Grupa 2011/Galben – Strand Berceni – Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Grupa 2011/Galben
Teren Strand Berceni

DATA Sambata – 19.02.2022
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 FC Juniorul FCSB
10:00 Centrul German Best Boys
11:00 Best Team CSS6
12:00 Pro Giurgiu Aripi
13:00 Axi Arena Fair Play Joc Cinstit
14:00 CSS4 FC Player
15:00 Initial 3 Kids

DATA Sambata – 26.02.2022
ORA ETAPA 19. Rezultat
9:00 FC Juniorul Axi Arena
10:00 CSS6 Best Boys
11:00 FC Player Fair Play Joc Cinstit
12:00 Centrul German Best Team
13:00 Aripi Initial
14:00 FCSB Pro Giurgiu
15:00 3 Kids CSS4

DATA Sambata – 05.03.2022
ORA ETAPA 20. Rezultat
9:00 Initial FCSB
10:00 Axi Arena CSS6
11:00 FC Player FC Juniorul
12:00 Best Team 3 Kids
13:00 CSS4 Centrul German
14:00 Pro Giurgiu Fair Play Joc Cinstit
15:00 Best Boys Aripi

DATA Sambata – 12.03.2022
ORA ETAPA 21. Rezultat
9:00 Aripi Best Team
10:00 Pro Giurgiu FC Player
11:00 3 Kids Best Boys
12:00 Centrul German Axi Arena
13:00 FCSB CSS4
14:00 CSS6 FC Juniorul
15:00 Sta Initial

DATA Sambata – 19.03.2022
ORA ETAPA 22. Rezultat
9:00 FC Player CSS6
10:00 CSS4 Aripi
11:00 AXI Arena 3 Kids
12:00 FC Juniorul Centrul German
13:00 Best Team FCSB
14:00 Initial Pro Giurgiu
15:00 Best Boys Pro Giurgiu

DATA Sambata – 26.03.2022
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 Initial FC Player
10:00 3 Kids FC Juniorul
11:00 Aripi Axi Arena
12:00 Pro Giurgiu CSS4
13:00 Centrul German CSS6
14:00 FCSB Best Boys
15:00 Sta Best Team

DATA Sambata – 02.04.2022
ORA ETAPA 24 Rezultat
9:00 CSS4 Initial
10:00 Best Team Pro Giurgiu
11:00 CSS6 3 kids
12:00 Axi Arena FCSB
13:00 FC Player Centrul German
14:00 FC Juniorul Aripi
15:00 Best Boys Sta

DATA Sambata – 09.04.2022
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 Axi Arena FC Player
10:00 Aripi CSS6
11:00 FCSB FC Juniorul
12:00 Initial Best Team
13:00 3 Kids Centrul German
14:00 Pro Giurgiu Best Boys
15:00 Sta CSS4

DATA Sambata – 16.04.2022
ORA ETAPA 26. Rezultat
9:00 FC Player 3 Kids
10:00 Best Team CSS4
11:00 Best Boys Initial
12:00 Centru German Aripi
13:00 Axi Arena Pro Giurgiu
14:00 CSS6 FCSB
15:00 FC Juniorul Sta

DATA Miercuri – 27.04.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 27 Rezultat
9:00 Best Team Axi Arena
10:00 FCSB Aripi
11:00 CSS4 FC Juniorul
12:00 Initial CSS6
13:00 Best Boys FC Player
14:00 Pro Giurgiu Centrul German
15:00 Sta 3 Kids

DATA Sambata – 30.04.2022
ORA ETAPA 28 Rezultat
9:00 FC Player FCSB
10:00 Axi Arena Best Boys
11:00 CSS4 CSS6
12:00 FC Juniorul Best Team
13:00 3 Kids Pro Giurgiu
14:00 Centrul German Initial
15:00 Aripi Sta

DATA Sambata – 07.05.2022
ORA ETAPA 29 Rezultat
9:00 Centrul German FCSB
10:00 FC Juniorul Best Boys
11:00 Best Team CSS6
12:00 CSS4 FC Player
13:00 Initial 3 Kids
14:00 Pro Giurgiu Aripi
15:00 Axi Arena Sta

DATA Sambata – 14.05.2022
ORA ETAPA 30. Rezultat
8.00 FCSB Pro Giurgiu
9:00 Centrul German Best Team
10:00 CSS6 Best Boys
11:00 3 Kids CSS4
12:00 FC Juniorul Axy Arena
13:00 Aripi Initial
15:00 FC Player Sta

DATA Sambata – 21.05.2022
ORA ETAPA 31. Rezultat
9:00 Initial FCSB
10:00 CSS4 Centrul German
11:00 FC Player FC Juniorul
12:00 Best Team 3 Kids
13:00 Axy Arena CSS6
14:00 Best Boys Aripi
15:00 Pro Giurgiu Sta

DATA Sambata – 28.05.2022
ORA ETAPA 32. Rezultat
9:00 Aripi Best Team
10:00 Pro Giurgiu FC Player
11:00 3 Kids Best Boys
12:00 Centrul German Axi Arena
13:00 FCSB CSS4
14:00 CSS6 FC Juniorul
15:00 Sta Initial

DATA Marti – 31.05.2022 – Etapa Intermediara.
ORA ETAPA 33. Rezultat
9:00 FC Player CSS6
10:00 Initial Pro Giurgiu
11:00 FC Juniorul Centrul German
12:00 Axi Arna 3Kids
13:00 Best Team FCSB
14:00 CSS4 Aripi
15:00 Best Boys Sta

DATA Sambata – 04.06.2022
ORA ETAPA 34 Rezultat
9:00 Initial FC Player
10:00 3 Kids FC Juniorul
11:00 Aripi Axi Arena
12:00 Pro Giurgiu CSS4
13:00 Centrul German CSS6
14:00 FCSB Best Boys
15:00 Sta Best Team

DATA Sambata – 11.06.2022
ORA ETAPA 35 Rezultat
9:00 CSS4 Initial
10:00 CSS6 3 Kids
11:00 Best Team Pro Giurgiu
12:00 Axi Arena FCSB
13:00 FC Player Centrul German
14:00 FC Juniorul Aripi
15:00 Best Boys Sta