Grupa 2012/Verde/Coresi/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2012/Verde
Teren Coresi/ Sambata

DATA Sambata – 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 Atletic Filip Unirea D.
10:00 Sportul Primavera CSS1
11:00 Nana Juniors Capital Sp 1
12:00 Nord Sport Capital sp 2
13:00 Champion CSS2
14:00 Santos Sportul Primavera
15:00 Dan Chilom VK soccer
16:00 Pro Activ Sp Sport Team

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 CSS1 Atletic Filip
10:00 Sportul Primavera Sportul Primavera
11:00 Capital Sp 1 Santos
12:00 Capital sp 2 Nana Juniors
13:00 CSS2 Nord Sport
14:00 Unirea D. Dan Chilom
15:00 VK soccer Proactiv
16:00 Sport Team Champion

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 CSS1 Unirea D.
10:00 Nord Sport Sportul Primavera
11:00 Sportul Primavera 1 Capital Sp 1
12:00 Santos Capital Sp 2
13:00 Nana Juniors CSS2
14:00 Proactiv Dan Chilom
15:00 Champion VK soccer
16:00 Atletic Filip Sport Team

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
09:00 Capital Sp 1 Atletic Filip
10:00 Sport Team Nana Juniors
11:00 Capital sp 2 Sportul Primavera 1
12:00 Sportul Primavera CSS1
13:00 Unirea D. Proactiv
14:00 VK soccer Nord Sport
15:00 Dan Chilom Champion
16:00 CSS2 Santos

DATA Sambata – 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
09:00 Sport Team Unirea D.
10:00 Nana Juniors VK soccer
11:00 Santos Sportul Primavera 1
12:00 Sportul Primavera CSS2
13:00 Atletic Filip Capital Sp 2
14:00 CSS1 Capital Sp 1
15:00 Nord Sport Dan Chilom
16:00 Champion Proactiv

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 VK Soccer Santos
10:00 Sportul Primavera 1 Sportul Primavera
11:00 Dan Chilom Nana Junior
12:00 Capital Sp 2 CSS1
13:00 Capital Sp 1 Sport Team
14:00 Unirea D Champion
15:00 Proactiv Sport Team
16:00 Proactiv Nord Sport
17:00 CSS2 Atletic Filip

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 Capital Sp 1 Unirea D.
10:00 Sport Team Capital sp 2
11:00 Nana Juniors Proactiv
12:00 Atletic Filip Sportul Primavera 1
13:00 CSS1 CSS2
14:00 Sportul Primavera VK soccer
15:00 Nord Sport Champion
16:00 Santos Dan Chilom

DATA Sambata – 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 Capital Sp 2 Capital Sp 1
10:00 Pro Activ Santos
11:00 Champion Nana Juniors
12:00 VK soccer Atletic Filip
13:00 CSS1 Sport Team
14:00 Dan Chilom Sportul Primavera
15:00 CSS2 Sportul Primavera 1
16:00 Unirea D. Nord Sport

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Atletic Filip Dan Chilom
10:00 Unirea D. VK Soccer
11:00 Nana Juniors Nord Sport
12:00 CSS1 Capital sp 2
13:00 Capital Sp 1 CSS2
14:00 Sportul Primavera 1 Proactiv
15:00 Santos Champion
16:00 Sport Team Sportul Primavera

DATA Sambata – 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 Dan Chilom Nord Sport
10:00 Proactiv Atletic Filip
11:00 Sport Team Unirea D.
12:00 CSS1 Santos
13:00 CSS2 Capital Sp 2
14:00 Nana Falemi Capital Sp 1
15:00 Champion Sportul Primavera
16:00 VK soccer Sportul Primavera 1

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Unirea D. CSS2
10:00 Capital sp 1 VK Soccer
11:00 Capital Sp 2 Sport Team
12:00 CSS1 Nana Juniors
13:00 Sportul Primavera 1 Dan Chilom
14:00 Atletic Filip Champion
15:00 Sportul Primavera Nord Sport
16:00 Santos Proactiv

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 Nord Sport Atletic Filip
10:00 Santos Unirea D.
11:00 Champion CSS1
12:00 VK soccer Capital sp 2
13:00 Dan Chilom Capital Sp 1
14:00 Nana Juniors Sportul Primavera
15:00 Sportul Primavera 1 CSS2
16:00 Pro Activ Sport Team

DATA Sambata – 26.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 Sportul Primavera Santos
10:00 Sportul Primavera 1 Champion
11:00 AtletiC Filip Nana Junior
12:00 CSS1 Nord Sport
13:00 Capital Sp 2 Dan Chilom
14:00 Capital Sp 1 Proactiv
15:00 CSS2 VK Soccer
16:00 Unirea D. Sport Team

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 Dan Chilom CSS2
10:00 Champion Capital Sp 1
11:00 Nana Juniors Capital Sp 2
12:00 Nord Sport Sportul Primavera 1
13:00 Sportul Primavdera Unirea D.
14:00 Proactiv CSS1
15:00 Santos Atletic Filip
16:00 VK soccer Sport Team

DATA Sambata – 10.11.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 CSS1 Santos
10:00 Unirea D. VK soccer
11:00 Sport Team Dan Chilom
12:00 Capital sp 2 Champion
13:00 Capital Sp 1 Nord Sport
14:00 Sportul Primavera 1
15:00 CSS2 Proactiv
16:00 Atletic Filip Sportul Primavera