Grupa 2015/Galben/D’Angelo/Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2021/2022
Tur
Grupa 2015/Galben
Teren D’angelo/Duminica

DATA Duminica – 26.02.2023
ORA ETAPA 16. Rezultat
08.00 Partizan ACS Juniorul 2014
09:00 Eindhoven CS Dinamo
09:50 Unirea D. Werder
10:40 Voinicelul Intergalaxy 1
11:30 Chelsea Junior Team
12:20 Steaua N.G. Super StaR 1
13:10 Marius L – 2 Super StaR 2
14:00 Marius L – 1 CSS6
14:50 FC Juniorul ACS Banel Nicolita

DATA Duminica – 5.03.2023
ORA ETAPA 17 Rezultat
9.00 ACS Junior Team – ACS Juniorul 2014
9.50 ACS Steaua Noua Generație – ACS Eindhoven
10.40 ACS Super Star 1 – CS Dinamo
11.30 ACS Werder – ACS Partizan
12.20 CSS6 Inter Galaxy
13.10 ACS Marius L – 1 – ACS Voinicelul
14.00 ACS Marius L – 2 – FC Juniorul
14.50 ACS Unirea Dobroești – Chelsea
15.00 ACS Super Star 2 ACS Banel Nicolita

DATA Duminica – 12.03.2023
ORA ETAPA 18 Rezultat
9.00 ACS Partizan – ACS Unirea Dobroești
9.50 Chelsea CSS6
10.40 ACS Eindhoven – ACS Junior Team
11.30 FC Juniorul – ACS Super Star 2
12.20 ACS Steaua Noua Generație – ACS Super Star 1
13.10 ACS Voinicelul – ACS Marius L – 2
14.00 ACS Inter Galaxy – ACS Marius L – 1
14.50 ACS Juniorul 2014 – ACS Werder
15.00 ACS Banel Nicolita CS Dinamo

DATA Duminica – 19.03.2023
ORA ETAPA 19 Rezultat
9.00 CS Dinamo – FC Juniorul
9.50 ACS Junior Team – ACS Steaua Noua Generație
10.40 ACS Werder – ACS Eindhoven
11.30 ACS Super Star 2 – ACS Voinicelul
12.20 ACS Marius L – 1 – Chelsea
13.10 ACS Marius L – 2 – ACS Inter Galaxy
14.00 CSS 6 – ACS Partizan
14.50 ACS Unirea Dobroești – ACS Juniorul 2014
15.00 ACS Super Star 1 ACS Banel Nicolita

DATA Duminica – 26.03.2023
ORA ETAPA 20 Rezultat
9.00 ACS Voinicelul CS Dinamo
9.50 ACS Juniorul 2014 – CSS 6
10.40 ACS Eindhoven – ACS Unirea Dobroești
11.30 ACS Steaua Noua Generație – ACS Werder
12.20 ACS Partizan – ACS Marius L – 1
13.10 Chelsea Marius L 2
14.00 ACS Inter Galaxy – ACS Super Star 2
14.50 ACS Junior Team – ACS Super Star 1
15.00 FC Juniorul ACS Banel Nicolita

DATA Duminica – 02.04.2023
ORA ETAPA 21. Rezultat
9.00 CS Dinamo – ACS Inter Galaxy
9.50 ACS Werder – ACS Junior Team
10.40 ACS Super Star 1 – FC Juniorul
11.30 ACS Super Star 2 – Chelsea
12.20 ACS Marius L – 1 – ACS Juniorul 2014
13.10 ACS Marius L – 2 – ACS Partizan
14.00 CSS 6 – ACS Eindhoven
14.50 ACS Unirea Dobroești – ACS Steaua Noua Generație
15.00 ACS Banel Nicolita ACS Voinicelul

DATA Duminica – 9.04.2023
ORA ETAPA 22. Rezultat
9.00 ACS Partizan – ACS Super Star 2
9.50 ACS Juniorul 2014 – ACS Marius L – 2
10.40 ACS Eindhoven – ACS Marius L – 1
11.30 ACS Voinicelul – FC Juniorul
12.20 ACS Werder – ACS Super Star 1
13.10 Chelsea – CS Dinamo
14.00 ACS Junior Team – ACS Unirea Dobroești
14.50 ACS Steaua Noua Generație – CSS 6
16.00 ACS Inter Galaxy ACS Banel Nicolita

DATA Duminica – 23.04.2023
ORA ETAPA 23 Rezultat
9.00 CSS6 – ACS Junior Team
9.50 FC Juniorul – ACS Inter Galaxy
10.40 ACS Unirea Dobroești – ACS Werder
11.30 ACS Super Star 2 – ACS Juniorul 2014
12.20 ACS Super Star 1 – ACS Voincelul
13.10 ACS Marius L – 1 – ACS Steaua Noua Generație
14.00 ACS Marius L – 2 – ACS Eindhoven
14.50 CS Dinamo – ACS Partizan
16.00 ACS Banel Nicolita Chelsea

DATA Duminica – 30.04.2023
ORA ETAPA 24. Rezultat
9.00 ACS Werder – CSS 6
9.50 Chelsea – FC Juniorul
10.40 ACS Juniorul 2014 ACS Junior Team
11.30 ACS Inter Galaxy – ACS Voinicelul
12.20 ACS Steaua Noua Generație – ACS Marius L – 2
13.10 CS Dinamo – ACS Marius L – 1
14.00 ACS Eindhoven Super Star 2
14.50 ACS Unirea Dobroești – ACS Super Star 1
16.00 ACS Partizan ACS Banel Nicolita

DATA Duminica – 07.05.2023
ORA ETAPA 25. Rezultat
9.00 ACS Voinicelul – Chelsea
9.50 FC Juniorul – ACS Partizan
10.40 CSS 6 – ACS Unirea Dobroești
11.30 ACS Super Star 2 – ACS Steaua Noua Generație
12.20 ACS Super Star 1 – ACS Inter Galaxy
13.10 CS Dinamo ACS – Eindhoven
14.00 ACS Marius L – 1 – ACS Werder
14.50 ACS Marius L – 2 – ACS Junior Team
16.00 ACS Banel Nicolita ACS Juniorul 2014

DATA Duminica – 14.05.2023
ORA ETAPA 26. Rezultat
9.00 ACS Werder – ACS Marius L – 2
9.50 ACS Juniorul 2014 – FC Juniorul
10.40 ACS Partizan Voinicelul
11.30 Chelsea – ACS Inter Galaxy
12.20 ACS Junior Team – ACS Super Star 2
13.10 ACS Steaua Noua Generație – CS Dinamo
14.00 CSS 6 – ACS Super Star 1
14.50 ACS Unirea Dobroești – ACS Marius L – 1
16.00 ACS Eindhoven ACS Banel Nicolita

DATA Duminica – 21.05.2023
ORA ETAPA 27. Rezultat
9.00 ACS Marius L – 2 – ACS Unirea Dobroești
9.50 FC Juniorul – ACS Eindhoven
10.40 ACS Voinicelul ACS Juniorul 2014
11.30 CS Dinamo ACS Junior Team
12.20 ACS Inter Galaxy – ACS Partizan
13.10 ACS Super Star 1 – Chelsea
14.00 ACS Super Star 2 – ACS Werder
14.50 ACS Marius L – 1 – CSS 6
16.00 ACS Banel Nicolita ACS Steaua N.G.

DATA Duminica – 28.05.2023
ORA ETAPA 28. Rezultat
9.00 ACS Partizan – Chelsea
9.50 ACS Juniorul 2014 – ACS Inter Galaxy
10.40 ACS Eindhoven – ACS Voinicelul
11.30 ACS ACS Werder -CS Dinamo
12.20 ACS Steaua Noua Generație – FC Juniorul
13.10 ACS Marius L – 1 – ACS Super Star 1
14.00 CSS 6 – ACS Marius L – 2
14.50 ACS Unirea Dobroești – ACS Super Star 2
16.00 ACS Junior Team ACS Banel Nicolita

DATA Duminica – 04.06.2023
ORA ETAPA 29. Rezultat
9.00 ACS Partizan – ACS Super Star 1
9.50 ACS Super Star 2 – CSS6
10.40 FC Juniorul – ACS Junior Team
11.30 CS Dinamo – ACS Unirea Dobroești
12.20 ACS Voinicelul – ACS Steaua Noua Generație
13.10 ACS Inter Galaxy – ACS Eindhoven
14.00 Chelsea – ACS Juniorul 2014
14.50 ACS Marius L – 2 – ACS Marius L – 1
16.00 ACS Banel Nicolita Werder

DATA Duminica – 11.06.2023
ORA ETAPA 30. Rezultat
9.00 ACS Juniorul 2014 – ACS Partizan
9.50 ACS Eindhoven – Chelsea
10.40 ACS Junior Team – ACS Voinicelul
11.30 ACS Steaua Noua Generație – ACS Inter Galaxy
12.20 CSS6 FC Dinamo
13.10 ACS Werder FC Juniorul
14.00 ACS Super Star 1 – ACS Marius L – 2
14.50 ACS Marius L – 1 – ACS Super Star 2
16.00 ACS Unirea D. ACS Banel Nicolita