Grupa 2015/Albastru/Gorjului/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2015/Albastru
Teren Gorjului/Duminica

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Tur
Grupa 2015/Albastru
Teren Gorjului/Duminica

DATA Duminica – 04.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 VNG Sporting OL
09:50 Lazio Celesti La Squadra
10:40 Atletic Filip Santos
11:30 Mihai Panc Robert N.
12:20 Sportul Primavera CSA Steaua
13:10 Lumina Eagles Team One Acad
14:00 Sport Team CSU Stiinta
15:40 Sta Initial

DATA Duminica – 11.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 La Squadra VNG
09:50 Santos Lazio Celesti
10:40 Robert N. Atletic Filip
11:30 CSA Steaua Mihai Panc
12:20 Initial Sportul Primavera
13:10 Sporting OL Lumina Eagles
14:00 Team One Acad Sport Team
15:40 CSU Stiinta Sta

DATA Duminica – 18.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 Lazio Celesti Robert N.
09:50 VNG Santos
10:40 Sportul Primavera CSU Stiinta
11:30 La Squadra Sporting OL
12:20 Mihai Panc Initial
13:10 Atletic Filip CSA Steaua
14:00 Sport Team Lumina Eagles
15:40 Sta Team One Acad.

DATA Duminica – 25.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
09:00 Initial Atletic Filip
09:50 Robert N. VNG
10:40 CSU Stiinta Mihai Panc
11:30 Santos La Squadra
12:20 Sporting OL Sport Team
13:10 Team One Acad Sportul Primavera
14:00 CSA Steaua Lazio Celesti
15:40 Lumina Eagles Sta

DATA Duminica – 02.10.202
ORA ETAPA 5 Rezultat
09:00 Atletic Filip CSU Stiinta
09:50 La Squadra Robert N.
10:40 Mihai Panc Team One Acad
11:30 Lazio Celesti Initial
12:20 Santos Sporting OL
13:10 VNG CSA Steaua
14:00 Sportul Primavera Lumina Eagles
15:40 Sta Sport Team

DATA Duminica – 09.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 Robert N. Santos
09:50 CSA Steaua La Squadra
10:40 Initial VNG
11:30 CSU Stiinta Lazio Celesti
12:20 Team One Acad Atletic Filip
13:10 Lumina Eagles Mihai Panc
14:00 Sport Team Sportul Primavera
15:40 Sporting OL Sta

DATA Duminica – 16.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 Robert N. Sporting OL
09:50 Santos CSA Steaua
10:40 La Squadra Initial
11:30 VNG CSU Stiinta
12:20 Lazio Celesti Team One Acad
13:10 Atletic Filip Lumina Eagles
14:00 Mihai Panc Sport Team
15:40 Sportul Primavera Sta

DATA Duminica – 23.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 CSA Steaua Robert N.
09:50 Initial Santos
10:40 CSU Stiinta La Squadra
11:30 Team One Acad VNG
12:20 Lumina Eagles Lazio Celesti
13:10 Sport Team Atletic Filip
14:00 Sporting OL Sportul Primavera
15:40 Sta Mihai Panc

DATA Duminica – 30.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Sporting OL CSA Steaua
09:50 Robert N. Initial
10:40 Santos CSU Stiinta
11:30 La Squadra Team One Acad
12:20 VNG Lumina Eagles
13:10 Lazio Celesti Sport Team
14:00 Mihai Panc Sportul Primavera
15:40 Atletic Filip Sta

DATA Duminica – 06.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 Initial CSA Steaua
09:50 CSU Stiinta Robert N.
10:40 Team One Acad Santos
11:30 Lumina Eagles La Squadra
12:20 Sport Team VNG
13:10 Mihai Panc Sporting OL
14:00 Sportul Primavera Atletic Filip
15:40 Sta Lazio Celesti

DATA Duminica – 13.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Sporting OL Initial
09:50 CSA Steaua CSU Stiinta
10:40 Robert N. Team One Acad
11:30 Santos Lumina Eagles
12:20 La Squadra Sport Team
13:10 Atletic Filip Mihai Panc
14:00 Lazio Celesti Sportul Primavera
15:40 VNG Sta

DATA Duminica – 20.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 CSU Stiinta Initial
09:50 Team One Acad CSA Steaua
10:40 Lumina Eagles Robert N.
11:30 Sport Team Santos
12:20 Atletic Filip Sporting OL
13:10 Sportul Primavera VNG
14:00 Mihai Panc Lazio Celesti
15:40 Sta La Squadra

DATA Duminica – 27.11.2021
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 Sporting OL CSU Stiinta
09:50 Initial Team One Acad
10:40 CSA Steaua Lumina Eagles
11:30 Robert N. Sport Team
12:20 Lazio Celesti Atletic Filip
13:10 La Squadra Sportul Primavera
14:00 VNG Mihai Panc
15:40 Santos Sta

DATA Duminica – 04.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 Team One Acad CSU Stiinta
09:50 Lumina Eagles Initial
10:40 Sport Team CSA Steaua
11:30 Lazio Celesti Sporting OL
12:20 Sportul Primavera Santos
13:10 Mihai Panc La Squadra
14:00 Atletic Filip VNG
15:40 Sta Robert N.

DATA Duminica – 11.12.2021
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 Sporting OL Team One Acad
09:50 CSU Stiinta Lumina Eagles
10:40 Initial Sport Team
11:30 VNG Lazio Celesti
12:20 Robert N. Sportul Primavera
13:10 Santos Mihai Panc
14:00 La Squadra Atletic Filip
15:40 CSA Steaua Sta