2007 Verde – FCSB (Arcom)

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL  DE  FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2017 – 2018
Retur
Grupa 2007 / Verde
Teren / Ghencea /Duminica
DATA Duminica – 11.03.2018
ORA ETAPA  14. Rezultat
9:00 Sparta 2 CSA Steaua
10:00 Real Cadet Argman
11:00 Voluntari 2 FC Initial
12:00 Champion Rusanu
13:00 New Stars Forzza Junior
14:00 Real New AS Termo
15:00 Sparta 1 Juventus
16:00 Viitorul Giurgiu Luceafarul N.G
DATA Duminica – 18.03.2018
ORA ETAPA  15. Rezultat
9:00 CSA Steaua Real Cadet
10:00 Argman Voluntari 2
11:00 FC Initial Champion
12:00 Rusanu New Stars
13:00 Forzza Junior Real New
14:00 AS Termo Viitorul Giurgiu
15:00 Juventus Sparta 1
16:00 Luceafarul N.G Sparta 2
DATA Duminica – 01.04.2018
ORA ETAPA  16. Rezultat
9:00 Sparta 2 Real Cadet
10:00 Voluntari 2 CSA Steaua
11:00 Champion Argman
12:00 New Stars FC Initial
13:00 Real New Rusanu
14:00 Viitorul Giurgiu Forzza Junior
15:00 Sparta 1 AS Termo
16:00 Luceafarul N.G Juventus
DATA Vineri – 06.04.2018
ORA ETAPA  17. Rezultat
09:00 Real Cadet Voluntari 2
10:00 CSA Steaua Champion
11:00 Argman New Stars
12:00 FC Initial Real New
13:00 Rusanu Viitorul Giurgiu
14:00 Forzza Junior Sparta 1
15:00 AS Termo Luceafarul N.G
DATA Duminica – 15.04.2018
ORA ETAPA  18. Rezultat
9:00 Sparta 1 Voluntari 2
10:00 Champion Real Cadet
11:00 New Stars CSA Steaua
12:00 Real New Argman
13:00 Viitorul Giurgiu FC Initial
14:00 Sparta 2 Rusanu
15:00 Luceafarul N.G Forzza Junior
16:00 Juventus AS Termo
DATA Duminica – 22.04.2018
ORA ETAPA  19. Rezultat
9:00 Voluntari 2 Champion
10:00 Real Cadet New Stars
11:00 CSA Steaua Real New
12:00 Argman Viitorul Giurgiu
13:00 FC Initial Sparta 2
14:00 Rusanu Luceafarul N.G
15:00 Forzza Junior Juventus
16:00 AS Termo Sparta 1
DATA Duminica – 29.04.2018   Din et. 20 – se joaca la Agronomia
ORA ETAPA  20. Rezultat
9:00 Sparta 1 Champion
10:00 New Stars Voluntari 2
11:00 Real New Real Cadet
12:00 Viitorul Giurgiu CSA Steaua
13:00 Sparta 2 Argman
14:00 AS Termo Forzza Junior
15:00 Juventus Rusanu
16:00 Luceafarul N.G      Amanat Initial
DATA Duminica – 06.05.2018
ORA ETAPA  21. Rezultat
9:00 Champion New Stars
10:00 Voluntari 2 Real New
11:00 Real Cadet Viitorul Giurgiu
12:00 CSA Steaua Sparta 1
13:00 Argman Luceafarul N.G
14:00 FC Initial Juventus
15:00 Rusanu AS Termo
16:00 Forzza Junior Sparta 2
DATA Duminica – 13.05.2018
ORA ETAPA  22. Rezultat
9:00 New Stars Sparta 1
10:00 Real New Champion
11:00 Viitorul Giurgiu Voluntari 2
12:00 Sparta 2 Real Cadet
13:00 Luceafarul N.G CSA Steaua
14:00 Juventus Argman
15:00 AS Termo FC Initial
16:00 Forzza Junior Rusanu
DATA Duminica – 20.05.2018
ORA ETAPA  23. Rezultat
9:00 New Stars Real New
10:00 Champion Viitorul Giurgiu
11:00 Voluntari 2 Sparta 2
12:00 Real Cadet Luceafarul N.G
13:00 CSA Steaua Juventus
14:00 Argman AS Termo
15:00 FC Initial Forzza Junior
16:00 Sparta 1 Rusanu
DATA Duminica – 27.05.2018
ORA ETAPA  24. Rezultat
9:00 Real New Sparta 1
10:00 Viitorul Giurgiu New Stars
11:00 Sparta 2 Champion
12:00 Luceafarul N.G Voluntari 2
13:00 Juventus Real Cadet
14:00 AS Termo CSA Steaua
15:00 Forzza Junior Argman
16:00 Rusanu FC Initial
DATA Vineri – 01.06.2018 -Etapa Intermediara
ORA ETAPA  25. Rezultat
9:00 Viitorul Giurgiu  Real New
10:00 Sparta 1  New Star
11:00 Luceafarul N.G.  Champion
12:00 Juventus  Voluntari 2
13:00 AS Termo  Real Cadet
14:00 Forza Juniors  CSA Steaua
15:00 Initial  Sparta 2
16:00 Rusanu  Argman
DATA Duminica – 03.06.2018
ORA ETAPA  26. Rezultat
9:00 Viitorul Giurgiu Sparta 2
10:00 Sparta 1 Real New
11:00 Luceafarul N.G New Stars
12:00 Juventus Champion
13:00 AS Termo Voluntari 2
14:00 Forzza Junior Real Cadet
15:00 Rusanu CSA Steaua
16:00 FC Initial Argman
DATA Duminica – 10.06.2018
ORA ETAPA  27. Rezultat
8:00

9:00

Juventus

Viitorul Giurgiu

Real New

Sparta 2

10:00 Real New Luceafarul N.G
11:00 New Stars Juventus
12:00 Champion AS Termo
13:00 Voluntari 2 Forzza Junior
14:00 Real Cadet Rusanu
15:00 CSA Steaua FC Initial
16:00 Sparta 1 Argman
DATA Duminica – 17.06.2018
ORA ETAPA  28. Rezultat
8:00

9:00

Sparta 2

Sparta 1

Luceafarul N.G

Sparta 2

10:00 Luceafarul N.G Sparta 1
11:00 Argman CSA Steaua
12:00 AS Termo New Stars
13:00 Forzza Junior Champion
14:00 FC Initial Real Cadet