2007 Galben – Strand Berceni

Duminica – 08.10.2017

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL  DE  FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2017 – 2018
Tur
Grupa 2007 / Galben
Teren Strand Berceni / Duminica
DATA Duminica – 10.09.2017
ORA ETAPA  1. Rezultat
9:00 Metaloglobus Cosmo Sport 2
10:00 Cosmo Sport 1 AFC Juniorul 2014
11:00 Antilopa 2 Comprest
12:00 Antilopa 1 Cautis 2
13:00 Lider Astra Kids
14:00 Joga Bonito FC Mario
15:00 Calcio FC Juniorul
16:00 Benfica N.G. Real Stars
DATA Duminica – 17.09.2017
ORA ETAPA  2. Rezultat
9:00 AFC Juniorul 2014 Metaloglobus
10:00 Comprest Cosmo Sport 1
11:00 Cautis 2 Antilopa 2
12:00 Astra Kids Antilopa 1
13:00 FC Mario Lider
14:00 FC Juniorul Joga Bonito
15:00 Real Stars Calcio
16:00 Cosmo Sport 2 Benfica N.G.
DATA Duminica – 24.09.2017
ORA ETAPA  3. Rezultat
9:00 AFC Juniorul 2014 Cosmo Sport 2
10:00 Metaloglobus Comprest
11:00 Cosmo Sport 1 Cautis 2
12:00 Antilopa 2 Astra Kids
13:00 Antilopa 1 FC Mario
14:00 Lider FC Juniorul
15:00 Joga Bonito Real Stars
16:00 Calcio Benfica N.G.
DATA Duminica – 01.10.2017
ORA ETAPA  4. Rezultat
9:00 Comprest AFC Juniorul 2014
10:00 Cautis 2 Metaloglobus
11:00 Astra Kids Cosmo Sport 1
12:00 FC Mario Antilopa 2
13:00 FC Juniorul Antilopa 1
14:00 Real Stars Lider
15:00 Benfica N.G. Joga Bonito
16:00 Cosmo Sport 2 Calcio
DATA
ORA ETAPA  5 – Duminica – 08.10.2017 Rezultat
9:00 Comprest Cosmo Sport 2
10:00 AFC Juniorul 2014 Cautis 2
11:00 Metaloglobus Astra Kids
12:00 Cosmo Sport 1 FC Mario
13:00 Antilopa 2 FC Juniorul
14:00 Antilopa 1 Real Stars
15:00 Lider Benfica N.G.
16:00 Joga Bonito Calcio
DATA Duminica – 15.10.2017
ORA ETAPA  6. Rezultat
9:00 Cautis 2 Comprest
10:00 Astra Kids AFC Juniorul 2014
11:00 FC Mario Metaloglobus
12:00 FC Juniorul Cosmo Sport 1
13:00 Real Stars Antilopa 2
14:00 Benfica N.G. Antilopa 1
15:00 Calcio Lider
16:00 Cosmo Sport 2 Joga Bonito
DATA Duminica – 22.10.2017
ORA ETAPA  7. Rezultat
9:00 Cautis 2 Cosmo Sport 2
10:00 Comprest Astra Kids
11:00 AFC Juniorul 2014 FC Mario
12:00 Metaloglobus FC Juniorul
13:00 Cosmo Sport 1 Real Stars
14:00 Antilopa 2 Benfica N.G.
15:00 Antilopa 1 Calcio
16:00 Lider Joga Bonito
DATA Duminica – 29.10.2017
ORA ETAPA  8. Rezultat
9:00 Astra Kids Cautis 2
10:00 FC Mario Comprest
11:00 FC Juniorul AFC Juniorul 2014
12:00 Real Stars Metaloglobus
13:00 Benfica N.G. Cosmo Sport 1
14:00 Calcio Antilopa 2
15:00 Joga Bonito Antilopa 1
16;00 Cosmo Sport 2 Lider
DATA Marti- 31.10.2017 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA  9. Rezultat
9:00 Cosmo Sport 2 Astra Kids
10:00 Cautis 2 FC Mario
11:00 Comprest FC Juniorul
12:00 AFC Juniorul 2014 Real Stars
13:00 Metaloglobus Benfica N.G.
14:00 Cosmo Sport 1 Calcio
15:00 Antilopa 2 Joga Bonito
16;00 Antilopa 1 Lider
DATA Vineri – 03.11.2017 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA  10. Rezultat
9:00 FC Mario Astra Kids
10:00 FC Juniorul Cautis 2
11:00 Real Stars Comprest
12:00 Benfica N.G. AFC Juniorul 2014
13:00 Calcio Metaloglobus
14:00 Joga Bonito Cosmo Sport 1
15:00 Lider Antilopa 2
16:00 Antilopa 1 Cosmo Sport 2
DATA Duminica – 05.11.2017
ORA ETAPA  11. Rezultat
9:00 Cosmo Sport 2 FC Mario
10:00 Astra Kids FC Juniorul
11:00 Cautis 2 Real Stars
12:00 Comprest Benfica N.G.
13:00 AFC Juniorul 2014 Calcio
14:00 Metaloglobus Joga Bonito
15:00 Cosmo Sport 1 Lider
16:00 Antilopa 2 Antilopa 1
DATA Duminica – 12.11.2017
ORA ETAPA  12. Rezultat
9:00 FC Juniorul FC Mario
10:00 Real Stars Astra Kids
11:00 Benfica N.G. Cautis 2
12:00 Calcio Comprest
13:00 Joga Bonito AFC Juniorul 2014
14:00 Lider Metaloglobus
15:00 Antilopa 1 Cosmo Sport 1
16:00 Antilopa 2 Cosmo Sport 2
DATA    Duminica – 19.11.2017
ORA ETAPA  13. Rezultat
9:00 Cosmo Sport 2 FC Juniorul
10:00 FC Mario Real Stars
11:00 Astra Kids Benfica N.G.
12:00 Cautis 2 Calcio
13:00 Comprest Joga Bonito
14:00 AFC Juniorul 2014 Lider
15:00 Metaloglobus Antilopa 1
16:00 Cosmo Sport 1 Antilopa 2
DATA Duminica – 26.11.2017
ORA ETAPA  14. Rezultat
9:00 Real Stars FC Juniorul
10:00 Benfica N.G. FC Mario
11:00 Calcio Astra Kids
12:00 Joga Bonito Cautis 2
13:00 Lider Comprest
14:00 Antilopa 1 AFC Juniorul 2014
15:00 Antilopa 2 Metaloglobus
16:00 Cosmo Sport 1 Cosmo Sport 2
DATA Duminica – 03.12.2017
ORA ETAPA  15. Rezultat
9:00 Cosmo Sport 2 Real Stars
10:00 FC Juniorul Benfica N.G.
11:00 FC Mario Calcio
12:00 Astra Kids Joga Bonito
13:00 Cautis 2 Lider
14:00 Comprest Antilopa 1
15:00 AFC Juniorul 2014 Antilopa 2
16:00 Metaloglobus Cosmo Sport 1
Prima Etapa din Retur
DATA Duminica – 10.12.2017
ORA ETAPA  16. Rezultat
9:00 Cosmo Sport 2 Metaloglobus
10:00 AFC Juniorul 2014 Cosmo Sport 1
11:00 Comprest Antilopa 2
12:00 Cautis 2 Antilopa 1
13:00 Astra Kids Lider
14:00 FC Mario Joga Bonito
15:00 FC Juniorul Calcio
16:00 Real Stars Benfica N.G.