Grupa 2011/Albastru – Teren Regie

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Tur
Grupa 2011/Albastru
Teren Regie

DATA Sambata – 11.09.2021
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 DNG ACS Marius L.(Am)
10:00 Micii Fotbalisti Prosport
11:00 ACS Valencia Atletic
12:00 Real Crangasi Tandem
13:00 VK Soccer New Stars
14:00 Bolintin Vale Initial 1
15:00 Real New Initial 2

DATA Sambata – 18.09.2021
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Prosport DNG
10:00 Atletic Micii Fotbalisti
11:00 Tandem ACS Valencia
12:00 New Stars Real Crangasi
13:00 Initial 1 VK Soccer
14:00 Initial 2 Bolintin Vale
15:00 ACS Marius L. Real New
16:00 DNG ACS Marius L.(Rest Et 1)

DATA Sambata – 25.09.2021
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Prosport ACS Marius L.
10:00 DNG Atletic
11:00 Micii Fotbalisti Tandem
12:00 ACS Valencia New Stars
13:00 Real Crangasi Initial 1
14:00 VK Soccer Initial 2
15:00 Bolintin Vale Real New

DATA Sambata – 02.10.2021
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Atletic Prosport
10:00 Tandem DNG
11:00 New Stars Micii Fotbalisti
12:00 Initial 1 ACS Valencia
13:00 Initial 2 Real Crangasi
14:00 Real New VK Soccer
15:00 ACS Marius L. Bolintin Vale

DATA Sambata – 09.10.2021
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Atletic ACS Marius L.
10:00 Prosport Tandem
11:00 DNG New Stars
12:00 Micii Fotbalisti Initial 1
13:00 ACS Valencia Initial 2
14:00 Real Crangasi Real New
15:00 VK Soccer Bolintin Vale

DATA Sambata – 16.10.2021
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Tandem Atletic
10:00 New Stars Prosport
11:00 Initial 1 DNG
12:00 Initial 2 Micii Fotbalisti
13:00 Real New ACS Valencia
14:00 Bolintin Vale Real Crangasi
15:00 ACS Marius L. VK Soccer

DATA Sambata – 23.10.2021
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 ACS Marius L. Tandem
10:00 Atletic New Stars
11:00 Prosport Initial 1
12:00 DNG Initial 2
13:00 Micii Fotbalisti Real New
14:00 ACS Valencia Bolintin Vale
15:00 Real Crangasi VK Soccer

DATA Sambata – 30.10.2021
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 New Stars Tandem
10:00 Initial 1 Atletic
11:00 Initial 2 Prosport
12:00 Real New DNG
13:00 Bolintin Vale Micii Fotbalisti
14:00 VK Soccer ACS Valencia
15:00 Real Crangasi ACS Marius L.

DATA Sambata – 06.11.2021
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 ACS Marius L. New Stars
10:00 Tandem Initial 1
11:00 Atletic Initial 2
12:00 Prosport Real New
13:00 DNG Bolintin Vale
14:00 Micii Fotbalisti VK Soccer
15:00 ACS Valencia Real Crangasi

DATA Sambata – 13.11.2021
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Initial 1 New Stars
10:00 Initial 2 Tandem
11:00 Real New Atletic
12:00 Bolintin Vale Prosport
13:00 VK Soccer DNG
14:00 Real Crangasi Micii Fotbalisti
15:00 ACS Valencia ACS Marius L.

DATA Sambata – 20.11.2021
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 ACS Marius L. Initial 1
10:00 New Stars Initial 2
11:00 Tandem Real New
12:00 Atletic Bolintin Vale
13:00 Prosport VK Soccer
14:00 DNG Real Crangasi
15:00 Micii Fotbalisti ACS Valencia

DATA Sambata – 27.11.2021
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Initial 2 Initial 1
10:00 Real New New Stars
11:00 Bolintin Vale Tandem
12:00 VK Soccer Atletic
13:00 Real Crangasi Prosport
14:00 ACS Valencia DNG
15:00 Micii Fotbalisti ACS Marius L.

DATA Sambata – 04.12.2021
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 ACS Marius L. Initial 2
10:00 Initial 1 Real New
11:00 New Stars Bolintin Vale
12:00 Tandem VK Soccer
13:00 Atletic Real Crangasi
14:00 Prosport ACS Valencia
15:00 DNG Micii Fotbalisti