Grupa 2016/Parcul Florilor/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2016
Teren Parcul Florilor/Sambata

DATA Sambata – 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 Prosport Marius L.
09:55 Intergalaxy CSA Steaua
10:50 Alexandru v. Super Star
11:45 FC Rusanu Initial
12:40 Sport Team Asterra
13:35 Olympyco Sahtior

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 Sahtior Alexandru V.
09:55 Marius L. Inter Galaxy
10:50 Initial Prosport
11:45 Asterra FC Rusanu
12:40 Super Syar Sport Team
13:35 CSA Steaua Olympyco

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 CSA Steaua Sahtior
09:55 Olympyco Marius L.
10:50 Sport Team Alexandru V.
11:45 Intergalaxy Initial
12:40 FC Rusanu Super Star
13:35 Sta Asterra

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
09:00 Sahtior Sport Team
09:55 Initial Olympyco
10:50 Alexandru V FC Rusanu
11:45 Marius L. CSA Steaua
12:40 Asterra Intergalaxy
13:35 Sta Super Star

DATA Sambata – 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
09:00 Olympyco Asterra
09:55 CSA Steaua Initial
10:50 FC Rusanu Sport Team
11:45 Intergalaxy Super Syar
12:40 Alexandru V. 2 Alexandru V. 1
13:35 Marius L. Sahtior

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 Asterra CSA Steaua
09:55 FC Rusanu Sahtior
10:50 Super Syar Olympyco
11:45 Alexandru V. 1 Intergalaxy
12:40 Sport Team Alexandru V. 2
13:35 Initial Marius L.

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 Sahtior Initial
09:55 Intergalaxy Sport Team
10:50 CSA Steaua Super Star
11:45 Olympyco Alexandru V. 1
12:40 Alexandru V. 2 FC Rusanu
13:35 M Lacatus Asterra

DATA Sambata – 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 FC Rusanu Intergalaxy
09:55 Asterra Initial
10:50 Alexandru V. 1 CSA Steaua
11:45 Alexandru V. 2 Sahtior
12:40 Marius L. Super Star
13:35 Sport Team Olympyco

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Sahtior Asterra
09:55 Inter Galaxy Alexandru V. 2
10:50 Marius L. Alexandru V. 1
11:45 CSA Steaua Sport Team
12:40 Olympyco FC Rusanu
13:35 Initial Super Star

DATA Sambata – 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 Alexandru V. 2 Olympyco
09:55 Alexandru V. 1 Initial
10:50 Super Star Asterra
11:45 Intergalaxy Sahtior
12:40 FC Rusanu CSA Steaua
13:35 Sport Team Marius L.

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Olympyco Intergalaxy
09:55 Initial Sport Team
10:50 Sahtior Super Star
11:45 Marius L. FC Rusanu
12:40 Asterra Alexandru V. 1
13:35 CSA Steaua Alexandru V. 2

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 Olympyco Sahtior
09:55 Intergalaxy CSA Steaua
10:50 Sport Team Asterra
11:45 FC Rusanu Initial
12:40 Alexandru V. 1 Marius L.
13:35 Alexandru V. 2 Super Star

DATA Sambata – 26.11.2022

ORA ETAPA 13 Rezultat
09:00 Super Star Sport Team
09:55 CSA Steaua Olympyco
10:50 Marius L. Inter Galaxy
11:45 Asterra FC Rusanu
12:40 Sahtior Alexandru V. 1
13:35 Initial Alexandru V. 2

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14 Rezultat
09:00 CSA Steaua Sahtior
09:55 Intergalaxy Initial
10:50 FC Rusanu Super Star
11:45 Olympyco Marius L.
12:40 Alexandru V. 2 Astera
13:35 Sport Team Alexandru V. 1

DATA Sambata – 10.12.2022
ORA ETAPA 15 Rezultat
09:00 Sahtior Sport Team
09:55 Initial Olympyco
10:50 Asterra Intergalaxy
11:45 Marius L. CSA Steaua
12:40 Alexandru V. 1 FC Rusanu
13:35 Super Star Alexandru V. 2