Grupa 2011/Galben/Icar/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2011/Galben
Teren Icar/Duminica

DATA Duminica – 04.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
08:30 ACS Valencia Super STAR
09:40 Initial Chelsea
10:50 Daco Getica Real New
12:00 Champion ACS Juniorul 2014
13:10 Sport Team 2 Real Crangasi
14:20 Sport Team 1 Aripi
15:30 Gesti Football FC Juniorul
16:40 Milisport FCSB Acad

DATA Duminica – 11.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
08:30 Chelsea Daco Getica
09:40 Super Star Initial
10:50 Aripi Sport Team 2
12:00 ACS Juniorul 2014 ACS Valencia
13:10 Real Crangasi Champion
14:20 FC Juniorul Sport Team 1
15:30 FCSB Acad Gesti Football
16:40 Real New Milisport

DATA Duminica – 18.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
08:30 Chelsea Real New
09:40 Daco Getica Super Star
10:50 Initial ACS Juniorul 2014
12:00 ACS Valencia Real Crangasi
13:10 Champion Aripi
14:20 Sport Team 2 FC Juniorul
15:30 Sport Team 1 FCSB Acad
16:40 Gesti Football Milisport

DATA Duminica – 25.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
08:30 Super Star Chelsea
09:40 ACS Juniorul 2014 Daco Getica
10:50 Real Crangasi Initial
12:00 Aripi ACS Valencia
13:10 FC Juniorul Champion
14:20 FCSB Acad Sport Team 2
15:30 Milisport Sport Team 1
16:40 Real New Gesti Football

DATA Duminica – 02.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
08:30 Chelsea ACS Juniorul 2014
09:40 Super Star Real New
10:50 Daco Getica Real Crangasi
12:00 Initial Aripi
13:10 ACS Valencia FC Juniorul
14:20 Champion FCSB Acad
15:30 Sport Team 2 Milisport
16:40 Sport Team 1 Gesti Football

DATA Duminica – 09.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
08:30 Real Crangasi Chelsea
09:40 ACS Juniorul 2014 Super Star
10:50 Aripi Daco Getica
12:00 FC Juniorul Initial
13:10 FCSB Acad ACS Valencia
14:20 Milisport Champion
15:30 Gesti Football Sport Team 2
16:40 Real New Sport Team 1

DATA Duminica – 16.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
08:30 ACS Juniorul 2014 Real New
09:40 Super Star Real Crangasi
10:50 Daco Getica FC Juniorul
12:00 Chelsea Aripi
13:10 Initial FCSB Acad
14:20 ACS Valencia Milisport
15:30 Champion Gesti Football
16:40 Sport Team 2 Sport Team 1

DATA Duminica – 23.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
08:30 Real Crangasi ACS Juniorul 2014
09:40 Milisport Initial
10:50 FCSB Acad. Daco Getica
12:00 Aripi Super Star
13:10 FC Juniorul Chelsea
14:20 Real New Sport Team 2
15:30 Sport Team 1 Champion
16:40 Gesti Football ACS Valencia

DATA Duminica – 30.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
08:30 Real New Real Crangasi
09:40 Daco Getica Milisport
10:50 Super Star FC Juniorul
12:00 Chelsea FCSB Acad
13:10 ACS Juniorul 2014 Aripi
14:20 Initial Gesti Football
15:30 ACS Valencia Sport Team 1
16:40 Champion Sport Team 2

DATA Duminica – 06.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
08:30 Aripi Real Crangasi
09:40 FC Juniorul ACS Juniorul 2014
10:50 Champion Real New
12:00 Milisport Chelsea
13:10 FCSB Acad Super Star
14:20 Sport Team 1 Initial
15:30 Sport Team 2 ACS Valencia
16:40 ACS Valencia 2 Daco Getica

DATA Duminica – 13.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
08:30 Super Star Milisport
09:40 ACS Juniorul 2014 FCSB Acad
10:50 Real Crangasi FC Juniorul
12:00 Chelsea Gesti Football
13:10 Real New Aripi
14:20 Daco Getica Sport Team 1
15:30 Initial Sport Team 2
16:40 ACS Valencia Champion

DATA Duminica – 20.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
08:30 FC Juniorul Aripi
09:40 FCSB Acad Real Crangasi
10:50 Champion ACS Juniorul 2014
12:00 Sport Team Chelsea
13:10 Gesti Football Super Star
14:20 Sport Team 2 Daco Getica
15:30 Milisport Initial
16:40 ACS Valencia Real New

DATA Duminica – 27.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
08:30 Real New FC Juniorul
09:40 Aripi FCSB Acad
10:50 Real Crangasi Milisport
12:00 Super Star Sport Team 1
13:10 Chelsea Sport Team 2
14:20 ACS Juniorul 2014 Gesti Football
15:30 Daco Getica Champion
16:40 Initial ACS Valencia

DATA Duminica – 04.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
08:30 FCSB Acad FC Juniorul
09:40 Gesti Football Real Crangasi
10:50 Milisport Aripi
12:00 Sport Team 1 ACS Juniorul 2014
13:10 Sport Team 2 Super Star
14:20 Champion Chelsea
15:30 ACS Valencia Daco Getica
16:40 Initial Real New

DATA Duminica – 11.12.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
08:30 Real New FCSB Acad
09:40 FC Juniorul Milisport
10:50 Aripi Gesti Football
12:00 Real Crangasi Sport Team 1
13:10 ACS Juniorul 2014 Sport Team 2
14:20 Super Star Champion
15:30 Chelsea ACS Valencia
16:40 Daco Getica Initial