Grupa 2015/Albastru/Gorjului/Duminica

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Retur
Grupa 2015/Albastru
Teren Gorjului/Duminica

Etapa 16/ Duminica 26.02.2023
9.00 ACS La Squdra – ACS Lazio Celesti
9.50 ACS Nana Juniors – ACS Robert Neagoe
10.40 ACS Inițial – ACS Sportul Primavera
11.30 ACS Sport Team – ACS Santos
12.20 CSU Știința București – ACS Mihai Panc
13.10 ACS Lumina Eagles – ACS Atletic Filip
14.00 ACS Sporting OL – CSA Steaua Bucuresti
14.50 ACS Team One Academy Bucuresti – ACS Zamsport
15.00 VNG – STA

Etapa 17/Duminica 5.03.2023
9.00 ACS Lazio Celesti – ACS Nana Juniors
9.50 ACS Robert Neagoe – ACS Inițial
10.40 ACS Sportul Primavera – ACS Sport Team
11.30 ACS Santos – ACS Lumina Eagles
12.20 ACS Mihai Panc – ACS Sporting OL
13.10 ACS Atletic Filip – CSU Știința București
14.00 CSA Steaua Bucuresti – ACS Team One Academy Bucuresti
14.50 ACS Zamsport – VNG
15.00 STA – ACS La Squdra

Etapa 3
9.00 ACS La Squdra – ACS Zamsport
9.50 ACS Nana Juniors – STA
10.40 ACS Inițial – ACS Lazio Celesti
11.30 CSU Știința București – ACS Santos
12.20 ACS Lumina Eagles – ACS Sport Team
13.10 ACS Sporting OL – ACS Atletic Filip
14.00 ACS Team One Academy Bucuresti – ACS Mihai Panc
14.50 VNG – CSA Steaua Bucuresti
15.00 ACS Robert Neagoe – ACS Sportul Primavera

Etapa 4
9.00 ACS Sport Team – CSU Știința București
9.50 ACS Lazio Celesti – ACS Robert Neagoe
10.40 ACS Sportul Primavera – ACS Lumina Eagles
11.30 ACS Santos – ACS Sporting OL
12.20 ACS Mihai Panc – VNG
13.10 ACS Atletic Filip – ACS Team One Academy Bucuresti
14.00 CSA Steaua Bucuresti – ACS La Squdra
14.50 ACS Zamsport – ACS Nana Juniors
15.00 STA – ACS Inițial

Etapa 5
9.00 ACS La Squdra – ACS Mihai Panc
9.50 ACS Nana Juniors – CSA Steaua Bucuresti
10.40 ACS Inițial – ACS Zamsport
11.30 CSU Știința București – ACS Lumina Eagles
12.20 ACS Sporting OL – ACS Sport Team
13.10 ACS Team One Academy Bucuresti – ACS Santos
14.00 VNG – ACS Atletic Filip
14.50 ACS Lazio Celesti – ACS Sportul Primavera
15.00 ACS Robert Neagoe – STA

Etapa 6
9.00 ACS Sport Team – ACS Team One Academy Bucuresti
9.50 ACS Lumina Eagles – ACS Sporting OL
10.40 ACS Sportul Primavera – CSU Știința București
11.30 ACS Santos – VNG
12.20 ACS Mihai Panc – ACS Nana Juniors
13.10 ACS Atletic Filip – ACS La Squdra
14.00 CSA Steaua Bucuresti – ACS Inițial
14.50 ACS Zamsport – ACS Robert Neagoe
15.00 STA – ACS Lazio Celesti

Etapa 7
9.00 ACS La Squdra – ACS Santos
9.50 ACS Nana Juniors – ACS Atletic Filip
10.40 ACS Inițial – ACS Mihai Panc
11.30 ACS Sporting OL – CSU Știința București
12.20 ACS Team One Academy Bucuresti – ACS Lumina Eagles
13.10 VNG – ACS Sport Team
14.00 ACS Lazio Celesti – ACS Zamsport
14.50 ACS Robert Neagoe – CSA Steaua Bucuresti
15.00 STA – ACS Sportul Primavera

Etapa 8
9.00 ACS Sport Team – ACS La Squdra
9.50 CSU Știința București – ACS Team One Academy Bucuresti
10.40 4ACS Lumina Eagles – VNG
11.30 ACS Sportul Primavera – ACS Sporting OL
12.20 ACS Santos – ACS Nana Juniors
13.10 ACS Mihai Panc – ACS Robert Neagoe
14.00 ACS Atletic Filip – ACS Inițial
14.50 CSA Steaua Bucuresti – ACS Lazio Celesti
15.00 ACS Zamsport – STA

Etapa 9
9.00 ACS La Squdra – ACS Lumina Eagles
9.50 ACS Nana Juniors – ACS Sport Team
10.40 ACS Inițial – ACS Santos
11.30 ACS Team One Academy Bucuresti – ACS Sporting OL
12.20 VNG – CSU Știința București
13.10 ACS Lazio Celesti – ACS Mihai Panc
14.00 ACS Robert Neagoe – ACS Atletic Filip
14.50 ACS Zamsport – ACS Sportul Primavera
15.00 STA – CSA Steaua Bucuresti

Etapa 10
9.00 ACS Sport Team – ACS Inițial
9.50 CSU Știința București – ACS La Squdra
10.40 ACS Lumina Eagles – ACS Nana Juniors
11.30 ACS Sporting OL – VNG
12.20 ACS Sportul Primavera – ACS Team One Academy Bucuresti
13.10 ACS Santos – ACS Robert Neagoe
14.00 ACS Mihai Panc – STA
14.50 ACS Atletic Filip – ACS Lazio Celesti
15.00 CSA Steaua Bucuresti – ACS Zamsport

Etapa 11
9.00 ACS La Squdra – ACS Sporting OL
9.50 ACS Nana Juniors – CSU Știința București
10.40 ACS Inițial – ACS Lumina Eagles
11.30 VNG – ACS Team One Academy Bucuresti
12.20 ACS Lazio Celesti – ACS Santos
13.10 ACS Robert Neagoe – ACS Sport Team
14.00 CSA Steaua Bucuresti – ACS Sportul Primavera
14.50 ACS Zamsport – ACS Mihai Panc
15.00 STA – ACS Atletic Filip

Etapa 12
9.00 ACS Sport Team – ACS Lazio Celesti
9.50 CSU Știința București – ACS Inițial
10.40 ACS Lumina Eagles – ACS Robert Neagoe
11.30 ACS Sporting OL – ACS Nana Juniors
12.20 ACS Team One Academy Bucuresti – ACS La Squdra
13.10 ACS Sportul Primavera – VNG
14.00 ACS Santos – STA
14.50 ACS Mihai Panc – CSA Steaua Bucuresti
15.00 ACS Atletic Filip – ACS Zamsport

Etapa 13
9.00 ACS La Squdra – VNG
9.50 ACS Nana Juniors – ACS Team One Academy Bucuresti
10.40 ACS Inițial – ACS Sporting OL
11.30 ACS Lazio Celesti – ACS Lumina Eagles
12.20 ACS Robert Neagoe – CSU Știința București
13.10 ACS Mihai Panc – ACS Sportul Primavera
14.00 CSA Steaua Bucuresti – ACS Atletic Filip
14.50 ACS Zamsport – ACS Santos
15.00 STA – ACS Sport Team

Etapa 14
9.00 ACS La Squdra – ACS Sportul Primavera
9.50 ACS Sport Team – ACS Zamsport
10.40 CSU Știința București – ACS Lazio Celesti
11.30 ACS Lumina Eagles – STA
12.20 ACS Sporting OL – ACS Robert Neagoe
13.10 ACS Team One Academy Bucuresti – ACS Inițial
14.00 VNG – ACS Nana Juniors
14.50 ACS Santos – CSA Steaua Bucuresti
15.00 ACS Atletic Filip – ACS Mihai Panc

Etapa 15
9.00 ACS Nana Juniors – ACS La Squdra
9.50 ACS Inițial – VNG
10.40 ACS Lazio Celesti – ACS Sporting OL
11.30 ACS Robert Neagoe – ACS Team One Academy Bucuresti
12.20 ACS Sportul Primavera – ACS Atletic Filip
13.10 ACS Mihai Panc – ACS Santos
14.00 CSA Steaua Bucuresti – ACS Sport Team
14.50 ACS Zamsport – ACS Lumina Eagles
15.00 STA – CSU Știința București