2006 Verde – ProSport Arena

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL  DE  FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2017 – 2018
Retur
Grupa 2006 / Verde
Teren Prosport Arena / Duminica
DATA Duminica – 11.03.2018
ORA ETAPA  14. Rezultat
9:00 Best Team Milisport
10:10 Nord Sport Vointa Crevedia
11:20 Pro Isport Aldo 2017 1
12:30 Milanneto Inizio 1
13:40 SC Dinamo 1948 1 Juventus
14:50 SC Dinamo 1948 2 Rusanu
16:00 Voinicelul 2 AFC Juniorul 2014
17:10 Inizio Palatul Copiilor
DATA Duminica – 18.03.2018
ORA ETAPA  15. Rezultat
9:00 Milisport Nord Sport
10:10 Vointa Crevedia Pro Isport
11:20 Aldo 2017 1 Milanneto
12:30 Inizio 1 SC Dinamo 1948 1
13:40 Juventus SC Dinamo 1948 2
14:50 Rusanu Voinicelul 2
16;00 Champions Inizio
17:10 Palatul Copiilor Best Team
DATA Duminica – 01.04.2018
ORA ETAPA  16. Rezultat
9:00 Best Team Nord Sport
10:10 Pro Isport Milisport
11:20 Milanneto Vointa Crevedia
12:30 SC Dinamo 1948 1 Aldo 2017 1
13:40 SC Dinamo 1948 2 Inizio 1
14:50 Voinicelul 2 Juventus
16:00 Inizio Rusanu
17:10 Palatul Copiilor Champions
DATA Duminica – 15.04.2018
ORA ETAPA  17. Rezultat
9:00 Nord Sport Pro Isport
10:10 Milisport Milanneto
11:20 Vointa Crevedia SC Dinamo 1948 1
12;30 Aldo 2017 1 SC Dinamo 1948 2
13:40 Inizio 1 Voinicelul 2
14:50 Juventus Inizio
16;00 Rusanu Palatul Copiilor
17;10 Champions Best Team
DATA Duminica – 22.04.2018
ORA ETAPA  18. Rezultat
9:00 Best Team Pro Isport
10:10 Milanneto Nord Sport
11:20 SC Dinamo 1948 1 Milisport
12:30 SC Dinamo 1948 2 Vointa Crevedia
13:40 Voinicelul 2 Aldo 2017 1
14:50 Inizio Inizio 1
16:00 Palatul Copiilor Juventus
17:10 Champions Rusanu
DATA Duminica – 29.04.2018
ORA ETAPA  19. Rezultat
9:00 Pro Isport Milanneto
10:10 Nord Sport SC Dinamo 1948 1
11:20 Milisport SC Dinamo 1948 2
12:30 Vointa Crevedia Voinicelul 2
13:40 Aldo 2017 1 Inizio
14:50 Inizio 1 Palatul Copiilor
16:00 Juventus Champions
17:10 Rusanu Best Team
DATA Marti – 01.05.2018 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA  20. Rezultat
9:00 Best Team Milanneto
10:10 SC Dinamo 1948 1 Pro Isport
11:20 SC Dinamo 1948 2 Nord Sport
12:30 Voinicelul 2 Milisport
13:40 Inizio Vointa Crevedia
14:50 Palatul Copiilor Aldo 2017 1
16:00 Champions Inizio 1
17:10 Rusanu Juventus
DATA Duminica – 06.05.2018
ORA ETAPA  21. Rezultat
9:00 Milanneto SC Dinamo 1948 1
10:10 Pro Isport SC Dinamo 1948 2
11:20 Nord Sport Voinicelul 2
12;30 Milisport Inizio
13:40 Vointa Crevedia Palatul Copiilor
14:50 Aldo 2017 1 Champions
16;00 Inizio 1 Rusanu
17:10 Juventus Best Team
DATA Duminica – 13.05.2018
ORA ETAPA  22. Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 1 Best Team
10:10 SC Dinamo 1948 2 Milanneto
11:20 Voinicelul 2 Pro Isport
12:30 Inizio Nord Sport
13:40 Palatul Copiilor Milisport
14:50 Champions Vointa Crevedia
16;00 Rusanu Aldo 2017 1
17:10 Juventus Inizio 1
DATA Duminica – 20.05.2018
ORA ETAPA  23. Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 1 SC Dinamo 1948 2
10:10 Milanneto Voinicelul 2
11:20 Pro Isport Inizio
12:30 Nord Sport Palatul Copiilor
13:40 Milisport Champions
14:50 Vointa Crevedia Rusanu
16:00 Aldo 2017 1 Juventus
17:10 Best Team Inizio 1
DATA Duminica – 07.05.2018
ORA ETAPA  24. Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 2 Best Team
10:10 Voinicelul 2 SC Dinamo 1948 1
11:20 Inizio Milanneto
12:30 Palatul Copiilor Pro Isport
13:40 Champions Nord Sport
14:50 Rusanu Milisport
16;00 Juventus Vointa Crevedia
17:10 Inizio 1 Aldo 2017 1
DATA Duminica – 03.06.2018
ORA ETAPA  25. Rezultat
9:00
10:10
11:20
12:30
13:40
14:50
16:00
17:10
DATA Duminica – 10.06.2018
ORA ETAPA  26. Rezultat
9:00 Voinicelul 2 Best Team
10:10 Inizio SC Dinamo 1948 2
11:20 Palatul Copiilor SC Dinamo 1948 1
12:30 Champions Milanneto
13:40 Rusanu Pro Isport
15:50 Juventus Nord Sport
16:00 Inizio 1 Milisport
17:10 Aldo 2017 1 Vointa Crevedia
DATA Duminica – 17.06.2018
ORA ETAPA  27. Rezultat
9:00 Voinicelul 2 Inizio
10:10 SC Dinamo 1948 2 Palatul Copiilor
11:20 SC Dinamo 1948 1 Champions
12:30 Milanneto Rusanu
13:40 Pro Isport Juventus
14:50 Nord Sport Inizio 1
16:00 Milisport Aldo 2017 1
17:10 Best Team Vointa Crevedia
DATA Duminica – 24.06.2018
ORA ETAPA  28. Rezultat
9:00 Inizio Best Team
10:10 Palatul Copiilor Voinicelul 2
11:20 Champions SC Dinamo 1948 2
12:30 Rusanu SC Dinamo 1948 1
13:40 Juventus Milanneto
14:50 Inizio 1 Pro Isport
16:00 Aldo 2017 1 Nord Sport
17:10 Vointa Crevedia Milisport