Grupa 2009/Rosu – Daco Getica – Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Tur
Grupa 2009/Rosu
Teren Daco Getica

DATA Sambata – 11.09.2021
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Chimistul Inter Dumi
10:10 ACP 3 Kids Daco Getica
11:20 Cosmo Sport Aspol
12:30 Astra Kids FC Rusanu
13:40 Progresul FPA 2 Dan Chilom
14:50 Progresul FPA 1 Super Star Junior
16:00 Milisport Zamsport

DATA Sambata – 18.09.2021
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Aspol ACP 3 Kids
10:10 Daco Getica Chimistul
11:20 FC Rusanu Cosmo Sport
12:30 Dan Chilom Astra Kids
13:40 Super Star Junior Progresul FPA 2
14:50 Zamsport Progresul FPA 1
16:00 Inter Dumi Milisport

DATA Sambata – 25.09.2021
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Daco Getica Inter Dumi
10:10 Chimistul Aspol
11:20 ACP 3 Kids FC Rusanu
12:30 Cosmo Sport Dan Chilom
13:40 Astra Kids Super Star Junior
14:50 Progresul FPA 2 Zamsport
16:00 Progresul FPA 1 Milisport

DATA Sambata – 02.10.2021
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Aspol Daco Getica
10:10 FC Rusanu Chimistul
11:20 Dan Chilom ACP 3 Kids
12:30 Super Star Junior Cosmo Sport
13:40 Zamsport Astra Kids
14:50 Milisport Progresul FPA 2
16:00 Inter Dumi Progresul FPA 1

DATA Sambata – 09.10.2021
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Aspol Inter Dumi
10:10 Daco Getica FC Rusanu
11:20 Chimistul Dan Chilom
12:30 ACP 3 Kids Super Star Junior
13:40 Cosmo Sport Zamsport
14:50 Astra Kids Milisport
16:00 Progresul FPA 2 Progresul FPA 1

DATA Sambata – 16.10.2021
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 FC Rusanu Aspol
10:10 Dan Chilom Daco Getica
11:20 Super Star Junior Chimistul
12:30 Zamsport ACP 3 Kids
13:40 Milisport Cosmo Sport
14:50 Progresul FPA 1 Astra Kids
16:00 Inter Dumi Progresul FPA 2

DATA Sambata – 23.10.2021
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Inter Dumi FC Rusanu
10:10 Aspol Dan Chilom
11:20 Daco Getica Super Star Junior
12:30 Chimistul Zamsport
13:40 ACP 3 Kids Milisport
14:50 Cosmo Sport Progresul FPA 1
16:00 Astra Kids Progresul FPA 2

DATA Marti – 26.10.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Dan Chilom FC Rusanu
10:10 Super Star Junior Aspol
11:20 Zamsport Daco Getica
12:30 Milisport Chimistul
13:40 Progresul FPA 1 ACP 3 Kids
14:50 Progresul FPA 2 Cosmo Sport
16:00 Astra Kids Inter Dumi

DATA Sambata – 30.10.2021
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Inter Dumi Dan Chilom
10:10 FC Rusanu Super Star Junior
11:20 Aspol Zamsport
12:30 Daco Getica Milisport
13:40 Chimistul Progresul FPA 1
14:50 ACP 3 Kids Progresul FPA 2
16:00 Cosmo Sport Astra Kids

DATA Marti – 02.11.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Super Star Junior Dan Chilom
10:10 Zamsport FC Rusanu
11:20 Milisport Aspol
12:30 Progresul FPA 1 Daco Getica
13:40 Astra Kids ACP 3 Kids
14:50 Progresul FPA 2 Chimistul
16:00 Cosmo Sport Inter Dumi

DATA Sambata – 06.11.2021
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Inter Dumi Super Star Junior
10:10 Dan Chilom Zamsport
11:20 FC Rusanu Milisport
12:30 Aspol Progresul FPA 1
13:40 ACP 3 Kids Cosmo Sp.
14:50 Chimistul Astra Kids
16:00 Daco Getica Progresul FPA 2

DATA Sambata – 13.11.2021
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Progresul FPA 2 Aspol
10:10 Milisport Dan Chilom
11:20 Progresul FPA 1 FC Rusanu
12:30 Zamsport Super Star Juniors
13:40 Astra Kids Daco Getica
14:50 Cosmo Sport Chimistul
16:00 ACP 3 Kids Inter Dumi

DATA Sambata – 20.11.2021
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 Inter Dumi Zamsport
10:10 Super Star Junior Milisport
11:20 Dan Chilom Progresul FPA 1
12:30 FC Rusanu Progresul FPA 2
13:40 Aspol Astra Kids
14:50 Daco Getica Cosmo Sport
16:00 Chimistul ACP 3 Kids

DATA Sambata – 27.11.2021
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Interdumi Dan Chilom
10:10 ACP 3 Kids Daco Getica
11:20 Cosmo Sport Aspol
12:30 Astra Kids FC Rusanu
13:40 Progresul FPA 2 Zamsport
14:50 Progresul FPA 1 Super Star Junior
16:00 Chimistul Milisport

DATA Marti – 30.11.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Aspol ACP 3 Kids
10:10 Daco Getica Chimistul
11:20 FC Rusanu Cosmo Sport
12:30 Dan Chilom Astra Kids
13:40 Super Star Junior Progresul FPA 2
14:50 Zamsport Progresul FPA 1
16:00 Inter Dumi Milisport

DATA Sambata – 4.12.2021
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 Daco Getica Inter Dumi
10:10 Chimistul Aspol
11:20 ACP 3 Kids FC Rusanu
12:30 Cosmo Sport Dan Chilom
13:40 Astra Kids Super Star Junior
14:50 Progresul FPA 2 Zamsport
16:00 Progresul FPA 1 Milisport

DATA Sambata – 11.12.2021
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Aspol Daco Getica
10:10 FC Rusanu Chimistul
11:20 Dan Chilom ACP 3 Kids
12:30 Super Star Junior Cosmo Sport
13:40 Zamsport Astra Kids
14:50 Milisport Progresul FPA 2
16:00 Inter Dumi Progresul FPA 1