Grupa 2012/Alb/Dan Chilom/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2012/Alb
Dan Chilom/Sambata

DATA Sambata – 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
08:30 Victoria 2010 Marius L 2
09:30 Chelsea New Stars
10:30 Werder Marius L 1
11:30 ACP 3 Kids 3 Olympyco
12:30 ACP 3 Kids 2 Lumina Eages
13:30 ACP 3 Kids 1 Seven Star
14:30 Marius L 3 CS Dinamo/Am

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
08:30 Marius L 1 Marius L 3
09:30 Marius L 2 Chelsea
10:30 Olympyco Werder
11:30 New Stars ACP 3 Kids 1
12:30 CS Dinamo Victoria 2010
13:30 Lumina Eages ACP 3 Kids 3
14:30 Seven Star ACP 3 Kids 2

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
08:30 New Stars CS Dinamo
09:30 Werder Lumina Eagles
10:30 Chelsea Olympyco
11:30 Marius L 3 Marius L 1
12:30 ACP 3 Kids 3 Seven Star
13:30 ACP 3 Kids 2 Marius L 2
14:30 ACP 3 Kids 1 Victoria 2010

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
08:30 Seven Star Werder
09:30 Olympyco Marius L 3
10:30 Lumina Eages Chelsea
11:30 CS Dinamo ACP 3 Kids 1
12:30 Victoria 2010 ACP 3 Kids 2
13:30 Marius L. 2 ACP 3 Kids 3
14:30 Marius L 1 New Stars

DATA Sambata – 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
08:30 Marius L 1 CS Dinamo
09:30 Werder Marius L 2
10:30 Marius L 3 Lumina Eages
11:30 Chelsea Seven Star
12:30 New Srars Olympyco
13:30 ACP 3 Kids 3 Victoria 2010
14:30 ACP 3 Kids 2 ACP 3 Kids 1

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
08:30 Olympyco Marius L 1
09:30 Lumina Eages New Stars
10:30 Seven Star Marius L 3
11:30 Victoria 2010 Werder
12:30 Marius L 2 Chelsea
13:30 ACP 3 Kids 1 ACP 3 Kids 3
14:30 CS Dinamo ACP 3 Kids 2

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
08:30 Marius L 1 Lumina Eagles
09:30 CS Dinamo Olympyco
10:30 New Stars Seven Star
11:30 Marius L 3 Marius L 2
12:30 Chelsea Victoria 2010
13:30 Werder ACP 3 Kids 1
14:30 ACP 3 Kids 3 ACP 3 Kids 2

DATA Sambata – 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
08:30 Lumina Eages Olympyco
09:30 Seven Star Marius L 1
10:30 Marius L 2 New Stars
11:30 Victoria 2010 Marius L 3
12:30 ACP 3 Kids 1 Chelsea
13:30 ACP 3 Kids 2 Werder
14:30 ACP 3 Kids 3 CS Dinamo

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
08:30 CS Dinamo Lumina Eages
09:30 Olympyco Seven Star
10:30 Marius L 1 Marius L 2
11:30 New Stars Victoria 2010
12:30 Marius L 3 ACP 3 Kids 1
13:30 Chelsea ACP 3 Kids 2
14:30 Werder ACP 3 Kids 3

DATA Sambata – 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
08:30 Seven Star Lumina Eages
09:30 Marius L 2 Olympyco
10:30 Victoria 2010 Marius L 1
11:30 ACP 3 Kids 1 New Stars
12:30 ACP 3 Kids 2 Marius L 3
13:30 ACP 3 Kids 3 Chelsea
14:30 Werder CS Dinamo

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
08:30 CS Dinamo Seven Star
09:30 Lumina Eages Marius L 2
10:30 Chelsea Werder
11:30 Marius L 1 ACP 3 Kids 1
12:30 New Stars ACP 3 Kids 2
13:30 Marius L 3 ACP 3 Kids 3
14:30 Olympyco Victoria 2010

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
08:30 Victoria 2010 Lumina Eages
09:30 Marius L. 2 Seven Star
10:30ACP 3 Kids 2 Marius L 1
11:30 ACP 3 Kids 1 Olimpico
12:30 ACP 3 Kids 3 New Stars
13:30 Werder Marius L 3
14:30 Chelsea CS Dinamo

DATA Sambata – 26.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
08:30 CS Dinamo Marius L 2
09:30 Marius L 3 Chelsea
10:30 Lumina Eages ACP 3 Kids 1
11:30 Olympyco ACP 3 Kids 2
12:30 Marius L 1 ACP 3 Kids 3
13:30 New Stars Werder
14:30 Seven Star Victoria 2010

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
08:30 Victoria 2010 Marius L 2
09:30 Chelsea New Stars
10:30 Werder Marius L 1
11:30 ACP 3 Kids 3 Olympyco
12:30 ACP 3 Kids 1 Seven Star
13:30 ACP 3 Kids 2 Lumina Eages
14:30 Marius L 3 CS Dinamo

DATA Sambata – 10.12.2022
ORA ETAPA 15 Rezultat
08:30 Marius L 1 Marius L 3
09:30 Marius L 2 Chelsea
10:30 Olympyco Werder
11:30 New Stars ACP 3 Kids 1
12:30 CS Dinamo Victoria 2010
13:30 Lumina Eages ACP 3 Kids 3
14:30 Seven Star ACP 3 Kids 2.