2007 Galben – Romprim

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur – Retur
Grupa 2007    Seria GALBEN 
TEREN  ROMPRIM
DATA Duminica – 04.09.2016
ORA ETAPA  1.     Rez
09:00 AS Olimpic AS Victoria Branesti
10:00 AS Best Team CS Cautis Steaua Sudului
11:00 ACS Ajax Noua Generatie ACS Eugen Trica
12:00 AS Olympique AS Cosmo Sports
13:00 FC Daimon AS Real Junior
14:00 AFC Comprest GIM Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
DATA Duminica – 11.09.2016
ORA ETAPA  2.  Rezultat
09:00 CS Cautis Steaua Sudului AS Olimpic
10:00 ACS Eugen Trica AS Best Team
11:00 AS Cosmo Sports ACS Ajax Noua Generatie
12:00 AS Real Junior AS Olympique
13:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu FC Daimon
14:00 AS Victoria Branesti AFC Comprest GIM
DATA Duminica – 18.09.2016
ORA ETAPA  3.    Rezultat
09:00 CS Cautis Steaua Sudului AS Victoria Branesti
10:00 AS Olimpic ACS Eugen Trica
11:00 AS Best Team AS Cosmo Sports
12:00 ACS Ajax Noua Generatie AS Real Junior
13:00 AS Olympique Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
14:00 FC Daimon AFC Comprest GIM
DATA Duminica – 25.09.2016
ORA ETAPA  4.  Rezultat
09:00 ACS Eugen Trica CS Cautis Steaua Sudului
10:00 AS Cosmo Sports AS Olimpic
11:00 AS Real Junior AS Best Team
12:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu ACS Ajax Noua Generatie
13:00 AFC Comprest GIM AS Olympique
14:00 AS Victoria Branesti FC Daimon
DATA Duminica – 02.10.2016
ORA ETAPA  5.    Rezultat
09:00 ACS Eugen Trica AS Victoria Branesti
10:00 CS Cautis Steaua Sudului AS Cosmo Sports
11:00 AS Olimpic AS Real Junior
12:00 AS Best Team Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
13:00 ACS Ajax Noua Generatie AFC Comprest GIM
14:00 AS Olympique FC Daimon
DATA Duminica – 09.10.2016
ORA ETAPA  6.       Rezultat
09:00 AS Cosmo Sports ACS Eugen Trica
10:00 AS Real Junior CS Cautis Steaua Sudului
11:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu AS Olimpic
12:00 AFC Comprest GIM AS Best Team
13:00 FC Daimon ACS Ajax Noua Generatie
14:00 AS Olympique AS Victoria Branesti
DATA Duminica – 16.10.2016
ORA ETAPA  7.   Rezultat
09:00 AS Victoria Branesti AS Cosmo Sports
10:00 ACS Eugen Trica AS Real Junior
11:00 CS Cautis Steaua Sudului Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
12:00 AS Olimpic AFC Comprest GIM
13:00 AS Best Team FC Daimon
14:00 ACS Ajax Noua Generatie AS Olympique
DATA Duminica – 23.10.2016
ORA ETAPA  8.    Rezultat
09:00 AS Real Junior AS Cosmo Sports
10:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu ACS Eugen Trica
11:00 AFC Comprest GIM CS Cautis Steaua Sudului
12:00 FC Daimon AS Olimpic
13:00 AS Olympique AS Best Team
14:00 ACS Ajax Noua Generatie AS Victoria Branesti
DATA Duminica – 30.10.2016
ORA ETAPA  9.  Rezultat
09:00 AS Victoria Branesti AS Real Junior
10:00 AS Cosmo Sports Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
11:00 ACS Eugen Trica AFC Comprest GIM
12:00 CS Cautis Steaua Sudului FC Daimon
13:00 AS Olimpic AS Olympique
14:00 AS Best Team ACS Ajax Noua Generatie
DATA Duminica – 06.11.2016
ORA ETAPA  10.    Rezultat
09:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu AS Real Junior
10:00 AFC Comprest GIM AS Cosmo Sports
11:00 FC Daimon ACS Eugen Trica
12:00 AS Olympique CS Cautis Steaua Sudului
13:00 ACS Ajax Noua Generatie AS Olimpic
14:00 AS Best Team AS Victoria Branesti
DATA Duminica – 13.11.2016
ORA ETAPA  11.   Rezultat
09:00 AS Olimpic AS Best Team
10:00 CS Cautis Steaua Sudului ACS Ajax Noua Generatie
11:00 ACS Eugen Trica AS Olympique
12:00 AS Cosmo Sports FC Daimon
13:00 AS Real Junior AFC Comprest GIM
14:00 AS Victoria Branesti Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
Retur
DATA Duminica – 20.11.2016
ORA ETAPA  12.   Rezultat
09:00 AS Victoria Branesti AS Olimpic
10:00 CS Cautis Steaua Sudului AS Best Team
11:00 ACS Eugen Trica ACS Ajax Noua Generatie
12:00 AS Cosmo Sports AS Olympique
13:00 AS Real Junior FC Daimon
14:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu AFC Comprest GIM
DATA Duminica – 27.11.2016
ORA ETAPA  13.    Rezultat
09:00 Sta CS Cautis Steaua Sudului
10:00 AS Best Team ACS Eugen Trica
11:00 ACS Ajax Noua Generatie AS Cosmo Sports
12:00 AS Olympique AS Real Junior
13:00 FC Daimon Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
14:00 AFC Comprest GIM AS Victoria Branesti
DATA Duminica – 04.12.2016
ORA ETAPA  14.   Rezultat
09:00 AS Victoria Branesti CS Cautis Steaua Sudului
10:00 ACS Eugen Trica Sta
11:00 AS Cosmo Sports AS Best Team
12:00 AS Real Junior ACS Ajax Noua Generatie
13:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu AS Olympique
14:00 AFC Comprest GIM FC Daimon
           
   2017  
DATA Duminica – 12.03.2017
ORA ETAPA  15.   Rezultat
09:00 CS Cautis Steaua Sudului ACS Eugen Trica
10:00 Olimpic AS Cosmo Sports
11:00 AS Best Team AS Real Junior
12:00 ACS Ajax Noua Generatie Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
13:00 AS Olympique AFC Comprest GIM
14:00 FC Daimon AS Victoria Branesti
DATA Duminica – 19.03.2017
ORA ETAPA  16.    Rezultat
09:00 AS Victoria Branesti ACS Eugen Trica
10:00 AS Cosmo Sports CS Cautis Steaua Sudului
11:00 AS Real Junior Olimpic
12:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu AS Best Team
13:00 AFC Comprest GIM ACS Ajax Noua Generatie
14:00 FC Daimon AS Olympique
DATA Duminica – 26.03.2017
ORA ETAPA  17.    Rezultat
09:00 ACS Eugen Trica AS Cosmo Sports
10:00 CS Cautis Steaua Sudului AS Real Junior
11:00 Olompic Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
12:00 AS Best Team AFC Comprest GIM
13:00 ACS Ajax Noua Generatie FC Daimon
14:00 AS Victoria Branesti AS Olympique
DATA Duminica – 02.04.2017
ORA ETAPA  18.   Rezultat
09:00 AS Cosmo Sports AS Victoria Branesti
10:00 AS Real Junior ACS Eugen Trica
11:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu CS Cautis Steaua Sudului
12:00 AFC Comprest GIM Sta
13:00 FC Daimon AS Best Team
14:00 AS Olympique ACS Ajax Noua Generatie
DATA Duminica – 09.04.2017
ORA ETAPA  19.  Rezultat
09:00 AS Cosmo Sports AS Real Junior
10:00 ACS Eugen Trica Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
11:00 CS Cautis Steaua Sudului AFC Comprest GIM
12:00 Sta FC Daimon
13:00 AS Best Team AS Olympique
14:00 AS Victoria Branesti ACS Ajax Noua Generatie
DATA Duminica – 23.04.2017
ORA ETAPA  20.    Rezultat
09:00 AS Real Junior AS Victoria Branesti
10:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu AS Cosmo Sports
11:00 AFC Comprest GIM ACS Eugen Trica
12:00 FC Daimon CS Cautis Steaua Sudului
13:00 AS Olympique Sta
14:00 ACS Ajax Noua Generatie AS Best Team
DATA Duminica – 30.04.2017
ORA ETAPA  21.    Rezultat
09:00 AS Real Junior Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu
10:00 AS Cosmo Sports AFC Comprest GIM
11:00 ACS Eugen Trica FC Daimon
12:00 CS Cautis Steaua Sudului AS Olympique
13:00 Sta ACS Ajax Noua Generatie
14:00 AS Victoria Branesti AS Best Team
DATA Duminica – 07.05.2017
ORA ETAPA  22.    Rezultat
AS Best Team Sta
10:00 ACS Ajax Noua Generatie CS Cautis Steaua Sudului
11:00 AS Olympique ACS Eugen Trica
12:00 FC Daimon AS Cosmo Sports
13:00 AFC Comprest GIM AS Real Junior
14:00 Sc.de Fotbal Dragos Plopeanu AS Victoria Branesti