2007 Verde – Juventus

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2019 – 2020
Tur
Grupa 2007/Verde
Teren/Juventus

DATA Duminica – 08.09.2019
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 ACS Steaua N.G. ACS Celtic Buc
10:15 Astra Kids ACP Chimistul
11:30 ASC Sparta AS Voinicelul
12:45 AS Nord Sport SC FC Voluntari
14:00 AS Real Juniors CS Delcea

DATA Duminica – 15.09.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 ACS Celtic Buc CS Delcea
10:15 SC FC Voluntari AS Real Juniors
11:30 AS Voinicelul AS Nord Sport
12:45 ACP Chimistul ASC Sparta
14:00 ACS Steaua N.G. Astra Kids

DATA Duminica – 22.09.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Astra Kids ACS Celtic Buc
10:15 ASC Sparta ACS Steaua N.G.
11:30 AS Nord Sport ACP Chimistul
12:45 AS Real Juniors AS Voinicelul
14:00 CS Delcea SC FC Voluntari

DATA Duminica – 29.09.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 ACS Celtic Buc SC FC Voluntari
10:15 AS Voinicelul CS Delcea
11:30 ACP Chimistul AS Real Juniors
12:45 ACS Steaua N.G. AS Nord Sport
14:00 Astra Kids ASC Sparta

DATA Duminica – 06.10.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ASC Sparta ACS Celtic Buc
10:15 AS Nord Sport Astra Kids
11:30 AS Real Juniors ACS Steaua N.G.
12:45 CS Delcea ACP Chimistul
14:00 SC FC Voluntari AS Voinicelul

DATA Duminica – 13.10.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 ACS Celtic Buc AS Voinicelul
10:15 ACP Chimistul SC FC Voluntari
11:30 ACS Steaua N.G. CS Delcea
12:45 Astra Kids AS Real Juniors
14:00 ASC Sparta AS Nord Sport

DATA Duminica – 20.10.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 AS Nord Sport ACS Celtic Buc
10:15 AS Real Juniors ASC Sparta
11:30 CS Delcea Astra Kids
12:45 SC FC Voluntari ACS Steaua N.G.
14:00 AS Voinicelul ACP Chimistul

DATA Duminica – 27.10.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 ACS Celtic Buc ACP Chimistul
10:15 ACS Steaua N.G. AS Voinicelul
11:30 Astra Kids SC FC Voluntari
12:45 ASC Sparta CS Delcea
14:00 AS Nord Sport AS Real Juniors

DATA Duminica – 03.11.2019
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 AS Real Juniors ACS Celtic Buc
10:15 CS Delcea AS Nord Sport
11:30 SC FC Voluntari ASC Sparta
12:45 AS Voinicelul Astra Kids
14:00 ACP Chimistul ACS Steaua N.G.

DATA Duminica – 10.11.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 ACS Celtic Buc ACS Steaua N.G.
10:15 ACP Chimistul New Stars
11:30 AS Voinicelul ASC Sparta
12:45 SC FC Voluntari AS Nord Sport
14:00 CS Delcea AS Real Juniors

DATA Duminica – 17.11.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 CS Delcea ACS Celtic Buc
10:15 AS Real Juniors SC FC Voluntari
11:30 AS Nord Sport AS Voinicelul
12:45 ASC Sparta ACP Chimistul
14:00 New Stars ACS Steaua N.G.

DATA Duminica – 21.11.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 ACS Celtic Buc New Stars
10:15 ACS Steaua N.G. ASC Sparta
11:30 ACP Chimistul AS Nord Sport
12:45 AS Voinicelul AS Real Juniors
14:00 SC FC Voluntari CS Delcea

DATA Duminica – 28.11.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 SC FC Voluntari ACS Celtic Buc
10:15 CS Delcea AS Voinicelul
11:30 AS Real Juniors ACP Chimistul
12:45 AS Nord Sport ACS Steaua N.G.
14:00 ASC Sparta New Stars