2008 Albastru – Agronomia

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL  DE  FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2017 – 2018
Retur
Grupa 2008 / Albastru
Teren / Agronomia / Sambata
DATA Sambata – 03.03.2018
ORA ETAPA  14. Rezultat
9:00 Dinamo N.G. 2 Atletic Filip
10:00 Dinamo N.G. 1 Champion
11:00 3 Kids FC Milisport
12:00 Ilie Oana FCSB 2
13:00 Concordia Ch. Atletic
14:00 Real Sport Ciresarii
15:00 Micii Fotbalisti Tandem
16:00 Rusanu Sport Team
DATA Sambata – 10.03.2018
ORA ETAPA  15. Rezultat
9:00 Atletic Filip Dinamo N.G.1
10:00 Champion 3 Kids
11:00 FC Milisport Ilie Oana
12:00 FCSB 2 Concordia Ch.
13:00 Atletic Real Sport
14:00 Ciresarii Micii Fotbalisti
15:00 Tandem Rusanu
16:00 Sport Team Dinamo N.G. 2
DATA Sambata – 17.03.2018
ORA ETAPA  16. Rezultat
9:00 Dinamo N.G.2 Dinamo N.G.1
10:00 3 Kids Atletic Filip
11:00 Ilie Oana Champion
12:00 Concordia Ch. FC Milisport
13:00 Real Sport FCSB 2
14:00 Micii Fotbalisti Atletic
15:00 Rusanu Ciresarii
16:00 Sport Team Tandem
DATA Sambata – 24.03.2018
ORA ETAPA  17. Rezultat
9:00 Dinamo N.G. 1 3 Kids
10:00 Atletic Filip Ilie Oana
11:00 Champion Concordia Ch.
12:00 FC Milisport Real Sport
13:00 FCSB 2 Micii Fotbalisti
14:00 Atletic Rusanu
15:00 Ciresarii Sport Team
16:00 Tandem Dinamo N.G. 2
DATA Sambata – 31.03.2018
ORA ETAPA  18. Rezultat
9:00 Dinamo N.G. 3 Kids
10:00 Ilie Oana2 Dinamo N.G. 1
11:00 Concordia Ch. Atletic Filip
12:00 Real Sport Champion
13:00 Micii Fotbalisti FC Milisport
14:00 Rusanu FCSB 2
15:00 Sport Team Atletic
16:00 Tandem Ciresarii
DATA Sambata – 14.04.2018
ORA ETAPA  19. Rezultat
9:00 3 Kids Ilie Oana
10:00 Dinamo N.G. 1 Concordia Ch.
11:00 Atletic Filip Real Sport
12:00 Champion Micii Fotbalisti
13:00 FC Milisport Rusanu
14:00 FCSB 2 Sport Team
15:00 Atletic Tandem
0.667 Ciresarii Dinamo N.G. 2
DATA Sambata – 21.04.2018
ORA ETAPA  20. Rezultat
9:00 Dinamo N.G.2 Ilie Oana
10:00 Concordia Ch. 3 Kids
11:00 Real Sport Dinamo N.G.1
12:00 Micii Fotbalisti Atletic Filip
13:00 Rusanu Champion
14:00 Sport Team FC Milisport
15:00 Tandem FCSB 2
0.667 Ciresarii Atletic
DATA Sambata – 28.04.2018
ORA ETAPA  21. Rezultat
9:00 Ilie Oana Concordia Ch.
10:00 3 Kids Real Sport
11:00 Dinamo N.G.1 Micii Fotbalisti
12:00 Atletic Filip Rusanu
13:00 Champion Sport Team
14:00 FC Milisport Tandem
15:00 FCSB 2 Ciresarii
0.667 Atletic Dinamo N.G.2
DATA Sambata – 05.05.2018
ORA ETAPA  22. Rezultat
9:00 Concordia Ch. Dinamo N.G.2
10:00 Real Sport Ilie Oana
11:00 Micii Fotbalisti 3 Kids
12:00 Rusanu Dinamo N.G.1
13:00 Sport Team Atletic Filip
14:00 Tandem Champion
15:00 Ciresarii FC Milisport
0.667 Atletic FCSB 2
DATA Sambata – 12.05.2018
ORA ETAPA  23. Rezultat
9:00 Concordia Ch. Real Sport
10:00 Ilie Oana Micii Fotbalisti
11:00 3 Kids Rusanu
12:00 Dinamo N.G.1 Sport Team
13:00 Atletic Filip Tandem
14:00 Champion Ciresarii
15:00 FC Milisport Atletic
0.667 Dinamo N.G.2 FCSB 2
DATA Sambata – 19.05.2018
ORA ETAPA  24. Rezultat
9:00 Real Sport Dinamo N.G.2
10:00 Micii Fotbalisti Concordia Ch.
11:00 Rusanu Ilie Oana
12:00 Sport Team 3 Kids
13:00 Tandem Dinamo N.G.1
14:00 Ciresarii Atletic Filip
15:00 Atletic Champion
0.667 FCSB 2 FC Milisport
DATA Sambata – 26.05.2018
ORA ETAPA  25. Rezultat
9:00 Rusanu Sport Team
10:00 Micii Fotbalisti Tandem
11:00 Real Sport Ciresarii
12:00 Concordia Ch. Atletic
13:00 Ilie Oana FCSB 2
14:00 3 Kids FC Milisport
15:00 Dinamo N.G. 2 Champion
0.667 Atletic Filip Dinamo N.G.1
DATA Sambata – 02.06.2018
ORA ETAPA  26. Rezultat
9:00 Micii Fotbalisti Dinamo N.G.2
10:00 Rusanu Real Sport
11:00 Sport Team Concordia Ch.
12:00 Tandem Ilie Oana
13:00 Ciresarii 3 Kids
14:00 Atletic Dinamo N.G.1
15:00 FCSB 2 Atletic Filip
16:00 FC Milisport Champion
DATA Sambata – 09.06.2018
ORA ETAPA  27. Rezultat
9:00 Micii Fotbalisti Rusanu
10:00 Real Sport Sport Team
11:00 Concordia Ch. Tandem
12:00 Ilie Oana Ciresarii
13:00 3 Kids Atletic
14:00 Dinamo N.G.1 FCSB 2
15:00 Atletic Filip FC Milisport
16:00 Dinamo N.G.2 Champion
DATA Sambata – 03.03.2018
ORA ETAPA  28. Rezultat
9:00 Rusanu Dinamo N.G.2
10:00 Sport Team Micii Fotbalisti
11:00 Tandem Real Sport
12:00 Ciresarii Concordia Ch.
13:00 Atletic Ilie Oana
14:00 FCSB 2 3 Kids
15:00 FC Milisport Dinamo N.G.1
16:00 Champion Atletic Filip