Grupa 2014/Verde/D’Angelo/Sambata

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasa

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2014/Verde
Teren Dangelo/Sambata

DATA Sambata – 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 Inter Dumi Chelsea
09:50 Metalul Intergalaxy
10:40 Partizan FCSB Acad
11:30 NFC Arena ACP 3 Kids – 1
12:20 Ilie Oana ACP 3 Kids – 2
13:10 Victoria 2010 ACP 3 Kids – 3

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 Intergalaxy Inter Dumi
09:50 FCSB Acad Metalul
10:40 ACP 3 Kids – 1 Partizan
11:30 ACP 3 Kids – 2 NFC Arena
12:20 ACP 3 Kids – 3 Ilie Oana
13:10 Chelsea Victoria 2010

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 Intergalaxy Chelsea
09:50 Inter Dumi FCSB Acad
10:40 Metalul ACP 3 Kids – 1
11:30 Partizan ACP 3 Kids – 2
12:20 NFC Arena ACP 3 Kids – 3
13:10 Ilie Oana Victoria 2010

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
09:00 Victoria 2010 NFC Arena
09:50 ACP 3 Kids – 1 Inter Dumi
10:40 ACP 3 Kids – 2 Metalul
11:30 ACP 3 Kids – 3 Partizan
12:20 FCSB Acad Intergalaxy
13:10 Chelsea Ilie Oana
14:00 Sta Raiders 2

DATA Sambata – 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
09:00 Partizan NFC Arena
09:50 Intergalaxy ACP 3 Kids – 1
10:40 Inter Dumi ACP 3 Kids – 2
11:30 Chelsea ACP 3 Kids – 3
12:20 Raiders Victoria 2010
13:10 Metalul Ilie Oana
14:00 FCSB Acad Sta

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 ACP 3 Kids – 1 FCSB Acad
09:50 ACP 3 Kids – 2 Intergalaxy
10:40 ACP 3 Kids – 3 Inter Dumi
11:30 Victoria 2010 Chelsea
12:20 Ilie Oana Raiders
13:10 NFC Arena Metalul
14:00 Sta Partizan

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 Chelsea Ilie Oana
09:50 Raiders NFC Arena
10:40 Intergalaxy ACP 3 Kids – 3
11:30 FCSB Acad ACP 3 Kids – 2
12:20 Inter Dumi Victoria 2010
13:10 Metalul Partizan
14:00 Sta ACP 3 Kids – 1

DATA Sambata – 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 NFC Arena Chelsea
09:50 Ilie Oana Inter Dumi
10:40 Victoria 2010 Intergalaxy
11:30 ACP 3 Kids – 3 FCSB Acad
12:20 ACP 3 Kids – 2 ACP 3 Kids – 1
13:10 Partizan Raiders
14:00 Metalul Sta

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Chesea Partizan
09:50 ACP 3 Kids – 1 ACP 3 Kids – 3
10:40 FCSB Acad Victoria 2010
11:30 Intergalaxy Ilie Oana
12:20 Inter Dumi NFC Arena
13:10 Raiders Metalul
14:00 Sta ACP 3 Kids – 2

DATA Sambata – 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 Metalul Chelsea
09:50 NFC Arena Intrergalaxy
10:40 Ilie Oana FCSB Acad
11:30 Partizan Inter Dumi
12:20 Victoria 2010 ACP 3 Kids – 1
13:10 ACP 3 Kids – 3 ACP 3 Kids – 2
14:00 Raiders Sta

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Chelsea Raiders
09:50 ACP 3 Kids – 2 Victoria 2010
10:40 ACP 3 Kids – 1 Ilie Oana
11:30 FCSB Acad NFC Arena
12:20 Intergalaxy Partizan
13:10 Inter Dumi Metalul
14:00 Sta ACP 3 Kids – 3

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 Victoria 2010 ACP 3 Kids – 3
09:50 Ilie Oana ACP 3 Kids – 2
10:40 NFC Arena ACP 3 Kids – 1
11:30 Partizan FCSB Acad
12:20 Metalul Intergalaxy
13:10 Raiders Inter Dumi
14:00 Chelsea Sta

DATA Sambata – 26.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 Inter Dumi Chelsea
09:50 ACP 3 Kids – 3 Ilie Oana
10:40 ACP 3 Kids – 2 NFC Arena
11:30 ACP 3 Kids – 1 Partizan
12:20 FCSB Acad Metalul
13:10 Intergalaxy Raiders
14:00 Sta Victoria 2010

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 Partizan NFC Arena
09:50 Chelsea ACP 3 Kids 3
10:40 Inter Dumi ACP 3 Kids – 2
11:30 Intergalaxy ACP 3 Kids – 1
12:20 Raiders Victoria 2010
13:10 Metalul Ilie Oana
14:00 FCSB Acad sTA

DATA Sambata – 10.12.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 ACP 3 Kids – 1 FCSB Acad
09:50 ACP 3 Kids – 2 Intergalaxy
10:40 ACP 3 Kids – 3 Inter Dumi
11:30 Victoria 2010 Chelsea
12:20 Ilie Oana Raiders
13:10 NFC Arena Metalul
14:00 Sta Partizan