Grupa 2010/Albastru – Teren Daco Getica – Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Grupa 2010/Albastru
Teren Daco Getica

DATA Duminica – 20.02.2022
ORA ETAPA 18. Rezultat
9:00 Daco Getica Victoria Junior
10:10 FC Voluntari Celtic
11:20 FC Rapid 1923 1 Unirea Dobroesti
12:30 Nefele Milisport
13:40 Werder ACS Juniorul 2014
14:50 La Squadra ACP 3 Kids
16:00 Victoria 2010 FC Rapid 1923 2

DATA Duminica – 27.02.2022
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 Celtic Victoria 2010
10:10 ACP 3 Kids Daco Getica
11:20 Unirea Dobroesti FC Voluntari
12:30 Victoria Junior Nefele
13:40 ACS Juniorul 2014 La Squadra
14:50 Milisport FC Rapid 1923 1
16:00 FC Rapid 1923 2 Werder

DATA Duminica – 06.03.2022
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 La Squadra Werder
10:10 Victoria 2010 Unirea Dobroesti
11:20 FC Voluntari Milisport
12:30 FC Rapid 1923 1 Victoria Junior
13:40 Nefele ACP 3 Kids
14:50 Daco Getica ACS Juniorul 2014
16:00 Celtic FC Rapid 1923 2

DATA Duminica – 13.03.2022
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 FC Rapid 123 2 La Squadra
10:10 Milisport Victoria 2010
11:20 Victoria Junior FC Voluntari
12:30 Unirea D Celtic
13:40 ACS Juniorul 2014 Nefele
14:50 ACP 3 Kids FC Rapid 1923 1
16:00 Werder Daco Getica

DATA Duminica – 20.03.2022
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 Daco Getica La Squadra
10:10 Celtic Milisport
11:20 Victoria 2010 Victoria Junior
12:30 FC Voluntari ACP 3 Kids
13:40 FC Rapid 1923 1 ACS Juniorul 2014
14:50 Unirea D FC Rapid 1923 2
16:00 Nefele Werder

DATA Duminica – 27.03.2022
ORA ETAPA 23 Rezultat
8:00 ACS Juniorul 2014 FC Voluntari
9:00 Milisport Unirea Dobroesti
10:10 Victoria Junior Celtic
11:20 ACP 3 Kids Victoria 2010
12:30 FC Rapid 1923 2 Daco Getica
13:40 Werder FC Rapid 1923 1
14:50 La Squadra Nefele

DATA Duminica – 03.04.2022
ORA ETAPA 24. Rezultat
9:00 Nefele Daco Getica
10:10 FC Voluntari Werder
11:20 Celtic ACP 3 Kids
12:30 FC Rapid 1923 2 Milisport
13:40 Victoria 2010 ACS Juniorul 2014
14:50 FC Rapid 1923 1 La Squadra
16:00 Unirea Dobroesti Victoria Junior

DATA Duminica – 10.04.2022
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 Victoria Junior Milisport
10:10 ACP 3 Kids Unirea Dobroesti
11:20 La Squadra FC Voluntari
12:30 Werder Victoria 2010
13:40 ACS Juniorul 2014 Celtic
14:50 Daco Getica FC Rapid 1923 1
16:00 Nefele FC Rapid 1923 2

DATA Duminica – 17.04.2022
ORA ETAPA 26. Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 1 Nefele
10:10 Milisport ACP 3 Kids
11:20 Unirea Dobroesti ACS Juniorul 2014
12:30 Celtic Werder
13:40 Victoria 2010 La Squadra
14:50 FC Voluntari Daco Getica
16:00 FC Rapid 1923 2 Victoria Junior

DATA Joi – 28.04.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 27. Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 ACP 3 Kids
10:10 Werder Victoria Junior
11:20 La Squadra Milisport
12:30 Daco Getica Unirea Dobroesti
13:40 Nefele Celtic
14:50 FC Rapid 1923 1 Victoria 2010
16:00 FC Voluntari FC Rapid 1923 2

DATA Duminica – 01.05.2022
ORA ETAPA 28 Rezultat
9:00 Victoria 2010 FC Voluntari
10:10 ACP 3 Kids Werder
11:20 Victoria Junior La Squadra
12:30 Unirea Dobroesti Nefele
13:40 Milisport Daco Getica
14:50 Celtic FC Rapid 1923 1
16:00 FC Rapid 1923 2 ACS Juniorul 2014

DATA Duminica – 08.05.2022
ORA ETAPA 29. Rezultat
9:00 Daco Getica Victoria Junior
10:10 FC Voluntari Celtic
11:20 FC Rapid 1923 1 Unirea Dobroesti
12:30 Nefele Milisport
13:40 Werder ACS Juniorul 2014
14:50 La Squadra ACP 3 Kids
16:00 Victoria 2010 FC Rapid 1923 2

DATA Duminica – 15.05.2022
ORA ETAPA 30 Rezultat
9:00 Celtic Victoria 2010
10:10 ACP 3 Kids Daco Getica
11:20 Unirea Dobroesti FC Voluntari
12:30 Victoria Junior Nefele
13:40 ACS Juniorul 2014 La Squadra
14:50 Milisport FC Rapid 1923 1
16:00 FC Rapid 1923 2 Werder

DATA Duminica – 22.05.2022
ORA ETAPA 31 Rezultat
9:00 La Squadra Werder
10:10 Victoria 2010 Unirea Dobroesti
11:20 Celtic FC Rapid 1923 2
12:30 FC Rapid 1923 1 Victoria Junior
13:40 Nefele ACP 3 Kids
14:50 Daco Getica ACS Juniorul 2014
16:00 FC Voluntari Milisport

DATA Duminica – 29.05.2022
ORA ETAPA 32 Rezultat
9:00 Unirea Dobroesti Celtic
10:10 Milisport Victoria 2010
11:20 Victoria Junior FC Voluntari
12:30 ACP 3 Kids FC Rapid 1923 1
13:40 ACS Juniorul 2014 Nefele
14:50 FC Rapid 1923 2 La Squadra
16:00 Werder Daco Getica

DATA Miercuri – 01.06.2022 – Etapa Intermediara.
ORA ETAPA 33 Rezultat
9:00 Daco Getica La Squadra
10:10 Celtic Milisport
11:20 Victoria 2010 Victoria Junior
12:30 FC Voluntari ACP 3 Kids
13:40 Nefele Werder
14:50 FC Rapid 1923 1 ACS Juniorul 2014
16:00 Unirea D FC Rapid 1923 2

DATA Duminica – 05.06.2022
ORA ETAPA 34 Rezultat
9:00 Milisport Unirea Dobroesti
10:10 ACS Juniorul 2014 FC Voluntari
11:20 ACP 3 Kids Victoria 2010
12:30 Victoria Junior Celtic
13:40 Werder FC Rapid 1923 1
14:50 La Squadra Nefele
16:00 FC Rapid 1923 2 Daco Getica

DATA Duminica – 12.06.2022
ORA ETAPA 35. Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 2 Milisport
10:10 Unirea Dobroesti Victoria Junior
11:20 Nefele Daco Getica
12:30 Victoria 2010 ACS Juniorul 2014
13:40 FC Rapid 1923 1 La Squadra
14:50 Celtic ACP 3 KIDS
16:00 FC Voluntari Werder