2007 Albastru – Sudarena

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Retur
Grupa 2007 Albastru
Teren Sudarena – Duminica

DATA Duminica – 10.03.2019
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 AFC Comprest Real Stars
10:10 3 Kids Inter Dumi
11:20 AS Joga Bonito AS Olimpic
12:30 CS Chelsea AS Viitorul G.
13:40 Marius Lacatus 2 AS Cosmo Sport
14:50 Marius Lacatus 1 Unirea D
16:00 ASTC Champion AS Best Team

DATA Duminica – 17.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Best Team AFC Comprest
10:10 AS Cosmo Sp 3 Kids
11:20 Real Stars CS Chelsea
12:30 Joga Bonito Inter Dumi
13:40 Unirea D Marius Lacatus 2
14:50 AS Viitorul G. Marius Lacatus 1
16:00 AS Olimpic ASTC Champion

DATA Duminica – 24.03.2019
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 ASTC Champion – AFC Comprest
10:10 3 Kids Unirea D
11:20 AS Best Team Real Stars
12:30 Inter Dumi AS Olimpic
13:40 AS Joga Bonito AS Cosmo Sport
14:50 Marius Lacatus 2 AS Viitorul G.
16:00 Marius Lacatus 1 CS Chelsea

DATA Duminica – 31.03.2019
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Inter Dumi AFC Comprest
10:10 AS Olimpic AS Best Team
11:20 AS Viitorul G. 3 Kids
12:30 Unirea D AS Joga Bonito
13:40 AS Cosmo Sport ASTC Champion
14:50 CS Chelsea Marius Lacatus 2
16:00 Real Stars Marius Lacatus 1

DATA Duminica – 07.04.2019
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 AFC Comprest AS Cosmo Sport
10:10 3 Kids Chelsea
11:20 Marius Lacatus 2 Marius Lacatus 1
12:30 ASTC Champion Unirea D
13:40 AS Joga Bonito AS Viitorul G.
14:50 AS Olimpic Real Stars
16:00 Best Team – Inter Dumi

DATA Duminica – 14.04.2019 – Etapa Amanata
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 AFC Comprest Unirea D
10:10 Marius Lacatus 1 ACP 3 Kids
11:20 Real Stars Marius Lacatus 2
12:30 Inter Dumi Olimpic
13:40 CS Chelsea AS Joga Bonito
14:50 AS Viitorul G. ASTC Champion
16:00 AS Cosmo Best Team

DATA Duminica – 21.04.2019
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 AFC Comprest AS Viitorul G.
10:10 AS Olimpic AS Cosmo Sport
11:20 AS Best Team Unirea D
12:30 Real Star Inter Dumi.
13:40 ASTC Champion CS Chelsea
14:50 AS Joga Bonito Marius Lacatus 1
16:00 ACP 3 Kids Marius Lacatus 2

DATA Duminica – 05.05.2019
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 CS Chelsea AFC Comprest
10:10 3 kids Real Star
11:20 AS Viitorul G. AS Best Team
12:30 Unirea D AS Olimpic
13:40 Marius Lacatus 1 ASTC Champion
14:50 Marius Lacatus 2 AS Joga Bonito
16:00 AS Cosmo Sport Inter Dumi

DATA Duminica – 12.05.2019
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 AS Olimpic – AFC Comprest
10:10 Joga Bonito 3 Kids
11:20 Unirea D AS Viitorul G.
12:30 AS Best Team CS Chelsea
13:40 Inter Dumi Marius Lacatus 1
14:50 ASTC Champion Marius Lacatus 2
16:00 Real Stars AS Cosmo Sport

DATA Duminica – 19.05.2019
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 ACP 3 Kids ASTC Champion
10:10 Unirea D AS Cosmo Sport
11:20 CS Chelsea AS Olimpic
12:30 Marius Lacatus 1 AS Best Team
13:40 Marius Lacatus 2 AFC Comprest
14:50 Viitorul G Inter Dumi
16:00 AS Joga Bonito Real Stars

DATA Duminica – 26.05.2019
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 AFC Comprest 3 Kids
10:10 Cosmo Sport Viitorul G.
11:20 ASTC Champion AS Joga Bonito
12:30 AS Olimpic Marius Lacatus 1
13:40 AS Best Team Marius Lacatus 2
14:50 Real Stars Unirea D
16:00 CS Chelsea 1 Inter Dumi

DATA Duminica – 02.06.2019
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 AS Joga Bonito AFC Comprest
10:10 3 Kids Best Team
11:20 ASTC Champion Real Stars
12:30 Marius Lacatus 2 AS Olimpic
13:40 AS Viitorul G. Unirea D
14:50 CS Chelsea 1 AS Cosmo Sport
16:00 Marius Lacatus 1 – Inter Dumi

DATA Duminica – 09.06.2019
ORA ETAPA 26 Rezultat
9:00 Marius Lacatus 1 – AFC Comprest
10:10 Olimpic 3 Kids
11:20 AS Cosmo Sport Champion
12:30 AS Best Team AS Joga Bonito
13:40 Unirea D CS Chelsea
14:50 Real Stars AS Viitorul G.
16:00 Marius Lacatus 2 – Inter Dumi