Grupa 2011/Albastru/Progresul Spartac/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2011/Albastru
Teren Progresu Spartac/ Duminica

DATA Duminica – 04.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
08:30 Inter Galaxy New Stars
09:40 Triumf CSS6
10:50 ACP 3 Kids Best Team
12:00 Olimpic Marius L
13:10 FC Rusanu 2 FC Rusanu 1
14:20 Pro Giurgiu FC Player
15:30 Partizan Unirea d.
16:40 Cosmo Sp Progr Sp 1944/Am

DATA Duminica – 11.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
08:30 CSS6 Inter Galaxy
09:40 Best Team Triumf
10:50 Marius L ACP 3 Kids
12:00 Progr Sp 1944 Olimpic
13:10 FC Player Cosmo Sp
14:20 Unirea d. Pro Giurgiu
15:30 FC Rusanu 1 Partizan
16:40 New Stars FC Rusanu 2

DATA Duminica – 18.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
08:30 Olimpic FC Player
09:40 Inter Galaxy Best Team
10:50 Triumf Marius L.
12:00 ACP 3 Kids Progr Sp 1944
13:10 Pro Giurgiu FC Rusanu 1
14:20 Cosmo Sp Unirea d.
15:30 CSS6 New Stars
16:40 Partizan FC Rusanu 2

DATA Duminica – 25.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
08:30 Best Team CSS6
09:40 Marius L Inter Galaxy
10:50 Progr Sp 1944 Triumf
12:00 New Stars Partizan
13:10 FC Player ACP 3 Kids
14:20 FC Rusanu 1 Cosmo Sp
15:30 FC Rusanu 2 Pro Giurgiu
16:40 Unirea D Olimpic

DATA Duminica – 02.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
08:30 Best Team New Stars
09:40 Triumf FC Player
10:50 Inter Galaxy Progr Sp 1944
12:00 Pro Giurgiu Partizan
13:10 ACP 3 Kids Unirea d.
14:20 Olimpic FC Rusanu 1
15:30 Cosmo Sp FC Rusanu 2
16:40 CSS6 Marius L

DATA Duminica – 09.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
08:30 Marius L Best Team
09:40 Unirea D Triumf
10:50 Partizan Cosmo Sp.
12:00 Progr Sp 1944 FC Player
13:10 FC Rusanu 1 ACP 3 Kids
14:20 FC Rusanu 2 Olimpic
15:30 CSS6 Inter Galaxy
16:40 New Stars Pro Giurgiu

DATA Duminica – 16.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
08:30 Marius L New Stars
09:40 Best Team Progr Sp 1944
10:50 CSS6 FC Player
12:00 Inter Galaxy Unirea d.
13:10 Triumf FC Rusanu 1
14:20 ACP 3 Kids FC Rusanu 2
15:30 Olimpic Partizan
16:40 Cosmo Sp Pro Giurgiu

DATA Duminica – 23.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
08:30 Progr Sp 1944 Marius L
09:40 FC Player Best Team
10:50 Partizan ACP 3 Kids
12:00 New Stars Cosmo Sp
13:10 Pro Giurgiu Olimpic
14:20 Unirea D. CSS6
15:30 FC Rusanu 2 Triumf
16:40 FC Rusanu 1 Inter Galaxy

DATA Duminica – 30.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
08:30 Triumf Partizan
09:40 Marius L FC Player
10:50 Olimpic Cosmo Sp.
12:00 New Stars Progr Sp 1944
13:10 Best Team Unirea D.
14:20 CSS6 FC Rusanu 1
15:30 ACP 3 Kids Pro Giurgiu
16:40 Inter Galaxy FC Rusanu 2

DATA Duminica – 06.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
08:30 FC Player Progr Sp 1944
09:40 Unirea D. Marius L
10:50 FC Rusanu 1 Best Team
12:00 FC Rusanu 2 CSS6
13:10 Partizan Inter Galaxy
14:20 Olimpic New Stars
15:30 Cosmo Sp ACP 3 Kids
16:40 Pro Giurgiu Triumf

DATA Duminica – 13.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
08:30 CSS6 Partizan
09:40 Progr Sp 1944 Unirea d.
10:50 Marius L FC Rusanu 1
12:00 Best Team FC Rusanu 2
13:10 New Stars FC Player
14:20 Inter Galaxy Pro Giurgiu
15:30 Triumf Cosmo Sp
16:40 ACP 3 Kids Olimpic

DATA Duminica – 20.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
08:30 Unirea d. FC Player
09:40 FC Rusanu 1 Progr Sp 1944
10:50 FC Rusanu 2 Marius L
12:00 Partizan Best Team
13:10 Pro Giurgiu CSS6
14:20 Olimpic Triumf
15:30 ACP 3 Kids New Stars
16:40 Cosmo Sp Inter Galaxy

DATA Duminica – 27.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
08:30 Marius L Partizan
09:40 FC Player FC Rusanu 1
10:50 Progr Sp 1944 FC Rusanu 2
12:00 New Stars Unirea D.
13:10 Best Team Pro Giurgiu
14:20 CSS6 Cosmo Sp
15:30 Inter Galaxy Olimpic
16:40 Triumf ACP 3 Kids

DATA Duminica – 04.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
08:30 FC Rusanu 1 Unirea d.
09:40 FC Rusanu 2 FC Player
10:50 Partizan Progr Sp 1944
12:00 Pro Giurgiu Marius L
13:10 Cosmo Sp Best Team
14:20 Olimpic CSS6
15:30 ACP 3 Kids Inter Galaxy
16:40 Triumf New Stars

DATA Duminica – 11.12.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
08:30 New Stars FC Rusanu 1
09:40 Unirea d. FC Rusanu 2
10:50 Inter Galaxy Triumf
12:00 FC Player Partizan
13:10 Marius L Cosmo Sp
14:20 Best Team Olimpic
15:30 CSS6 ACP 3 Kids
16:40 Progr Sp 1944 Pro Giurgiu