Grupa 2015 – Parcul Florilor

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2022
Grupa 2015
Teren Parcul Florilor

DATA Duminica – 20.02.2022
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 FC Player CS Dinamo
9:45 Werder Espanyol
10:30 Asterra Super Star Junior 2
11:15 FC Olympyco Prosport
12:00 New Stars Astra Kids
12:45 FC Rusanu Super Star Junior 1
13:30 CSS1 Atletic Filip
14:15 Sta CSA Steaua

DATA Duminica – 27.02.2022
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 Espanyol CSS1
9:45 Super Star Junior 2 Werder
10:30 Prosport Asterra
11:15 Astra Kids FC Olympyco
12:00 Super Star Junior 1 New Stars
12:45 CS Dinamo FC Rusanu
13:30 CSA Steaua FC Player
14:15 Atletic Filip(A jucat) STA

DATA Duminica – 06.03.2022
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Espanyol Atletic Filip
9:45 CSS1 Super Star Junior 2
10:30 FC Olympyco Super Star Junior 1
11:15 FC Rusanu CSA Steaua
12:00 Werder Prosport
12:45 New Stars CS Dinamo
13:30 Asterra Astra Kids
14:15 FC Player STA

DATA Duminica – 13.03.2022
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 Super Star Junior 2 Espanyol
9:45 Super Star Junior 1 Asterra
10:30 Celtic FC Rusanu
11:15 Prosport CSS1
12:00 CS Dinamo FC Olympyco
12:45 CSA Steaua New Stars
13:30 Atletic Filip FC Player
14:15 Astra Kids Werder

DATA Duminica – 20.03.2022
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 FC Rusanu FC Player
9:45 Espanyol Prosport
10:30 CSS1 Astra Kids
11:15 Werder Super Star Junior 1
12:00 Asterra CS Dinamo
12:45 FC Olympyco CSA Steaua
13:30 Super Star Junior 2 Atletic Filip
14:15 New Stars Celtic

DATA Duminica – 27.03.2022
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 Prosport Super Star Junior 2
9:45 FC Player New Stars
10:30 Super Star Junior 1 CSS1
11:15 Celtic Olympyco
12:00 Astra Kids Espanyol
12:45 CS Dinamo Werder
13:30 CSA Steaua Asterra
14:15 Atletic Filip FC Rusanu

DATA Duminica – 03.04.2022
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 New Stars FC Rusanu
9:45 Super Star Junior 2 Astra Kids
10:30 Espanyol Super Star Junior 1
11:15 Prosport Atletic Filip
12:00 Werder CSA Steaua
12:45 Asterra Celtic
13:30 CSS1 Dinamo
14:15 FC Olympyco FC Player

DATA Duminica – 10.04.2022
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 Astra Kids Prosport
9:45 Super Star Junior 1 Super Star Junior 2
10:30 CS Dinamo Espanyol
11:15 CSA Steaua CSS1
12:00 Atletic Filip New Stars
12:45 FC Player Asterra
13:30 FC Rusanu FC Olympyco
14:15 Celtic Werder

DATA Duminica – 17.04.2022
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Asterra FC Rusanu
9:45 Atletic Filip Astra Kids
10:30 CSS1 Celtic
11:15 Espanyol CSA Steaua
12:00 FC Olympyco New Stars
12:45 Super Star Junior 2 CS Dinamo
13:30 Prosport Super Star Junior 1
14:15 Werder Player

DATA Joi – 28.04.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 10 Rezultat
9:00 CS Dinamo Super Star Junior 1
9:45 FC Player Super Star Junior 2
10:30 Asterra Atletic Filip
11:15 CSA Steaua Astra Kids
12:00 FC Rusanu Espanyol
12:45 New Stars CSS1
13:30 FC Olympyco Werder
14:15 Celtic Prosport

DATA Duminica – 01.05.2022
ORA ETAPA 11
Rezultat
9:00 Atletic Filip CS Dinamo
9:45 Super Star Junior 1 CSA Steaua
10:30 Super Star Junior 2 FC Rusanu
11:15 Espanyol New Stars
12:00 Werder Asterra
12:45 Prosport FC Player
13:30 CSS1 FC Olympyco
14:15 Astra Kids Celtic

DATA Duminica – 08.05.2022
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 CSA Steaua CS Dinamo
9:45 Werder Atletic Filip
10:30 FC Player Astra Kids
11:15 FC Rusanu Prosport
12:00 Asterra CSS1
12:45 FC Olympyco Espanyol
13:30 New Stars Super Star Junior 2
14:15 Celtic Super Star Junior 1

DATA Duminica – 15.05.2022
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Atletic Filip CSA Steaua
9:45 CSS1 Werder
10:30 Super Star Junior 1 FC Player
11:15 Astra Kids FC Rusanu
12:00 Super Star Junior 2 FC Olympyco
12:45 Espanyol Asterra
13:30 Prosport New Stars
14:15 CS Dinamo Celtic

DATA Duminica – 22.05.2022
ORA ETAPA 14 Rezultat
9:00 Asterra Super Star Junior 2
9:45 FC Rusanu Super Star Junior 1
10:30 CSS1 Atletic Filip
11:15 Werder Espanyol
12:00 New Stars Astra Kids
12:45 FC Player CS Dinamo
13:30 FC Olimpico Prosport
14:15 Celtic CSA Steaua

DATA Duminica – 29.05.2022
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Espanyol CSS1
9:45 Super Star Junior 2 Werder
10:30 Prosport Asterra
11:15 Super Star Junior 1 New Stars
12:00 Astra Kids FC Olimpyco
12:45 CS Dinamo FC Rusanu
13:30 CSA Steaua FC Player
14:15 Atletic Filip Celtic

DATA Miercuri – 01.06.2022 – Etapa Intermediara
ORA ETAPA 16 Rezultat
9:00 Espanyol Atletic Filip
9:45 CSS1 Super Star Junior 2
10:30 FC Olympyco Super Star Junior 1
11:15 FC Rusanu CSA Steaua
12:00 Werder Prosport
12:45 New Stars CS Dinamo
13:30 Asterra Astra Kids
14:15 FC Player Celtic

DATA Duminica – 05.06.2022
ORA ETAPA 17 Rezultat
9:00 Super Star Junior 2 Espanyol
9:45 Super Star Junior 1 Asterra
10:30 Celtic FC Rusanu
11:15 Prosport CSS1
12:00 CS Dinamo FC Olympyco
12:45 CSA Steaua New Stars
13:30 Atletic Filip FC Player
14:15 Astra Kids Werder

DATA Duminica – 12.06.2022
ORA ETAPA 18 Rezultat
9:00 Super Star Junior 2 Atletic Filip
9:45 Werder Super Star Junior 1
10:30 CSS1 Astra Kids
11:15 Espanyol Prosport
12:00 Asterra CS Dinamo
12:45 FC Olympyco CSA Steaua
13:30 FC Rusanu FC Player
14:15 New Stars Celtic