Grupa 2010/Galben/Coresi/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Retur
Grupa 2010 Galben
Teren Coresi/Sambata

Etapa 16/ 25.02.2023
9.00 ACS Celtic București – ACS Lazio Celesti
10.10 ACS La Squdra – ACS Vointa Crevedia
11.20 CSU Știința București – AS Dan Chilom
12.30 AFC Milisport Prosport Focsani 2
13.40 AS Termo 2 Prosport Focsani 3
14.50 AS Termo 1 Prosport Focsani 1
16.00 ACS Team Școala Mea – FC Rușanu
17.10 ACP 3 Kids Sp AS Micii Fotbalisti
18.20 Milanneto Herea FA

Etapa 17/ 4.03.2023
9.00 ACS Lazio Celesti – CSU Știința București
10.10 AS Micii Fotbalişti – ACS La Squdra
11.20 ACS Vointa Crevedia Millaneto
12.30 Prosport Focsani 3 – ACP 3 Kids Sport
13.40 Prosport Focsani 2 AS Termo 1
14.50 Prosport Focsani 1 – AS Termo 2
16.00 FC Rușanu – ACS Celtic București
17.10 Herea FA ACS Team Scoala Mea
18.20 AS Dan Chilom – AFC Milisport

Etapa 18/ 11.03.2023
9.00 CSU Știința București/ – FC Rușanu
10.10 AS Termo 1 – AS Dan Chilom
11.20 AS Termo 2 – Prosport Focsani 2
12.30 Prosport Focsani – Prosport Focsani 3
13.40 ACS La Squdra – ACP 3 Kids Sport
14.50 ACS Team Școala Mea – ACS Vointa Crevedia
16.00 AFC Milisport ACS Lazio Celesti
17.10 ACS Celtic Herea FA
18.20 Milanneto Micii Fotbalisti

Etapa 19/ 18.03.2023
9.00 ACP 3 Kids Milanneto
10.10 ACS Micii Fotbalisti Team Scoala Mea
11.20 Prosport Focsani 3 La Squadra
12.30 Prosport Focsani 2 – Prosport Focsani
13.40 Vointa Crevedia Celtic
14.50 FC Rusanu AFC Milisport
16.00 AS Dan Chilom – AS Termo 2
17.10 ACS Lazio Celesti – AS Termo 1
18.20 Herea FA – CSU Stiinta

Etapa 20/ 25.03.2023
9.00 ACS Team Școala Mea/ – ACP 3 Kids Sport
10.10 ACS Celtic București – AS Micii Fotbalişti
11.20 Prosport Focsani 2 – Prosport Focsani 3
12.30 ACS Prosport Focsani – AS Dan Chilom
13.40 AS Termo FC Rusanu
14.50 ACS Terrmo 2 ACS Lazio
16.00 CSU Știința București – ACS Vointa Crevedia
17.10 AFC Milisport Herea FA
18.20 Milanneto ACS La Squadra

Etapa 21/ 01.04.2023
9.00 ACP 3 Kids Sport – ACS Celtic București
10.10 ACS La Squdra – ACS Team Școala Mea
11.20AS Dan Chilom – Prosport Focsani 2
12.30 ACS Lazio Celesti Prosport Focsani
13.40 Prosport Focsani 3 – Milanneto
14.50 ACS Vointa Crevedia – AFC Milisport
16.00 Herea FA AS Termo 1
17.10 FC Rusanu AZS Termo 2
18.20 AS Micii Fotbalişti – CSU Știința București

Etapa 22/ 8.04.2023
9.00 AFC Milisport – AS Micii Fotbalişti
10.10 AS Termo 1 – ACS Vointa Crevedia
11.20 AS Termo 2 – Herea FA
12.30 AS Dan Chilom – Prosport Focsani 3
13.40 ACS Prosport Focsani – FC Rușanu
14.50 Prosport Focsani 2 Lazio Celesti
16.00 CSU Știința București – ACP 3 Kids Sport
17.10 ACS Celtic ACS La Squadra
18.20 ACS Team Scoala Mea Milanneto

Etapa 23/ 22.04.2023
9.00 ACS Lazio Celesti – AS Dan Chilom
10.10 Milanneto – ACS Celtic București
11.20 ACS La Squdra – CSU Știința București
12.30 FC Rușanu – Prosport Focsani 2
13.40 Prosport Focsani 3 – ACS Team Școala Mea
14.50 Herea FA – ACS Prosport Focsani
16.00 AS Micii Fotbalisti ASS Terrmo 1
17.10 Vointa Crevedia AS Termo 2
18.20 ACP 3 Kids AFC Milisport

Etapa 24/ 29.04.2023
9.00 AFC Milisport – ACS La Squdra
10.10 AS Termo 1 – ACP 3 Kids Sport
11.20 AS Termo 2 – AS Micii Fotbalişti
12.30 ACS Lazio Celesti – Prosport Focsani 3
13.40 ACS Prosport Focsani – ACS Vointa Crevedia
14.50 Prosport Focsani 2 – Herea FA
16.00 CSU Stiinta Milanneto
17.10 ACS Celtic Bucuresti ACS Team Scoala Mea
18.20 AS Dan Chilom – FC Rușanu

Etapa 25/ 6.05.2023
9.00 ACP 3 Kids Sport – AS Termo 2
10.10 FC Rușanu – ACS Lazio Celesti
11.20 ACS La Squdra – AS Termo 1
12.30 ACS Team Școala Mea – CSU Știința București
13.40 Prosport Focsani 3 – ACS Celtic București
14.50 AS Micii Fotbalişti – ACS Prosport Focsani
16.00 Herea FA – AS Dan Chilom
17.10 ACS Vointa Crevedia – Prosport Focsani 2
18.20 Milanneto AFC Milisport

Etapa 26/ 13.05.2023
9.00 ACS Lazio Cdelesti Herea FA
10.10 AS Termo 1 – Milanneto
11.20 AS Termo 2 – ACS La Squdra
12.30 CSU Știința București – ACS Celtic București
13.40 Prosport Focsani 2 – AS Micii Fotbalişti
14.50 ACS Prosport Focsani – ACP 3 Kids Sport
16.00 FC Rușanu – Prosport Focsani 3
17.10 AFC Milisport – ACS Team Școala Mea
18.20 AS Dan Chilom – ACS Vointa Crevedia

Etapa 27/ 20.05.2023
9.00 ACS Vointa Crevedia – ACS Lazio Celesti
10.10 Milanneto – AS Termo 2
11.20 ACS La Squdra – ACS Prosport Focsani
12.30 ACS Team Școala Mea – AS Termo 1
13.40 ACS Celtic București – AFC Milisport
14.50 Prosport Focsani 3 – CSU Știința București
16.00 AS Micii Fotbalişti – AS Dan Chilom
17.10 Herea FA – FC Rușanu
18.20 ACP 3 KIDS Prosport Focsani 2

Etapa 28/ 27.05.2023
9.00 ACS Lazio Celesti – AS Micii Fotbalişti
10.10 AS Termo 1 – ACS Celtic București
11.20 AS Termo 2 – ACS Team Școala Mea
12.30 Prosport Focsani 2 – ACS La Squdra
13.40 ACS Prosport Focsani – Milanneto
14.50 Herea FA – Prosport Focsani 3
16.00 FC Rușanu – ACS Vointa Crevedia
17.10 AFC Milisport CSU Stiinta
18.20 AS Dan Chilom – ACP 3 Kids Sport

Etapa 29/ 3.06.2023
9.00 ACS Miisport – Prosport Focsani 3
10.10 ACP 3 Kids Sport – ACS Lazio Celesti
11.20 Milanneto – Prosport Focsani 2
12.30 CS La Squdra – AS Dan Chilom
13.40 ACS Team Școala Mea – ACS Prosport Focsani
14.50 ACS Celtic București – AS Termo 2
16.00 CSU Știința București – AS Termo 1
17.10 AS Micii Fotbalişti – FC Rușanu
18.20 ACS Vointa Crevedia – Herea FA

Etapa 30/ 10.06.2023
9.000 AS Termo 1 – AFC Milisport
10.10 AS Termo 2 – CSU Știința București
11.20 ACS Lazio Celesti – ACS La Squdra
12.30 ACS Prosport Focsani – ACS Celtic București
13.40 Prosport Focsani 3 – ACS Vointa Crevedia
14.50 Herea FA – AS Micii Fotbalişti
16.00 FC Rușanu – ACP 3 Kids Sport
17.10 Prosport Focsani 2 Team Scoala Mea
18.20 AS Dan Chilom – Milanneto