Grupa 2010/Alb/Crangasi/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.
Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2010/Alb
Teren Crangasi/Duminica

DATA Duminica – 04.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
08:15 Centrul German Metaloglobus
09:25 Werder Mao R.
10:35 Champion 1 Champion 2
11:45 Lumina EGLES 1 Bolentin Vale
12:55 Lumina EGLES 2 CS Dinamo
14:05 Royal Champion Sahtior
15:15 CJ – Dura Camp CSS1
16:25 CJ – Dura Camp 1 Pro Team

DATA Duminica – 11.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
08:15 Mao R. Centrul German
09:25 Champion 2 Werder
10:35 Sahtior Champion 1
11:45 CSS1 Royal Champion
12:55 Bolentin Vale Lumina Eagles 2
14:05 Metaloglobus Lumina Eagles 1
15:15 CS Dinamo – CJ Duracam 1
16:25 Pro Team CJ – Duracam 2

DATA Duminica – 18.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
08:15 Mao R. Metaloglobus
09:25 Centrul German Champion 2
10:35 Champion 1 CSS1
11:45 Werder Sahtior
12:55 Royal Champion Pro Team
14:05 Lumina EGLES 2 Lumina EGLES 1
15:15 CJ – Dura Camp 1 Bolentin Vale
16:25 CJ Duracam 2 CS Dinamo

DATA Duminica – 25.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
08:15 CS Dinamo Royal Champion
09:25 Sahtior Centrul German
10:35 Champion 2 Mao R.
11:45 Pro Team Champion 1
12:55 CSS1 Werder
14:05 Metaloglobusd Lumina Eagles 2
15:15 Lumina EGLES 1 CJ – Dura Camp 1
16:25 Bolentin Vale CJ – Dura Camp 2

DATA Duminica – 02.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
08:15 Werder Metaloglobus
09:25 Champion 2 Champion 1
10:35 Royal Champion Bolentin Vale
11:45 Mao R Sahtior
12:55 Pro Team CS Dinamo
14:05 Centrul German CSS1
15:15 CJ – Dura Camp 2 Lumina EGLES 1
16:25 CJ – Dura Camp 1 Lumina EGLES 2

DATA Duminica – 09.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
08:15 Sahtior Champion 2
09:25 Bolentin Vale Champion 1
10:35 Pro Team Centrul German
11:45 CS Dinamo Werder
12:55 CSS1 Mao R.
14:05 Lumina EGLES 1 Royal Champion
15:15 Lumina EGLES 2 CJ – Dura Camp 2
16:25 Metaloglobus CJ – Dura Camp 1

DATA Duminica – 16.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
08:15 Werder Bolentin Vale
09:25 Champion 2 CSS1
10:35 Mao R. Pro Team
11:45 Centrul German CS Dinamo
12:55 Sahtior Metaloglobus
14:05 Champion 1 Lumina EGLES 1
15:15 Royal Champion Lumina EGLES 2
16:25 CJ – Dura Camp 2 CJ – Dura Camp 1

DATA Duminica – 23.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
08:15 Bolentin Vale Centrul German
09:25 Pro Team Champion 2
10:35 CS Dinamo Mao R.
11:45 Lumina EGLES 2 Champion 1
12:55 Lumina EGLES 1 Werder
14:05 CSS1 Sahtior
15:15 Metaloglobus Royal Champion
16:25 CJ – Dura Camp 1 CJ – Dura Camp 2

DATA Duminica – 30.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
08:15 Metaloglobus Bolentin Vale
09:25 CS Dinamo Royal Champion
10:35 Pro Team Lumina EGLES 2
11:45 Champion 2 Lumina EGLES 1
12:55 Mao R Champion 1
14:05 Centrul German Werder
15:15 Sahtior CJ – Dura Camp 2
16:25 CSS1 CJ – Dura Camp 1

DATA Duminica – 06.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
08:15 CS Dinamo Sahtior
09:25 Royal Champions Metaloglobus
10:35 Lumina EGLES 2 Centrul German
11:45 Lumina EGLES 1 Mao R.
12:55 Pro Team CSS1
14:05 Bolentin Vale Champion 2
15:15 CJ – Dura Camp 2 Champion 1
16:25 CJ – Dura Camp 1 Werder

DATA Duminica – 13.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
08:15 Metaloglobus Pro Team
09:25 CSS1 CS Dinamo
10:35 Sahtior Bolentin Vale
11:45 Champion 2 Lumina EGLES 1
12:55 Mao R. Lumina EGLES 2
14:05 Champion 1 Royal Champion
15:15 Werder CJ – Dura Camp 2
16:25 Centrul German CJ – Dura Camp 1

DATA Duminica – 20.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
08:15 CS Dinamo Pro Team
09:25 Champion Metaloglobus
10:35 Royal Champion Werder
11:45 Bolentin Vale CSS1
12:55 Lumina EGLES 2 Champion 2
14:05 Lumina EGLES 1 Sahtior
15:15 CJ – Dura Camp 2 Centrul German
16:25 CJ – Dura Camp 1 Mao R.

DATA Duminica – 27.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
08:15 Centrul German Royal Champion
09:25 Pro Team Champion 2
10:35 Werder Champion 1
11:45 Sahtior Lumina EGLES 2
12:55 CSS1 Lumina EGLES 1
14:05 Metaloglobus CS Dinamo
15:15 Mao R. CJ – Dura Camp 2
16:25 Bolentin Vale CJ – Dura Camp 1

DATA Duminica – 04.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
08:15 Werder Mertaloglobus
09:25 Lumina EGLES 1 Pro Team
10:35 Lumina EGLES 2 CSS1
11:45 Bolentin Vale CS Dinamo
12:55 Champion 1 Centrul German
14:05 Royal Champion Mao R.
15:15 CJ – Dura Camp 2 Champion 2
16:25 CJ – Dura Camp 1 Sahtior

DATA Duminica – 11.12.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
08:15 CSS1 Sahtior
09:25 Pro Team Champion 2
10:35 Bolentin Vale Mao R.
11:45 CS Dinamo Centrul German
12:55 Lumina EGLES 1 Werder
14:05 Lumina EGLES 2 Champion 1
15:15 Metaloglobus Royal Champion
16:25 CJ – Dura Camp 1 CJ – Dura Camp 2