Grupa 2013/Albastru – Parcul Florilor

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Grupa 2013/Albastru
Teren Parcul Florilor

DATA Sambata -19.02.2022
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 FCSB Seven Star
9:50 Inter Dumi Super Star Junior
10:40 Unirea Dobroesti Cosmo Sport
11:30 La Squadra Voinicelul
12:20 Dan Chilom Werder
13:10 ACS Juniorul 2014 ACS Mao R.
14:00 Zamsport FC Olympyco

DATA Sambata – 26.02.2022
ORA ETAPA 19. Rezultat
9:00 Super Star Junior Zamsport
9:50 Cosmo Sport Inter Dumi
10:40 Werder Unirea Dobroesti
11:30 Seven Star Dan Chilom
12:20 ACS Mao R. FCSB
13:10 Voinicelul ACS Juniorul 2014
14:00 FC Olympyco La Squadra

DATA Sambata – 05.03.2022
ORA ETAPA 20. Rezultat
9:00 ACS Juniorul 2014 La Squadra
9:50 Zamsport Cosmo Sport
10:40 Inter Dumi Werder
11:30 Unirea Dobroesti Seven Star
12:20 Dan Chilom ACS Mao R.
13:10 FCSB Voinicelul
14:00 FC Olympyco Super Star Junior

DATA Sambata – 12.03.2022
ORA ETAPA 21. Rezultat
9:00 Cosmo Sport Super Star Junior
9:50 Werder Zamsport
10:40 Seven Star Inter Dumi
11:30 ACS Mao R. Unirea Dobroesti
12:20 Voinicelul Dan Chilom
13:10 La Squadra FCSB
14:00 ACS Juniorul 2014 FC Olympyco

DATA Sambata – 19.03.2022
ORA ETAPA 22. Rezultat
9:00 FCSB ACS Juniorul 2014
9:50 Super Star Junior Werder
10:40 Zamsport Seven Star
11:30 Inter Dumi ACS Mao R.
12:20 Unirea Dobroesti Voinicelul
13:10 Dan Chilom La Squadra
14:00 FC Olympyco Cosmo Sport

DATA Sambata – 26.03.2022
ORA ETAPA 23. Rezultat
9:00 Werder Cosmo Sport
9:50 Seven Star Super Star Junior
10:40 FCSB Olympyco
11:30 Voinicelul Inter Dumi
12:20 La Squadra Unirea Dobroesti
13:10 ACS Juniorul 2014 Dan Chilom
14:00 ACS Mao R. Zamsport

DATA Sambata – 02.04.2022
ORA ETAPA 24. Rezultat
9:00 Dan Chilom FCSB
9:50 Cosmo Sport Seven Star
10:40 Super Star Junior ACS Mao R.
11:30 Zamsport Voinicelul
12:20 Inter Dumi La Squadra
13:10 Unirea Dobroesti ACS Juniorul 2014
14:00 FC Olympyco Werder

DATA Sambata – 09.04.2022
ORA ETAPA 25. Rezultat
9:00 Seven Star Werder
9:50 ACS Mao R. Cosmo Sport
10:40 Voinicelul Super Star Junior
11:30 La Squadra Zamsport
12:20 ACS Juniorul 2014 Inter Dumi
13:10 FCSB Unirea Dobroesti
14:00 Dan Chilom FC Olympyco

DATA Sambata – 16.04.2022
ORA ETAPA 26. Rezultat
9:00 Unirea Dobroesti Dan Chilom
9:50 Werder ACS Mao R.
10:40 Cosmo Sport Voinicelul
11:30 Super Star Junior La Squadra
12:20 Zamsport ACS Juniorul 2014
13:10 Inter Dumi FCSB
14:00 FC Olympyco Seven Star

DATA Miercuri – 27.04.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 27 Rezultat
9:00 Inter Dumi Super Star Junior
9:50 FCSB Unirea Dobroesti
10:40 Seven Star Voinicelul
11:30 Cosmo Sport Werder
12:20 La Squadra Mao R.
13:10 Dan Chilom FC Olympyco
14:00 ACS Juniorul 2014 Zamsport

DATA Sambata – 30.04.2022
ORA ETAPA 28 Rezultat
9:00 Unirea Dobroesti Inter Dumi
9:50 Voinicelul FCSB
10:40 Zamsport Dan Chilom
11:30 Mao R. Cosmo Sport
12:20 FC Olympyco La Squadra
13:10 Werder Seven Star
14:00 Super Star Junior ACS Juniorul 2014

DATA Sambata – 07.05.2022
ORA ETAPA 29 Rezultat
9:00 Unirea Dobroesti Super Star Junior
9:50 Inter Dumi Voinicelul
10:40 Dan Chilom ACS Juniorul 2014
11:30 Seven Star Mao R.
12:20 Cosmo Sport FC Olympyco
13:10 La Squadra Zamsport
14:00 FCBS Werder

DATA Sambata – 14.05.2022
ORA ETAPA 30 Rezultat
9:00 FC Olympico Seven Star
9:50 Werder Inter Dumi
10:40 Mao R. FCSB
11:30 Super Star Junior Dan Chilom
12:20 Zamsport Cosmo Sport
13:10 ACS Juniorul 2014 La Squadra
14:00 Voinicelul Unirea Dobroesti

DATA Sambata – 21.05.2022
ORA ETAPA 31. Rezultat
9:00 Super Star Junior Voinicelul
9:50 Unirea Dobroesti Werder
10:40 Inter Dumi Mao R.
11:30 FCSB FC Olympyco
12:20 Seven Star Zamsport
13:10 Cosmo Sport ACS Juniorul 2014
14:00 La Squadra Dan Chilom

DATA Sambata – 28.05.2022
ORA ETAPA 32. Rezultat
9:00 Zamsport FCSB
9:50 Mao R. Unirea Dobroesti
10:40 FC Olympyco Inter Dumi
11:30 Werder Voinicelul
12:20 ACS Juniorul 2014 Seven Star
13:10 Dan Chilom Cosmo Sport
14:00 La Squadra Super Star Junior

DATA Marti – 31.05.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 33. Rezultat
9:00 FCSB ACS Juniorul 2014
9:50 Voinicelul Mao R.
10:40 Unirea Dobroesti FC Olympyco
11:30 Inter Dumi Zamsport
12:20 Super Star Junior Werder
13:10 Seven Star Dan Chilom
14:00 Cosmo Sport La Squadra

DATA Sambata – 04.06.2022
ORA ETAPA 34. Rezultat
9:00 Mao R. Werder
9:50 FC Olympyco Voinicelul
10:40 Zamsport Unirea Dobroesti
11:30 ACS Juniorul 2014 Inter Dumi
12:20 Dan Chilom FCSB
13:10 Cosmo Sport Super Star
14:00 La Squadra Seven Star

DATA Sambata – 11.06.2022
ORA ETAPA 35. Rezultat
9:00 FCSB La Squadra
9:50 Werder FC Olympyco
10:40 Voinicelul Zamsport
11:30 Unirea Dobroesti ACS Juniorul 2014
12:20 Inter Dumi Dan Chilom
13:10 Super Star Junior Mao R.
14:00 Seven Star Cosmo Sport