New Stars Footbal Club SC FC Voluntari
11:00 ACS Inizio CS Dinamo
12:00 Prosport Academy ACS Juniorul 2014
13:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I AS Galactik FK
14:00 SC FC Steaua SA ACS Ajax Noua Generatie
15:00 ASC Sparta Bucuresti SC Dinamo 1948 SA
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 SC FC Voluntari AS FC Danilescu
10:00 CS Dinamo AS New Stars Footbal Club
11:00 ACS Juniorul 2014 ACS Inizio
12:00 AS Galactik FK Prosport Academy
13:00 ACS Ajax Noua Generatie ACS Regal Sport Club Ferdinand I
14:00 SC Dinamo 1948 SA SC FC Steaua SA
15:00 ASTC Champion ASC Sparta Bucuresti
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 ASTC Champion SC FC Voluntari
10:00 AS FC Danilescu CS Dinamo
11:00 AS New Stars Footbal Club ACS Juniorul 2014
12:00 ACS Inizio AS Galactik FK
13:00 Prosport Academy ACS Ajax Noua Generatie
14:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC Dinamo 1948 SA
15:00 SC FC Steaua SA ASC Sparta Bucuresti
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 CS Dinamo SC FC Voluntari
10:00 ACS Juniorul 2014 AS FC Danilescu
11:00 AS Galactik FK AS New Stars Footbal Club
12:00 ACS Ajax Noua Generatie ACS Inizio
13:00 SC Dinamo 1948 SA Prosport Academy
14:00 ASC Sparta Bucuresti ACS Regal Sport Club Ferdinand I
15:00 SC FC Steaua SA ASTC Champion
DATA Sambata – 15.10.2016
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 ASTC Champion CS Dinamo
10:00 SC FC Voluntari ACS Juniorul 2014
11:00 AS FC Danilescu AS Galactik FK
12:00 AS New Stars Footbal Club ACS Ajax Noua Generatie
13:00 ACS Inizio SC Dinamo 1948 SA
14:00 Prosport Academy ASC Sparta Bucuresti
15:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC FC Steaua SA
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 ACS Juniorul 2014 CS Dinamo
10:00 AS Galactik FK SC FC Voluntari
11:00 ACS Ajax Noua Generatie AS FC Danilescu
12:00 SC Dinamo 1948 SA AS New Stars Footbal Club
13:00 ASC Sparta Bucuresti ACS Inizio
14:00 SC FC Steaua SA Prosport Academy
15:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ASTC Champion
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 ASTC Champion ACS Juniorul 2014
10:00 CS Dinamo AS Galactik FK
11:00 SC FC Voluntari ACS Ajax Noua Generatie
12:00 AS FC Danilescu SC Dinamo 1948 SA
13:00 AS New Stars Footbal Club ASC Sparta Bucuresti
14:00 ACS Inizio SC FC Steaua SA
15:00 Prosport Academy ACS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 AS Galactik FK ACS Juniorul 2014
10:00 ACS Ajax Noua Generatie CS Dinamo
11:00 SC Dinamo 1948 SA SC FC Voluntari
12:00 ASC Sparta Bucuresti AS FC Danilescu
13:00 SC FC Steaua SA AS New Stars Footbal Club
14:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Inizio
15:00 Prosport Academy ASTC Champion
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 ASTC Champion AS Galactik FK
10:00 ACS Juniorul 2014 ACS Ajax Noua Generatie
11:00 CS Dinamo SC Dinamo 1948 SA
12:00 SC FC Voluntari ASC Sparta Bucuresti
13:00 AS FC Danilescu SC FC Steaua SA
14:00 AS New Stars Footbal Club ACS Regal Sport Club Ferdinand I
15:00 ACS Inizio Prosport Academy
Retur
DATA Sambata – 19.11.2016
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 ASTC Champion ACS Inizio
10:00 AS New Stars Footbal Club Prosport Academy
11:00 AS FC Danilescu ACS Regal Sport Club Ferdinand I
12:00 SC FC Voluntari SC FC Steaua SA
13:00 CS Dinamo ASC Sparta Bucuresti
14:00 ACS Juniorul 2014 SC Dinamo 1948 SA
15:00 AS Galactik FK ACS Ajax Noua Generatie
DATA Sambata – 26.11.2016
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 ACS Inizio AS New Stars Footbal Club
10:00 Prosport Academy AS FC Danilescu
11:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I SC FC Voluntari
12:00 SC FC Steaua SA CS Dinamo
13:00 ASC Sparta Bucuresti ACS Juniorul 2014
14:00 SC Dinamo 1948 SA AS Galactik FK
15:00 ACS Ajax Noua Generatie ASTC Champion
DATA Miercuri – 30.11.2016
ORA ETAPA 16. Rezultat
09:00 ASTC Champion AS New Stars Footbal Club
10:00 AS FC Danilescu ACS Inizio
11:00 SC FC Voluntari Prosport Academy
12:00 CS Dinamo ACS Regal Sport Club Ferdinand I
13:00 ACS Juniorul 2014 SC FC Steaua SA
14:00 AS Galactik FK ASC Sparta Bucuresti
15:00 ACS Ajax Noua Generatie SC Dinamo 1948 SA
2017
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA 17. Rezultat
09:00 AS New Stars Footbal Club AS FC Danilescu
10:00 ACS Inizio SC FC Voluntari
11:00 Prosport Academy CS Dinamo
12:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Juniorul 2014
13:00 SC FC Steaua SA AS Galactik FK
14:00 ASC Sparta Bucuresti ACS Ajax Noua Generatie
15:00 SC Dinamo 1948 SA ASTC Champion
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA 18. Rezultat
09:00 ASTC Champion AS FC Danilescu
10:00 SC FC Voluntari AS New Stars Footbal Club
11:00 CS Dinamo ACS Inizio
12:00 ACS Juniorul 2014 Prosport Academy
13:00 AS Galactik FK ACS Regal Sport Club Ferdinand I
14:00 ACS Ajax Noua Generatie SC FC Steaua SA
15:00 SC Dinamo 1948 SA ASC Sparta Bucuresti
DATA Sambata – 25.03.2017
ORA ETAPA 19. Rezultat
09:00 AS FC Danilescu SC FC Voluntari
10:00 AS New Stars Footbal Club CS Dinamo
11:00 ACS Inizio ACS Juniorul 2014
12:00 Prosport Academy AS Galactik FK
13:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Ajax Noua Generatie
14:00 SC FC Steaua SA SC Dinamo 1948 SA
15:00 ASC Sparta Bucuresti ASTC Champion
DATA Sambata – 01.04.2017
ORA ETAPA 20. Rezultat
09:00 SC FC Voluntari ASTC Champion
10:00 CS Dinamo AS FC Danilescu
11:00 ACS Juniorul 2014 AS New Stars Footbal Club
12:00 AS Galactik FK ACS Inizio
13:00 ACS Ajax Noua Generatie Prosport Academy
14:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Regal Sport Club Ferdinand I
15:00 ASC Sparta Bucuresti SC FC Steaua SA
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA 21. Rezultat
09:00 SC FC Voluntari CS Dinamo
10:00 AS FC Danilescu ACS Juniorul 2014
11:00 AS New Stars Footbal Club AS Galactik FK
12:00 ACS Inizio ACS Ajax Noua Generatie
13:00 Prosport Academy SC Dinamo 1948 SA
14:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I ASC Sparta Bucuresti
15:00 ASTC Champion SC FC Steaua SA
DATA Marti – 18.04.2017
ORA ETAPA 22. Rezultat
09:00 CS Dinamo ASTC Champion
10:00 ACS Juniorul 2014 SC FC Voluntari
11:00 AS Galactik FK AS FC Danilescu
12:00 ACS Ajax Noua Generatie AS New Stars Footbal Club
13:00 SC Dinamo 1948 SA ACS Inizio
14:00 ASC Sparta Bucuresti Prosport Academy
15:00 SC FC Steaua SA ACS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Joi – 20.04.2017
ORA ETAPA 23. Rezultat
09:00 CS Dinamo ACS Juniorul 2014
10:00 SC FC Voluntari AS Galactik FK
11:00 AS FC Danilescu ACS Ajax Noua Generatie
12:00 AS New Stars Footbal Club SC Dinamo 1948 SA
13:00 ACS Inizio ASC Sparta Bucuresti
14:00 Prosport Academy SC FC Steaua SA
15:00 ASTC Champion ACS Regal Sport Club Ferdinand I
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA 24. Rezultat
09:00 ACS Juniorul 2014 ASTC Champion
10:00 AS Galactik FK CS Dinamo
11:00 ACS Ajax Noua Generatie SC FC Voluntari
12:00 SC Dinamo 1948 SA AS FC Danilescu
13:00 ASC Sparta Bucuresti AS New Stars Footbal Club
14:00 SC FC Steaua SA ACS Inizio
15:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I Prosport Academy
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA 25. Rezultat
09:00 ACS Juniorul 2014 AS Galactik FK
10:00 CS Dinamo ACS Ajax Noua Generatie
11:00 SC FC Voluntari SC Dinamo 1948 SA
12:00 AS FC Danilescu ASC Sparta Bucuresti
13:00 AS New Stars Footbal Club SC FC Steaua SA
14:00 ACS Inizio ACS Regal Sport Club Ferdinand I
15:00 ASTC Champion Prosport Academy
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA 26. Rezultat
09:00 AS Galactik FK ASTC Champion
10:00 ACS Ajax Noua Generatie ACS Juniorul 2014
11:00 SC Dinamo 1948 SA CS Dinamo
12:00 ASC Sparta Bucuresti SC FC Voluntari
13:00 SC FC Steaua SA AS FC Danilescu
14:00 ACS Regal Sport Club Ferdinand I AS New Stars Footbal Club
15:00 Prosport Academy ACS Inizio