2008 Negru – Dobroesti

PROGRAMUL ETAPELOR
EDITIA 2016 – 2017
Tur
Grupa 2008    Seria NEGRU 
TEREN  DOBROESTI
DATA Sambata – 03.09.2016
ORA ETAPA  1.     Rezultat
10:00 ACS Unirea Dobroesti I STA
11:00 ACS Unirea Dobroesti III ACS Unirea Dobroesti II
12:00 ACS Zamsport CS Derby
13:00 FC Milisport ACS Real Sport
14:00 AS Steaua Noua Generatie ACP 3 Kids Sport
15:00 FC Rusanu ASC Marius Lacatus
DATA Sambata – 10.09.2016
ORA ETAPA  2.  Rezultat
10:00 ACS Unirea Dobroesti II ACS Unirea Dobroesti I
11:00 CS Derby ACS Unirea Dobroesti III
12:00 ACS Real Sport ACS Zamsport
13:00 ACP 3 Kids Sport FC Milisport
14:00 ASC Marius Lacatus AS Steaua Noua Generatie
15:00 STA FC Rusanu
DATA Sambata – 17.09.2016
ORA ETAPA  3.    Rezultat
10:00 ACS Unirea Dobroesti II STA
11:00 ACS Unirea Dobroesti I CS Derby
12:00 ACS Unirea Dobroesti III ACS Real Sport
13:00 ACS Zamsport ACP 3 Kids Sport
14:00 FC Milisport ASC Marius Lacatus
15:00 AS Steaua Noua Generatie FC Rusanu
DATA Sambata – 24.09.2016
ORA ETAPA  4.  Rezultat
10:00 CS Derby ACS Unirea Dobroesti II
11:00 ACS Real Sport ACS Unirea Dobroesti I
12:00 ACP 3 Kids Sport ACS Unirea Dobroesti III
13:00 ASC Marius Lacatus ACS Zamsport
14:00 FC Rusanu FC Milisport
15:00 STA AS Steaua Noua Generatie
DATA Sambata – 01.10.2016
ORA ETAPA  5.    Rezultat
10:00 CS Derby STA
11:00 ACS Unirea Dobroesti II ACS Real Sport
12:00 ACS Unirea Dobroesti I ACP 3 Kids Sport
13:00 ACS Unirea Dobroesti III ASC Marius Lacatus
14:00 ACS Zamsport FC Rusanu
15:00 FC Milisport AS Steaua Noua Generatie
DATA Sambata – 08.10.2016
ORA ETAPA  6.       Rezultat
10:00 ACS Real Sport CS Derby
11:00 ACP 3 Kids Sport ACS Unirea Dobroesti II
12:00 ASC Marius Lacatus ACS Unirea Dobroesti I
13:00 FC Rusanu ACS Unirea Dobroesti III
14:00 AS Steaua Noua Generatie ACS Zamsport
15:00 FC Milisport STA
DATA Sambata – 15.10.2016
ORA ETAPA  7.   Rezultat
10:00 STA ACS Real Sport
11:00 CS Derby ACP 3 Kids Sport
12:00 ACS Unirea Dobroesti II ASC Marius Lacatus
13:00 ACS Unirea Dobroesti I FC Rusanu
14:00 ACS Unirea Dobroesti III AS Steaua Noua Generatie
15:00 ACS Zamsport FC Milisport
DATA Sambata – 22.10.2016
ORA ETAPA  8.    Rezultat
10:00 ACP 3 Kids Sport ACS Real Sport
11:00 ASC Marius Lacatus CS Derby
12:00 FC Rusanu ACS Unirea Dobroesti II
13:00 AS Steaua Noua Generatie ACS Unirea Dobroesti I
14:00 FC Milisport ACS Unirea Dobroesti III
15:00 ACS Zamsport STA
DATA Sambata – 29.10.2016
ORA ETAPA  9.  Rezultat
10:00 STA ACP 3 Kids Sport
11:00 ACS Real Sport ASC Marius Lacatus
12:00 CS Derby FC Rusanu
13:00 ACS Unirea Dobroesti II AS Steaua Noua Generatie
14:00 ACS Unirea Dobroesti I FC Milisport
15:00 ACS Unirea Dobroesti III ACS Zamsport
DATA Sambata – 05.11.2016
ORA ETAPA  10.    Rezultat
10:00 ASC Marius Lacatus ACP 3 Kids Sport
11:00 FC Rusanu ACS Real Sport
12:00 AS Steaua Noua Generatie CS Derby
13:00 FC Milisport ACS Unirea Dobroesti II
14:00 ACS Zamsport ACS Unirea Dobroesti I
15:00 ACS Unirea Dobroesti III STA
DATA Sambata – 12.11.2016
ORA ETAPA  11.   Rezultat
10:00 ACS Unirea Dobroesti I ACS Unirea Dobroesti III
11:00 ACS Unirea Dobroesti II ACS Zamsport
12:00 CS Derby FC Milisport
13:00 ACS Real Sport AS Steaua Noua Generatie
14:00 ACP 3 Kids Sport FC Rusanu
15:00 STA ASC Marius Lacatus
Retur
DATA Sambata – 19.11.2016
ORA ETAPA  12.   Rezultat
10:00 STA ACS Unirea Dobroesti I
11:00 ACS Unirea Dobroesti II ACS Unirea Dobroesti III
12:00 CS Derby ACS Zamsport
13:00 ACS Real Sport FC Milisport
14:00 ACP 3 Kids Sport AS Steaua Noua Generatie
15:00 ASC Marius Lacatus FC Rusanu
DATA Sambata – 26.11.2016
ORA ETAPA  13.    Rezultat
10:00 ACS Unirea Dobroesti I ACS Unirea Dobroesti II
11:00 ACS Unirea Dobroesti III CS Derby
12:00 ACS Zamsport ACS Real Sport
13:00 FC Milisport ACP 3 Kids Sport
14:00 AS Steaua Noua Generatie ASC Marius Lacatus
15:00 FC Rusanu STA
DATA Sambata – 03.12.2016
ORA ETAPA  14.   Rezultat
10:00 STA ACS Unirea Dobroesti II
11:00 CS Derby ACS Unirea Dobroesti I
12:00 ACS Real Sport ACS Unirea Dobroesti III
13:00 ACP 3 Kids Sport ACS Zamsport
14:00 ASC Marius Lacatus FC Milisport
15:00 FC Rusanu AS Steaua Noua Generatie
2017
DATA Sambata – 11.03.2017
ORA ETAPA  15.   Rezultat
10:00 ACS Unirea Dobroesti II CS Derby
11:00 ACS Unirea Dobroesti I ACS Real Sport
12:00 ACS Unirea Dobroesti III ACP 3 Kids Sport
13:00 ACS Zamsport ASC Marius Lacatus
14:00 FC Milisport FC Rusanu
15:00 AS Steaua Noua Generatie ACS Zamsport 2
DATA Sambata – 18.03.2017
ORA ETAPA  16.    Rezultat
09:00 ACS Zamsport CS Derby
10:00 ACS Real Sport ACS Unirea Dobroesti II
11:00 ACP 3 Kids Sport ACS Unirea Dobroesti I
12:00 ASC Marius Lacatus ACS Unirea Dobroesti III
13:00 FC Rusanu ACS Zamsport
14:00 AS Steaua Noua Generatie FC Milisport
DATA Sambata – 25.03.2017
ORA ETAPA  17.    Rezultat
09:00 CS Derby ACS Real Sport
10:00 ACS Unirea Dobroesti II ACP 3 Kids Sport
1:100 ACS Unirea Dobroesti I ASC Marius Lacatus
12:00 ACS Unirea Dobroesti III FC Rusanu
1:00 ACS Zamsport AS Steaua Noua Generatie
14:00 ACS Zamsport 2 FC Milisport
 3
DATA Sambata – 01.04.2017
ORA ETAPA  18.   Rezultat
09:00 ACS Real Sport ACS Zamsport 2
10:00 ACP 3 Kids Sport CS Derby
11:00 ASC Marius Lacatus ACS Unirea Dobroesti II
12:00 FC Rusanu ACS Unirea Dobroesti I
13:00 AS Steaua Noua Generatie ACS Unirea Dobroesti III
14:00 FC Milisport ACS Zamsport 1
DATA Sambata – 08.04.2017
ORA ETAPA  19.  Rezultat
09:00 ACS Real Sport ACP 3 Kids Sport
10:00 CS Derby ASC Marius Lacatus
11:00 ACS Unirea Dobroesti II FC Rusanu
12:00 ACS Unirea Dobroesti I AS Steaua Noua Generatie
13:00 ACS Unirea Dobroesti III FC Milisport
14:00 Zamsport 2 ACS Zamsport
DATA Sambata – 22.04.2017
ORA ETAPA  20.    Rezultat
09:00 ACP 3 Kids Sport ACS Zamsport 2
10:00 ASC Marius Lacatus ACS Real Sport
11:00 FC Rusanu CS Derby
12:00 AS Steaua Noua Generatie ACS Unirea Dobroesti II
13:00 FC Milisport ACS Unirea Dobroesti I
14:00 ACS Zamsport ACS Unirea Dobroesti III
DATA Sambata – 29.04.2017
ORA ETAPA  21.    Rezultat
09:00 ACP 3 Kids Sport ASC Marius Lacatus
10:00 ACS Real Sport FC Rusanu
11:00 CS Derby AS Steaua Noua Generatie
12:00 ACS Unirea Dobroesti II FC Milisport
13:00 ACS Unirea Dobroesti I ACS Zamsport
14:00 ACS Zamsport 2 ACS Unirea Dobroesti III
DATA Sambata – 06.05.2017
ORA ETAPA  22.    Rezultat
09:00 ACS Unirea Dobroesti III ACS Unirea Dobroesti I
10:00 ACS Zamsport ACS Unirea Dobroesti II
11:00 FC Milisport CS Derby
12:00 AS Steaua Noua Generatie ACS Real Sport
13:00 FC Rusanu ACP 3 Kids Sport
14:00 ASC Marius Lacatus ACS Zamsport 2
PROGRAM
AN  COMPETITIONAL
2016 – 2017
CAMPIONAT  2016 – 2017
Nr. Crt. Etapa Data
1 1 03/04.09.2016
2 intermediare 06/08.09.2016
3 2 10/11.09.2016
4 3 17/18.09.2016
5 4 24/25.09.2016
6 5 01/02.10.2016
7 6 08/09.10.2016
8 7 15/16.10.2016
9 8 22/23.10.2016
10 9 29/30.10.2016
11 10 05/06.11.2016
12 11 12/13.11.2016
13 12 19/20.11.2016
14 13 26/27.11.2016
15 14 03/04.12.2016
16 15 11/12.03.2017
17 16 18/19.03.2017
18 17 25/26.03.2017
19 18 01/02.04.2017
20 19 08/09.04.2017
21 16 – 17 – 18.04.2017 – Sarbatorile pascale
22 intermediare 18/20.04.2017
23 20 22/23.04.2017
24 21 29/30.04.2017
25 22 06/07.05.2017
CUPA  BUCURESTIULUI
Nr. Crt. Etapa Data
1 Tur 1 preliminar 13/14.05.2017
2 Tur 2 preliminar 20/21.05.2017
3 Saisprezecimi 27/28.05.2017
4 Optimi 03 – 11.06.2017
5 Sferturi 17/18.06.2017
6 Semifinale + Finala 24/25.06.2017