2007 Alb – Prosport Arena

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2007    Seria Alb
TEREN  PROSPORT ARENA
DATA Duminica – 04.09.2016
ORA ETAPA  1.     Rezultat
09:00 ACS Initial AS Vointa Buftea
10:00 AS SC.F. ARD Snagov ACS United Soccer
11:00 ASTC Champion ACS Santos
12:00 Nord Sport CSA Steaua
13:00 CS Concordia Chiajna II CSS 1
14:00 CS Concordia Chiajna I STA
DATA Duminica – 11.09.2016
ORA ETAPA  2.  Rezultat
09:00 ACS United Soccer ACS Initial
10:00 ACS Santos AS SC.F. ARD Snagov
11:00 CSA Steaua ASTC Champion
12:00 CSS 1 Nord Sport
13:00 STA CS Concordia Chiajna II
14:00 AS Vointa Buftea CS Concordia Chiajna I
DATA Duminica – 18.09.2016
ORA ETAPA  3.    Rezultat
09:00 ACS United Soccer AS Vointa Buftea
10:00 ACS Initial ACS Santos
11:00 AS SC.F. ARD Snagov CSA Steaua
12:00 ASTC Champion CSS 1
13:00 Nord Sport STA
14:00 CS Concordia Chiajna II CS Concordia Chiajna I
DATA Duminica – 25.09.2016
     
ORA ETAPA  4. Rezultat
09:00 ACS Santos ACS United Soccer
10:00 CSA Steaua ACS Initial
11:00 CSS 1 AS SC.F. ARD Snagov
12:00 STA ASTC Champion
13:00 CS Concordia Chiajna I Nord Sport
14:00 AS Vointa Buftea CS Concordia Chiajna II
DATA Duminica – 02.10.2016
ORA ETAPA  5.    Rezultat
09:00 ACS Santos AS Vointa Buftea 5 4
10:00 ACS United Soccer CSA Steaua 1 1
11:00 ACS Initial CSS 1 2 4
12:00 AS SC.F. ARD Snagov STA 4 1
13:00 ASTC Champion CS Concordia Chiajna I 0 3
14:00 Nord Sport CS Concordia Chiajna II 2 4
DATA Duminica – 09.10.2016
ORA ETAPA  6.       Rezultat
09:00 CSA Steaua ACS Santos
10:00 CSS 1 ACS United Soccer
11:00 STA ACS Initial
12:00 CS Concordia Chiajna I AS SC.F. ARD Snagov
13:00 CS Concordia Chiajna II ASTC Champion
14:00 Nord Sport AS Vointa Buftea
DATA Duminica – 16.10.2016
     
ORA ETAPA  7. Rezultat
09:00 AS Vointa Buftea CSA Steaua
10:00 ACS Santos CSS 1
11:00 ACS United Soccer STA
12:00 ACS Initial CS Concordia Chiajna I
13:00 AS SC.F. ARD Snagov CS Concordia Chiajna II
14:00 ASTC Champion Nord Sport
DATA Duminica – 23.10.2016
ORA ETAPA  8.    Rezultat
09:00 CSS 1 CSA Steaua
10:00 STA ACS Santos
11:00 CS Concordia Chiajna I ACS United Soccer
12:00 CS Concordia Chiajna II ACS Initial
13:00 Nord Sport AS SC.F. ARD Snagov
14:00 ASTC Champion AS Vointa Buftea
DATA Duminica – 30.10.2016
ORA ETAPA  9.  Rezultat
09:00 AS Vointa Buftea CSS 1
10:00 CSA Steaua STA
11:00 ACS Santos CS Concordia Chiajna I
12:00 ACS United Soccer CS Concordia Chiajna II
13:00 ACS Initial Nord Sport
14:00 AS SC.F. ARD Snagov ASTC Champion
DATA Duminica – 06.11.2016
ORA ETAPA  10.    Rezultat
09:00 STA CSS 1
10:00 CS Concordia Chiajna I CSA Steaua
11:00 CS Concordia Chiajna II ACS Santos
12:00 Nord Sport ACS United Soccer
13:00 ASTC Champion ACS Initial
14:00 AS SC.F. ARD Snagov AS Vointa Buftea
DATA Duminica – 13.11.2016
ORA ETAPA  11.   Rezultat
09:00 ACS Initial AS SC.F. ARD Snagov
10:00 ACS United Soccer ASTC Champion
11:00 ACS Santos Nord Sport
12:00 CSA Steaua CS Concordia Chiajna II
13:00 CSS 1 CS Concordia Chiajna I
14:00 AS Vointa Buftea STA
Retur
DATA Duminica – 20.11.2016
ORA ETAPA  12.   Rezultat
09:00 AS Vointa Buftea ACS Initial
10:00 ACS United Soccer AS Sc.F. ARD Snagov
11:00 ACS Santos ASTC Champion
12:00 CSA Steaua Nord Sport
13:00 CSS 1 CS Concordia Chiajna II
14:00 SC FC Sportul Studentesc CS Concordia Chiajna I
DATA Duminica – 27.11.2016
ORA ETAPA  13.    Rezultat
09:00 ACS Initial ACS United Soccer
10:00 AS Sc.F. ARD Snagov ACS Santos
11:00 ASTC Champion CSA Steaua
12:00 Nord Sport CSS 1
13:00 CS Concordia Chiajna II SC FC Sportul Studentesc
14:00 CS Concordia Chiajna I AS Vointa Buftea
DATA Duminica – 04.12.2016
ORA ETAPA  14.   Rezultat
09:00 AS Vointa Buftea ACS United Soccer
10:00 ACS Santos ACS Initial
11:00 CSA Steaua AS Sc.F. ARD Snagov
12:00 CSS 1 ASTC Champion
13:00 SC FC Sportul Studentesc Nord Sport
14:00 CS Concordia Chiajna I CS Concordia Chiajna II
 
DATA Duminica – 12.03.2017
ORA ETAPA  15.   Rezultat
09:00 Aldo 2017 ACS Santos  reprog.
10:00 ACS Initial CSA Steaua
11:00 AS Sc.F. ARD Snagov CSS 1
12:00 ASTC Champion SC FC Sportul Studentesc
13:00 Nord Sport CS Concordia Chiajna I
14:00 CS Concordia Chiajna II AS Vointa Buftea
DATA Duminica – 19.03.2017
ORA ETAPA  16.    Rezultat
09:00 AS Vointa Buftea ACS Santos
10:00 CSA Steaua Aldo 2017
11:00 CSS 1 ACS Initial
12:00 SC FC Sportul Studentesc AS Sc.F. ARD Snagov
13:00 CS Concordia Chiajna I ASTC Champion
14:00 CS Concordia Chiajna II Nord Sport
DATA Duminica – 26.03.2017
ORA ETAPA  17.    Rezultat
09:00 ACS Santos CSA Steaua
10:00 Aldo 2017 CSS 1
11:00 ACS Initial SC FC Sportul Studentesc
12:00 AS Sc.F. ARD Snagov CS Concordia Chiajna I
13:00 ASTC Champion CS Concordia Chiajna II
14:00 AS Vointa Buftea Nord Sport
DATA Duminica – 02.04.2017
ORA ETAPA  18.   Rezultat
09:00 CSA Steaua AS Vointa Buftea
10:00 CSS 1 ACS Santos
11:00 SC FC Sportul Studentesc Aldo 2017
12:00 CS Concordia Chiajna I ACS Initial
13:00 CS Concordia Chiajna II AS Sc.F. ARD Snagov
14:00 Nord Sport ASTC Champion
DATA Duminica – 09.04.2017
ORA ETAPA  19.  Rezultat
09:00 CSA Steaua CSS 1
10:00 ACS Santos SC FC Sportul Studentesc
11:00 Aldo 2017 CS Concordia Chiajna I
12:00 ACS Initial CS Concordia Chiajna II
13:00 AS Sc.F. ARD Snagov Nord Sport
14:00 AS Vointa Buftea ASTC Champion
DATA Duminica – 23.04.2017
ORA ETAPA  20.    Rezultat
09:00 CSS 1 AS Vointa Buftea
10:00 SC FC Sportul Studentesc CSA Steaua
11:00 CS Concordia Chiajna I ACS Santos
12:00 CS Concordia Chiajna II Aldo 2017
13:00 Nord Sport ACS Initial
14:00 ASTC Champion AS Sc.F. ARD Snagov
DATA Duminica – 30.04.2017
ORA ETAPA  21.    Rezultat
09:00 CSS 1 SC FC Sportul Studentesc
10:00 CSA Steaua CS Concordia Chiajna I
11:00 ACS Santos CS Concordia Chiajna II
12:00 Aldo 2017 Nord Sport
13:00 ACS Initial ASTC Champion
14:00 AS Vointa Buftea AS Sc.F. ARD Snagov
DATA Duminica – 07.05.2017
ORA ETAPA  22.    Rezultat
09:00 AS Sc.F. ARD Snagov ACS Initial
10:00 ASTC Champion Aldo 2017
11:00 Nord Sport ACS Santos
12:00 CS Concordia Chiajna II CSA Steaua
13:00 CS Concordia Chiajna I CSS 1
14:00 SC FC Sportul Studentesc AS Vointa Buftea
PROGRAM
AN  COMPETITIONAL
2016 – 2017
CAMPIONAT  2016 – 2017
Nr. Crt. Etapa Data
1 1 03/04.09.2016
2 intermediare 06/08.09.2016
3 2 10/11.09.2016
4 3 17/18.09.2016
5 4 24/25.09.2016
6 5 01/02.10.2016
7 6 08/09.10.2016
8 7 15/16.10.2016
9 8 22/23.10.2016
10 9 29/30.10.2016
11 10 05/06.11.2016
12 11 12/13.11.2016
13 12 19/20.11.2016
14 13 26/27.11.2016
15 14 03/04.12.2016
16 15 11/12.03.2017
17 16 18/19.03.2017
18 17 25/26.03.2017
19 18 01/02.04.2017
20 19 08/09.04.2017
21 16 – 17 – 18.04.2017 – Sarbatorile pascale
22 intermediare 18/20.04.2017
23 20 22/23.04.2017
24 21 29/30.04.2017
25 22 06/07.05.2017
CUPA  BUCURESTIULUI
Nr. Crt. Etapa Data
1 Tur 1 preliminar 13/14.05.2017
2 Tur 2 preliminar 20/21.05.2017
3 Saisprezecimi 27/28.05.2017
4 Optimi 03 – 11.06.2017
5 Sferturi 17/18.06.2017
6 Semifinale + Finala 24/25.06.2017