Grupa 2014/Rosu/Gorjului/Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2014/Rosu
Teren Gorjului/Sambata

DATA Sambata – 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 Mihai Panc Tandem
09:50 Axi Arena Initial
10:40 Sportul Primavera Luceafarul NG
11:30 New Stars Lumina Eagles
12:20 Eindhoven Sport Team
13:10 Royal Victory Kids Tiki Taka
14:00 Real Cadet Sta

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 Initial Real Cadet
09:50 Luceafarul NG Axi Arena
10:40 Tiki Taka Sportul Primavera
11:30 Sport Team Royal Victory Kids
12:20 Tandem Eindhoven
13:10 Lumina Eagles Mihai Panc
14:00 Sta New Stars

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 Eindhoven Lumina Eagles
09:50 Real Cadet Luceafarul NG
10:40 Axi Arena Tiki Taka
11:30 Royal Victory Kids Tandem
12:20 Sportul Primavera Sport Team
13:10 Mihai Panc New Stars
14:00 Initial Sta

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
09:00 Luceafarul NG Initial
09:50 Tiki Taka Real Cadet
10:40 Sport Team Axi Arena
11:30 Tandem Sportul Primavera
12:20 Lumina Eagles Royal Victory Kids
13:10 New Stars Eindhoven
14:00 Sta Mihai Panc

DATA Sambata – 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
09:00 Royal Victory Kids New Stars
09:50 Initial Tiki Taka
10:40 Real Cadet Sport Team
11:30 Axi Arena Tandem
12:20 Sportul Primavera Lumina Eagles
13:10 Eindhoven Mihai Panc
14:00 Luceafarul NG sTA

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 Tiki Taka Luceafarul NG
09:50 Sport Team Initial
10:40 Tandem Real Cadet
11:30 Lumina Eagles Axi Arena
12:20 New Stars Sportul Primavera
13:10 Mihai Panc Royal Victory Kids
14:00 Sta Eindhoven

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 Sportul Primavdera Mihai Panc
09:50 Luceafarul NG Sport Team
10:40 Initial Tandem
11:30 Real Cadet Lumina Eagles
12:20 Axi Arena New Stars
13:10 Royal Victory Kids Eindhoven
14:00 Sta Tiki TAKA

DATA Sambata – 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 Sport Team Tiki Taka
09:50 Tandem Luceafarul NG
10:40 Lumina Eagles Initial
11:30 New Stars Real Cadet
12:20 Mihai Panc Axi Arena
13:10 Eindhoven Sportul Primavera
14:00 Royal Victory Kids Sta

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Sportul Primavera Royal Victory Kids
09:50 Tiki Taka Tandem
10:40 Luceafarul NG Lumina Eagles
11:30 Initial New Stars
12:20 Real Cadet Mihai Panc
13:10 Axi Arena Eindhoven
14:00 Sta Sport Team

DATA Sambata – 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 Tandem Sport Team
09:50 Royal Victory Kids Axi Arena
10:40 New Stars Luceafarul NG
11:30 Mihai Panc Initial
12:20 Eindhoven Real Cadet
13:10 Lumina Eagles 1 Tiki Taka
14:00 Sportul Primavera Lumina Eagles 2

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Axi Arena Sportul Primavera
09:50 Real Cadet Royal Victory Kids
10:40 Tiki Taka New Stars
11:30 Luceafarul NG Mihai Panc
12:20 Initial Eindhoven
13:10 Sport Team Lumina Eagles 1
14:00 Lumina Eagles 2 Tandem

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 Sportul Primavera Real Cadet
09:50 New Stars Sport Team
10:40 Mihai Panc Tiki Taka
11:30 Eindhoven Luceafarul NG
12:20 Royal Victory Kids Initial
13:10 Lumina Eagles 1 Tandem
14:00 Axi Arena Lumina Eagles 2

DATA Sambata – 26.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 Real Cadet Axi Arena
09:50 Tandem New Stars
10:40 Sport Team Mihai Panc
11:30 Tiki Taka Eindhoven
12:20 Luceafarul NG Royal Victory Kids
13:10 Initial Sportul Primavera
14:00 Lumina Eagles 2 Lumina Eagles 1

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 Mihai Panc Tandem
09:50 Axi Arena Initial
10:40 Sportul Primavera Luceafarul NG
11:30 Royal Victory Kids Tiki Taka
12:20 Eindhoven Sport Team
13:10 New Stars Lumina EWagles 1
14:00 Real Cadet Lumina Eagles 2

DATA Sambata – 10.12.2022
ORA ETAPA 15 Rezultat
09:00 Initial Real Cadet
09:50 Luceafarul NG Axi Arena
10:40 Tiki Taka Sportul Primavera
11:30 Sport Team Royal Victory Kids
12:20 Tandem Eindhoven
13:10 Lumina Eagles 1 Mihai Panc
14:00 Lumina Eagles 2 New Stars