Grupa 2009/Albastru – Teren Coresi – Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Grupa 2009/Albastru
Teren Coresi

DATA Duminica – 20.02.2022
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 VK Soccer CSU Stiinta Buc
10:10 Centrul German 1 CS Dinamo 1
11:20 SC Dinamo 1948 SA CS Dinamo 2
12:30 Centrul German 2 FC Rapid 1923
13:40 Miramar Fair Play Joc Cinstit
14:50 FC Youth Real Crangasi
16:00 CSS1 Sport Team

DATA Duminica – 27.03.2022
ORA ETAPA 19. Rezultat
9:00 CS Dinamo 1 VK Soccer
10:10 CS Dinamo 2 Centrul German 1
11:20 FC Rapid 1923 SC Dinamo 1948 SA
12:30 Fair Play Joc Cinstit Centrul German 2
13:40 Real Crangasi Miramar
14:50 Sport Team FC Youth
16:00 CSU Stiinta Buc CSS1

DATA Duminica – 06.03.2022
ORA ETAPA 20. Rezultat
9:00 FC Youth CSS1
10:10 VK Soccer CS Dinamo 2
11:20 Centrul German 1 FC Rapid 1923
12:30 SC Dinamo 1948 SA Fair Play Joc Cinstit
13:40 Centrul German 2 Real Crangasi
14:50 Miramar Sport Team
16:00 CSU Stiinta Buc CS Dinamo 1

DATA Duminica – 13.03.2022
ORA ETAPA 21. Rezultat
9:00 CS Dinamo 2 CS Dinamo 1
10:10 FC Rapid 1923 VK Soccer
11:20 Fair Play Joc Cinstit Centrul German 1
12:30 Real Crangasi SC Dinamo 1948 SA
13:40 Sport Team Centrul German 2
14:50 CSS1 Miramar
16:00 FC Youth CSU Stiinta Buc

DATA Duminica – 20.03.2022
ORA ETAPA 22. Rezultat
9:00 Centrul German 1 Real Crangasi
10:10 CS Dinamo 1 FC Rapid 1923
11:20 VK Soccer Fair Play Joc Cinstit
12:30 Miramar FC Youth
13:40 SC Dinamo 1948 SA Sport Team
14:50 Centrul German 2 CSS1
16:00 CSU Stiinta Buc CS Dinamo 2

DATA Duminica – 27.03.2022
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 CS Dinamo 2
10:10 Fair Play Joc Cinstit CS Dinamo 1
11:20 Real Crangasi VK Soccer
12:30 Sport Team Centrul German 1
13:40 CSS1 SC Dinamo 1948 SA
14:50 FC Youth Centrul German 2
16:00 Miramar CSU Stiinta Buc

DATA Duminica – 03.04.2022
ORA ETAPA 24. Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 SA FC Youth
10:10 CS Dinamo 2 Fair Play Joc Cinstit
11:20 CS Dinamo 1 Real Crangasi
12:30 VK Soccer Sport Team
13:40 Centrul German 1 CSS1
14:50 Centrul German 2 Miramar
16:00 CSU Stiinta Buc FC Rapid 19232

DATA Duminica – 10.04.2022
ORA ETAPA 25. Rezultat
9:00 Fair Play Joc Cinstit FC Rapid 1923
10:10 Real Crangasi CS Dinamo 2
11:20 Sport Team CS Dinamo 1
12:30 CSS1 SC Dinamo 1948 SA
13:40 FC Youth Centrul German 1
14:50 Miramar VK Soccer
16:00 Centrul German 2 CSU Stiinta Buc

DATA Duminica – 17.04.2022
ORA ETAPA 26. Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 SA Centrul German 2
10:10 FC Rapid 1923 Real Crangasi
11:20 CS Dinamo 2 Sport Team
12:30 CS Dinamo 1 CSS1
13:40 VK Soccer FC Youth
14:50 Centrul German 1 Miramar
16:00 CSU Stiinta Buc Fair Play Joc Cinstit

DATA Joi – 28.04.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 27 Rezultat
9:00 Sport Team Real Crangasi
10:10 SC Dinamo 1948 SA VK Soccer
11:20 CSS1 Fair Play Joc Cinstit
12:30 Miramar CS Dinamo 2
13.40 CSU Stiinta Buc Fair Play Joc Cinstit
14:50 FC Youth FC Rapid 1923
16:00 Centrul German 1 CSU Stiinta Buc
17:10 Centrul German 2 CS Dinamo 1

DATA Duminica – 01.05.2022
ORA ETAPA 28 Rezultat
9:00 CSU Stiinta Sport Team
10:10 CS Dinamo 1 SC Dinamo 1948 SA
11:20 Real Crangasi CSS1
12:30 FC Rapid 1923 Miramar
13:40 Fair Play Joc Cinstit FC Youth
14:50 CS Dinamo 2 Centrul German 2
16:00 VK Soccer Centrul German 1

DATA Duminica – 08.05.2022
ORA ETAPA 29 Rezultat
9:00 VK Soccer CSU Stiinta Buc
10:10 Centrul German 1 CS Dinamo 1
11:20 SC Dinamo 1948 SA CS Dinamo 2
12:30 Centrul German 2 FC Rapid 1923
13:40 Miramar Fair Play Joc Cinstit
14:50 FC Youth Real Crangasi
16:00 CSS1 Sport Team

DATA Duminica – 15.05.2022
ORA ETAPA 30. Rezultat
9:00 CS Dinamo 1 VK Soccer
10:10 CS Dinamo 2 Centrul German 1
11:20 FC Rapid 1923 SC Dinamo 1948 SA
12:30 Fair Play Joc Cinstit Centrul German 2
13:40 Real Crangasi Miramar
14:50 Sport Team FC Youth
16:00 CSU Stiinta Buc CSS1

DATA Duminica – 22.05.2022
ORA ETAPA 31. Rezultat
9:00 FC Youth CSS1
10:10 VK Soccer CS Dinamo 2
11:20 Centrul German 1 FC Rapid 1923
12:30 SC Dinamo 1948 SA Fair Play Joc Cinstit
13:40 Centrul German 2 Real Crangasi
14:50 Miramar Sport Team
16:00 CSU Stiinta Buc CS Dinamo 1

DATA Duminica – 29.05.2022
ORA ETAPA 32. Rezultat
9:00 CS Dinamo 2 CS Dinamo 1
10:10 FC Rapid 1923 VK Soccer
11:20 Fair Play Joc Cinstit Centrul German 1
12:30 Real Crangasi SC Dinamo 1948 SA
13:40 Sport Team Centrul German 2
14:50 CSS1 Miramar
16:00 FC Youth CSU Stiinta Buc

DATA Miercuri – 01.06.2022 – Etapa Intermediara.
ORA ETAPA 33. Rezultat
9:00 Centrul German 1 Real Crangasi
10:10 CS Dinamo 1 FC Rapid 1923
11:20 VK Soccer Fair Play Joc Cinstit
12:30 Miramar FC Youth
13:40 SC Dinamo 1948 SA Sport Team
14:50 Centrul German 2 CSS1
16:00 CSU Stiinta Buc CS Dinamo 2

DATA Duminica – 05.06.2022
ORA ETAPA 34 Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 CS Dinamo 2
10:10 Fair Play Joc Cinstit CS Dinamo 1
11:20 Real Crangasi VK Soccer
12:30 Sport Team Centrul German 1
13:40 CSS1 SC Dinamo 1948 SA
14:50 FC Youth Centrul German 2
16:00 Miramar CSU Stiinta Buc

DATA Duminica – 12.06.2022
ORA ETAPA 35. Rezultat
9:00 SC Dinamo 1948 SA FC Youth
10:10 CS Dinamo 2 Fair Play Joc Cinstit
11:20 CS Dinamo 1 Real Crangasi
12:30 VK Soccer Sport Team
13:40 Centrul German 1 CSS1
14:50 Centrul German 2 Miramar
16:00 CSU Stiinta Buc FC Rapid 1932