Grupa 2011/Rosu – Arena Nationala – Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Tur
Grupa 2011/Rosu
Teren Arena Nationala

DATA Duminica – 12.09.2021
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Champion FC Youth
10:00 Nord Sport Voinicelul
11:00 Astra Kids Pro Team
12:00 CSA Steaua Pro Luceafarul
13:00 SC Dinamo 1948 FC Rusanu 1
14:00 Cosmo FC Rusanu 2
15:00 Daco Getica Metaloglobus

DATA Duminica – 19.09.2021
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Pro Luceafarul Astra Kids
10:00 Pro Team Voinicelul
11:00 Nord Sport Champions
12:00 FC Rusanu 1 CSA Steaua
13:00 FC Rusanu 2 SC Dinamo 1948
14:00 Metaloglobus Cosmo
15:00 FC Youth Daco Getica

DATA Duminica – 26.09.2021
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Voinicelul FC Youth
10:00 Champion Pro Team
11:00 Nord Sport Pro Luceafarul
12:00 Astra Kids FC Rusanu 1
13:00 CSA Steaua FC Rusanu 2
14:00 SC Dinamo 1948 Metaloglobus
15:00 Cosmo Daco Getica

DATA Duminica – 03.10.2021
ORA ETAPA 4 Rezultat
8:30 Pro Team Voinicelul
9:30 Pro Luceafarul Champion
10:30 FC Rusanu 1 Nord Sport
11:30 FC Rusanu 2 Astra Kids
12:30 Metaloglobus CSA Steaua
13:30 FC Youth Cosmo
14:30 Daco Getica SC Dinamo 1948

DATA Duminica – 10.10.2021
ORA ETAPA 5 Rezultat
8:30 Pro Team FC Youth
9:30 Voinicelul Pro Luceafarul
10:30 Champion FC Rusanu 1
11:30 Nord Sport FC Rusanu 2
12:30 Astra Kids Metaloglobus
13:30 CSA Steaua Daco Getica
14:30 SC Dinamo 1948 Cosmo

DATA Duminica – 17.10.2021
ORA ETAPA 6. Rezultat
8:30 Pro Luceafarul Pro Team
9:30 FC Rusanu 1 Voinicelul
10:30 FC Rusanu 2 Champion
11:30 Metaloglobus Nord Sport
12:30 Daco Getica Astra Kids
13:30 Cosmo CSA Steaua
14:30 FC Youth SC Dinamo 1948

DATA Duminica – 24.10.2021
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 FC Youth Pro Luceafarul
10:00 Pro Team FC Rusanu 1
11:00 Voinicelul FC Rusanu 2
12:00 Champion Metaloglobus
13:00 Nord Sport Daco Getica
14:00 Astra Kids Cosmo
15:00 CSA Steaua SC Dinamo 1948

DATA Miercuri – 27.10.2021 – Etapa Intermediara.
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 FC Rusanu 1 Pro Luceafarul
10:00 FC Rusanu 2 Pro Team
11:00 Metaloglobus Voinicelul
12:00 Daco Getica Champion
13:00 Cosmo Nord Sport
14:00 SC Dinamo 1948 Astra Kids
15:00 CSA Steaua FC Youth

DATA Duminica – 31.10.2021
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 FC Youth FC Rusanu 1
10:00 Pro Luceafarul FC Rusanu 2
11:00 Pro Team Metaloglobus
12:00 Voinicelul Daco Getica
13:00 Champion Cosmo
14:00 Nord Sport SC Dinamo 1948
15:00 Astra Kids CSA Steaua

DATA Miercuri – 03.11.2021
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 FC Rusanu 2 FC Rusanu 1
10:00 Metaloglobus Pro Luceafarul
11:00 Daco Getica Pro Team
12:00 Cosmo Voinicelul
13:00 SC Dinamo 1948 Champion
14:00 CSA Steaua Nord Sport
15:00 Astra Kids FC Youth

DATA Duminica – 07.11.2021
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 FC Youth FC Rusanu 2
10:00 FC Rusanu 1 Metaloglobus
11:00 Pro Luceafarul Daco Getica
12:00 Pro Team Cosmo
13:00 Voinicelul SC Dinamo 1948
14:00 Champion CSA Steaua
15:00 Nord Sport Astra Kids

DATA Duminica – 14.11.2021
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Metaloglobus FC Rusanu 2
10:00 Daco Getica FC Rusanu 1
11:00 Cosmo Pro Luceafarul
12:00 SC Dinamo 1948 Pro Team
13:00 CSA Steaua Voinicelul
14:00 Astra Kids Champion
15:00 Nord Sport FC Youth

DATA Duminica – 21.11.2021
ORA ETAPA 13. Rezultat
9:00 FC Youth Metaloglobus
10:00 FC Rusanu 2 Daco Getica
11:00 FC Rusanu 1 Cosmo
12:00 Pro Luceafarul SC Dinamo 1948
13:00 Pro Team CSA Steaua
14:00 Voinicelul Astra Kids
15:00 Champion Nord Sport

DATA Duminica – 28.11.2021
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Champion FC Youth
10:00 Nord Sport Voinicelul
11:00 Astra Kids Pro Team
12:00 CSA Steaua Pro Luceafarul
13:00 SC Dinamo 1948 FC Rusanu 1
14:00 Cosmo FC Rusanu 2
15:00 Daco Getica Metaloglobus

DATA Miercuri – 1.12.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Pro Luceafarul Astra Kids
10:00 Pro Team Voinicelul
11:00 Nord Sport Champions
12:00 FC Rusanu 1 CSA Steaua
13:00 FC Rusanu 2 SC Dinamo 1948
14:00 FC Youth Daco Getica
15:00 Metaloglobus Cosmo

DATA Duminica – 5.12.2021
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 Voinicelul FC Youth
10:00 Champion Pro Team
11:00 Nord Sport Pro Luceafarul
12:00 Astra Kids FC Rusanu 1
13:00 CSA Steaua FC Rusanu 2
14:00 SC Dinamo 1948 Metaloglobus
15:00 Cosmo Daco Getica

DATA Duminica – 12.12.2021
ORA ETAPA 17 Rezultat
8:30 Pro Team Voinicelul
9:30 Pro Luceafarul Champion
10:30 FC Rusanu 1 Nord Sport
11:30 FC Rusanu 2 Astra Kids
12:30 Metaloglobus CSA Steaua
13:30 FC Youth Cosmo
14:30 Daco Getica SC Dinamo 1948