Grupa 2010/Galben/Coresi/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2010 Galben
Teren Coresi/Sambata

DATA Sambata – 3.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 FC Rusanu Milisport
10:10 Lazio Celesti Nana Juniors
11:20 Vointa Crevedia Prosport F – 1
12:30 Micii Fotbalisti Prosport F – 2
13:40 CSU Stiinta Team Scoala Mea
14:50 Celtic Pro Luceafarul
16:00 ACP 3 Kids Termo 1
17:10 La Squadra Termo 2

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 Vointa Crevedia FC Rusanu
10:10 Team Scoala Mea Micii Fotbalisti
11:20 Prosport F – 2 Nana Junior
12:30 Prosport F – 1 Lazio Celesti
13:40 Pro Luceafarul CSU Stiinta
14:50 Termo 1 Celtic
16:00 Termo 2 La Squadra
17:10 Milisport ACP 3 Kids

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 Vointa Crevedia Milisport
10:10 Nana Junior Team Scoala Mea
11:20 FC Rusanu Prosport F – 1
12:30 Lazio C elesti Prosport F – 2
13:40 Micii Fotbalisti Pro Luceafarul
14:50CSU Stiinta Termo 1
16:00 Celtic Termo 2
17:10 La Squadra ACP 3 Kids

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
09:00 Pro Luceafarul Nana Junior
10:10 Team Sc Mea Lazio Celesti
11:20 Prosport F – 2 FC Rusanu
12:30 Prosport F – 1 Vointa Crevedia
13:40 Termo 1 Micii Fotbalisti
14:50 Termo 2 CSU Stiinta
16:00 ACP 3 Kids Celtic
17:10 Milisport La Squadra

DATA Sambata – 01.10.2023
ORA ETAPA 5 Rezultat
09:00 FC Rusanu Team Sc. Mea
10:10 Micii Fotbalisti Termo 2
11:20 Vointa Crevedia Prospport F 2
12:30 Nana Junior Termo 1
13:40 Prosport F – 1 Milisport
14:50 Lazio Celesti Pro Luceafarul
16:00 CSU Stiinta ACP 3 Kids
17:10 Celtic La Squadra

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 Team Scoala Mea Vointa Crevedia
10:10 Pro Luceafarul FC Rusanu
11:20 Termo 1 Lazio Celesti
12:30 Termo 2 Nana Juniors
13:40 Milisport Celtic
14:50 ACP 3 Kids Micii Fotbalisti
16:00 La Squadra CSU Stiinta
17:10 Prosport F – 2 Prosport F – 1/JD

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 FC Rusanu Termo 1
10:10 Lazio Celesti Termo 2
11:20 Vointa Crevedia Pro Luceafarul
12:30 Nana Junior ACP 3 Kids
13:40 Micii Fotbalisti La Squadra
14:50 Prosport F 2 Milisport
16:00 Prosport F – 1 Team Scoala Mea
17:10 CSU Stiinta Celtic

DATA Sambata – 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 Termo 1 Vointa Crevedia
10:10 Termo 2 FC R usanu
11:20 ACP 3 Kids Lazio Celesti
12:30 La Squadra Nana Juniors
13:40 Pro Luceafarul Prosport F – 1
14:50 Team Scoala Mea Prosport F – 2
16:00 Celtic Micii Fotbalisti
17:10 Milisport CSU Stiinta

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Milisport Team Scoala Mea
10:10 Vointa Crevedia Termo 2
11:20 Prosport F – 1 Termo 1
12:30 Prosport F – 2 Pro Luceafarul
13:40 FC Rusanu ACP 3 Kids
14:50 Lazio Celesti La Squadra
16:00 Micii FotbalistiCSU Stiinta
17:10 Sta Celtic

DATA Sambata – 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 La Squadra FC Rusanu
10:10 ACP 3 Kids Vointa Crevedia
11:20 Termo 2 Prosport F – 1
12:30 TermO 1 Prosport F – 2
13:40 Pro Luceafarul Team Scoala Mea
14:50 Celtic Lazio Celesti
16:00 Micii Fotbalisti Milisport
17:10 CSU Stiinfa Sta

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Milisport Pro Luceafarul
10:10 Team Scoala Mea Termo 1
11:20 Prosport F – 2 Termo 2
12:30 Prosport F – 1 ACP 3 Kids Sp
13:40 Vointa Crevedia La Squadra
14:50 FC Rusanu Celtic
16:00 Lazio CelestiCSU Stiinta
17:10 Sta Micii Fotbalisti

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 Termo 1 Pro Luceafarul
10:10 Termo 2 Team Scoala Mea
11:20 ACP 3 Kids Prosport F – 2
12:30 La Squadra Prosport F – 1
13:40 Celtic Vointa Crevedia
14:50CSU Stiinta FC Rusanu
16:00 Micii Fotbalisti Lazio Celesti
17:10 Sta Milisport

DATA Sambata – 26.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 Team Scoala Mea ACP 3 Kids
10:10 Pro Luceafarul Termo 2
11:20 Milisport Termo 1
12:30 Prosport F – 2 La Squadra
13:40 Prosport F – 1 Celtic
14:50 Vointa CrevediaCSU Stiinta
16:00 FC Rusanu Micii Fotbalisti
17:10 Lazio Celesti Sta

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 Termo 2 Termo 1
10:10 ACP 3 Kids Pro Luceafarul
11:20 La Squadra Team Scoala Mea
12:30 Celtic Prosport F – 2
13:40 CSU Stiinta Prosport F – 1
14:50 Prosport F Vointa Crevedia
16:00 Micii Fotbalisti Vointa Crevedia
17:10 Lazio Celesti Milisport

DATA Sambata – 10.12.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 Milisport Termo 2
10:10 Termo 1 ACP 3 Kids
11:20 Pro Luceafarul La Squadra
12:30 Team Scoala Mea Celtic
13:40 Prosport F – 2 CSU Stiinta
14:50 Prosport F – 1 Micii Fotbalisti
16:00 Vointa Crevedia Prosport F – 1
17:10 FC Rusanu Lazio Celesti