2009 – Seria 2 – FCSB – Duminica

Stimati participanti,

Va reamintim ca pentru aflarea terenului, datei si orei de disputare a jocurilor, trebuie sa consultati in mod repetat, programul etapelor afisat in sectiunile dedicate fiecarei categorii.

Toti jucatorii inscrisi in Raportul Arbitrului trebuie sa aiba anexat la carnetul de legitimare copie de pe certificatul de nastere sau pasaport

PROGRAMUL ETAPELOR
CAMPIONATUL DE FOTBAL PE TEREN REDUS
EDITIA 2020 – 2021
Tur
Grupa 2009/2
Teren FCSB

DATA Duminica –
ORA ETAPA 1. Rezultat
9:00 PROSPORT ACAD. FC RAPID 1923 SA
10:20 SPORTUL ST. ACAD. LPS MIRCEA E.
11:40 FC TINERETUL BUC. CAUTIS ST. SUDULUI
13:00 INITIAL ASC DACO GETICA
14:20 FCSB PROGRESUL P.A.

DATA Duminica –
ORA ETAPA 2 Rezultat
9:00 FC RAPID 1923 SA PROGRESUL P.A.
10:20 ASC DACO GETICA FCSB
11:40 CAUTIS ST. SUDULUI INITIAL
13:00 LPS MIRCEA E. FC TINERETUL BUC.
14:20 PROSPORT ACAD. SPORTUL ST. ACAD.

DATA Duminica –
ORA ETAPA 3 Rezultat
9:00 SPORTUL ST. ACAD. FC RAPID 1923 SA
10:20 FC TINERETUL BUC. PROSPORT ACAD.
11:40 INITIAL LPS MIRCEA E.
13:00 FCSB CAUTIS ST. SUDULUI
14:20 PROGRESUL P.A. ASC DACO GETICA

DATA Duminica –
ORA ETAPA 4 Rezultat
9:00 FC RAPID 1923 SA ASC DACO GETICA
10:20 CAUTIS ST. SUDULUI PROGRESUL P.A.
11:40 LPS MIRCEA E. FCSB
13:00 PROSPORT ACAD. INITIAL
14:20 SPORTUL ST. ACAD. FC TINERETUL BUC.

DATA Duminica –
ORA ETAPA 5 Rezultat
9:00 FC TINERETUL BUC. FC RAPID 1923 SA
10:20 INITIAL SPORTUL ST. ACAD.
11:40 FCSB PROSPORT ACAD.
13:00 PROGRESUL P.A. LPS MIRCEA E.
14:20 ASC DACO GETICA CAUTIS ST. SUDULUI

DATA Duminica –
ORA ETAPA 6 Rezultat
9:00 FC RAPID 1923 SA CAUTIS ST. SUDULUI
10:20 LPS MIRCEA E. ASC DACO GETICA
11:40 PROSPORT ACAD. PROGRESUL P.A.
13:00 SPORTUL ST. ACAD. FCSB
14:20 FC TINERETUL BUC. INITIAL

DATA Duminica –
ORA ETAPA 7 Rezultat
9:00 INITIAL FC RAPID 1923 SA
10:20 FCSB FC TINERETUL BUC.
11:40 PROGRESUL P.A. SPORTUL ST. ACAD.
13:00 ASC DACO GETICA PROSPORT ACAD.
14:20 CAUTIS ST. SUDULUI LPS MIRCEA E.

DATA Duminica –
ORA ETAPA 8 Rezultat
9:00 FC RAPID 1923 SA LPS MIRCEA E.
10:20 PROSPORT ACAD. CAUTIS ST. SUDULUI
11:40 SPORTUL ST. ACAD. ASC DACO GETICA
13:00 FC TINERETUL BUC. PROGRESUL P.A.
14:20 INITIAL FCSB