Grupa 2015/Alb/Progresul Spartac/Sambata

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022/2023
Tur
Grupa 2015/Alb
Teren/Progresul Spartac/Sambata

DATA Sambata – 03.09.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
09:00 Progr sP 1944 Cosmo Sp./Am
09:50 Rusanu 2 Progr Sp 1944 1
10:40 FC Rusanu FC Player
11:30 ACP 3 KIDS – 3 Champion
12:20 ACP 3 KIDS – 2 Alexandru V
13:10 ACP 3 KIDS – 1 Celtic
14:00 Nefele Astra Kids
14:50 Pro Giurgiu FC Voluntari

DATA Sambata – 10.09.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
09:00 Celtic ACP 3 KIDS – 2
09:50 Alexandru V ACP 3 KIDS – 3
10:40 Progr Sp 1944 1 ACP 3 KIDS – 1
11:30 FC Voluntari Progr Sp 1944
12:20 Cosmo Sp Nefele
13:10 Champion Pro Giurgiu
14:00 FC Player Rusanu 2
14:50 Astra Kids Rusanu 1

DATA Sambata – 17.09.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
09:00 Cosmo Sp Astra Kids
09:50 Nefele FC Voluntari
10:40 Progr. Sp. 1944 Champion
11:30 ACP 3 KIDS – 2 Progr Sp 1944 1
12:20 ACP 3 KIDS – 3 Celtic
13:10 Pro Giurgiu Alexandru V.
14:00 ACP 3 KIDS – 1 FC Player
14:50 Rusanu 2 Rusanu 1

DATA Sambata – 24.09.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
09:00 FC Voluntari Cosmo Sp
09:50 Champion Nefele
10:40 Alexandru V Progr Sp 1944
11:30 Progr Sp 1944 1 ACP 3 KIDS – 3
12:20 Celtic Pro Giurgiu
13:10 FC Player ACP 3 KIDS – 2
14:00 Rusanu 1 ACP 3 KIDS – 1
14:50 Astra Kids Rusanu 2

DATA Sambata – 01.10.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
09:00 FC Voluntari Astra Kids
09:50 ACP 3 KIDS – 3 FC Player
10:40 ACP 3 Kids 2 FC Rusanu 1
11:30 ACP 3 KIDS – 1 Rusanu 2
12:20 Nefele Alexandru V.
13:10 Cosmo Champion
14:00 Pro Giurgiu Progr Sp 1944
14:50 Progr Sp 1944 Celtic

DATA Sambata – 08.10.2022
ORA ETAPA 6. Rezultat
09:00 Rusanu 1 ACP 3 KIDS – 3
09:50 Alexandru V Cosmo Sp
10:40 Celtic Nefele
11:30 Champion FC Voluntari
12:20 Astra Kids ACP 3 KIDS – 1
13:10 Rusanu 2 ACP 3 KIDS – 2
14:00 Progr. Sp. 1944 1 Progr Sp 1944
14:50 FC Player Pro Giurgiu

DATA Sambata – 15.10.2022
ORA ETAPA 7. Rezultat
09:00 Champion Astra Kids
09:50 FC Voluntari Alexandru V
10:40 Cosmo Sp Celtic
11:30 ACP 3 KIDS – 2 ACP 3 KIDS – 1
12:20 ACP 3 KIDS – 3 Rusanu 2
13:10 Pro Giurgiu Rusanu 1
14:00 Progr Sp 1944 FC Player
14:50 Nefele Progr Sp 1944 1

DATA Sambata – 22.10.2022
ORA ETAPA 8. Rezultat
09:00 Alexandru V Champion
09:50 Celtic FC Voluntari
10:40 Astra Kids ACP 3 KIDS – 2
11:30 ACP 3 KIDS – 1 ACP 3 KIDS – 3
12:20 Progr. Sp. 1944 1 Cosmo Sp.
13:10 Rusanu 1 Progr Sp 1944
14:00 Rusanu 2 Pro Giurgiu
14:50 FC Plyer Nefele

DATA Sambata – 29.10.2022
ORA ETAPA 9. Rezultat
09:00 Astra Kids Alexandru V
09:50 Champion Celtic
10:40 Pro Giurgiu ACP 3 KIDS – 1
11:30 ACP 3 KIDS – 3 ACP 3 KIDS – 2
12:20 Cosmo FC Player
13:10 Nefele Rusanu 1
14:00 Progr Sp 1944 Rusanu 2
14:50 FC Voluntari Progr Sp 1944 1

DATA Sambata – 05.11.2022
ORA ETAPA 10. Rezultat
09:00 Celtic Alexandru V
09:50 Rusanu 1 Cosmo Sp
10:40 Rusanu 2 Nefele
11:30 Progr Sp 1944 1 Champion
12:20 ACP 3 KIDS – 1 Progr Sp 1944
13:10 FC Player FC Voluntari
14:00 ACP 3 KIDS – 2 Pro Giurgiu
14:50 ACP 3 KIDS – 3 Astra Kids

DATA Sambata – 12.11.2022
ORA ETAPA 11. Rezultat
09:00 Pro Giurgiu ACP 3 KIDS 3
09:50 Champion FC Player
10:40 Cosmo Sp Rusanu 2
11:30 FC Voluntari Rusanu 1
12:20 Astra Kids Celtic
13:10 Nefele ACP 3 KIDS – 1
14:00 Progr Sp 1944 ACP 3 KIDS – 2
14:50 Alexandru V Progr Sp 1944 1

DATA Sambata – 19.11.2022
ORA ETAPA 12. Rezultat
09:00 FC Player Alexandru V
09:50 Rusanu 2 FC Voluntari
10:40 Rusanu 1 Champion
11:30 Pro Giurgiu Astra Kids
12:20 ACP 3 KIDS – 1 Cosmo Sp
13:10 ACP 3 KIDS – 2 Nefele
14:00 ACP 3 KIDS – 3 Progr. Sp 1944
14:50 Progr Sp 1944 1 Celtic

DATA Sambata – 26.11.2022
ORA ETAPA 13. Rezultat
09:00 Astra Kids Progr Sp 1944 1
09:50 Progr Sp 1944 Pro Giurgiu
10:40 Alexandru V Rusanu 1
11:30 Champion Rusanu 2
12:20 Celtic FC Player
13:10 Cosmo Sp ACP 3 KIDS – 2
14:00 FC Voluntari ACP 3 KIDS – 1
14:50 Nefele ACP 3 Kids 3

DATA Sambata – 03.12.2022
ORA ETAPA 14. Rezultat
09:00 ACP 3 KIDS – 3 Cosmo Sp
09:50 Rusanu 1 Celtic
10:40 Rusanu 2 Alexandru V
11:30 Pro Giurgiu Nefele
12:20 ACP 3 KIDS – 2 FC Voluntari
13:10 ACP 3 KIDS – 1 Champion
14:00 FC Player Progresul Sp 1944 1
14:50 Progr Sp 1944 Astra Kids

DATA Sambata – 10.12.2022
ORA ETAPA 15. Rezultat
09:00 Astra Kids FC Player
09:50 Progr Sp 1944 1 Rusanu 1
10:40 Celtic Rusanu 2
11:30 FC Voluntari ACP 3 KIDS – 3
12:20 Champion ACP 3 KIDS – 2
13:10 Alexandru V. ACP 3 KIDS – 1
14:00 Cosmo Sp Pro Giurgiu
14:50 Nefele Progr Sp 1944