2008 Albastru – Romprim

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2018 – 2019
Retur
Grupa 2008 Albastru
Teren Romprim – Sambata

Returul 2018/2019 incepe pe data de 02.03.2018 cu Et.14(penultima) din Tur.
(Vezi programrea ultimelor 2 et.)

Etapa 14 se disputa pe 02.03.2019
Etapa 15 se disputa pe 09.03.2019

DATA Sambata – 16.03.209
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 ACP 3 Kids Sport Interbucharest
10:00 AS Voinicelul ASC Sparta Buc
11:00 ASC Daco-Getica ACS Zamsport
12:00 CS Progresul 2005 ACS Inter – Dumi
13:00 ACS Inizio AS Romprim
14:00 AFC Calcio FC Rusanu
15:00 Marius Lacatus CS FC Dinamo
16:00 FC Player ACS Arsenal Sports

DATA Sambata – 23.03.2019
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 ASC Sparta Buc ACP 3 Kids Sport
10:00 ACS Zamsport AS Voinicelul
11:00 Inter Dumi ASC Daco-Getica
12:00 AS Romprim CS Progresul 2005
13:00 FC Rusanu ACS Inizio
14:00 CS FC Dinamo AFC Calcio
15:00 ACS Arsenal Sports Marius Lacatus
16:00 Inter Bucharest FC Player

DATA Sambata – 30.03.2019
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 Marius Lcatus FC Player
10:00 ASC Sparta Buc Inter Bucharest
11:00 ACP 3 Kids Sport ACS Zamsport
12:00 AS Voinicelul Inter Dumi
13:00 ASC Daco-Getica AS Romprim
14:00 CS Progresul 2005 FC Rusanu
15:00 ACS Inizio CS FC Dinamo
16:00 AFC Calcio ACS Arsenal Sports

DATA Sambata – 06.04.2019
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 ACS Zamsport ASC Sparta Buc
10:00 Inter Dumi ACP 3 Kids Sport
11:00 AS Romprim AS Voinicelul
12:00 FC Rusanu ASC Daco-Getica
13:00 CS FC Dinamo CS Progresul 2005
14:00 ACS Arsenal Sports ACS Inizio
15:00 FC Player AFC Calcio
16:00 Inter Bucharest Marius Lacatus

DATA Sambata – 13.04.2019
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 ACS Zamsport Inter Bucharest
10:00 ASC Sparta Buc Inter Dumi
11:00 ACP 3 Kids Sport AS Romprim
12:00 AS Voinicelul FC Rusanu
13:00 CS Progresul 2005 ACS Arsenal Sports
14:00 ASC Daco Getica – CS FC Dinamo
15:00 ACS Inizio FC Player
16:00 AFC Calcio Marius Lacatus

DATA Sambata – 20.04.2019
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 CS Sport Team ACS Zamsport
10:00 AS Romprim ASC Sparta Buc
11:00 FC Rusanu ACP 3 Kids Sport
12:00 CS FC Dinamo AS Voinicelul
13:00 Inter Bucharest CS Progresul 2005
14:00 ACS Arsenl Sport ASC Daco Getica
15:00 Marius Lacatus ACS Inizio
16:00 FC Player AFC Calcio

DATA Sambata – 27.04.2019
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 ACS Atletico 2003 Inter Bucharest
10:00 ACS Zamsport AS Romprim
11:00 ASC Sparta Buc FC Rusanu
12:00 ACP 3 Kids Sport CS FC Dinamo
13:00 AS Voinicelul ACS Arsenal Sports
14:00 ASC Daco-Getica FC Player
15:00 CS Progresul 2005 Marius Lacatus
16:00 ACS Inizio AFC Calcio

DATA Sambata -04.05.2019
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 AFC Calcio CS Progresul 2005
10:00 FC Rusanu ACS Zamsport
11:00 CS FC Dinamo ASC Sparta Buc
12:00 ACS Arsenal Sports ACP 3 Kids Sport
13:00 FC Player AS Voinicelul
14:00 Marius Lacatus ASC Daco-Getica
15:00 AS Romprim ACS Atletico 2003
16:00 Inter Bucharest ACS Inizio

DATA Sambata – 11.05.2019
ORA ETAPA 9 Rezultat
9:00 Inter Bucharest AS Romprim
10:00 CS Progresul 2005 – ACS Inizio
11:00 ACS Zamsport CS FC Dinamo
12:00 ASC Sparta Buc ACS Arsenal Sports
13:00 ACP 3 Kids Sport FC Player
14:00 AS Voinicelul Marius Lacatus
15:00 ASC Daco-Getica AFC Calcio
16:00 ACS Atletico 2003 FC Rusanu

DATA Sambata – 18.05.2019
ORA ETAPA 10 Rezultat
8:00 ACS Inizio ASC Daco-Getica
9:00 CS Progresul 2005 Inter Bucharest
10:00 CS FC Dinamo ACS Atletico 2003
11:00 ACS Arsenal Sports ACS Zamsport
12:00 FC Player ASC Sparta Buc
13:00 Marius Lacatus ACP 3 Kids Sport
14:00 AFC Calcio AS Voinicelul
15:00 FC Rusanu – AS Romprim

DATA Sambata – 25.05.2019
ORA ETAPA 11 Rezultat
9:00 Inter Bucharest FC Rusanu
10:00 AS Romprim CS FC Dinamo
11:00 ASC Daco-Getica – CS Progresul 2005
12:00 ACS Zamsport FC Player
13:00 ASC Sparta Buc Marius Lacatus
14:00 ACP 3 Kids Sport AFC Calcio
15:00 AS Voinicelul ACS Inizio
16:00 ACS Atletico 2003 ACS Arsenal Sports

DATA Sambata – 01.06.2019
ORA ETAPA 12 Rezultat
9:00 CS FC Dinamo FC Rusanu
10:00 CS Progresul 2005 AS Voinicelul
11:00 ACS Atletico 2003 FC Player SA
12:00 Marius Lacatus ACS Zamsport
13:00 AFC Calcio ASC Sparta Buc
14:00 ACS Inizio ACP 3 Kids Sport
15:00 ACS Arsenal Sport – Romprim
16:00 ASC Daco-Getica Inter Bucharest

DATA Sambata – 08..6.2019
ORA ETAPA 13 Rezultat
9:00 Inter Bucharest CS FC Dinamo
10:00 FC Rusanu ACS Arsenal Sports
11:00 AS Romprim FC Player
12:00 ACS Atletico 2003 Marius Lacatus
13:00 ACS Zamsport AFC Calcio
14:00 ASC Sparta Buc ACS Inizio
15:00 ACP 3 Kids Sport CS Progresul 2005
16:00 AS Voinicelul ASC Daco-Getica

Retur 2018/2019

DATA Sambata – 02.03.2019
ORA ETAPA 14 Rezultat
9:00 ACS Arsenal Sports CS FC Dinamo
10:00 FC Player FC Rusanu
11:00 Marius Lacatus AS Romprim
12:00 AFC Calcio ACS Atletico 2003
13:00 ACS Inizio ACS Zamsport
14:00 CS Progresul 2005 ASC Sparta Buc
15:00 ASC Daco-Getica ACP 3 Kids Sport
16:00 AS Voinicelul Inter Bucharest

DATA Sambata – 09.03.2019
ORA ETAPA 15 Rezultat
9:00 Inter Bucharest ACS Arsenal Sports
10:00 CS FC Dinamo FC Player
11:00 FC Rusanu Marius Lacatus
12:00 AS Romprim AFC Calcio
13:00 ACS Atletico 2003 ACS Inizio
14:00 ACS Zamsport CS Progresul 2005
15:00 ASC Sparta Buc ASC Daco-Getica
16:00 ACP 3 Kids Sport AS Voinicelul