Grupa 2012/Galben/Icar/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Retur
Grupa 2012/Galben
Icar/ Duminica

DATA Duminica – 26.02.2023
ORA ETAPA 16. Rezultat
08:30 CSU Stiinta Progr Sp 1944
09:30 Luceafarul NG AFC Comprest
10:30 Initial New Victoria
11:30 Progresul FPA Best Boys
12:30 Eindhoven Popesti Leordeni
13:30 Royal Victory Kids Pro Giurgiu
14:30 D’angelo Tandem

DATA Duminica – 5.03.2023
ORA ETAPA 17 Rezultat
08:30 Popesti Leordeni Initial
9:30 Pro Giurgiu CSU Stiinta
10:30 AFC Comprest Progresul FPA
11:30 Best Boys D’angelo
12:30 Progr Sp 1944 Eindhoven
13:30 New Victoria Luceafarul NG
14:03 Tandem Royal Victory Kids

DATA Duminica – 12.03.2023
ORA ETAPA 18 Rezultat
8:30 Progresul FPA New Victoria
9:30 CSU Stiinta Royal Victory Kids
10:30 Dangelo AFC Comprest Gim
11:30 Best Boys Tandem
12:03 Luceafarul NG Popesti Leordeni
13:30 Eindhoven Pro Giurgiu
14:30 Initial Progr Sp 1944

DATA Duminica – 19.03.2023
ORA ETAPA 19 Rezultat
08:30 Progr Sp 1944 Luceafarul NG
09:30 Tandem CSU Stiinta
10:30 AFC Comprest Best Boys/
11:30 Popesti Leordeni Progresul FPA
12:30 Pro Giurgiu Initial
13:30 Royal Victory Kids Eindhoven
14:30 New Victoria Dangelo

DATA Duminica – 26.03.2023
ORA ETAPA 20 Rezultat
08:30 AFC Comprest Tandem
09:30 Eindhoven CSU Stiinta
10:30 Dangelo Popesti Leordeni
11:30 Best Boys New Victoria
12:30 Luceafarul NG Pro Giurgiu
13:30 Initial Royal Victory Kids
14:30 Progresul FPA Progr Sp 1944

DATA Duminica – 2.04.2023
ORA ETAPA 21. Rezultat
08:30 New Victoria AFC Comprest
09:30 CSU Stiinta Initial
10:30 Popesti Leordeni Best Boys
11:30 Pro Giurgiu Progresul FPA
12:30 Royal Victory Kids Luceafarul NG
13:30 ACS Einchoven Tandem
14:30 Progr Sp 1944 D’angelo

DATA Duminica – 9.04.2023
ORA ETAPA 22. Rezultat
08:30 Tandem New Victoria
09:30 Luceafarul NG CSU Stiinta
10:30 Progresul FPA Royal Victory Kids
11:30 AFC Comprest Popesti Leordeni
12:30 Best Boys Progr Sp 1944
13:30 D’angelo Pro Giurgiu
14:30 Initial Eindhoven

DATA Duminica – 23.04.2023
ORA ETAPA 23. Rezultat
08:30 Royal Victory Kids Dangelo
09:30 CSU Stiinta Progresul FPA
10:30 Pro Giurgiu Best Boys
11:30 Progr Sp 1944 AFC Comprest
12:30 Popesti L New Victoria
13:30 Eindhoven Luceafarul NG
14:05 Initial Tandem

DATA Duminica – 30.04.2023
ORA ETAPA 24. Rezultat
08:30 Dangelo CSU Stiinta
09:30 New Victoria Progr Sp 1944
10:30 AFC Comprest Pro Giurgiu
11:30 Best Boys Royal Victory Kids
12:30 Tandem Popesrti Leordeni
13:30 Progresul FPA Eindhoven
14:30 Luceafarul NG Initial

DATA Duminica – 7.05.2023
ORA ETAPA 25. Rezultat
08:30 Progr Sp 1944 Popesti Leordeni
09:30 Pro Giurgiu New Victoria
10:30 CSU Stiinta Best Boys
11:30 Royal Victory Kids AFC Comprest
12:30 Eindhoven Dangelo
13:30 Initial Progresul FPA
14:30 Luceafarul NG Tandem

DATA Duminica – 14.05.2023
ORA ETAPA 26. Rezultat
08:30 Tandem Progr Sp 1944
09:30 Popesti Leordeni Pro Giurgiu
10:30 New Victoria Royal Victory Kids
11:30 AFC Comprest CSU Stiinta
12:30 Best Boys Eindhoven
13:30 Dangelo Initial
14:30 Progresul FPA Luceafarul NG

DATA Duminica – 21.05.2023
OR3A ETAPA 27. Rezultat
08:30 Pro Giurgiu Progr Sp 1944
09:30 CSU Stiinta New Victoria
10:30 Royal Victory Kids Popesti Leordeni
11:30 Eindhoven AFC Comprest
12:30 Initial Best Boys
13:30 Luceafarul NG Dangelo
14:30 Progresul FPA Tandem

DATA Duminica – 28.05.2023
ORA ETAPA 28. Rezultat
08:30 Popesti Leordeni CSU Stiinta
09:30 Progr Sp 1944 Royal Victory Kids
10:30 AFC Comprest Initial
11:30 New Victoria Eindhoven
12:30 Tandem Pro Giurgiu
13:30 Best Boys Luceafarul NG
14:30 Dangelo Progresul FPA

DATA Duminica – 04.06.2023
ORA ETAPA 29. Rezultat
08:30 CSU Stiinta Progr Sp 1944
09:30 Luceafarul NG AFC Comprest
10:30 Initial New Victoria
11:30 Progresul FPA Best Boys
12:30 Eindhoven Popesti Leordeni
13:30 Royal Victory Kids Pro Giurgiu
14:30 D’angelo Tandem

DATA Duminica – 11.06.2023
ORA ETAPA 30 Rezultat
08:30 AFC Comprest Progresul FPA
9:30 Pro Giurgiu CSU Stiinta
10:30 Popesti Leordeni Initial
11:30 Best Boys Dangelo
12:30 Progr Sp 1944 Eindhoven
13:30 New Victoria Luceafarul NG
14:03 Tandem Royal Victory Kids