Grupa 2013/Galben – Coresi – Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Grupa 2013/Galben
Teren Coresi

DATA Duminica – 20.02.2022
ORA ETAPA 18. Rezultat
9:00 DNG FC Rapid 1923 2
9:50 Nana Junior 1 Nana Junior 2
10:40 FC Youth Champions
11:30 CSS1 FC Rusanu
12:20 VK Soccer Lumina Eagles
13:10 Nord Sport Argman
14:00 Sport Team FC Rapid 1923 1

DATA Duminica – 27.02.2022
ORA ETAPA 19 Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 2 Sport Team
9:50 Champions Nana Junior 1
10:40 FC Rusanu FC Youth
11:30 Lumina Eagles CSS1
12:20 Argman VK Soccer
13:10 Nana Junior 2 DNG
14:00 FC Rapid 1923 1 Nord Sport

DATA Duminica – 06.03.2022
ORA ETAPA 20 Rezultat
9:00 Nana Junior 2 FC Rapid 1923 2
9:50 DNG Champions
10:40 Nana Junior 1 FC Rusanu
11:30 CSS1 Argman
12:20 FC Youth Lumina Eagles
13:10 Nord Sport Sport Team
14:00 VK Soccer FC Rapid 1923 SA 1

DATA Duminica – 13.03.2022
ORA ETAPA 21 Rezultat
9:00 Champions Nana Junior 2
9:50 FC Rusanu DNG
10:40 Lumina Eagles Nana Junior 1
11:30 FC Rapid 1923 SA 1 CSS1
12:20 FC Rapid 1923 2 Nord Sport
13:10 Sport Team VK Soccer
14:00 Argman FC Youth

DATA Duminica – 20.03.2022
ORA ETAPA 22 Rezultat
9:00 Champions FC Rapid 1923 2
9:50 FC Youth FC Rapid 1923 SA 1
10:40 Nana Junior 2 FC Rusanu
11:30 Nana Junior 1 Argman
12:20 VK Soccer Nord Sport
13:10 CSS1 Sport Team
14:00 DNG Lumina Eagles

DATA Duminica – 27.03.2022
ORA ETAPA 23 Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 2 VK Soccer
9:50 Sport Team FC Youth
10:40 Argman DNG
11:30 FC Rapid 1923 SA 1 Nana Junior 1
12:20 Lumina Eagles Nana Junior 2
13:10 FC Rusanu Champion
14:00 Nord Sport CSS1

DATA Duminica – 03.04.2022
ORA ETAPA 24. Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 2 FC Rusanu
9:50 DNG FC Rapid 1923 SA 1
10:40 FC Youth Nord Sport
11:30 Nana Junior 2 Argman
12:20 Nana Junior 1 Sport Team
13:10 Champions Lumina Eagles
14:00 CSS1 VK Soccer

DATA Duminica – 10.04.2022
ORA ETAPA 25 Rezultat
9:00 Lumina Eagles FC Rusanu
9:50 Argman Champions
10:40 VK Soccer FC Youth
11:30 Sport Team DNG
12:20 Nord Sport Nana Junior 1
13:10 CSS1 FC Rapid 1923 2
14:00 FC Rapid 1923 SA 1 Nana Junior 2

DATA Duminica – 17.04.2022
ORA ETAPA 26. Rezultat
9:00 Nana Junior 1 VK Soccer
9:50 Nana Junior 2 Sport Team
10:40 Lumina Eagles CSS1
11:30 FC Rusanu Argman
12:20 DNG Nord Sport
13:10 FC Rapid 1923 2 FC Youth
14:00 Champion FC Rapid 1923 SA 1

DATA Joi – 28.04.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 27. Rezultat
9:00 Nana Junior 1 FC Rapid 1923 2
9:50 CSS1 Nana Junior 2
10:40 FC Rapid 1923 SA 1 Argman
11:30 VK Soccer Champions
12:20 Sport Team Lumina Eagles
13:10 FC Youth DNG
14:00 Nord Sport Rusanu

DATA Duminica – 01.05.2022
ORA ETAPA 28 Rezultat
9:00 DNG Nana Junior 1
9:50 Nana Junior 2 FC Youth
10:40 Lumina Eagles Nord Sport
11:30 FC Rusanu VK Soccer
12:20 Champions CSS1
13:10 Argman Sport Team
14:00 FC Rapid 1923 2 FC Rapid 1923 SA 1

DATA Duminica – 08.05.2022
ORA ETAPA 29. Rezultat
9:00 DNG FC Rapid 1923 2
9:50 Sport Team FC Rapid 1923 1
10:40 FC Youth Champions
11:30 CSS1 FC Rusanu
12:20 VK Soccer Lumina Eagles
13:10 Nord Sport Argman
14:00 Nana Junior 1 Nana Junior 2

DATA Duminica – 15.05.2022
ORA ETAPA 30 Rezultat
9:00 FC Rusanu FC Youth
9:50 Champions Nana Junior 1
10:40 Nana Junior 2 DNG
11:30 FC Rapid 1923 1 Nord Sport
12:20 Argman VK Soccer
13:10 FC Rapid 1923 2 Sport Team
14:00 Lumina Eagles CSS1

DATA Duminica – 22.05.2022
ORA ETAPA 31 Rezultat
9:00 Nana Junior 2 FC Rapid 1923 2
9:50 Nana Junior 1 FC Rusanu
10:40 DNG Champions
11:30 FC Youth Lumina Eagles
12:20 CSS1 Argman
13:10 Nord Sport Sport Team
14:00 VK Soccer FC Rapid 1923 SA 1

DATA Duminica – 29.05.2022
ORA ETAPA 32 Rezultat
9:00 FC Rapid 1923 1 CSS1
9:50 FC Rapid 1923 2 Nord Sport
10:40 DNG Nana Junior 1
11:30 Champions Nana Junior 2
12:20 FC Rusanu Lumina Eagles
13:10 Sport Team VK Soccer
14:00 Argman FC Youth

DATA Miercuri – 01.06.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 33 Rezultat
9:00 VK Soccer Nord Sport
9:50 Nana Junior 2 FC Rusanu
10:40 CSS1 Sport Team
11:30 Nana Junior 1 Argman
12:20 Champions FC Rapid 1923 2
13:10 DNG Lumina Eagles
14:00 FC Youth FC Rapid 1923 SA 1

DATA Duminica – 05.06.2022
ORA ETAPA 34 Rezultat
9:00 Nord Sport CSS1
9:50 Lumina Eagles Nana Junior 2
10:40 Argman DNG
11:30 FC Rapid 1923 2 VK Soccer
12:20 Sport Team FC Youth
13:10 FC Rusanu Champion
14:00 FC Rapid 1923 SA 1 Nana Junior 1

DATA Duminica – 12.06.2022
ORA ETAPA 35. Rezultat
9:00 FC Youth Nord Sport
9:50 Champions Lumina Eagles
10:40 Nana Junior 2 Argman
11:30 CSS1 VK Soccer
12:20 Nana Junior 1 Sport Team
13:10 FC Rapid 1923 2 FC Rusanu
14:00 DNG FC Rapid 1923 SA 1