2008 – Seria 1 – F.C.S.B. – Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2020 – 2021
Tur
Grupa 2008/1
Teren /FCSB/Sambata

DATA Sambata –
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 SC FCSB SA ACS FCSB ACAD.
10:20 FC PLAYER SA AFC CALCIO
11:40 SC DINAMO 1948 SA CAPITAL SP.
13:00 AFC PROGR. SP. 1944 PROSPORT F.
14:20 FC RAPID 1923 SA CS CAUTIS ST. SUD.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 ACS FCSB ACAD. CS CAUTIS ST. SUD.
10:20 AFC CALCIO SC DINAMO 1948 SA
11:40 CAPITAL SP. AFC PROGR. SP. 1944
13:00 PROSPORT F. FC RAPID 1923 SA
14:20 SC FCSB SA FC PLAYER SA

DATA Sambata –
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 FC PLAYER SA ACS FCSB ACAD.
10:20 SC DINAMO 1948 SA SC FCSB SA
11:40 AFC PROGR. SP. 1944 AFC CALCIO
13:00 FC RAPID 1923 SA CAPITAL SP.
14:20 CS CAUTIS ST. SUD. PROSPORT F.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 SC FCSB SA AFC PROGR. SP. 1944
10:20 CAPITAL SP. CS CAUTIS ST. SUD.
11:40 AFC CALCIO FC RAPID 1923 SA
13:00 ACS FCSB ACAD PROSPORT F.
14:20 FC PLAYER SA SC DINAMO 1948 SA

DATA Sambata –
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 SC DINAMO 1948 SA ACS FCSB ACAD.
10:20 AFC PROGR. SP. 1944 FC PLAYER SA
11:40 FC RAPID 1923 SA SC FCSB SA
13:00 CS CAUTIS ST. SUD. AFC CALCIO
14:20 PROSPORT F. CAPITAL SP.

DATA Sambata –
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 ACS FCSB ACAD. CAPITAL SP.
10:20 FC PLAYER SA FC RAPID 1923 SA
11:40 SC FCSB SA CS CAUTIS ST. SUD.
13:00 AFC CALCIO PROSPORT F
14:20 SC DINAMO 1948 SA AFC PROGR. SP. 1944

DATA Sambata –
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 AFC PROGR. SP. 1944 ACS FCSB ACAD.
10:20 FC RAPID 1923 SA SC DINAMO 1948 SA
11:40 CS CAUTIS ST. SUD. FC PLAYER SA
13:00 PROSPORT F. SC FCSB SA
14:20 CAPITAL SP. AFC CALCIO

DATA Sambata –
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 ACS FCSB ACAD. AFC CALCIO
10:20 SC FCSB SA CAPITAL SP.
11:40 FC PLAYER SA PROSPORT F.
13:00 SC DINAMO 1948 SA CS CAUTIS ST. SUD.
14:20 AFC PROGR. SP. 1944 FC RAPID 1923 SA

DATA Sambata –
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 FC RAPID 1923 SA ACS FCSB ACAD.
10:20 CS CAUTIS ST. SUD. AFC PROGR. SP. 1944
11:40 PROSPORT F. SC DINAMO 1948 SA
13:00 CAPITAL SP. FC PLAYER SA
14:20 AFC CALCIO SC FCSB SA