Grupa 2014/Albastru – Teren Progresul Spartac

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Grupa 2014/Albastru
Teren Progresul Spartac

DATA Duminica – 20.02.2022
ORA ET 18
9.00 Super Star Junior 1 – Palatul Național al Copiilor
9.50 Super Star Junior 2 – CSS 6
10.40 ACS FCSB Academy – ACS Robert Neagoe
11.30 Raiders Inter Galaxi
12.20 Fotbal Club Rapid 1923 SA – CS Steaua Buc.
13.10 ACS Marius Lăcătuș – ACP 3 Kids Sport 2
14.00 FC Rușanu – ACP 3 Kids Sport
14.50 AFC Sportul Primavera – ACS Axi Arena
15.40 AFC Progresul 1944 Spartac – Fotbal Club Player SA
16.30 Turistul – AFC Progresul 1944 Spartac 2

DATA Duminica -27.02.2022
ORA ETAPA 19 Rezultat
9.00 CSS6 FCSB Acad.
9.50 Palatul Național al Copiilor – AFC Progresul 1944 Spartac 2
10.40 ACS Axi Arena – AFC Progresul 1944 Spartac
11.30 ACP 3 Kids Sport – AFC Sportul Primavera
12.20 ACP 3 Kids Sport 2 – FC Rușanu
13.10 ACS Inter Galaxy – ACS Marius Lăcătuș
14.00 ACS Robert Neagoe – Fotbal Club Rapid 1923 SA
14.50 CSA Steaua Buc Raiders
15.40 FC Player Turistul
16.30 Super Star Junior 1 – Super Star Junior 2

DATA Duminica – 06.03.2022
ORA ETAPA 20 Rezultat
9.00 Super Star Junior 2 – Palatul Național al Copiilor
9.50 ACS FCSB Academy – Super Star Junior 1
10.40 Fotbal Club Rapid 1923 SA – CSS 6
11.30 ACS Raiders – ACS Robert Neagoe
12.20 ACS Marius Lăcătuș – CS Steaua Buc.
13.10 FC Rușanu – ACS Inter Galaxy
14.00 AFC Sportul Primavera – ACP 3 Kids Sport 2
14.50 AFC Progresul 1944 Spartac – ACP 3 Kids Sport
15.40 Turistul – ACS Axi Arena
16.30 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – Fotbal Club Player SA

DATA Duminica – 13.03.2022
ORA ETAPA 21. Rezultat
9.00 ACS Axi Arena – AFC Progresul 1944 Spartac 2
9.50 Palatul National al Copiilor FC Player
10.40 ACP 3 Kids Sport – Turistul
11.30 ACP 3 Kids Sport 2 – AFC Progresul 1944 Spartac
12.20 ACS Inter Galaxy – AFC Sportul Primavera
13.10 CS Steaua Buc. – FC Rușanu
14.00 ACS Robert Neagoe – ACS Marius Lăcătuș
14.50 CSS 6 – ACS Raiders
15.40 Super Star Junior 1 – Fotbal Club Rapid 1923 SA
16.30 Super Star Junior 2 – ACS FCSB Academy

DATA Duminica – 20.03.2022
ORA ETAPA 22. Rezultat
9.00 ACS Marius L CSS6
9.50 FC Rusanu ACS Robert Neagoe
10.40 ACS Raiders – Super Star Junior 1
11.30 ACS FCSB Academy – Palatul Național al Copiilor
12.20 Fotbal Club Rapid 1923 SA – Super Star Junior 2
13.10 AFC Sportul Primavera – CS Steaua Buc.
14.00 AFC Progresul 1944 Spartac – ACS Inter Galaxy
14.50 Turistul – ACP 3 Kids Sport 2
15.40 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – ACP 3 Kids Sport
16.30 Fotbal Club Player SA – ACS Axi Arena

DATA Duminica – 27.03.2022
ORA ETAPA 23. Rezultat
9.00 Palatul Național al Copiilor – ACS Axi Arena
9.50 ACP 3 Kids Sport – Fotbal Club Player SA
10.40 ACS Inter Galaxy Turistul
11.30 ACP 3 Kids Sport 2 – AFC Progresul 1944 Spartac 2
12.20 CS Steaua Buc. – AFC Progresul 1944 Spartac
13.10 ACS Robert Neagoe – AFC Sportul Primavera
14.00 CSS 6 – FC Rușanu
14.50 Super Star Junior 1 – ACS Marius Lăcătuș
15.40 Super Star Junior 2 – ACS Raiders
16.30 ACS FCSB Academy – Fotbal Club Rapid 1923 SA

DATA Duminica – 03.04.2022
ORA ETAPA 24. Rezultat
9.00 AFC Sportul Primavera CSS6
9.50 ACS Raiders – ACS FCSB Academy
10.40 ACS Marius Lăcătuș – Super Star Junior 2
11.30 FC Rușanu – Super Star Junior 1
12.20 AFC Progresul Sp 2 Intergalaxy
13.10 AFC Progresul 1944 Spartac – ACS Robert Neagoe
14.00 Turistul – CS Steaua Buc.
14.50 Fotbal Club Rapid 1923 SA – Palatul Național al Copiilor
15.40 Fotbal Club Player SA – ACP 3 Kids Sport 2
16.30 ACS Axi Arena – ACP 3 Kids Sport

DATA Duminica 10.04.2022
ORA ETAPA 25. Rezultat
9.00 Palatul Național al Copiilor – ACP 3 Kids Sport
9.50 ACP 3 Kids Sport 2 – ACS Axi Arena
10.40 ACS Inter Galaxy – Fotbal Club Player SA
11.30 Fotbal Club Rapid 1923 SA – ACS Raiders
12.20 CS Steaua Buc. – AFC Progresul 1944 Spartac 2
13.10 CSS 6 – AFC Progresul 1944 Spartac
14.00 Super Star Junior 1 – AFC Sportul Primavera
14.50 Super Star Junior 2 – FC Rușanu
15.40 ACS FCSB Academy – ACS Marius Lăcătuș
16.30 ACS Robert Neagoe Turistul

DATA Duminica – 17.04.2022
ORA ETAPA 26. Rezultat
9.00 ACS Marius Lăcătuș – Fotbal Club Rapid 1923 SA
9.50 ACS Raiders Palatul National al Copiilor
10.40 FC Rușanu – ACS FCSB Academy
11.30 AFC Sportul Primavera – Super Star Junior 2
12.20 AFC Progresul 1944 Spartac – Super Star Junior 1
13.10 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – ACS Robert Neagoe
14.00 Turistul CSS6
14.50 Fotbal Club Player SA – CS Steaua Buc.
15.40 ACS Axi Arena – ACS Inter Galaxy
16.30 ACP 3 Kids Sport – ACP 3 Kids Sport 2

DATA Joi – 28.04.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 27. Rezultat
9.00 Palatul Național al Copiilor – ACS Inter Galaxy
9.50 CS Steaua Buc. – ACP 3 Kids Sport 2
10.40 ACS Robert Neagoe – ACP 3 Kids Sport
11.30 CSS 6 – ACS Axi Arena
12.20 Super Star Junior 1 – Fotbal Club Player SA
13.10 Super Star Junior 2 – AFC Progresul 1944 Spartac 2
14.00 ACS FCSB Academy – Turistul
14.50 Fotbal Club Rapid 1923 SA – AFC Progresul 1944 Spartac
15.40 ACS Raiders – AFC Sportul Primavera
16.30 ACS Marius Lăcătuș – FC Rușanu

DATA Duminica – 01.05.2022
ORA ETAPA 28. Rezultat
9.00 FC Rușanu – Palatul Național al Copiilor
9.50 AFC Sportul Primavera – ACS Marius Lăcătuș
10.40 AFC Progresul 1944 Spartac – ACS Raiders
11.30 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – ACS FCSB Academy
12.20 Turistul Fotbal Club Rapid 1923 SA
13.10 Fotbal Club Player SA – Super Star Junior 2
14.00 ACS Axi Arena – Super Star Junior 1
14.50 ACP 3 Kids Sport – CSS 6
15.40 ACP 3 Kids Sport 2 – ACS Robert Neagoe
16.30 ACS Inter Galaxy – CS Steaua Buc.

DATA Duminica.- 08.05.2022
ORA ETAPA 29. Rezultat
9.00 Palatul Național al Copiilor – CS Steaua Buc.
9.50 ACS Robert Neagoe – ACS Inter Galaxy
10.40 CSS 6 – ACP 3 Kids Sport 2
11.30 Super Star Junior 1 – ACP 3 Kids Sport
12.20 Super Star Junior 2 – ACS Axi Arena
13.10 ACS FCSB Academy – Fotbal Club Player SA
14.00 Fotbal Club Rapid 1923 SA – AFC Progresul 1944 Spartac 2
14.50 ACS Raiders – Turistul
15.40 ACS Marius Lăcătuș – AFC Progresul 1944 Spartac
16.30 FC Rușanu – AFC Sportul Primavera

DATA Duminica – 15.05.2022
ORA ETAPA 30 Rezultat
9.00 ACS Axy Arena ACS FCSB Academy
9.50 AFC Sportul Primavera – Palatul Național al Copiilor
10.40 ACS Inter Galaxy CSS6
11.30 Fotbal Club Player SA – Fotbal Club Rapid 1923 SA
12.20 AFC Progresul 1944 2 AFC Raiders
13.10 AFC Progresul Sp 1944 1 FC Rusanu
14.00 ACP 3 Kids Sport – Super Star Junior 2
14.50 ACP 3 Kids Sport 2 – Super Star Junior 1
15.40 Turistul – ACS Marius Lăcătuș
16.30 CS Steaua Buc. – ACS Robert Neagoe

DATA Duminica – 22.05.2022
ORA ETAPA 31 Rezultat
9.00 FC Rusanu Turistul
9.50 CSS 6 – CS Steaua Buc.
10.40 Super Star Junior 1 – ACS Inter Galaxy
11.30 Super Star Junior 2 – ACP 3 Kids Sport 2
12.20 ACS FCSB Academy – ACP 3 Kids Sport
13.10 Fotbal Club Rapid 1923 SA – ACS Axi Arena
14.00 ACS Raiders – Fotbal Club Player SA
14.50 ACS Marius Lăcătuș – AFC Progresul 1944 Spartac 2
15.40 Palatul Național al Copiilor – ACS Robert Neagoe
16.30 AFC Sportul Primavera – AFC Progresul 1944 Spartac

DATA Duminica – 29.05.2022
ORA ETAPA 32 Rezultat
9.00 AFC Progresul 1944 Spartac – Palatul Național al Copiilor
9.50 ACS Robert Neagoe – CSS 6
10.40 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – FC Rușanu
11.30 Fotbal Club Player SA – ACS Marius Lăcătuș
12.20 ACP 3 Kids Sport – Fotbal Club Rapid 1923 SA
13.10 ACP 3 Kids Sport 2 – ACS FCSB Academy
14.00 ACS Axy Arena Raiders
14.50 ACS Inter Galaxy – Super Star Junior 2
15.40 CS Steaua Buc. – Super Star Junior 1
16.30 Turistul AFC Sportrul Primavera

DATA Miercuri – 01.06.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 33 Rezultat
9.00 Palatul Național al Copiilor – CSS 6
9.50 Super Star Junior 1 – ACS Robert Neagoe
10.40 Super Star Junior 2 – CS Steaua Buc.
11.30 ACS FCSB Academy – ACS Inter Galaxy
12.20 Fotbal Club Rapid 1923 SA – ACP 3 Kids Sport 2
13.10 ACS Raiders – ACP 3 Kids Sport
14.00 ACS Marius Lăcătuș – ACS Axi Arena
14.50 FC Rușanu – Fotbal Club Player SA
15.40 AFC Sportul Primavera – AFC Progresul 1944 Spartac 2
16.30 AFC Progresul 1944 Spartac – Turistul

DATA Duminica – 05.06.2022
ORA ETAPA 34 Rezultat
9.00 Turistul – Palatul Național al Copiilor
9.50 AFC Progresul 1944 Spartac 2 – AFC Progresul 1944 Spartac
10.40 Fotbal Club Player SA – AFC Sportul Primavera
11.30 ACS Axi Arena – FC Rușanu
12.20 ACP 3 Kids Sport – ACS Marius Lăcătuș
13.10 ACP 3 Kids Sport 2 – ACS Raiders
14.00 ACS Inter Galaxy – Fotbal Club Rapid 1923 SA
14.50 CS Steaua Buc. – ACS FCSB Academy
15.40 ACS Robert Neagoe – Super Star Junior 2
16.30 CSS 6 – Super Star Junior 1

DATA Duminica – 12.06.2022
ORA ET 35
9.00 Super Star Junior 1 – Palatul Național al Copiilor
9.50 Super Star Junior 2 – CSS 6
10.40 ACS FCSB Academy – ACS Robert Neagoe
11.30 Raiders Inter Galaxi
12.20 Fotbal Club Rapid 1923 SA – CS Steaua Buc.
13.10 ACS Marius Lăcătuș – ACP 3 Kids Sport 2
14.00 FC Rușanu – ACP 3 Kids Sport
14.50 AFC Sportul Primavera – ACS Axi Arena
15.40 AFC Progresul 1944 Spartac – Fotbal Club Player SA
16.30 Turistul – AFC Progresul 1944 Spartac 2