Grupa 2010/Galben – Teren Crangasi – Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Grupa 2010/Galben
Teren Crangasi

DATA Duminica – 20.02.2022
ORA ETAPA 18. Rezultat
8:15 FC Olympyco SC Dinamo 1948
9:25 FCSB Acad 1 FCSB Acad 2
10:35 Champion LPS Mircea E.
11:45 ACS Bolentin Vale Real Cadet
12:55 AS Termo Lumina Eagles 1
14:05 Lumina Eagles 2 Dan Chilom
15:15 Atletic Filip Tandem
16:25 Pro Team CSS1

DATA Duminica – 27.02.2022
ORA ETAPA 19 Rezultat
8:15 SC Dinamo 1948 Lumina Eagles 2
9:25 Lumina Eagles 1 ACS Bolentin Vale
10:35 Real Cadet Champion
11:45 LPS Mircea E. Olimpico
12:55 CSS1 AS Termo
14:05 Tandem Pro Team
15:15 FCSB Acad. 2 Atletic Filip
16:25 Dan Chilom FCSB Acad. 1

DATA Duminica – 06.03.2022
ORA ETAPA 20 Rezultat
8:15 SC Dinamo 1948 Dan Chilom
9:25 Lumina Eagles 2 LPS Mircea E.
10:35 Champion Lumina Eagles 1
11:45 FC Olimpico Real Cadet
12:55 ACS Bolentin Vale CSS1
14:05 AS Termo Tandem
15:15 Pro Team FCSB Acad. 2
16:25 Atletic Filip FCSB Acad. 1

DATA Duminica – 13.03.2022
ORA ETAPA 21 Rezultat
8:15 LPS Mircea E. SC Dinamo 1948
9:25 Real Cadet Lumina Eagles 2
10:35 Lumina Eagles 1 FC Olympyco
11:45 CSS1 Champion
12:55 Tandem ACS Bolentin Vale
14:05 Dan Chilom Atletic Filip
15:15 FCSB Acad. 2 AS Termo
16:25 FCSB Acad. 1 Pro Team

DATA Duminica – 20.03.2022
ORA ETAPA 22 Rezultat
8:15 SC Dinamo 1948 Real Cadet
9:25 LPS Mircea E Dan Chilom
10:35 Lumina Eagles 2 Lumina Eagles 1
11:45 FC Olympyco CSS1
12:55 Champion Tandem
14:05 ACS Bolentin Vale FCSB Acad. 2
15:15 AS Termo FCSB Acad. 1
16:25 Pro Team Atletic Filip

DATA Duminica – 27.03.2022
ORA ETAPA 23 Rezultat
8:15 Real Cadet LPS Mircea E.
9:25 Lumina Eagles 1 SC Dinamo 1948
10:35 CSS1 Lumina Eagles 2
11:45 Tandem FC Olympyco
12:55 Atletic Filip AS Termo
14:05 Dan Chilom Pro Team
15:15 FCSB Acad. 2 Champion
16:25 FCSB Acad. 1 ACS Bolentin Vale

DATA Duminica – 03.04.2022
ORA ETAPA 24. Rezultat
8:15 Lumina Eagles 2 Tandem
9:25 LPS Mircea E. Lumina Eagles 1
10:35 Champion CSS1
11:45 Real Cadet Dan Chilom
12:55 AS Termo Pro Team
14:05 ACS Bolentin Vale Atletic Filip
15:15 SC Dinamo 1948 FCSB Acad 1
16:25 FC Olympyco FCSB Acad. 2

DATA Duminica – 10.04.2022
ORA ETAPA 25 Rezultat
8:15 Atletic Filip Champion
9:25 CSS1 LPS Mircea E.
10:35 Tandem SC Dinamo 1948
11:45 Pro Team Bolintin Vale
12:55 Dan Chilom AS Termo
14:05 Lumina Eagles 1 Real Cadet
15:15 FCSB Acad. 2 Lumina Eagles 2
16:25 FCSB Acad. 1 FC Olympyco

DATA Duminica – 17.04.2022
ORA ETAPA 26. Rezultat
8:15 ACS Bolentin Vale Real Cadet
9:25 SS Termo CSS1
10:35 FC Olympyco CSS 1
11:45 LPS Mircea Eliade Tandem
12:55 Champion Pro Team
14:05 Dan Chilom Lumina Eagles 1
15:15 Lumina Eagles 2 FCSB Acad. 1
16:25 SC Dinamo 1948 FCSB Acad. 2

DATA Joi – 28.04.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 27. Rezultat
8:15 Atletic Filip LPS Mircea E.
9:25 ACS Bolentin Vale FC Olympyco
10:35 Champion Dan Chilom
11:45 Pro Team SC Dinamo 1948
12:55 Tandem CSS1
14:05 AS Termo Lumina Eagles 2
15:15 FCSB Acad. 2 Lumina Eagles 1
16:25 FCSB Acad. 1 Real Cadet

DATA Duminica – 01.05.2022
ORA ETAPA 28 Rezultat
8:15 Dan Chilom Tandem
9:25 Lumina Eagles 2 ACS Bolentin Vale
10:35 FC Olympyco Champion
11:45 Real Cadet Atletic Filip
12:55 LPS Mircea E. Pro Team
14:05 SC Dinamo 1948 AS Termo
15:15 CSS1 FCSB Acad. 2
16:25 Lumina Eagles 1 FCSB Acad. 1

DATA Duminica – 08.05.2022
ORA ETAPA 29 Rezultat
8:15 Champion Lumina Eagles 2
9:25 FC Olympyco CSS1
10:35 Atletic Filip Lumina Eagles 1
11:45 Pro Team Real Cadet
12:55 AS Termo LPS Mircea E.
14:05 ACS Bolentin Vale SC Dinamo 1948
15:15 FCSB Acad. 2 Tandem
16:25 FCSB Acad 1 Dan Chilom

DATA Duminica – 15.05.2022
ORA ETAPA 30 Rezultat
8:15 SC Dinamo 1948 Champion
9:25 Lumina Eagles 2 FC Olympyco
10:35 CSS1 Dan Chilom
11:45 Lumina Eagles 1 Pro Team
12:55 Real Cadet AS Termo
14:05 LPS Mircea E. ACS Bolentin Vale
15:15 Tandem FCSB Acad. 1
16:25 Atletic Filip FCSB Acad. 2

DATA Duminica – 22.05.2022
ORA ETAPA 31. Rezultat
8:15 FC Olympyco SC Dinamo 1948
9:25 Pro Team CSS1
10:35 Real Cadet LPS Mircea E.
11:45 Atletic Filip Tandem
12:55 AS Termo Lumina Eagles 1
14:05 Lumina Eagles 2 Dan Chilom
15:15 ACS Bolentin Vale Champion
16:25 FCSB Acad. 1 FCSB Acad. 2

DATA Duminica – 29.05.2022
ORA ETAPA 32 Rezultat
8:15 SC Dinamo 1948 Lumina Eagles 2
9:25 CSS1 Lumina Eagles 1
10:35 Real Cadet Champion
11:45 LPS Mircea E. Olimpico
12:55 Termo ACS Bolentin Vale
14:05 Tandem Pro Team
15:15 FCSB Acad. 2 Atletic Filip
16:25 Dan Chilom FCSB Acad. 1(se joaca 28.05)

DATA Miercuri – 01.06.2022 – Etapa Intermediara.
ORA ETAPA 33 Rezultat
8:15 SC Dinamo 1948 Dan Chilom
9:25 Lumina Eagles 2 LPS Mircea E.
10:35 Champion Lumina Eagles 1
11:45 CSS1 Real Cadet
12:55 ACS Bolentin Vale FC Olimpico
14:05 AS Termo Tandem
15:15 Pro Team FCSB Acad. 2
16:25 Atletic Filip FCSB Acad. 1

DATA Duminica – 05.06.2022
ORA ETAPA 34 Rezultat
8:15 Tandem ACS Bolintin Vale
9:25 Real Cadet Lumina Eagles 2
10:35 Lumina Eagles 1 FC Olympyco
11:45 CSS1 Champion
12:55 LPS Mircea E. SC Dinamo 1948
14:05 Dan Chilom Atletic Filip
15:15 FCSB Acad. 1 Pro Team
16:25 FCSB Acad. 2 AS Termo

DATA Duminica – 12.06.2022
ORA ETAPA 35 Rezultat
8:15 Champion Tandem
9:25 SC Dinamo 1948 Real Cadet
10:35 Lumina Eagles 2 Lumina Eagles 1
11:45 FC Olympyco CSS1
12:55 LPS Mircea E. Dan Chilom
14:05 Pro Team Atletic Filip
15:15 AS Termo FCSB Acad. 1
16:25 ACS Bolentin Vale FCSB Acad. 2