Grupa 2013/Albastru/Dan Chilom/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2013/Albastru
Teren Dan Chilom/Duminica

DATA Duminica – 04.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
08:30 La Squadra ACS Juniorul 2014
09:30 VK Soccer Sport Team 2
10:30 Miramar Zamsport
11:30 ACS Banel Nicolita Nord Sport
12:30 CS Dinamo Sport Team 1
13:30 Delta Sport Sportul Primavera
14.30 Daco Getica Sta

DATA Duminica – 11.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
08:30 Nord Sport Daco Getica
09:30 ACS Juniorul 2014 ACS Banel Nicolita
10:30 Zamsport La Squadra
11:30 Sport Team 2 CS Dinamo
12:30 Sport Team 1 Delta Sport
13:30 Sportul Primavera Miramar
14.30 Sta VK Soccer

DATA Duminica – 18.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
08:30 Daco Getica ACS Juniorul 2014
09:30 CS Dinamo VK Soccer
10:30 ACS Banel Nicolita Zamsport
11:30 La Squadra Sportul Primavera
12:30 Miramar Sport Team 1
13:30 Delta Sport Sport Team 2
14.30 Nord Sp. Sta

DATA Duminica – 25.09.2025
ORA ETAPA 4 Rezultat
08:30 Sport Team 2 Miramar
09:30 Sport Team 1 La Squadra
10:30 Sportul Primavera ACS Banel Nicolita
11:30 Zamsport Daco Getica
12:30 ACS Juniorul 2014 Nord Sport
13:30 VK Soccer Delta Sport
14.30 Sta CS Dinamo

DATA Duminica – 02.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
08:30 ACS Juniorul 2014 Sport Team 3
09:03 Nord Sport Zamsport
10:30 Daco Getica Sportul Primavera
11:30 La Squadra Sport Team 2
12:30 ACS Banel Nicolita Sport Team 1
13:30 Miramar VK Soccer
14.30 Delta Sport CS Dinamo

DATA Duminica – 09.10.202
ORA ETAPA 6. Rezultat
08:30 VK Soccer La Squadra
09:30 Sportul Primavera Nord Sport
10:30 Sport Team 1 Daco Getica
11:30 Sport Team 2 ACS Banel Nicolita
12:30 Zamsport ACS Juniorul 2014
13:30 CS Dinamo Miramar
14.30 Sport Team 3 Delta Sport

DATA Duminica – 16.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
08:30 Sport Team 3 Zamsport
09:30 Daco Getica Spot Team 2
10:30 Nord Sport Sport Team 1
11:30 ACS Juniorul 2014 Sportul Primavera
12:30 ACS Banel Nicolita VK Soccer
13:30 La Squadra CS Dinamo
14.30 Miramar Delta Sport

DATA Duminica – 23.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
08:30 Sportul Primavera Zamsport
09:30 Sport Team 1 ACS Juniorul 2014
10:30 Sport Team 2 Nord Sport
11:30 VK Soccer Daco Getica
12:30 CS Dinamo ACS Banel Nicolita
13:30 Delta Sport La Squadra
14.30 Miramar Sport Team 3

DATA Duminica – 30.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
08:30 Sport Team 3 Sportul Primavera
09:30 Zamsport Sport Team 1
10:30 La Squadra Miaramar
11:30 Nord Sport VK Soccer
12:30 Daco Getica CS Dinamo
13:30 ACS Juniorul 2014 Sport Team 2
14.30 ACS Banel Nicolita Delta Sport

DATA Duminica – 06.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
08:30 Sport Team 1 Sportul Primavera
09:30 Delta Sport Daco Getica
10:30 VK Soccer ACS Juniorul 2014
11:30 CS Dinamo Nord Sport
12:30 Sport Team 2 Zamsport
13:30 Miramar ACS Banel Nicolita
14.30 La Squadra Sport Team 3

DATA Duminica – 13.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
08:30 Sport Team 3 Sport Team 1
9:30 Sportul Primavera Sport Team 2
10:30 Zamsport VK Soccer
11:30 Daco Getica Miramar
12:30 Nord Sport Delta Sport
13:30 ACS Juniorul 2014 CS Dinamo
14.03 ACS Banel Nicolita La Squadra

DATA Duminica – 20.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
08:30 Sport Team 2 Sport Team 1
09:30 VK Soccer Sportul Primavera
10:30 CS Dinamo Zamsport
11:30 La Squadra Daco Getica
12:30 Miramar Nord Sport
13:30 Delta Sport ACS Juniorul 2014
14:30 ACS Banel Nicolita Sport Team 3

DATA Duminica – 27.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
08:30 Sport Team 3 Sport Team 2
09:30 Sport Team 1 VK Soccer
10:30 Sportul Primavera CS Dinamo
11:30 Zamsport Delta Sport
12:30 ACS Juniorul 2014 Miramar
13:30 Nord Sport La Squadra
14:30 Daco Getica ACS Banel Nicolita

DATA Duminica – 04.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
08:30 La Squadra ACS Juniorul 2014
09:30 VK Soccer Sport Team 2
10:30 Delta Sport Sportul Primavera
11:30 ACS Banel Nicolita Nord Sport
12:30 CS Dinamo Sport Team 1
13:30 Miramar Zamsport
14.30 Daco Getica Sport Team 3

DATA Duminica – 11.12.2022
ORA ETAPA 15 Rezultat
08:30 Nord Sport Daco Getica
09:30 ACS Juniorul 2014 ACS Banel Nicolita
10:30 Zamsport La Squadra
11:30 Sport Team 2 CS Dinamo
12:30 Sport Team 1 Delta Sport
13:30 Sportul Primavera Miramar
14.30 Sport Team 3 VK Soccer