Grupa 2012/Rosu – Romprim – Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Tur
Grupa 2012/Rosu
Teren Romprim

DATA Duminica – 12.09.2021
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Inter Galaxi Raiders
10:00 FC Juniorul ACS Marius L. 1
11:00 CSS2 ACS Marius L. 2
12:00 Progresul FPA ACS Marius L 3
13:00 Lider Dinamic Sportul Primavera
14:00 Royal Victori Kids Arsenal

DATA Duminica – 19.09.2021
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 ACS Marius L. 1 Royal Victori Kids
10:00 ACS Marius L. 2 FC Juniorul
11:00 Soimii IMUC CSS2
12:00 Sportul Primavera Royal Champions
13:00 Arsenal Inter Galaxi
14:00 Raiders Lider Dinamic

DATA Duminica – 26.09.2021
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 ACS Marius L. 1 Arsenal
10:00 Royal Victori Kids ACS Marius L. 2
11:00 FC Juniorul Soimii IMUC
12:00 CSS2 Sportul Primavera
13:00 Royal Champions Raiders
14:00 Lider Dinamic Inter Galaxi

DATA Duminica – 03.10.2021
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 ACS Marius L. 2 ACS Marius L. 1
10:00 Soimii IMUC Royal Victori Kids
11:00 Sportul Primavera FC Juniorul
12:00 Inter Galaxi Royal Champions
13:00 Arsenal Lider Dinamic
14:00 Raiders CSS2

DATA Duminica – 10.10.2021
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ACS Marius L. 2 Arsenal
10:00 ACS Marius L. 1 Soimii IMUC
11:00 Lider Dinamic Sportul Primavera
12:00 FC Juniorul Raiders
13:00 Royal Champions Royal Victori Kids
14:00 CSS2 Intrergalaxi(Amanat)

DATA Duminica – 17.10.2021
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Soimii IMUC ACS Marius L. 2
10:00 Sportul Primavera ACS Marius L. 1
11:00 Raiders Royal Victori Kids
12:00 Inter Galaxi FC Juniorul
13:00 Lider Dinamic CSS2
14:00 Royal Champions Arsenal
15:00 CSS2 Intrergalaxi(Rest)

DATA Duminica – 24.10.2021
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Arsenal Soimii IMUC
10:00 ACS Marius L. 2 Sportul Primavera
11:00 ACS Marius L. 1 Raiders
12:00 Royal Victori Kids Inter Galaxi
13:00 FC Juniorul Lider Dinamic
14:00 CSS2 Royal Champions

DATA Miercuri – 27.10.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Sportul Primavera Soimii IMUC
10:00 Raiders ACS Marius L. 2
11:00 Inter Galaxi ACS Marius L. 1
12:00 Lider Dinamic Royal Victori Kids
13:00 Royal Champions FC Juniorul
14:00 CSS2 Arsenal

DATA Duminica – 31.10.2021
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Arsenal Sportul Primavera
10:00 Soimii IMUC Raiders
11:00 ACS Marius L. 2 Inter Galaxi
12:00 ACS Marius L. 1 Lider Dinamic
13:00 Royal Victori Kids Royal Champions
14:00 FC Juniorul CSS2

DATA Miercuri – 03.11.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Raiders Sportul Primavera
10:00 Inter Galaxi Soimii IMUC
11:00 Lider Dinamic ACS Marius L. 2
12:00 Royal Champions ACS Marius L. 1
13:00 CSS2 Royal Victori Kids
14:00 FC Juniorul Arsenal

DATA Duminica – 07.11.2021
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Royal Victori Kids FC Juniorul
10:00 ACS Marius L. 1 CSS2
11:00 ACS Marius L. 2 Royal Champions
12:00 Soimii IMUC Lider Dinamic
13:00 Sportul Primavera Inter Galaxi
14:00 Arsenal Raiders

DATA Duminica – 14.11.2021
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Inter Galaxi Raiders
10:00 FC Juniorul ACS Marius L. 1
11:00 CSS2 ACS Marius L. 2
12:00 Lider Dinamic Sportul Primavera
13:00 Royal Victory Kids Arsenal
14:00 Soimiii Imuc Royal Champions(Amanat)

DATA Duminica – 21.11.2021
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 ACS Marius L. 1 Royal Victori Kids
10:00 ACS Marius L. 2 FC Juniorul
11:00 Soimii IMUC CSS2
12:00 Sportul Primavera Raiders
13:00 Arsenal Inter Galaxi
14:00 Royal Champions Lider Dinamic
15:00 Soimii Imuc Royal Champions

DATA Duminica – 28.11.2021
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Inter Galaxi Royal Victori Kids
10:00 FC Juniorul Soimii Imuc
11:00 CSS2 ACS Marius L. 2
12:00 ACS Marius L. 1 Lider Dinamic
13:00 Raiders Arsenal
14:00 Royal Champion Sportul Primavera

DATA Miercuri – 1.12.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 ACS Marius L. 1 Royal Victori Kids
10:00 ACS Marius L. 2 FC Juniorul
11:00 Soimii IMUC CSS2
12:00 Raiders Lider Dinamic
13:00 Arsenal Royal Champions
14:00 Sportul Primavera Inter Galaxi(Am)

DATA Duminica – 5.12.2021
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 ACS Marius L. 1 Arsenal
10:00 Royal Victori Kids ACS Marius L. 2
11:00 FC Juniorul Soimii IMUC
12:00 Royal Champions Raiders
13:00 CSS2 Sportul Pimavera
14:00 Lider Dinamic Inter Galaxi
15.00 Sportul Primavera Inter Galaxi

DATA Duminica – 12.12.2021
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 ACS Marius L. 2 ACS Marius L. 1
10:00 Soimii IMUC Royal Victori Kids
11:00 Sportul Primavera FC Juniorul
12:00 Inter Galaxi Royal Champions
13:00 Arsenal Lider Dinamic
14:00 Raiders CSS2