Grupa 2013/Verde/Mobexpert (Constr. Feroviar)/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2013/Verde
Teren Mobexpert(Constructorul Feroviar)/Sambata

DATA Sambata – 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 FC Rapid 1923 Concordia Chiajna
10:00 Rural Team Legione Granata
11:00 Team Sc Mea FCSB
12:00 Argman CSS1
13:00 Champion SFR
14:00 Micii Fotbalisti DNG
15:00 CSS1 2 Nana Junior
16:00 Sta Team One Acad.

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 Argman Rural Team
10:00 SFR FCSB
11:00 Nana Junior Team Sc Mea
12:00 Team One Acad FC Rapid 1923
13:00 DNG Champion
14:00 Legione Granata Micii Fotbalisti
15:00 Concordia Chiajna CSS1-2
16:00 CSS1 Progresul 2005

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 Concordia Chiajna Nana Junior
10:00 CSS1-2 Team One Acad
11:00 FC Rapid 1923 CSS1
12:00 Progresaul 2005 SFR
13:00 Rural Team Team Sc Mea
14:00 Champion Legione Granata
15:00 Micii Fotbalisti Argman
16:00 FCSB DNG

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
09:00 Team One Acad Concordia Chiajna
10:00 CSS1 CSS1-2
11:00 SFR FC Rapid 1923
12:00 DNG Progresul 2005
13:00 Nana Juniors Rural Team
14:00 Argman Champion
15:00 Team Sc Mea Micii Fotbalisti
16:00 Legione Granata FCSB

DATA Sambata – 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
09:00 Team One Acad Nana Junior
10:00 Concordia Chiajna CSS1
11:00 CSS1-2 SFR
12:00 Progresul 2005 Legione Granata
13:00 FC Rapid 1923 DNG
14:00 Argman FCSB
15:00 Champion Team Sc Mea
16:00 Micii Fotbalisti Rural Team

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 Nana Junior FC Rapid 1923
10:00 SFR Concordia Chiajna
11:00 DNG CSS1-2
12:00 CSS1 Team One Acad.
13:00 FCSB Progresul 2005
14:00 Team Sc Mea Argman
15:00 Rural Team Champion
16:00 Legione Granata Micii Fotbalisti

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 CSS1 Nana Junior
10:00 Team One Acad SFR
11:00 Concordia Chiajna DNG
12:00 CSS1-2 Legione Granata
13:00 FC Rapid 1923 FCSB
14:00 Progresul 2005 Team Sc Mea
15:00 Argman Rural Team
16:00 Champion Micii Fotbalisti

DATA Sambata – 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 Nana Junior Champion
10:00 DNG Team One Acad
11:00 Rural Team Progresul 2005
12:00 Argman CSS1-2
13:00 Team Scoala Mea FC Rapid 1923
14:00 Legione Granata Concordia Chiajna
15:00 Micii Fotbalisti FCSB
16:00 SFR CSS1

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Nana Junior SFR
10:00 CSS1 DNG
11:00 FC Rapid Rural Team
12:00 Concordia Chiajna FCSB
13:00 Progresul 2005 Team Sc Mea
14:00 Team One Acad Legione Granata
15:00 CSS1-2 Micii Fotbalisti
16:00 Argman Champion

DATA Sambata – 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 FCSB Nana Junior
10:00 DNG SFR
11:00 Argman Team One Acad
12:00 Team Sc Mea Concordia Chiajna
13:00 Micii Fotbalisti FC Rapid 1923 SA
14:00 Rural Team CSS1 2
15:00 Champion Progresul 2005
16:00 Legione Granata CSS1

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Nana Junior DNG
10:00 Progresul 2005 Micii Fotbalisti
11:00 CSS1 FCSB
12:00 Team One Acad Team Sc Mea
13:00 Concordia Chiajna Rural Team
14:00 SFR Legione Granata
15:00 FC Rapid 1923 Champion
16:00 CSS1-2 Argman

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 Progresul 2005 Nana Junior
10:00 Argman SFR
11:00 FCSB FC Rapid 1923
12:00 Team Sc Mea CSS1
13:00 Rural Team Team One Acad
14:00 Champion CSS1-2
15:00 Legione Granata DNG
16:00 Micii Fotbalisti Concordia Chiajna

DATA Sambata – 26.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 Nana Junior Legione Granata
10:00 DNG Argman
11:00 SFR Team Sc Mea
12:00 Progresul 2005 Micii Fotbalisti
13:00 CSS1 Real Team
14:00 Team One Acad FCSB
15:00 Concordia Ch. Champion
16:00 FC Rapid 1923 CSS1-2

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 FC Rapid Nana Junior
10:00 Team Sc Mea DNG
11:00 Rural Team SFR
12:00 Micii Fotbalisti CSS1
13:00 Progresul 2005 CSS1 2
14:00 Argman Concordia Chiajna
15:00 Legione Granata Team One Acad
16:00 Champion FCSB

DATA Sambata – 10.11.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 Nana Junior DNG
10:00 Team Onde Acad. Argman
11:00 FCSB Rural Team
12:00 SFR Micii Fotbalisti
13:00 CSS1 Champion
14:00 Legione Granata Team Sc Mea
15:00 Concordia Chiajna CSS1-2
16:00 Progresul 2005 FC Rapid 1923