Grupa 2014/Alb – Teren Gorjului

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Tur
Grupa 2014/Alb
Teren Gorjului

DATA Sambata – 11.09.2021
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 Celtic Chelsea
9:50 Nefele Royal Victory Kids
10:40 Champion Lumina Eagles 1
11:30 Termo Lumina Eagles 2
12:20 La Squadra 2 Tiki Taka
13:10 La Squadra 1 Argmman 1
14:00 Initial Argmman 2
14:50 Real Cadet New Stars

DATA Sambata – 18.09.2021
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Lumina Eagles 2 Champion
9:50 Lumina Eagles 1 Nefele
10:40 Royal Victory Kids Celtic
11:30 Tiki Taka Termo
12:20 Argmman 1 La Squadra 2
13:10 Argmman 2 La Squadra 1
14:00 New Stars Initial
14:50 Chelsea Real Cadet

DATA Sambata – 25.09.2021
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Royal Victory Kids Chelsea
9:50 Celtic Lumina Eagles 1
10:40 Nefele Lumina Eagles 2
11:30 Champion Tiki Taka
12:20 Termo Argmman 1
13:10 La Squadra 2 Argmman 2
14:00 La Squadra 1 New Stars
14:50 Initial Real Cadet

DATA Sambata – 02.10.2021
ORA ETAPA 4 Rezultat
8.00 Chelsea Initial
9:00 Lumina Eagles 1 Royal Victory Kids
9:50 Lumina Eagles 2 Celtic
10:40 Tiki Taka Nefele
11:30 Argmman 2 Termo
12:20 Argmman 1 Champion
13:10 New Stars La Squadra 2
14:00 Real Cadet La Squadra 1

DATA Sambata – 09.10.2021
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 Lumina Eagles 1 Chelsea
9:50 Royal Victory Kids Lumina Eagles 2
10:40 Celtic Tiki Taka
11:30 Nefele Argmman 1
12:20 Champion Argmman 2
13:10 Termo New Stars
14:00 La Squadra 2 Real Cadet
14:50 La Squadra 1 Initial

DATA Sambata – 16.10.2021
ORA ETAPA 6. Rezultat
9:00 Lumina Eagles 2 Lumina Eagles 1
9:50 Tiki Taka Royal Victory Kids
10:40 Argmman 1 Celtic
11:30 Argmman 2 Nefele
12:20 New Stars Champion
13:10 Real Cadet Termo
14:00 Initial La Squadra 2
14:50 Chelsea La Squadra 1

DATA Sambata – 23.10.2021
ORA ETAPA 7. Rezultat
9:00 Lumina Eagles 2 Chelsea
9:50 Lumina Eagles 1 Tiki Taka
10:40 Royal Victory Kids Argmman 1
11:30 Celtic Argmman 2
12:20 Nefele New Stars
13:10 Champion Real Cadet
14:00 Termo Initial
14:50 La Squadra 2 La Squadra 1

DATA Marti – 26.10.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 8. Rezultat
9:00 Tiki Taka Lumina Eagles 2
9:50 Argmman 1 Lumina Eagles 1
10:40 Argmman 2 Royal Victory Kids
11:30 New Stars Celtic
12:20 Real Cadet Nefele
13:10 Initial Champion
14:00 La Squadra 1 Termo
14:50 Chelsea La Squadra 2

DATA Sambata – 30.10.2021
ORA ETAPA 9. Rezultat
9:00 Chelsea Tiki Taka
9:50 Lumina Eagles 2 Argmman 1
10:40 Lumina Eagles 1 Argmman 2
11:30 Royal Victory Kids New Stars
12:20 Celtic Real Cadet
13:10 Nefele Initial
14:00 Champion La Squadra 1
14:50 Termo La Squadra 2

DATA Marti – 02.11.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 10. Rezultat
9:00 Initial Celtic
9:50 Real Cadet Royal Victory Kids
10:40 Argmman 1 Tiki Taka
11:30 Argman 2 Lumina Eagles 2
12:20 New Stars Lumina Eagles 1
13:10 La Squadra 1 Nefele
14:00 La Squadra 2 Champion
14:50 Termo Chelsea

DATA Sambata – 06.11.2021
ORA ETAPA 11. Rezultat
9:00 Chelsea Argmman 1
9:50 Tiki Taka Argmman 2
10:40 Lumina Eagles 2 New Stars
11:30 Lumina Eagles 1 Real Cadet
12:20 Royal Victory Kids Initial
13:10 Celtic La Squadra 1
14:00 Nefele La Squadra 2
14:50 Champion Termo

DATA Sambata – 13.11.2021
ORA ETAPA 12. Rezultat
9:00 Argmman 2 Argmman 1
9:50 New Stars Tiki Taka
10:40 Real Cadet Lumina Eagles 2
11:30 Initial Lumina Eagles 1
12:20 La Squadra 1 Royal Victory Kids
13:10 La Squadra 2 Celtic
14:00 Termo Nefele
14:50 Champion Chelsea

DATA Sambata – 20.11.2021
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Chelsea Argmman 2
9:50 Argmman 1 New Stars
10:40 Tiki Taka Real Cadet
11:30 Lumina Eagles 2 Initial
12:20 Lumina Eagles 1 La Squadra 1
13:10 Royal Victory Kids La Squadra 2
14:00 Celtic Termo
14:50 Nefele Champion

DATA Sambata – 27.11.2021
ORA ETAPA 14. Rezultat
9:00 Celtic Argmman 2
9:50 Real Cadet Argmman 1
10:40 Initial Tiki Taka
11:30 La Squadra 1 Lumina Eagles 2
12:20 La Squadra 2 Lumina Eagles 1
13:10 Termo Royal Victory Kids
14:00 Champion New Stars
14:50 Nefele Chelsea

DATA Marti – 30.11.2021 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 15. Rezultat
9:00 Chelsea New Stars
9:50 Celtic Nefele
10:40 Argmman 1 Initial
11:30 Argman 2 Real Cadet
12:20 Lumina Eagles 2 La Squadra 2
13:10 Tiki Taka La Squadra 1
14:00 Lumina Eagles 1 Termo
14:50 Royal Victory Kids Champion

DATA Sambata – 4.12.2021
ORA ETAPA 16. Rezultat
9:00 Celtic Chelsea
9:50 Nefele Royal Victory Kids
10:40 Champion Lumina Eagles 1
11:30 Termo Lumina Eagles 2
12:20 La Squadra 2 Tiki Taka
13:10 La Squadra 1 Argmman 1
14:00 Initial Argmman 2
14:50 Real Cadet New Stars

DATA Sambata – 11.12.2021
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Lumina Eagles 2 Champion
9:50 Lumina Eagles 1 Nefele
10:40 Royal Victory Kids Celtic
11:30 Tiki Taka Termo
12:20 Argmman 1 La Squadra 2
13:10 Argmman 2 La Squadra 1
14:00 New Stars Initial
14:50 Chelsea Real Cadet