Grupa 2013/Alb/Dan Chilom/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2013/ Alb
Teren Dan Chilom/Sambata

DATA Sambata – 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
08:30 Lazio Celesti Juniors Team
09:30 Unirea D. Olympyco
10:30 Cosmo Sp. Lumina Eagles
11:30 Super Star New Stars
12:30 Celtic Acad Neagoe R. 1
13:30 ACP 3 Kids Acad Neagoe R. 2
14:30 FC Rusanu Seven Star

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
08:30 Olympyco Lazio Celesti
09:30 Lumina Eagles Unirea D.
10:30 New Stars Cosmo Sp.
11:30 Acad Neagoe R. 1 Super Star
12:30 Acad Neagoe R. 2 Celtic
13:30 Seven Star ACP 3 Kids
14:30 Juniors Team FC Rusanu

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
08:30 Lazio Celesti Lumina Eagles
09:30 Unirea D New Stars
10:30 Olympyco Juniors Team
11:30 Cosmo Sp. Acad Neagoe R. 1
12:30 Super Star Acad Neagoe R. 2
13:30 Celtic Seven Star
14:30 ACP 3 Kids FC Rusanu

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
08:30 Lumina Eagles Olympyco
09:30 Acad Neagoe R. 1 Unirea D.
10:30 Ndew Stars Lazio Celesti
11:30 Acad Neagoe R. 2 Cosmo Sp.
12:30 Seven Star Super Star
13:30 FC Rusanu Celtic
14:30 Juniors Team ACP 3 Kids

DATA Sambata – 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
08:30 Celtic ACP 3 Kids
09:30 Olympyco New Stars
10:30 Lazio Celesti Acad Neagoe R. 1
11:30 Unirea D. Acad Neagoe R. 2
12:30 Lumina Eagles Juniors Team
13:30 Super Star FC Rusanu
14:30 Cosmo Sp Seven Star

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
08:30 Acad Neagoe R. 2 Lazio Celesti
09:30 Acad Neagoe R. 1 Olympyco
10:30 New Stars Lumina Eagles
11:30 Seven Star Unirea D.
12:30 FC Rusanu Cosmo Sp.
13:30 ACP 3 Kids Super Star
14:30 Juniors Team Celtic

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
08:30 Super Star Celtic
09:30 Lumina Eagles Acad Neagoe R. 1
10:30 Olympyco Acad Neagoe R. 2
11:30 Lazio Celesti Seven Star
12:30 Unirea D. FC Rusanu
13:30 Cosmo Sp. ACP 3 Kids
14:30 Juniors Team New Stars

DATA Sambata – 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
08:30 Seven Star Olympyco
09:30FC Rusanu Lazio Celesti
10:30Acad Neagoe R. 2 Lumina Eagles
11:30 Acad Neagoe R. 1 New Stars
12:30 ACP 3 Kids Unirea D.
13:30 Celtic Cosmo Sp.
14:30 Super Star Juniors Team

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
08:30 Cosmo Sp Super Star
09:30 Unirea D Celtic
10:30 Lumina Eagles Seven Star
11:30 Olympyco FC Rusanu
12:30 Lazio Celesti ACP 3 Kids
13:30 New Stars Acad Neagoe R. 2
14:30 Juniors Team Acad Neagoe R. 1

DATA Sambata – 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
08:30 Acad Neagoe R. 2 Acad Neagoe R. 1
09:30 FC Rusanu Lumina Eagles
10:30 Seven Star New Stars
11:30 ACP 3 Kids Olympyco
12:30 Celtic Lazio Celesti
13:30 Super Star Unirea D.
14:30 Cosmo Sp. Juniors Team

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
08:30 Unirea D Cosmo Sp.
09:30 Acad Neagoe R. 1 Seven Star
10:30 Lumina Eagles ACP 3 Kids
11:30 New Stars FC Rusanu
12:30 Olympyco Celtic
13:30 Lazio Celesti Super Star
14:30 Juniors Team Acad Neagoe R. 2

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
08:30 Seven Star Acad Neagoe R. 2
09:30 FC Rusanu Acad Neagoe R. 1
10:30 Celtic Lumina Eagles
11:30 ACP 3 Kids New Stars
12:30 Super Star Olympyco
13:30 Cosmo Sp. Lazio Celesti
14:30 Unirea D. Juniors Team

DATA Sambata – 26.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
08:30 Lazio Celesti Unirea D
09:30 Acad Neagoe R. 2 FC Rusanu
10:30 Acad Neagoe R. 1 ACP 3 Kids
11:30 Lumina Eagles Super Star
12:30 New Stars Celtic
13:30 Juniors Team Seven Star
14:30 Olympyco Cosmo Sp.

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
08:30 Super Star New Stars
09:30 Unirea D. Olympyco
10:30 Celtic Acad Neagoe R. 1
11:30 ACP 3 Kids Acad Neagoe R. 2
12:30 Cosmo Sp Lumina Eagles
13:30 Lazio Celesti Juniors Team
14:30 FC Rusanu Seven Star

DATA Sambata – 10.12.2022
ORA ETAPA 15 Rezultat
08:30 Olympyco Lazio Celesti
09:30 Juniors Team FC Rusanu
10:30 New Stars Cosmo Sp.
11:30 Acad Neagoe R. 1 Super Star
12:30 Acad Neagoe R. 2 Celtic
13:30 Seven Star ACP 3 Kids
14:30 Lumina Eagles Unirea D.