Grupa 2012/Albastru/Dan Chilom/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2012/Albastru
Teren Dan Chilom/ Duminica

DATA Duminica – 04.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
08:30 Astra Kids CSS4
09:30 Aspol Arsenal
10:30 Celtic Sahtior
11:30 Raiders Daco Getica 1
12:30 Sporting Daco Getica 2
13:30 Victoria 2010 Sport Team
14:30 FC Rusanu Metaloglobus

DATA Duminica – 11.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
08:30 Sahtior Astra Kids
09:30 Arsenal Celtic
10:30 Daco Getica 1 Aspol
11:30 Daco Getica 2 Raiders
12:30 Metaloglobus Sporting
13:30 Sport Team FC Rusanu
14:30 CSS4 Victoria 2010

DATA Duminica – 18.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
08:30 Astra Kids Arsenal
09.30 Sahtior CSS4
10:30 Celtic Daco Getica 1
11:30 Aspol Daco Getica 2
12:30 Raiders Metaloglobus
13:30 Sporting Sport Team
14:30 FC Rusanu Victoria 2010

DATA Duminica – 25.09.2025
ORA ETAPA 4 Rezultat
08:30 Metaloglobus Aspol
09:30 Daco Getica 1 Astra Kids
10:30 Daco Getica 2 Celtic
11:30 Arsenal Sahtior
12:30 Sport Team Raiders
13:30 Victoria 2010 Sporting
14:30 CSS4 FC Rusanu

DATA Duminica – 02.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
08:30 Arsenal CSS4
09:30 Sahtior Daco Getica 1
10:30 Astra Kids Daco Getica 2
11:30 Celtic Metaloglobus
12:30 Aspol Sport Team
13:30 Raiders Victoria 2010
14:30 Sporting FC Rusanu

DATA Duminica – 09.10.202
ORA ETAPA 6. Rezultat
08:30 Metaloglobus Astra Kids
09:30 Daco Getica 1 Arsenal
10:30 Daco Getica 2 Sahtior
11:30 Sport Team Celtic
12:30 Victoria 2010 Aspol
13:30 FC Rusanu Raiders
14:30 CSS4 Sporting

DATA Duminica – 16.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
08:30 CSS4 Daco Getica 1
09:30 Arsenal Daco Getica 2
10:30 Sahtior Metaloglobus
11:30 Astra Kids Sport Team
12:30 Celtic Victoria 2010
13:30 Aspol FC Rusanu
14:30 Raiders Sporting

DATA Duminica – 23.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
08:30 Daco Getica 2 Daco Getica 1
09:30 Metaloglobus Arsenal
10:30 Sport Team Sahtior
11:30 Victoria 2010 Astra Kids
12:30 FC Rusanu Celtic
13:30 Sporting Aspol
14:30 Raiders CSS4

DATA Duminica – 30.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
08:30 CSS4 Daco Getica 2
09:30 Daco Getica 1 Metaloglobus
10:30 Arsenal Sport Team
11:30 Sahtior Victoria 2010
12:30 Astra Kids FC Rusanu
13:30 Celtic Sporting
14:30 Aspol Raiders

DATA Duminica – 06.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
08:30 Metaloglobus Daco Getica 2
09:30 Sport Team Daco Getica 1
10:30 Victoria 2010 Arsenal
11:30 FC Rusanu Sahtior
12:30 Sporting Astra Kids
13:30 Raiders Celtic
14:30 Aspol CSS4

DATA Duminica – 13.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
08:30 CSS4 Metaloglobus
09:30 Daco Getica 2 Sport Team
10:30 Daco Getica 1 Victoria 2010
11:30 Arsenal FC Rusanu
12:30 Sahtior Sporting
13:30 Astra Kids Raiders
14:30 Celtic Aspol

DATA Duminica – 20.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
08:30 Sport Team Metaloglobus
09:30 Victoria 2010 Daco Getica 2
10:30 FC Rusanu Daco Getica 1
11:30 Sporting Arsenal
12:30 Raiders Sahtior
13:30 Aspol Astra Kids
14:30 Celtic CSS4

DATA Duminica – 27.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
08:30 CSS4 Sport Team
09:30 Metaloglobus Victoria 2010
10:30 Daco Getica 2 FC Rusanu
11:30 Daco Getica 1 Sporting
12:30 Arsenal Raiders
13:30 Astra Kids Celtic
14:30 Sahtior Aspol

DATA Duminica – 04.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
08:30 Astra Kids CSS4
09:30 Aspol Arsenal
10:30 Celtic Sahtior
11:30 Raiders Daco Getica 1
12:30 Sporting Daco Getica 2
13:30 Victoria 2010 Sport Team
14:30 FC Rusanu Metaloglobus

DATA Duminica – 11.12.2022
ORA ETAPA 15 Rezultat
08:30 Sahtior Astra Kids
09:30 Arsenal Celtic
10:30 Daco Getica 1 Aspol
11:30 Daco Getica 2 Raiders
12:30 Metaloglobus Sporting
13:30 Sport Team FC Rusanu
14:30 CSS4 Victoria 2010