Grupa 2013/Galben/Romprim/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2013/ Galben
Teren Romprim/Sambata

DATA Sambata – 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 Interdumi Dumi Lusitan
10:00 D’angelo Gestifootball
11:00 Progresul Sp 1944 Real Sp.
12:00 Chelsea Arsenal
13:00 LPS Mircea E. Pro Team/Am

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 Progresul Sp 1944 Chelsea
10:00 Arsenal Inter Dumi
11:00 Dangelo LPS Mircea E.
12:00 Pro Team Real Sport
13:00 Gestifootball Lusitan

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 Inter Dumi Progresul Sp 1944
10:00 Chelsea Pro Team
11:00 Real Sport Dangelo
12:00 LPS Mircea E. Gestifootball
13:00 Lusitan Arsenal

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
09:00 Progresul Sp 1944 Lusitan
10:00 D’angdelo Chelsea
11:00 Pro Team Inter Dumi
12:00 Gestyfootball Arsenal
13:00 LPS Mircea E. Real Sport

DATA Sambata – 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
09:00 Chelsea LPS Mircea E.
10:00 Arsenal Progr Sp 1944
11:00 Inter Dumi Dangelo
12:00 Lusitan Pro Team
13:00 Real Sport Gestyfootball

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 Gestyfootball Progresul Sp 1944
10:00 Pro Team Arsenal
11:00 Real Sport Chelsea
12:00 LPS Mircea E. Inter Dumi
13:00 D’angelo Lusitan

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 Lusitan LPS Mircea E.
10:00 Inter Dumi Real Sport
11:00 Chelsea Gestyfootball
12:00 Progresul Sp 1944 Pro Team
13:00 Arsenal D’angelo

DATA Sambata – 22.10.2022 5J
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 Gestyfootball Pro Team
10:00 D’angelo Gestifootball
11:00 D’angelo Progresul Sp 1944
12:00 Chelsea Inter Dumi
13:00 Real Sport Lusitan
14:00 LPS Mircea E. Arsenal

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Progresul Sp 1944 LPS Mircea E.
10:00 Lusitan Chelsea
11:00 Arsenal Real Sport
12:00 Pro Team Dangelo
13:00 Inter Dumi Gestyfootball

DATA Sambata – 05.11.2022 4J
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 Progresul Sp 1944 Real Sp.
10:00 LPS Mircea E. Pro Team
11:00 Inter Dumi Lusitan
12:00 Chelsea Arsenal
13:00 D’angelo Gestifootball/JD

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11 Rezultat
09:00 Progresul Sp 1944 Chelsea
10:00 Arsenal Inter Dumi
11:00 Dangelo LPS Mircea E.
12:00 Pro Team Real Sport
13:00 Gestifootball Lusitan

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 LPS Mircea E. Gestifootball
10:00 Lusitan Arsenal
11:00 Real Sport Dangelo
12:00 Intrer Dumi Progresul Sp 1944
13:00 Chelsea Pro Team

DATA Sambata – 26.11.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 Dangelo Chelsea
10:00 LPS Mircea E. Real Sport
11:00 Pro Team Inter Dumi
12:00 Gestyfootball Arsenal
13:00 Progresul Sp 1944 Lusitan

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14 Rezultat
09:00 Arsenal Progresul Sp 1944
10:00 Chelsea LPS Mircea E.
11:00 Lusitan Dangelo
12:00 Inter Dumi Pro Team
13:00 Real Sport Gestyfootball

DATA Sambata – 10.12.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 Gestyfootball Progresul Sp 1944
10:00 Pro Team Arsenal
11:00 Dangelo Lusitan
12:00 LPS Mircea E. Inter Dumi
13:00 Real Sport Chelsea