2007 Galben – Juventus

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Retur
Grupa 2007 Galben
Teren Juventus – Duminica

DATA Duminica – 10.03.2019
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Real Juniors Palatul Copiilor
10:10 ACS Sparta AS Dan Chilom
11:20 Delcea ASC Daco-Getica
12:30 CS Vointa Buc Luceafarul N.G.
13:40 AFC GVD ACS Celtic
14:50 CS Antilopa. Victoria Buc.
16:00 AS Termo Sta

DATA Duminica – 17.03.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 AS Dan Chilom AS Termo
10:10 ASC Daco-Getica ACS Sparta
11:20 Luceafarul N.G. Delcea
12:30 ACS Celtic CS Vointa Buc
13:40 Victoria Buc. AFC GVD
14:50 Palatul Copiilor CS Antilopa
16:00 Sta Real Juniors

DATA Duminica – 24.03.2019
ORA ETAPA 14 Rezultat
9:00 CS Antilopa Real Juniors
10:10 AS Termo ASC Daco-Getica
11:20 ACS Sparta Luceafarul N.G.
12:30 Delcea ACS Celtic
13:40 CS Vointa Buc Victoria Buc.
14:50 AFC GVD Palatul Copiilor
16:00 Dan Chilom Sta

DATA Duminica – 31.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 ASC Daco-Getica AS Dan Chilom
10:10 Luceafarul N.G. AS Termo
11:20 ACS Celtic ACS Sparta
12:30 Victoria Buc. Delcea
13:40 Palatul Copiilor CS Vointa Buc
14:50 Real Juniors AFC GVD
16:00 Sta CS Antilopa

DATA Duminica – 07.04.02019
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 AFC GVD CS Antilopa
10:10 AS Dan Chilom Luceafarul N.G.
11:20 AS Termo ACS Celtic
12:30 ACS Sparta Victoria Buc.
13:40 Delcea Palatul Copiilor
14:50 CS Vointa Buc Real Juniors
16:00 ASC Daco-Getica Sta

DATA Duminica – 14.04.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Luceafarul N.G. ASC Daco-Getica
10:10 ACS Celtic AS Dan Chilom
11:20 Victoria Buc. AS Termo
12:30 Palatul Copiilor ACS Sparta
13:40 Real Juniors Delcea
14:50 CS Antilopa CS Vointa Buc
16:00 Sta AFC GVD

DATA Duminica – 21.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 CS Vointa Buc AFC GVD
10:10 ASC Daco-Getica ACS Celtic
11:20 AS Dan Chilom Victoria Buc.
12:30 AS Termo Palatul Copiilor
13:40 ACS Sparta Real Juniors
14:50 Delcea CS Antilopa
16:00 Sta Luceafarul N.G.

DATA Duminica – 05.05.2019
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 ACS Celtic Luceafarul N.G.
10:10 Victoria Buc. ASC Daco-Getica
11:20 Palatul Copiilor AS Dan Chilom
12:30 Real Juniors AS Termo
13:40 CS Antilopa ACS Sparta
14:50 AFC GVD Delcea
16:00 CS Vointa Buc Sta

DATA Duminica – 12.05.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 Delcea CS Vointa Buc
10:10 Luceafarul N.G. Victoria Buc.
11:20 ASC Daco-Getica Palatul Copiilor
12:30 AS Dan Chilom Real Juniors
13:40 AS Termo CS Antilopa
14:50 ACS Sparta AFC GVD
16:00 Sta ACS Celtic

DATA Duminica – 19.05.2019
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 Victoria Buc. ACS Celtic
10:10 Palatul Copiilor Luceafarul N.G.
11:20 Real Juniors ASC Daco-Getica
12:30 CS Antilopa AS Dan Chilom
13:40 AFC GVD AS Termo
14:50 CS Vointa Buc ACS Sparta
16:00 Delcea Sta

DATA Duminica – 26.05.2019
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 ACS Sparta Delcea
10:10 ACS Celtic Palatul Copiilor
11:20 Luceafarul N.G. Real Juniors
12:30 ASC Daco-Getica CS Antilopa
13:40 AS Dan Chilom AFC GVD
14:50 AS Termo CS Vointa Buc
16:00 Sta Victiria Buc

DATA Duminica – 02.06.2019
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 Palatul Copiilor Victoria Buc.
10:10 Real Juniors ACS Celtic
11:20 CS Antilopa Luceafarul N.G.
12:30 AFC GVD ASC Daco-Getica
13:40 CS Vointa Buc AS Dan Chilom
14:50 Delcea AS Termo
16:00 ACS Sparta Sta

DATA Duminica – 09.06.2019
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 AS Termo ACS Sparta
10:10 Victoria Buc. Real Juniors
11:20 ACS Celtic CS Antilopa
12:30 Luceafarul N.G. AFC GVD
13:40 ASC Daco-Getica CS Vointa Buc
14:50 AS Dan Chilom Delcea
16:00 Sta Platul Copiilor